Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebe36 είπε:

@Bou30 @sofiefin1982...Με το καλο κοριτσιαα?

@Ροζ εγω εχω κατι εντερικες ενοχλησεις αλλα οχι κατι φοβερο..

@Geo2009 σημερα 2000 η χοριακη παω για υπερηχο?...επειδη ειμαι καινουργια επιτρεπεται εδω να προτεινουμε ονομα γιατρου επειδη το ζηταει η @Angel44;;

Γιατί να μην μπορούμε, αν ειναι να βοηθήσουμε. Αν δες θες δημόσια στειλε της προσωπικο μνμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι λιγο αγχωμενη σήμερα!γιατι απο χτες εχω εναν πόνο αριστερα κατω από την κοιλιά. Ενω εχω κ τα κλασσικά τραβηγματα, εστιαζεται πολυ εντονα σε εκεινο το σημείο, αυτο μου κανει εντύπωση. Δε ξερω αν εκει ειναι σαλπιγγα παντως ειναι σα μια καρδια που κανει ενα ντουπ κ σταματαει κ μετα παλι απο την αρχη ή σαν τσιμπημα αλλα γιατι εστιάζεται αριστερά.  Εχει καμια σας κάτι παρόμοιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Γλυκό μου κοριτσάκι! Για όλες θα έρθει η δικαίωση! Με όποιον τρόπο! Επίμονη χρειάζεται! Δεν λέω υπομονή γιατί όλες ξέρω έχουμε περίσσευμα! ??????

Όλες έχουμε περάσει από πολύ δύσκολες καταστάσεις!!! Μην το βάζετε κάτω κορίτσια!!! Με πίστη κ υπομονή θα έρθει το παιδάκι σας!!! Σας μιλάω εγώ που απέτυχα κ στα δύσκολα είχα πίστη κ πείσμα!!! Με τη βοήθεια του Θεού όλες οι κοιλίτσες θα ευλογηθουν με αυτό το θείο δώρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! @Ροζ μήπως είναι έντερο;; Με πιάνουν συχνά κατι περιεργοι πόνοι λες και κλωτσαει κάτι από μέσα προς τα έξω αλλά έχω χρόνια θέμα κολίτιδας, ειδικά όταν στρεσαρομαι.

Άσχετο, κορίτσια, αλλα σας έχουν πει πόσα ωάρια θα σας βαλουν στην εμβρυομεταφορα;; Χτες ο γιατρός μου είπε για 3 και φρικαρα!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η konstantinaVE είπε:

Καλημέρα!!! @Ροζ μήπως είναι έντερο;; Με πιάνουν συχνά κατι περιεργοι πόνοι λες και κλωτσαει κάτι από μέσα προς τα έξω αλλά έχω χρόνια θέμα κολίτιδας, ειδικά όταν στρεσαρομαι.

Άσχετο, κορίτσια, αλλα σας έχουν πει πόσα ωάρια θα σας βαλουν στην εμβρυομεταφορα;; Χτες ο γιατρός μου είπε για 3 και φρικαρα!!! ???

Καλημέρα! 1ον γιατί φρικαρες? Και 2ον σου είπαν γιατί θα σου βάλουν 3? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Πώς είστε;

Καλημέρα κορίτσι μου! Είμαστε καλά και όλες προσπαθούμε για τον ίδιο στόχο...Εγώ σε αναμονή να ξεκινήσω την 4η μου προσπάθεια όπως και άλλα κορίτσια και τα κορίτσια που πήραν θετικές χοριακές πετάνε στα σύννεφα με τις δικές τους βέβαια αγωνίες για το μέλλον! Εσύ πως εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέρα! 1ον γιατί φρικαρες? Και 2ον σου είπαν γιατί θα σου βάλουν 3? 

Καλημέρα, κοπέλα μου!!!

Όχι, προφανώς είναι πρωτόκολλο. Απλώς φρικαρα στο ενδεχομενο να παραμείνουν και τα τρία. Θα κρασαρει ο οργανισμός μου, το βλέπω. Ήδη επεξεργάζομαι τα δίδυμα κάποιες μέρες τώρα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Καλημέρα, κοπέλα μου!!!

Όχι, προφανώς είναι πρωτόκολλο. Απλώς φρικαρα στο ενδεχομενο να παραμείνουν και τα τρία. Θα κρασαρει ο οργανισμός μου, το βλέπω. Ήδη επεξεργάζομαι τα δίδυμα κάποιες μέρες τώρα... 

Δεν γίνεται να τους ζητήσεις να βάλουν 2?

 

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Είμαστε καλά και όλες προσπαθούμε για τον ίδιο στόχο...Εγώ σε αναμονή να ξεκινήσω την 4η μου προσπάθεια όπως και άλλα κορίτσια και τα κορίτσια που πήραν θετικές χοριακές πετάνε στα σύννεφα με τις δικές τους βέβαια αγωνίες για το μέλλον! Εσύ πως εισαι;

Κοριτσάκι μου πότε ξεκινάς?! ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορώ. Είναι φορές όμως που πιστεύω ότι καλά θα ηταν να μην επεμβαίνω στο έργο των γιατρών. Μπορεί να βάλω δύο, να μην πετύχει και να λέω "αχ και να είχα βάλει τρία". Θα δούμε. Ούτως ή άλλως την εμβρυομεταφορα θα την κάνω στο μεθεπόμενο κύκλο. Τώρα πάμε για ωοληψια τη Δευτέρα. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η konstantinaVE είπε:

Μπορώ. Είναι φορές όμως που πιστεύω ότι καλά θα ηταν να μην επεμβαίνω στο έργο των γιατρών. Μπορεί να βάλω δύο, να μην πετύχει και να λέω "αχ και να είχα βάλει τρία". Θα δούμε. Ούτως ή άλλως την εμβρυομεταφορα θα την κάνω στο μεθεπόμενο κύκλο. Τώρα πάμε για ωοληψια τη Δευτέρα. ??

Ότι θέλεις κοριτσάκι μου, συζήτησέ το παρ'ολα αυτά, ποτέ δεν ξέρεις! Με το καλό ή ωοληψία σου! Πολλά τέλεια έμβρυα εύχομαι να μαζέψεις! ❤️❤️❤️❤️❤️??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Δεν γίνεται να τους ζητήσεις να βάλουν 2?

 

Κοριτσάκι μου πότε ξεκινάς?! ❤️❤️❤️

Το Σεπτέμβριο με το καλό... Εσύ πότε πας για τον πρώτο σου υπέρηχο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ότι θέλεις κοριτσάκι μου, συζήτησέ το παρ'ολα αυτά, ποτέ δεν ξέρεις! Με το καλό ή ωοληψία σου! Πολλά τέλεια έμβρυα εύχομαι να μαζέψεις! ❤️❤️❤️❤️❤️??????????

Ευχαριστώ πολύ!!!

Εσύ πώς είσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Το Σεπτέμβριο με το καλό... Εσύ πότε πας για τον πρώτο σου υπέρηχο;

Εγώ αύριο θα κάνω τη δεύτερη χοριακή και θα μου πει ο γιατρός πότε θα κάνουμε τον υπέρηχο! Είμαι πολύ καλά γενικά πάντως! Προχτές είχα λίγο ροζ αιματακι στο σκούπισμα και πιο έντονο πόνο περιόδου, αλλά ήταν για πολύ λίγο! Νομίζω όλα καλά προς το παρόν! ❤️❤️❤️❤️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Εγώ αύριο θα κάνω τη δεύτερη χοριακή και θα μου πει ο γιατρός πότε θα κάνουμε τον υπέρηχο! Είμαι πολύ καλά γενικά πάντως! Προχτές είχα λίγο ροζ αιματακι στο σκούπισμα και πιο έντονο πόνο περιόδου, αλλά ήταν για πολύ λίγο! Νομίζω όλα καλά προς το παρόν! ❤️❤️❤️❤️?????

Όλα καλά θα πάνε θα το δεις...θετική σκέψη και ηρεμία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριρίκα είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Είμαστε καλά και όλες προσπαθούμε για τον ίδιο στόχο...Εγώ σε αναμονή να ξεκινήσω την 4η μου προσπάθεια όπως και άλλα κορίτσια και τα κορίτσια που πήραν θετικές χοριακές πετάνε στα σύννεφα με τις δικές τους βέβαια αγωνίες για το μέλλον! Εσύ πως εισαι;

Καλα είμαι.και εγώ σε αναμονή για την 2η προσπάθεια...

Για να δούμε θα βρεθούμε στη θέση τους σύντομα;;; ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantinaVE είπε:

Μπορώ. Είναι φορές όμως που πιστεύω ότι καλά θα ηταν να μην επεμβαίνω στο έργο των γιατρών. Μπορεί να βάλω δύο, να μην πετύχει και να λέω "αχ και να είχα βάλει τρία". Θα δούμε. Ούτως ή άλλως την εμβρυομεταφορα θα την κάνω στο μεθεπόμενο κύκλο. Τώρα πάμε για ωοληψια τη Δευτέρα. ??

Καλημέρα!Με το καλό η ωοληψία!Νομίζω πως πρεπει να εμπιστευτείς τον γιατρό σου.Για να στο είπε κάτι θα ξέρει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Καλα είμαι.και εγώ σε αναμονή για την 2η προσπάθεια...

Για να δούμε θα βρεθούμε στη θέση τους σύντομα;;; ?

Μακάρι να γίνει και για εμάς και όσο πιο σύντομα γίνεται...! Πότε ξεκινάς εσυ; Εγώ αν όλα πάνε καλά Σεπτέμβρη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Μακάρι να γίνει και για εμάς και όσο πιο σύντομα γίνεται...! Πότε ξεκινάς εσυ; Εγώ αν όλα πάνε καλά Σεπτέμβρη! 

Μακάρι ❤❤❤

Αν είναι εντάξει η υστεροσκόπηση που θα κάνω τον Σεπτέμβρη, θα ξεκινήσω τον Οκτώβρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Μακάρι ❤❤❤

Αν είναι εντάξει η υστεροσκόπηση που θα κάνω τον Σεπτέμβρη, θα ξεκινήσω τον Οκτώβρη...

Όλα καλά εύχομαι να πάνε κορίτσι μου...εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ριρίκα είπε:

Όλα καλά εύχομαι να πάνε κορίτσι μου...εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε!

Σε ευχαριστώ και σε σένα  εύχομαι να πάνε όλα καλά....εννοείται πως θα τα λέμε από εδώ,μόνο εμείς που τα έχουμε περάσει ή τα περνάμε καταλαβαινόμαστε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Σε ευχαριστώ και σε σένα  εύχομαι να πάνε όλα καλά....εννοείται πως θα τα λέμε από εδώ,μόνο εμείς που τα έχουμε περάσει ή τα περνάμε καταλαβαινόμαστε....

Αυτή είναι η αλήθεια!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η konstantinaVE είπε:

Μπορώ. Είναι φορές όμως που πιστεύω ότι καλά θα ηταν να μην επεμβαίνω στο έργο των γιατρών. Μπορεί να βάλω δύο, να μην πετύχει και να λέω "αχ και να είχα βάλει τρία". Θα δούμε. Ούτως ή άλλως την εμβρυομεταφορα θα την κάνω στο μεθεπόμενο κύκλο. Τώρα πάμε για ωοληψια τη Δευτέρα. ??

Καλή επιτυχία! Όλα θα πάνε καλά! Σου εύχομαι τρίτεκνη !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...