Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebe36 είπε:

Ροζ μου ελπιζω να εισαι καλυτερα...ολα καλα θα πανε να το δεις!!!

τα δικα μου νεα ευχαριστα,ακουσαμε καρδουλα...ειχαμε βαλει δυο αλλα το ενα επιβιωσε...παντως τι ωραιος ηχος ειχατε δικιο!!!

Μπράβο αγάπη!!!!!!! Χαίρομαι πολύ με τα νέα σου!

Μπράβο,μπράβο και πάλι ΜΠΡΑΒΟ!!!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ροζ είπε:

Μπράβο κοπέλα μου συγχαρητήρια!καθόλου καλά, πονάω χαμηλά, εχω κανει διάρροιες, μου έρχεται εμετός και νιωθω πολυ αδυναμία...

Κάνε λίγη υπομονή κοριτσάκι μου.  Όλα καλά θα πάνε. Ακους;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Εγω ειχα παθει υπερδιεγερση οταν μου εκαναν ωοληψια και γι αυτο μεταφεραμε την εμβρυομεταφορα μετα απο ενα μηνα...τοτε ειχα φρικαρει κι εγω...νομιζω οτι θελει λιγο χρονο να ξεπρηστουν οι ωοθηκες ...εμενα τοτε μου ειχε παρει τρεις εβδομαδες...σου ειπε ο γιατρος να κανεις καποια συγκεκριμενη διατροφη ή μονο ξεκουραση;

Μου είπε να τρωω ασπράδια αυγων, να ξεκουραζομαι, ξαπλα δηλαδή.Αλλα με την ταση για εμετό που εχω δε μπορώ ουτε να τα μυρισω τα αυγά. Εμένα πιθανόν επιβαρύνθηκαν κ με την κύηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κάνω!απλως φοβάμαι λίγο...

Καθόλου να μη φοβάσαι. Να σκέφτεσαι θετικά  και να ξέρεις πως εχεις και τη δική μας θετική σκέψη να σε ακολουθεί.  Όλες σε καταλαβαίνουμε..Αλήθεια!

Αύριο όλα θα είναι καλύτερα.  Αλήθεια στο λέω. Θα το δεις!

Σκέψου τον ήχο της καρδούλας του μωρου σου και  ταξίδεψε μέσα από αυτόν σε όμορφες σκέψεις.  Μη φοβάσαι τίποτα. 

Κάνε και το σταυρό σου, αν πιστεύεις  σταύρωσε και  την κοιλίτσα σου  και όλα θα πάνε καλά.  

Περιμένουμε να μας πεις ότι είσαι καλύτερα.  Οκ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Μου είπε να τρωω ασπράδια αυγων, να ξεκουραζομαι, ξαπλα δηλαδή.Αλλα με την ταση για εμετό που εχω δε μπορώ ουτε να τα μυρισω τα αυγά. Εμένα πιθανόν επιβαρύνθηκαν κ με την κύηση!

Βασικα πρεπει να τρως πολλη πρωτεινη και καθολου ζαχαρη κ αλατι...να πινεις νερο...τα ααπραδια των αυγων εμενα με βοηθησαν πολυ παντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Μπράβο αγάπη!!!!!!! Χαίρομαι πολύ με τα νέα σου!

Μπράβο,μπράβο και πάλι ΜΠΡΑΒΟ!!!!!❤

Σε ευχαριστω πολυ πολυ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Καθόλου να μη φοβάσαι. Να σκέφτεσαι θετικά  και να ξέρεις πως εχεις και τη δική μας θετική σκέψη να σε ακολουθεί.  Όλες σε καταλαβαίνουμε..Αλήθεια!

Αύριο όλα θα είναι καλύτερα.  Αλήθεια στο λέω. Θα το δεις!

Σκέψου τον ήχο της καρδούλας του μωρου σου και  ταξίδεψε μέσα από αυτόν σε όμορφες σκέψεις.  Μη φοβάσαι τίποτα. 

Κάνε και το σταυρό σου, αν πιστεύεις  σταύρωσε και  την κοιλίτσα σου  και όλα θα πάνε καλά.  

Περιμένουμε να μας πεις ότι είσαι καλύτερα.  Οκ;

Ευχαριστώ κοπέλα μου για ολη τη στήριξη!???❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bebe36 και @Ροζ τί ευχάριστα νέα!!! Τί όμορφο (κι αγχωτικό συνάμα) να ακούς την καρδούλα του!!!!
Ροζ, είχες πάθει κι εσύ υπερδιέγερση πριν την ωοληψία;;;
Με έχετε προβληματίσει, γιατί έπαθα υπερδιέγερση (τρόμαξα να πάρω ανάσα από το βάρος στο στομάχι κι ακόμα παλεύω να δω το στήθος μου να ξεπρήζεται) κι υπολογίζω να κάνω την εμβρυομεταφορά τον άλλο μήνα....
Λέτε να το αφήσω παραπίσω;;; Ή να επισκεφτώ τον εδώ γυναικολόγο να δει σε τί φάση είναι οι ωοθήκες μου τώρα;;;
Πάντως κι εγώ όπως λένε και τα κορίτσια, έχω καλή διαίσθηση ότι όλες μας την άνοιξη/καλοκαίρι θα έχουμε μωρά και θα συζητάμε σε άλλο θέμα τότε.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα σε όλη την παρέα.

Γλυκιά  μου Ροζ πως είσαι σημερα;

Καλησπέρα κοπέλα μου!Έτσι κ έτσι νιωθω αδύναμη, τρωω με το ζόρι κ νερό με το ζόρι. Ποναει η κοιλιά μου. Με το πλαι δεν μπορώ να κοιμηθώ, νιώθω τις ωοθήκες μ να με πιέζουν. Καφέ εχω λίγα. Πήρα στο κέντρο χτες κ το σηκωσε ενας ψυχρός γιατρός που εφημερευε(τον ενοχλησα κιολας) κ του ειπα για τις ωοθήκες. Κ μου λέει ειναι απο την ωοληψια. Κ λεω ναι αλλα ενα μηνα τωρα δεν εχουν μειωθεί. Ουτε το υγρό κ μου λεει με μια απάθεια θα απορροφηθούν τα ωοθηλακια, νομιζω ετσι μ τα είπε κ το κλεισε.φφφφφ ειναι κ η αποκόλληση, 15 ημέρες ειμαι ξάπλα κ αλλες δεκα σίγουρα. Οπότε καταλαβαίνεις που εχουν χτυπησει οι ορμόνες. Κ δεν ξέρω αν θα σηκωθώ πρέπει πρωτα να κλείσει η πληγη της αποκόλλησης. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ροζ είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου!Έτσι κ έτσι νιωθω αδύναμη, τρωω με το ζόρι κ νερό με το ζόρι. Ποναει η κοιλιά μου. Με το πλαι δεν μπορώ να κοιμηθώ, νιώθω τις ωοθήκες μ να με πιέζουν. Καφέ εχω λίγα. Πήρα στο κέντρο χτες κ το σηκωσε ενας ψυχρός γιατρός που εφημερευε(τον ενοχλησα κιολας) κ του ειπα για τις ωοθήκες. Κ μου λέει ειναι απο την ωοληψια. Κ λεω ναι αλλα ενα μηνα τωρα δεν εχουν μειωθεί. Ουτε το υγρό κ μου λεει με μια απάθεια θα απορροφηθούν τα ωοθηλακια, νομιζω ετσι μ τα είπε κ το κλεισε.φφφφφ ειναι κ η αποκόλληση, 15 ημέρες ειμαι ξάπλα κ αλλες δεκα σίγουρα. Οπότε καταλαβαίνεις που εχουν χτυπησει οι ορμόνες. Κ δεν ξέρω αν θα σηκωθώ πρέπει πρωτα να κλείσει η πληγη της αποκόλλησης. 

Κοριτσάκι καλησπέρα! Κατ'αρχάς εύχομαι όλα αυτά που περνάς να είναι περαστικά! Να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά, αφού το μωράκι σου είναι εκεί μη σε νοιάζει τίποτα! Είμαι σίγουρη ότι δεν θα συμβεί τίποτα κακό! Αυτά συμβαίνουν και πρέπει να είμαστε δυνατές για να αντιμετωπίσουμε το κάθε τι, αυτός είναι ο προορισμός μας! Ξεκουράσου τώρα γιατί του χρόνου τέτοια εποχή θα έχεις ντάντεμααααα!!! ?????????

Την καλησπέρα μου σε όλες! Είμαι σε διακοπές και δεν πολυμπαίνω, αλλά σας παρακολουθώ! Σας φιλώ όλες γλυκά! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Κοριτσάκι καλησπέρα! Κατ'αρχάς εύχομαι όλα αυτά που περνάς να είναι περαστικά! Να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά, αφού το μωράκι σου είναι εκεί μη σε νοιάζει τίποτα! Είμαι σίγουρη ότι δεν θα συμβεί τίποτα κακό! Αυτά συμβαίνουν και πρέπει να είμαστε δυνατές για να αντιμετωπίσουμε το κάθε τι, αυτός είναι ο προορισμός μας! Ξεκουράσου τώρα γιατί του χρόνου τέτοια εποχή θα έχεις ντάντεμααααα!!! ?????????

Την καλησπέρα μου σε όλες! Είμαι σε διακοπές και δεν πολυμπαίνω, αλλά σας παρακολουθώ! Σας φιλώ όλες γλυκά! ?????????

Γεια σου @Geo2009 μ!πραγματικά περιμένω πως κ πως το νταντεμα!Μακαρι να πανε όλα καλά! Απλώς μου τη σπάει που για ακόμα μια φορα αυτη την ομορφη στιγμή την περνάω μεσα απο δυσκολίες. Ήλπιζα οτι τωρα πια θα το ευχαριστιομουν κ δε θα ειχα κάθε μέρα αγωνία αν ολα θα πανε καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ροζ είπε:

Γεια σου @Geo2009 μ!πραγματικά περιμένω πως κ πως το νταντεμα!Μακαρι να πανε όλα καλά! Απλώς μου τη σπάει που για ακόμα μια φορα αυτη την ομορφη στιγμή την περνάω μεσα απο δυσκολίες. Ήλπιζα οτι τωρα πια θα το ευχαριστιομουν κ δε θα ειχα κάθε μέρα αγωνία αν ολα θα πανε καλά! 

Να μην έχεις αγωνία, γιατί όλα θα πάνε καλά! Θα τα θυμόμαστε και θα γελάμε! Απλά προσπάθησε να σκέφτεσαι θετικά! Ξέρω ότι είναι δύσκολο, αλλά για το μωράκι σου πρέπει να προσπαθήσεις! Διάβασε κανένα μυθιστόρημα να ξεχαστείς! Θα περνάει πιο ευχάριστα η ώρα! Όλα θα τα ξεπεράσεις και θα έχεις το όνειρό σου στην αγκαλιά σε μερικούς μήνες! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

@Bebe36 και @Ροζ τί ευχάριστα νέα!!! Τί όμορφο (κι αγχωτικό συνάμα) να ακούς την καρδούλα του!!!!
Ροζ, είχες πάθει κι εσύ υπερδιέγερση πριν την ωοληψία;;;
Με έχετε προβληματίσει, γιατί έπαθα υπερδιέγερση (τρόμαξα να πάρω ανάσα από το βάρος στο στομάχι κι ακόμα παλεύω να δω το στήθος μου να ξεπρήζεται) κι υπολογίζω να κάνω την εμβρυομεταφορά τον άλλο μήνα....
Λέτε να το αφήσω παραπίσω;;; Ή να επισκεφτώ τον εδώ γυναικολόγο να δει σε τί φάση είναι οι ωοθήκες μου τώρα;;;
Πάντως κι εγώ όπως λένε και τα κορίτσια, έχω καλή διαίσθηση ότι όλες μας την άνοιξη/καλοκαίρι θα έχουμε μωρά και θα συζητάμε σε άλλο θέμα τότε.... ?

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Κοριτσάκι καλησπέρα! Κατ'αρχάς εύχομαι όλα αυτά που περνάς να είναι περαστικά! Να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά, αφού το μωράκι σου είναι εκεί μη σε νοιάζει τίποτα! Είμαι σίγουρη ότι δεν θα συμβεί τίποτα κακό! Αυτά συμβαίνουν και πρέπει να είμαστε δυνατές για να αντιμετωπίσουμε το κάθε τι, αυτός είναι ο προορισμός μας! Ξεκουράσου τώρα γιατί του χρόνου τέτοια εποχή θα έχεις ντάντεμααααα!!! ?????????

Την καλησπέρα μου σε όλες! Είμαι σε διακοπές και δεν πολυμπαίνω, αλλά σας παρακολουθώ! Σας φιλώ όλες γλυκά! ?????????

@Geo2009Καλες διακοπουλες να περνας ομορφα!!!

@Ροζ να ξερεις σε σκεφτομαστε...να σαι καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;;;

Ροζ μου  πώς εισαι;

Εγώ συνεχίζω να έχω ενοχλήσεις  γαστροοισοφαγικη παλινδρόμησης(Ακόμα και με τον αέρα που αναπνέω) και ενώ έχω πάρει τα πάντα (όσα επιτρέπεται φυσικά), ανακάλυψα χτες  τη μαστίχα Χίου. 

Ηρέμησα ρε κορίτσια.  Τώρα βέβαια νιώθω πάλι μια ενοχλησουλα αλλά την τελευταία την ήπια χτες βράδυ  και.....ΚΟΙΜΉΘΗΚΑ!!!!!

Σκέφτομαι πως όλα αυτά μπορεί να τα δημιουργεί και σε μεγάλο βαθμό και τα cyclacur  που παίρνω..Αντε να περάσει το τρίμηνο,να γίνει "ανεξάρτητο" το εμβρυακι μου και να σταματήσω  τα χάπια.

4-5 εβδομάδες υπομονή ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;;;

Ροζ μου  πώς εισαι;

Εγώ συνεχίζω να έχω ενοχλήσεις  γαστροοισοφαγικη παλινδρόμησης(Ακόμα και με τον αέρα που αναπνέω) και ενώ έχω πάρει τα πάντα (όσα επιτρέπεται φυσικά), ανακάλυψα χτες  τη μαστίχα Χίου. 

Ηρέμησα ρε κορίτσια.  Τώρα βέβαια νιώθω πάλι μια ενοχλησουλα αλλά την τελευταία την ήπια χτες βράδυ  και.....ΚΟΙΜΉΘΗΚΑ!!!!!

Σκέφτομαι πως όλα αυτά μπορεί να τα δημιουργεί και σε μεγάλο βαθμό και τα cyclacur  που παίρνω..Αντε να περάσει το τρίμηνο,να γίνει "ανεξάρτητο" το εμβρυακι μου και να σταματήσω  τα χάπια.

4-5 εβδομάδες υπομονή ακόμα...

Καλημέρα! Δεν πιστεύω να φταίει το cyclacur, ίσως ο συνδυασμός των χαπιών που παίρνεις να σε ενοχλεί! Εγώ παίρνω cyclacur, δεν θυμάμαι από πότε και δεν με έχουν ενοχλήσει! Αυτό που με ενόχλησε ήταν το utrogestan όταν το πήρα από το στόμα, ζαλάδα έντονη, αλλά για λίγο! 

Κάνε λίγη υπομονή ακόμα... Όπου να ναι τα κόβουμε τα πολλά τα χάπια! Ήδη, αναγκαστικά, έκοψα το duphaston λόγω έλλειψης! Δεν υπάρχει πουθενά! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;;;

Ροζ μου  πώς εισαι;

Εγώ συνεχίζω να έχω ενοχλήσεις  γαστροοισοφαγικη παλινδρόμησης(Ακόμα και με τον αέρα που αναπνέω) και ενώ έχω πάρει τα πάντα (όσα επιτρέπεται φυσικά), ανακάλυψα χτες  τη μαστίχα Χίου. 

Ηρέμησα ρε κορίτσια.  Τώρα βέβαια νιώθω πάλι μια ενοχλησουλα αλλά την τελευταία την ήπια χτες βράδυ  και.....ΚΟΙΜΉΘΗΚΑ!!!!!

Σκέφτομαι πως όλα αυτά μπορεί να τα δημιουργεί και σε μεγάλο βαθμό και τα cyclacur  που παίρνω..Αντε να περάσει το τρίμηνο,να γίνει "ανεξάρτητο" το εμβρυακι μου και να σταματήσω  τα χάπια.

4-5 εβδομάδες υπομονή ακόμα...

Καλημέρα κοπέλα μου! Κ εγω ετσι κ ετσι, το παλεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε;;;

Ροζ μου  πώς εισαι;

Εγώ συνεχίζω να έχω ενοχλήσεις  γαστροοισοφαγικη παλινδρόμησης(Ακόμα και με τον αέρα που αναπνέω) και ενώ έχω πάρει τα πάντα (όσα επιτρέπεται φυσικά), ανακάλυψα χτες  τη μαστίχα Χίου. 

Ηρέμησα ρε κορίτσια.  Τώρα βέβαια νιώθω πάλι μια ενοχλησουλα αλλά την τελευταία την ήπια χτες βράδυ  και.....ΚΟΙΜΉΘΗΚΑ!!!!!

Σκέφτομαι πως όλα αυτά μπορεί να τα δημιουργεί και σε μεγάλο βαθμό και τα cyclacur  που παίρνω..Αντε να περάσει το τρίμηνο,να γίνει "ανεξάρτητο" το εμβρυακι μου και να σταματήσω  τα χάπια.

4-5 εβδομάδες υπομονή ακόμα...

Καλησπερα!!μου εδωσες ωραια ιδεα με τη μαστιχα θα τη δοκιμασω...εγω απο την αλλη εχω δυσκοιλιοτητα και ανησυχω γιατι δε θελω να πιεζομαι...τρωω συνεχεια αυτα τα απαισια all bran...

@Ροζ εισαι καλυτερα ομως απο χτες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Καλησπερα!!μου εδωσες ωραια ιδεα με τη μαστιχα θα τη δοκιμασω...εγω απο την αλλη εχω δυσκοιλιοτητα και ανησυχω γιατι δε θελω να πιεζομαι...τρωω συνεχεια αυτα τα απαισια all bran...

@Ροζ εισαι καλυτερα ομως απο χτες;;

Οχι κοπέλα μ, τωρα εχω κ διαρροιες αστα να πανε, τρωω με το ζορι κ με ποναει η κοιλιά μ κ απο τα έντερα. Αστα σου λεω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Οχι κοπέλα μ, τωρα εχω κ διαρροιες αστα να πανε, τρωω με το ζορι κ με ποναει η κοιλιά μ κ απο τα έντερα. Αστα σου λεω...

Kαλημέρα κορίτσι μου!!!σου εύχομαι υπομονούλα και γρήγορα να υποχωρήσουν όλα αυτά!!Να τρωσ φρυγανιέσ,μπανάνα,κοτόπουλο με ρύζι ρώτα τον γιατρό αν επιτρέπεται το μαύρο τσαι βοηθά και σταματά την διάρροια!!Και μην τρωσ καθόλου αλάτι κ ζάχαρη για τις ωοθήκες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Kαλημέρα κορίτσι μου!!!σου εύχομαι υπομονούλα και γρήγορα να υποχωρήσουν όλα αυτά!!Να τρωσ φρυγανιέσ,μπανάνα,κοτόπουλο με ρύζι ρώτα τον γιατρό αν επιτρέπεται το μαύρο τσαι βοηθά και σταματά την διάρροια!!Και μην τρωσ καθόλου αλάτι κ ζάχαρη για τις ωοθήκες!!

Ευχαριστώ κοπέλα μου,,ειχες κ εσυ θέμα με τις ωοθήκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Ευχαριστώ κοπέλα μου,,ειχες κ εσυ θέμα με τις ωοθήκες?

Οχι γλυκιά μου!!Ειχα κάνει βεβαια αρκετα ωάρια κ αφήσαμε την μεταφορά για 2 κύκλους μετά!!Αλλά έκανα αυστηρη διατροφή για 10 μέρες!!Καθόλου αλάτι καθόλου ζάχαρη!!Ασπράδια έτρωγα κάθε μερα και έπινα lucozate!!Απο τυριά μπορείς να φας μοτσαρέλα σε φέτεσ στο τοστ δν έχει αλάτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... χθές έκανα και εγώ την ωοληψία.....23 ωάρια μου πήραν κ πριν λίγο με πήραν από το κέντρο....22 ώριμα και τα 16 από αυτά μου είπαν παρουσιάζουν σημάδια γονιμοποίησης....Τρίτη περιμένω νεώτερα....άντε να δούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...