Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Κ εγώ δε κρατήθηκα  μέχρι τη Δευτέρα . Θα παθαινα εγκεφαλικό από την αγωνία.  Έκανα λοιπόν σήμερα ξανά. Και ο αριθμός;;;; 1247 !

Οι πονοι περιοδου συνεχίζονται  ακάθεκτοι.  Δεν τους θέλω λέμε.. με με φοβίζουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Μπράβο κορίτσι μου...Όλα να να συνεχίσουν τέλεια!!!

Ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου! Σειρά σου τώρα!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Μπράβο  Geo2009!!!!!! Υπέροχα νούμερο  υπέροχα νέα!

Όλα καλά να πάνε!!!!

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου! Και για σένα τα καλύτερα εύχομαι! ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Κ εγώ δε κρατήθηκα  μέχρι τη Δευτέρα . Θα παθαινα εγκεφαλικό από την αγωνία.  Έκανα λοιπόν σήμερα ξανά. Και ο αριθμός;;;; 1247 !

Οι πονοι περιοδου συνεχίζονται  ακάθεκτοι.  Δεν τους θέλω λέμε.. με με φοβίζουν 

Κορίτσι μου είναι απόλυτα φυσιολογικοί ας σε φοβίζουν. 

@Geo2009 μπράβο γλυκιά μου. Να συνεχίσουν όλα τέλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσι μου είναι απόλυτα φυσιολογικοί ας σε φοβίζουν. 

@Geo2009 μπράβο γλυκιά μου. Να συνεχίσουν όλα τέλεια!!!!

Ευχαριστώ πολύ Πιου-πιου μου!! Να είσαι καλά! ❤️❤️❤️❤️❤️???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Κορίτσι μου είναι απόλυτα φυσιολογικοί ας σε φοβίζουν. 

@Geo2009 μπράβο γλυκιά μου. Να συνεχίσουν όλα τέλεια!!!!

Πιου-πιου σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Κ εγώ δε κρατήθηκα  μέχρι τη Δευτέρα . Θα παθαινα εγκεφαλικό από την αγωνία.  Έκανα λοιπόν σήμερα ξανά. Και ο αριθμός;;;; 1247 !

Οι πονοι περιοδου συνεχίζονται  ακάθεκτοι.  Δεν τους θέλω λέμε.. με με φοβίζουν 

Κοριτσι μ μη φοβάσαι κ εγω εχω πονους περιόδου κ τσιμπηματα κ πολλές φορες ειναι πιο έντονοι κ εχω πολυ καλη χοριακη!Είναι φυσιολογικοι οι πόνοι. Μεγαλωνει η μήτρα. Προχτες ένιωθα οτι θα μου φύγει η μεση, θα ανοίξει στα δυο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας. 

Θέλουμε να κάνουμε έμβρυο μεταφορά λόγω κάποιων προβλημάτων υγείας που έχουμε. 

Ακούσαμε για το embruolamb και θα ήθελα να ρωτήσω εάν έχει κάποια εμπειρία από το εργαστήριοαυτό να μου την γνώμη της. 

Ευχαριστώ πολύ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ροζ είπε:

Κοριτσι μ μη φοβάσαι κ εγω εχω πονους περιόδου κ τσιμπηματα κ πολλές φορες ειναι πιο έντονοι κ εχω πολυ καλη χοριακη!Είναι φυσιολογικοι οι πόνοι. Μεγαλωνει η μήτρα. Προχτες ένιωθα οτι θα μου φύγει η μεση, θα ανοίξει στα δυο?

Σήμερα πάντως αναγκάστηκα να παρω 2 ντεπονακια.  Ήταν έντονα τα πονακια μου.  Μετά κοιμήθηκα  ξεκουράστηκα και όλα καλά.   Τώρα, πάλι τα ίδια. 

Ακούω όμως όλα όσα μου λέτε  και σταμάτησα  να αγχώνομαι  τουλάχιστον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Σήμερα πάντως αναγκάστηκα να παρω 2 ντεπονακια.  Ήταν έντονα τα πονακια μου.  Μετά κοιμήθηκα  ξεκουράστηκα και όλα καλά.   Τώρα, πάλι τα ίδια. 

Ακούω όμως όλα όσα μου λέτε  και σταμάτησα  να αγχώνομαι  τουλάχιστον 

Ναι καλε κ εγω εχω έντονους που κ που κ χτες επέμενε σε ενα σημείο πολυ. Τωρα περασε μαλλον έντερο. Οτι χαπι παίρνεις να ρωτας πρωτα το γιατρο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Ναι καλε κ εγω εχω έντονους που κ που κ χτες επέμενε σε ενα σημείο πολυ. Τωρα περασε μαλλον έντερο. Οτι χαπι παίρνεις να ρωτας πρωτα το γιατρο σου!

Μου είπε πως ντεπον μπορώ να παίρνω.

Εντερακι ε;;;; αχ αυτό το έντερο. 

Σε ποιο σημείο πονούσες Ροζ  μου; είχες θέμα με το έντερο σου Πριν την εγκυμοσύνη; 

Εμένα ο πόνος εστιάζει κυρίως  κάτω δεξιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, Καλημέρα!!! Όσες είστε από Αθήνα, πώς ξυπνήσατε σήμερα μετά το σεισμό;;; Εγώ τελειώνω σήμερα τις ενέσεις, Δευτέρα έχω την ωοληψια και σκέφτομαι μην κάνει κανένα μετασεισμό καλό κι είμαι ναρκωμενη, και ποιος με κατεβάζει από τον 8ο.... ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Σήμερα πάντως αναγκάστηκα να παρω 2 ντεπονακια.  Ήταν έντονα τα πονακια μου.  Μετά κοιμήθηκα  ξεκουράστηκα και όλα καλά.   Τώρα, πάλι τα ίδια. 

Ακούω όμως όλα όσα μου λέτε  και σταμάτησα  να αγχώνομαι  τουλάχιστον 

Τα πονάκια είναι φυσιολογικά, μην τα φοβάσαι καθόλου! Κι εγώ όταν είμαι πολλή ώρα όρθια ή καθιστή πονάω πιο πολύ... Να μην αγχώνεσαι καθόλου! ????

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Κορίτσια, Καλημέρα!!! Όσες είστε από Αθήνα, πώς ξυπνήσατε σήμερα μετά το σεισμό;;; Εγώ τελειώνω σήμερα τις ενέσεις, Δευτέρα έχω την ωοληψια και σκέφτομαι μην κάνει κανένα μετασεισμό καλό κι είμαι ναρκωμενη, και ποιος με κατεβάζει από τον 8ο.... ??

Καλημέρα κοριτσάκι! Εγώ που φοβόμουν ότι δεν θα κοιμηθώ απόψε, ούτε βλέφαρο δεν κουνήθηκε! Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα γίνει κάτι μεγαλύτερο από το χθεσινό οπότε θα σου πω να μην ανησυχείς. Αν συμβεί κάτι κατά τη διάρκεια της νάρκωσης, έχουν πλάνο, οπότε δεν θα σε αφήσουν έτσι! Το καλό είναι ότι δεν θα καταλάβεις τίποτα! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@konstantinaVE Σου εύχομαι καλή επιτυχία! Να πάνε όλα καλά και να έχετε πολλά υγιή έμβρυα! Πότε θα κάνεις μεταφορά; τώρα ή θα περιμένεις;

@Geo2009 Πολύ χαίρομαι για σένα! Κ για όλα τα κορίτσια φυσικά που επιτέλους βρίσκεστε στην άλλη πλευρά! Εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους κ να έχεις μόνο ευχάριστα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantinaVE είπε:

Κορίτσια, Καλημέρα!!! Όσες είστε από Αθήνα, πώς ξυπνήσατε σήμερα μετά το σεισμό;;; Εγώ τελειώνω σήμερα τις ενέσεις, Δευτέρα έχω την ωοληψια και σκέφτομαι μην κάνει κανένα μετασεισμό καλό κι είμαι ναρκωμενη, και ποιος με κατεβάζει από τον 8ο.... ??

Μόνο θετική σκέψη κοπέλα μου και όλα να πάνε καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Καλή επιτυχία στα κορίτσια που θα κανουν τωρα την προσπάθειά τους! Λέτε να κάνουμε κανα μπανακι φέτος?εμένα μ ειπε να κανω αλλα σε καθαρή θάλασσα. Εσεις έχετε ρωτήσει τους γιατρούς σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Τα πονάκια είναι φυσιολογικά, μην τα φοβάσαι καθόλου! Κι εγώ όταν είμαι πολλή ώρα όρθια ή καθιστή πονάω πιο πολύ... Να μην αγχώνεσαι καθόλου! ????

 

Καλημέρα κοριτσάκι! Εγώ που φοβόμουν ότι δεν θα κοιμηθώ απόψε, ούτε βλέφαρο δεν κουνήθηκε! Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα γίνει κάτι μεγαλύτερο από το χθεσινό οπότε θα σου πω να μην ανησυχείς. Αν συμβεί κάτι κατά τη διάρκεια της νάρκωσης, έχουν πλάνο, οπότε δεν θα σε αφήσουν έτσι! Το καλό είναι ότι δεν θα καταλάβεις τίποτα! ?????

Α,ρε κοριτσάκι Geo2009  τι κορίτσι είσαι εσυ!!! Όλες μας καθησυχαζεις.  Κάθε φορά που νιώθω έντονο πόνο, μπαίνω και βλέπω  τις απαντήσεις σου και τις απαντήσεις των άλλων κοριτσιών.  

Συγχωρέστε με αλλά δεν έχω καταφέρει να μάθω πολύ καλά  να διαχειρίζομαι το forum και ίσως να μην έχω απαντήσει σε όλες και να σας μάθω όλες. 

Σας ευχαριστώ όμως όλες γιατί πραγματικά βοηθάτε. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ροζ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Καλή επιτυχία στα κορίτσια που θα κανουν τωρα την προσπάθειά τους! Λέτε να κάνουμε κανα μπανακι φέτος?εμένα μ ειπε να κανω αλλα σε καθαρή θάλασσα. Εσεις έχετε ρωτήσει τους γιατρούς σας?

Εγώ δεν έχω ρωτήσει ακόμα... Την άλλη βδομάδα που θα τον δω θα ρωτήσω όμως γιατί στις 5 Αυγούστου θα φύγουμε για μία βδομαδούλα...! ????

 

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Α,ρε κοριτσάκι Geo2009  τι κορίτσι είσαι εσυ!!! Όλες μας καθησυχαζεις.  Κάθε φορά που νιώθω έντονο πόνο, μπαίνω και βλέπω  τις απαντήσεις σου και τις απαντήσεις των άλλων κοριτσιών.  

Συγχωρέστε με αλλά δεν έχω καταφέρει να μάθω πολύ καλά  να διαχειρίζομαι το forum και ίσως να μην έχω απαντήσει σε όλες και να σας μάθω όλες. 

Σας ευχαριστώ όμως όλες γιατί πραγματικά βοηθάτε. 

 

Κουκλίτσα μου χαίρομαι πολύ που τα λόγια μου βοηθούν έστω και λίγο!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Καλή επιτυχία στα κορίτσια που θα κανουν τωρα την προσπάθειά τους! Λέτε να κάνουμε κανα μπανακι φέτος?εμένα μ ειπε να κανω αλλα σε καθαρή θάλασσα. Εσεις έχετε ρωτήσει τους γιατρούς σας?

Εμένα με αφήνει να κάνω μπάνιο αρκεί βέβαια  να κάνω χαλαρά  και να μη βάζω δύναμη στα πόδια.  Επίσης μου είπε πως πρέπει να αλλάζω το μαγιό μου για να είναι πάντα στεγνό το κάτω. 

Για να  είναι ειλικρινής όταν έμαθα για την εγκυμοσύνη ήμουν ήδη δε τριήμερο  και έκανα μπανάκια.  Επειδή όμως  πονούσε  η κοιλίτσα μου(Ναι,ναι,ναι τα πονακια που σας έχω ζαλίσει) αποφάσισα  να χαλαρώσω για λίγο καιρό. Αλλωστε  μόλις κάνω τον πρώτο υπέρηχο θα με πει με σιγουριά τί  μπορώ να κάνω.  Αλλά ακόμη και έτσι να μην είναι, και ο Σεπτέμβρης καλός είναι για μπανάκια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Eva 42 είπε:

Εμένα με αφήνει να κάνω μπάνιο αρκεί βέβαια  να κάνω χαλαρά  και να μη βάζω δύναμη στα πόδια.  Επίσης μου είπε πως πρέπει να αλλάζω το μαγιό μου για να είναι πάντα στεγνό το κάτω. 

Για να  είναι ειλικρινής όταν έμαθα για την εγκυμοσύνη ήμουν ήδη δε τριήμερο  και έκανα μπανάκια.  Επειδή όμως  πονούσε  η κοιλίτσα μου(Ναι,ναι,ναι τα πονακια που σας έχω ζαλίσει) αποφάσισα  να χαλαρώσω για λίγο καιρό. Αλλωστε  μόλις κάνω τον πρώτο υπέρηχο θα με πει με σιγουριά τί  μπορώ να κάνω.  Αλλά ακόμη και έτσι να μην είναι, και ο Σεπτέμβρης καλός είναι για μπανάκια ?

Α, μια χαρά! Πότε έχεις υπέρηχο? Εγώ θα συνεννοηθώ τη Δευτέρα για Τετάρτη ή Πέμπτη, θα δούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Α, μια χαρά! Πότε έχεις υπέρηχο? Εγώ θα συνεννοηθώ τη Δευτέρα για Τετάρτη ή Πέμπτη, θα δούμε! 

Μου είπε πως για να κάνουμε υπέρηχο θα πρέπει η χοριακη να είναι  πάνω από 1500..αν υπολογίσω πωε την Παρασκευή είχα 1247,ε τότε τη Δευτέρα που θα την επαναλάβω, θα ξέρω και ποτέ θα με δει.  Όπως το κόβω  την επόμενη  εβδομάδα  θα πρέπει να ανέβω Αθήνα .

Ας είναι όλα Καλα  και δε με πειράζει τίποτα. 

Αρκεί να πάνε όλα Καλα 

Εσύ αυτή την εβδομάδα ε;;; το καλα!!!!

Περιμένουμε να μας πεις ευχάριστα γλυκιά  μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Eva 42 είπε:

Εμένα με αφήνει να κάνω μπάνιο αρκεί βέβαια  να κάνω χαλαρά  και να μη βάζω δύναμη στα πόδια.  Επίσης μου είπε πως πρέπει να αλλάζω το μαγιό μου για να είναι πάντα στεγνό το κάτω. 

Για να  είναι ειλικρινής όταν έμαθα για την εγκυμοσύνη ήμουν ήδη δε τριήμερο  και έκανα μπανάκια.  Επειδή όμως  πονούσε  η κοιλίτσα μου(Ναι,ναι,ναι τα πονακια που σας έχω ζαλίσει) αποφάσισα  να χαλαρώσω για λίγο καιρό. Αλλωστε  μόλις κάνω τον πρώτο υπέρηχο θα με πει με σιγουριά τί  μπορώ να κάνω.  Αλλά ακόμη και έτσι να μην είναι, και ο Σεπτέμβρης καλός είναι για μπανάκια ?

Αχ!τι ωραία κ εγω θα ξαναρωτησω μόλις κανω υπέρηχο κ εμένα μου είπε σε καθαρή θάλασσα κ αλλαγή μαγιό!καλα μη φανταστείς ισα ισα μια βουτιά ετσι για να δροσιστουμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Eva 42 είπε:

Μου είπε πως ντεπον μπορώ να παίρνω.

Εντερακι ε;;;; αχ αυτό το έντερο

Σε ποιο σημείο πονούσες Ροζ  μου; είχες θέμα με το έντερο σου Πριν την εγκυμοσύνη; 

Εμένα ο πόνος εστιάζει κυρίως  κάτω δεξιά.

Λοιπόν είχα θεμα κ πριν την εγκυμοσύνη με το έντερο!ναι, η κοιλιά τούμπανο , ναι κολιτιδες αστα!τωρα πονούσα αριστερά κατω!μια δυο ημέρες πολύ έντονα κ μετα ηρέμησε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Εγώ δεν έχω ρωτήσει ακόμα... Την άλλη βδομάδα που θα τον δω θα ρωτήσω όμως γιατί στις 5 Αυγούστου θα φύγουμε για μία βδομαδούλα...! ????

 

Κουκλίτσα μου χαίρομαι πολύ που τα λόγια μου βοηθούν έστω και λίγο!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Τέλεια! Ρώτησε τον να δούμε τι θα σου πει κ εσένα !τι ωραία!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...