Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Βοήθειά!!!

Δεν αντέχεται άλλο αυτό το θέμα με το στομάχι. Δεν τολμάω να φάω κατι(πολλές φορές και χωρίς να φαω) και έχω ανακάτεμα και μια καουρα σε όλο τον οισοφάγο. 

Δε ξέρω τι να κάνω πια. Δεν με ηρεμεί τίποτα.

Έχω αρχίσει να ανησυχώ.

Έχω χάσει 2 κιλά (Το μοναδικό καλό),αλλά ότι και να σκεφτώ για φαΐ μου φέρνει αηδία. Ούτε νερό δε μπορώ να ευχαριστηθώ.  Θέλω να πιω ένα ποτήρι νερό και δε μπορώ. Γουλιά γουλιάτο πίνω.

Βοηθήστε με βρε κοπελιές!!!

Τι να κανω;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Βοήθειά!!!

Δεν αντέχεται άλλο αυτό το θέμα με το στομάχι. Δεν τολμάω να φάω κατι(πολλές φορές και χωρίς να φαω) και έχω ανακάτεμα και μια καουρα σε όλο τον οισοφάγο. 

Δε ξέρω τι να κάνω πια. Δεν με ηρεμεί τίποτα.

Έχω αρχίσει να ανησυχώ.

Έχω χάσει 2 κιλά (Το μοναδικό καλό),αλλά ότι και να σκεφτώ για φαΐ μου φέρνει αηδία. Ούτε νερό δε μπορώ να ευχαριστηθώ.  Θέλω να πιω ένα ποτήρι νερό και δε μπορώ. Γουλιά γουλιάτο πίνω.

Βοηθήστε με βρε κοπελιές!!!

Τι να κανω;;;; 

Κοπέλα μου δε ξέρω τι πρέπει να κάνεις!να ξέρεις οτι είμαι μια απο τα ίδια!στο λεω για να σε παρηγορησω!φαντάζομαι οτι έχεις κ εσυ συνέχεια αυτη την απαίσια γεύση στο στόμα?λοιπόν για την καουρα ρωτα τον γιατρό σου για μαλόξ ή γκανισκον σιρόπι. Εμένα μου τα επέτρεψε. Καουρες βέβαια δεν εχω τόσο οσο ανακάτεμα. Χτες πάντως το βράδυ ήπια ενα κουταλάκι μαλοξ πρώτη φορα γιατί ειχα καουρα κ με ανακουφισε. Εγω σκέφτομαι να παω να πάρω κατι βραχιολακια που ειναι για έγκυες για τη ναυτία αύριο κ καραμέλες αν τις βρω βιολογικές με τζίντζερ απο το φαρμακείο μπας κ κανουν κάτι. Ειναι για τη ναυτία αυτές!κ εγω καποιες μερες οταν ειμαι Πολύ χαλια το νερο το πίνω με το κουτάλι γιατί μ έρχεται εμετός. Κ γενικά υπάρχουν μέρες που δε θελω να φαω τίποτα.πάντως εμενα προσωπικα με εχει βοηθήσει ειδικα το βράδυ μια φρυγανιά με ελαχιστο βούτυρο κ μέλι, ισα ισα τη μασαω αργα αργά κ κάπως βοηθάει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

@Bebe36, @Geo2009, @Eva 42 κορίτσια μου Καλημέρα!αυριο παω για υπέρηχο!εχω πολύ αγωνία!απο χτες πονάω αρκετα στις ωοθήκες κ φοβάμαι τις Κύστες!φφφφ...σας στελνω εσας γιατι είμαστε στην ίδια φάση. Λοιπόν θυμάστε που σας ειχα πει οτι ο γιατρός μ με ρωτούσε κ μου είχε πει οτι αν μειωθούν τα ούρα ή αλλαξουν οι πονοι να τον ειδοποιήσω. Σήμερα το πρωί πηγα τουαλέτα κ ενω η λογική λεει μετα απο ολόκληρη νυχτα πρέπει να κανω ποσοτητα ουρων εγω παλι έκανα λιγα ενω ένιωθα οτι εχω πολλά!?

Λοιπον @Ροζ καποιες φορες εχω και εγω την ιδια αισθηση και το ιδιο βαρος και ρωτησα τη μαια και μου ειπε να μην ανησυχω γιατι γινονται πολλες αλλαγες και μπορει να πιεζεται η ουροδοχος κυστη...απλα μου ειπε να προσπαθω να πινω πολλα νερα και να μην μενουν τα ουρα για πολλη ωρα γιατι οσο να ναι υπαρχει ο κινδυνος της ουρολοιμωξης...παντως αυτο που νιωθεις το εχω κι εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva 42 είπε:

Βοήθειά!!!

Δεν αντέχεται άλλο αυτό το θέμα με το στομάχι. Δεν τολμάω να φάω κατι(πολλές φορές και χωρίς να φαω) και έχω ανακάτεμα και μια καουρα σε όλο τον οισοφάγο. 

Δε ξέρω τι να κάνω πια. Δεν με ηρεμεί τίποτα.

Έχω αρχίσει να ανησυχώ.

Έχω χάσει 2 κιλά (Το μοναδικό καλό),αλλά ότι και να σκεφτώ για φαΐ μου φέρνει αηδία. Ούτε νερό δε μπορώ να ευχαριστηθώ.  Θέλω να πιω ένα ποτήρι νερό και δε μπορώ. Γουλιά γουλιάτο πίνω.

Βοηθήστε με βρε κοπελιές!!!

Τι να κανω;;;; 

Ποσο πολυ σε καταλαβαινω...προσπαθησε να τρως απο λιγο και συχνα μονο ετσι θα ηρεμει και το στομαχι...και νερο πινε οχι μια και κατω γουλιτσες γουλιτσες σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Λοιπον @Ροζ καποιες φορες εχω και εγω την ιδια αισθηση και το ιδιο βαρος και ρωτησα τη μαια και μου ειπε να μην ανησυχω γιατι γινονται πολλες αλλαγες και μπορει να πιεζεται η ουροδοχος κυστη...απλα μου ειπε να προσπαθω να πινω πολλα νερα και να μην μενουν τα ουρα για πολλη ωρα γιατι οσο να ναι υπαρχει ο κινδυνος της ουρολοιμωξης...παντως αυτο που νιωθεις το εχω κι εγω...

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου πολύ για την απάντηση?, γιατί εχω αρχίσει να ανησυχώ!Θέλω να πινω νερο αλλα με το ανακάτεμα ολη μερα δεν μπορω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

@Bebe36, @Geo2009, @Eva 42 κορίτσια μου Καλημέρα!αυριο παω για υπέρηχο!εχω πολύ αγωνία!απο χτες πονάω αρκετα στις ωοθήκες κ φοβάμαι τις Κύστες!φφφφ...σας στελνω εσας γιατι είμαστε στην ίδια φάση. Λοιπόν θυμάστε που σας ειχα πει οτι ο γιατρός μ με ρωτούσε κ μου είχε πει οτι αν μειωθούν τα ούρα ή αλλαξουν οι πονοι να τον ειδοποιήσω. Σήμερα το πρωί πηγα τουαλέτα κ ενω η λογική λεει μετα απο ολόκληρη νυχτα πρέπει να κανω ποσοτητα ουρων εγω παλι έκανα λιγα ενω ένιωθα οτι εχω πολλά!?

Κορίτσια μου τι να σας πω, δεν έχω παρατηρήσει κάτι! Πηγαίνω λιγότερες φορές στην τουαλέτα αλλά νορμάλ. 

@Eva 42 ούτε εσένα μπορώ να βοηθήσω δυστυχώς.... Δεν έχω κάποιο θέμα με το στομάχι μέχρι στιγμής!

Μιλήστε με τους γιατρούς σας και εκείνοι θα σας κατευθύνουν πιστεύω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ροζ είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου πολύ για την απάντηση?, γιατί εχω αρχίσει να ανησυχώ!Θέλω να πινω νερο αλλα με το ανακάτεμα ολη μερα δεν μπορω!

Το ξερω κι εγω μια απο τα ιδια με το ζορι πινω...τη μια μερα καλυτερα την αλλη χειροτερα...αν ψαξεις ομως στο google ειναι ενα απο τα συμπτωματα εγκυμοσυνης ...μην ανησυχεις απλα θα ταλαιπωρηθουμε λιγακι❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Το ξερω κι εγω μια απο τα ιδια με το ζορι πινω...τη μια μερα καλυτερα την αλλη χειροτερα...αν ψαξεις ομως στο google ειναι ενα απο τα συμπτωματα εγκυμοσυνης ...μην ανησυχεις απλα θα ταλαιπωρηθουμε λιγακι❤️

Ναι κοπέλα μου δίκιο έχεις!ας ελπίσουμε να μας σταματησουν τα συμπτώματα σχετικά γρήγορα και να ευχαριστηθουμε τα μωρακια μας?. Εχεις ακούσει καρδούλα δε θυμάμαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόνους γενικότερα έχετε?εγω ακομα νιώθω σα να μου έρχεται η καταραμενη , αλλες φορες οτι μου ανοίγει η μέση, σήμερα τα έντερα παιζουν ταμπουρλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Ναι κοπέλα μου δίκιο έχεις!ας ελπίσουμε να μας σταματησουν τα συμπτώματα σχετικά γρήγορα και να ευχαριστηθουμε τα μωρακια μας?. Εχεις ακούσει καρδούλα δε θυμάμαι?

Οχι αυριο θα κανω τον πρωτο μου υπερηχο ...τοτε με εβαλε και απορω..εμβρυομεταφορα βλαστοκυστων 5 ημερων εκανα στις 5 ιουλιου και μου εβαλε ραντεβου 5 αυγουστου...λογικα αυριο θα ακουσω κ καρδια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebe36 είπε:

Οχι αυριο θα κανω τον πρωτο μου υπερηχο ...τοτε με εβαλε και απορω..εμβρυομεταφορα βλαστοκυστων 5 ημερων εκανα στις 5 ιουλιου και μου εβαλε ραντεβου 5 αυγουστου...λογικα αυριο θα ακουσω κ καρδια;;;

Κοιτα κ εγω 2 Ιουλίου ήμουν κ αυριο εχω 2ο υπέρηχο για να ακούσουμε καρδουλα. Λογικά θα ακούσουμε κ οι δύο Αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κοιτα κ εγω 2 Ιουλίου ήμουν κ αυριο εχω 2ο υπέρηχο για να ακούσουμε καρδουλα. Λογικά θα ακούσουμε κ οι δύο Αύριο!

Ναι ναι??...απο πονους επειδη ρωτησες εχω κατι τσιμπηματακια και βαρος στην κοιλια, ενοχληση στη μεση και οποτε τρωω φουσκωματα στο εντερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bebe36 είπε:

Ναι ναι??...απο πονους επειδη ρωτησες εχω κατι τσιμπηματακια και βαρος στην κοιλια, ενοχληση στη μεση και οποτε τρωω φουσκωματα στο εντερο...

Μια απο τα ίδια. Απλως εμένα πολλές φορές ειναι πόνοι οχι απλα τσιμπήματα, σαν περιόδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Μια απο τα ίδια. Απλως εμένα πολλές φορές ειναι πόνοι οχι απλα τσιμπήματα, σαν περιόδου.

Εχω κι εγω πονους περιοδου...αλλα μου ειπε η μαια οτι ειναι λογικο...Ροζ μου μην ανησυχεις σε καταλαβαινω αλλα ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα για ολες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bebe36 και  @Ροζ μου!

Αύριο θα ακούσετε τον ωραιότερο ήχο της ζωής σας. Περιμένουμε να μας πείτε τις εντυπώσεις σας. 

Κορίτσια εγώ πήρα ΚΑΙ  Gaviscon.  Νομίζω πως έκανε δουλίτσα.  Άντε να δούμε...

Θα ξέρω καλύτερα τι γίνεται  αύριο.  Τώρα πέφτω για ύπνο. 

Καληνύχτα σε όλες. Περιμένουμε όμορφα νέα από όλες!

Σας ευχαριστώ για ακ8μα μια φορά ❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/8/2019 at 2:56 ΜΜ, ο/η konstantinaVE είπε:

Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι άσχετο πάλι (συγχωρείστε με αλλά ακόμα μαθαίνω....):
Έχει κάνει καμία εμβρυομεταφορά αποψυγμένων βλαστοκύστεων να μου πει πάνω - κάτω το κόστος;;;
Ο γιατρός μου ρώτησε τη γραμματεία τότε που έκανα την διέγερση, μου έδωσε μία χ τιμή, αλλά μέχρι τώρα ό,τι μου έχει πει, έχει βγειστο ταμείο + 1,000 από το πουθενά. 
Σας ρωτάω λοιπόν για να έχω μία εικόνα μην μου έρθει απότομο....

1200€ μου στοίχισε συνολικά  η κάθε έμβρυομεταφορά  μου με κατεψυγμένα... Αλλά όπως είπαν κ τα κορίτσια κάθε κέντρο έχει τις τιμές του. Η κρυοσυντήρηση μας κοστίζει περίπου στα 350€ το χρόνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

1200€ μου στοίχισε συνολικά  η κάθε έμβρυομεταφορά  μου με κατεψυγμένα... Αλλά όπως είπαν κ τα κορίτσια κάθε κέντρο έχει τις τιμές του. Η κρυοσυντήρηση μας κοστίζει περίπου στα 350€ το χρόνο. 

Ρε παιδιά ότι να είναι ο καθένας. Εγώ έχω πληρώσει την κρύο συντήρηση για 5 χρονια θεωρητικά. Αν περάσει η 5ετια θα μου ζητήσουν επιπλέον χρήματα και αν θελήσω να μείνει και άλλο στο ψυγείο. 

@Zeta. μου πολλά πολλά φιλάκια σε σένα και το μπεμπακο. Γυρίσατε σπίτι σας πιστεύω πια. ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Σήμερα επαθα σοκ!χτες ειχα έντονους πονους περιόδου, θυμαστε που σας το έγραψα. Σήμερα το πρωί σηκωνομαι, αίμα, κλαμα κακο εγώ!το χειρότερο στο μυαλό μου!παίρνω το γιατρό παω απο κει ασπρη σα λεμόνι!τελικα ηταν αποκόλληση, το μωρό ολα καλά, μεγάλωσε, ακούσαμε καρδιά!φφφφφ ακομα εχω αίμα. Ειπε ξεκουραση!καναπές-κρεβάτι για άλλες δεκα ημέρες σίγουρα!οι Κύστες παραμενουν μεγάλες!υγρο ακομα εχω κ περισσότερο!Κάτι εσπασε εκει κατω δεξιά!φφφφφφ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Σήμερα επαθα σοκ!χτες ειχα έντονους πονους περιόδου, θυμαστε που σας το έγραψα. Σήμερα το πρωί σηκωνομαι, αίμα, κλαμα κακο εγώ!το χειρότερο στο μυαλό μου!παίρνω το γιατρό παω απο κει ασπρη σα λεμόνι!τελικα ηταν αποκόλληση, το μωρό ολα καλά, μεγάλωσε, ακούσαμε καρδιά!φφφφφ ακομα εχω αίμα. Ειπε ξεκουραση!καναπές-κρεβάτι για άλλες δεκα ημέρες σίγουρα!οι Κύστες παραμενουν μεγάλες!υγρο ακομα εχω κ περισσότερο!Κάτι εσπασε εκει κατω δεξιά!φφφφφφ. 

Κοριτσάκι μου,κρατά το όμορφο της ημέρας.  Τους χτύπους της καρδούλας του.  Τα άλλα θα περάσουν.  Άκου ευλαβικά τις οδηγίες του γιατρού  και όλα θα πάνε καλά.  Μη σκέφτεσαι τίποτα  κακό σε παρακαλώ.  Το σπορακι σου γραπωθηκε καλα καλα και απλά σε προετοιμάζει  για να γίνεις  πιο ψύχραιμη μανούλα. 

Όλα καλά θα είναι Ροζ μου.  Τα δεις.  Ποτέ θα σε ξαναδεί ο γιατρουλης σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Κοριτσάκι μου,κρατά το όμορφο της ημέρας.  Τους χτύπους της καρδούλας του.  Τα άλλα θα περάσουν.  Άκου ευλαβικά τις οδηγίες του γιατρού  και όλα θα πάνε καλά.  Μη σκέφτεσαι τίποτα  κακό σε παρακαλώ.  Το σπορακι σου γραπωθηκε καλα καλα και απλά σε προετοιμάζει  για να γίνεις  πιο ψύχραιμη μανούλα. 

Όλα καλά θα είναι Ροζ μου.  Τα δεις.  Ποτέ θα σε ξαναδεί ο γιατρουλης σου;

Μακάρι!Τώρα ακινησία πλήρης!Ευχαριστώ κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Σήμερα επαθα σοκ!χτες ειχα έντονους πονους περιόδου, θυμαστε που σας το έγραψα. Σήμερα το πρωί σηκωνομαι, αίμα, κλαμα κακο εγώ!το χειρότερο στο μυαλό μου!παίρνω το γιατρό παω απο κει ασπρη σα λεμόνι!τελικα ηταν αποκόλληση, το μωρό ολα καλά, μεγάλωσε, ακούσαμε καρδιά!φφφφφ ακομα εχω αίμα. Ειπε ξεκουραση!καναπές-κρεβάτι για άλλες δεκα ημέρες σίγουρα!οι Κύστες παραμενουν μεγάλες!υγρο ακομα εχω κ περισσότερο!Κάτι εσπασε εκει κατω δεξιά!φφφφφφ. 

Ροζ μου ελπιζω να εισαι καλυτερα...ολα καλα θα πανε να το δεις!!!

τα δικα μου νεα ευχαριστα,ακουσαμε καρδουλα...ειχαμε βαλει δυο αλλα το ενα επιβιωσε...παντως τι ωραιος ηχος ειχατε δικιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Ροζ μου ελπιζω να εισαι καλυτερα...ολα καλα θα πανε να το δεις!!!

τα δικα μου νεα ευχαριστα,ακουσαμε καρδουλα...ειχαμε βαλει δυο αλλα το ενα επιβιωσε...παντως τι ωραιος ηχος ειχατε δικιο!!!

Μπράβο κοπέλα μου συγχαρητήρια!καθόλου καλά, πονάω χαμηλά, εχω κανει διάρροιες, μου έρχεται εμετός και νιωθω πολυ αδυναμία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Μπράβο κοπέλα μου συγχαρητήρια!καθόλου καλά, πονάω χαμηλά, εχω κανει διάρροιες, μου έρχεται εμετός και νιωθω πολυ αδυναμία...

Ροζ μου προσπαθησε να εισαι ψυχραιμη...σκεψου οτι αυτα ειναι συμπτωματα, μην πηγαινει το μυαλο σου στο κακο...πανω απ ολα καλη ψυχολογια...να σκεφτεσαι το μωρακι...πολλες γνωστες μου ειχαν αποκολληση και τωρα χαιρονται τα παιδακια τους...εχω καλο προαισθημα θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Ροζ μου προσπαθησε να εισαι ψυχραιμη...σκεψου οτι αυτα ειναι συμπτωματα, μην πηγαινει το μυαλο σου στο κακο...πανω απ ολα καλη ψυχολογια...να σκεφτεσαι το μωρακι...πολλες γνωστες μου ειχαν αποκολληση και τωρα χαιρονται τα παιδακια τους...εχω καλο προαισθημα θα δεις!

Μακάρι αλλά με έχει παρει πολυ απο κάτω. Εκτός της αποκόλλησης. Δεν εχω βρει κοπέλα εδω που να εχει ιδια εμπειρία με εμένα. Δηλαδή μετα απο εμβρυομεταφορα να ειχε πρησμενες ωοθήκες με Κύστες.Να μ πει μια γνωμη! Δεν απορροφήθηκαν κ δεν μειωθηκαν καθολου στο μέγεθος. Στο κέντρο που τους πηρα κ τους ειπα τι είδαμε στον υπέρηχο ειπαν θα απορροφηθούν. Ποτε ομως? Κ ο γιατρός μ ετσι πιστεύει αλλα θα το παρακολουθουμε λεει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ροζ είπε:

Μακάρι αλλά με έχει παρει πολυ απο κάτω. Εκτός της αποκόλλησης. Δεν εχω βρει κοπέλα εδω που να εχει ιδια εμπειρία με εμένα. Δηλαδή μετα απο εμβρυομεταφορα να ειχε πρησμενες ωοθήκες με Κύστες.Να μ πει μια γνωμη! Δεν απορροφήθηκαν κ δεν μειωθηκαν καθολου στο μέγεθος. Στο κέντρο που τους πηρα κ τους ειπα τι είδαμε στον υπέρηχο ειπαν θα απορροφηθούν. Ποτε ομως? Κ ο γιατρός μ ετσι πιστεύει αλλα θα το παρακολουθουμε λεει.

Εγω ειχα παθει υπερδιεγερση οταν μου εκαναν ωοληψια και γι αυτο μεταφεραμε την εμβρυομεταφορα μετα απο ενα μηνα...τοτε ειχα φρικαρει κι εγω...νομιζω οτι θελει λιγο χρονο να ξεπρηστουν οι ωοθηκες ...εμενα τοτε μου ειχε παρει τρεις εβδομαδες...σου ειπε ο γιατρος να κανεις καποια συγκεκριμενη διατροφη ή μονο ξεκουραση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...