Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Κορίτσια μου ήθελα να ρωτήσω, μετα απο ποσες ημέρες σας ειπαν για υπέρηχο?κ στον πρώτο υπέρηχο βλέπουμε μόνο σάκο ή ακούμε κ καρδούλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Να σας πω κοριτσια!!εγω τωρα αχω αγχος για την αυριαννη χοριακη....δεν εχει τελος το στρες...?

Άσε, εγώ είχα λίγο ροζ αιματακι το μεσημέρι και ποναγα και τρόμαξα λίγο, αλλά ευτυχώς πέρασε! Παρασκευή ή δική μου επανάληψη τελικά και θα μου πει και πότε θα κάνουμε υπέρηχο! 

Εγώ δεν έχω άγχος, ανυπομονώ!! ??????‍?‍?‍???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια στα κοριτσια που πηραν θετικες χοριακουλες, ευχομαι τελειομηνες εγκυμοσυνες και υγιη μωρακια! ?

@Zefi87 απλα θα σου πω πως οι δυσκολιες πρεπει να μας δυναμωνουν και να μας πεισμωνουν... Μη το βαλεις κατω...keep going! 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Συγχαρητηρια στα κοριτσια που πηραν θετικες χοριακουλες, ευχομαι τελειομηνες εγκυμοσυνες και υγιη μωρακια! ?

@Zefi87 απλα θα σου πω πως οι δυσκολιες πρεπει να μας δυναμωνουν και να μας πεισμωνουν... Μη το βαλεις κατω...keep going! 

 

 

Ευχαριστώ πολυ peacock.... Έτσι είναι... That's life ? ? ?.... Κάπου παρακάτω θα περιμένει το θαύματακι κι αν δεν προχωρήσω πως θα το συναντήσω?!?! ? ? ?   Σε τι φάση βρισκεσαι εσύ κορίτσι;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Ευχαριστώ πολυ peacock.... Έτσι είναι... That's life ? ? ?.... Κάπου παρακάτω θα περιμένει το θαύματακι κι αν δεν προχωρήσω πως θα το συναντήσω?!?! ? ? ?   Σε τι φάση βρισκεσαι εσύ κορίτσι;;; 

Θα ξεκινησω νεα διεγερση Σετεμβρη-Οκτωβρη και θα παμε σε προεμφυτευτικο! 

Ετσι μπραβο! Οι δυσκολιες να μας πεισμωνουν! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σημερα επαθα κατι περιεργο. Αρχισε ξαφνικα το εντερο να κανει σαν φιδι, κουνιοταν τοσο που νόμιζες οτι θα βγει. Αλλα οχι γουργουρισμα κινηση κανονικη!? κ γενικά πονάει η κοιλιά μου αρκετά και το νεφρό μ κ η μέση μου!Αναρωτιεμαι τι κάνει εκει το μωράκι μου??. Εσεις οι εγκυουλες εχετε τετοια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Άσε, εγώ είχα λίγο ροζ αιματακι το μεσημέρι και ποναγα και τρόμαξα λίγο, αλλά ευτυχώς πέρασε! Παρασκευή ή δική μου επανάληψη τελικά και θα μου πει και πότε θα κάνουμε υπέρηχο! 

Εγώ δεν έχω άγχος, ανυπομονώ!! ??????‍?‍?‍???

Μπραβο που εισαι ετσι θετικη♥️♥️....εγω γενικα ειμαι αγχωδης...ο δικος μου γιατρος μου ειπε και τεταρτη και παρακευη γιατι ομως;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Μπραβο που εισαι ετσι θετικη♥️♥️....εγω γενικα ειμαι αγχωδης...ο δικος μου γιατρος μου ειπε και τεταρτη και παρακευη γιατι ομως;;;

Κι εγώ νόμιζα θα έπρεπε να κάνω νωρίτερα, αλλά μου είπε κατ'ευθειαν Παρασκευή! Ότι μας πουν μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο?,!! ?????❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ πήγα περίπου μιαμιση εβδομάδα μετά την χοριακη (5,5 εβδομάδων σχεδόν) και είδαμε μόνο σάκο! Θα πάω πάλι, σε μια εβδομάδα δλδ 7.5 εβδομάδων να ακούσουμε καρδούλα ελπίζω!!! ✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Bou30 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ πήγα περίπου μιαμιση εβδομάδα μετά την χοριακη (5,5 εβδομάδων σχεδόν) και είδαμε μόνο σάκο! Θα πάω πάλι, σε μια εβδομάδα δλδ 7.5 εβδομάδων να ακούσουμε καρδούλα ελπίζω!!! ✌️

Καλημέρα κούκλα μου! Τι όμορφα!!! Με το καλό όλα γλυκιά μου! ❤️❤️❤️❤️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ μετά από 3 χοριακές πήγα μετά από μια εβδομάδα κάπου 5Εκαι κάτι!!! Τότε είδαμε σάκο κ σποράκι!!! Στις 7Εκ κάτι είδαμε 2 σάκους κ ακούσαμε κ δύο υπέροχες καρδούλες ???Με το καλό όλες μας!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Εγώ μετά από 3 χοριακές πήγα μετά από μια εβδομάδα κάπου 5Εκαι κάτι!!! Τότε είδαμε σάκο κ σποράκι!!! Στις 7Εκ κάτι είδαμε 2 σάκους κ ακούσαμε κ δύο υπέροχες καρδούλες ???Με το καλό όλες μας!!! 

Μπράβο ζουζούνα μου! Τέλεια να πάνε όλα! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Μπράβο ζουζούνα μου! Τέλεια να πάνε όλα! ????????

Και σε εσάς κορίτσια μου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα και ταλαιπωρία!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η sofiefin1982 είπε:

Και σε εσάς κορίτσια μου εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα και ταλαιπωρία!!!! ???

Να σαι καλά κορίτσι μου! Ακόμα δεν το έχω πιστέψει... ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Να σαι καλά κορίτσι μου! Ακόμα δεν το έχω πιστέψει... ?????

Σιγά σιγά που θα φουσκώνεις θα το καταλάβεις!!! Κι εγώ ακόμη νιώθω να πετάω στα σύννεφα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Σιγά σιγά που θα φουσκώνεις θα το καταλάβεις!!! Κι εγώ ακόμη νιώθω να πετάω στα σύννεφα!!! 

Λογικό είναι να πετάς!!! Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα είπαμε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Λογικό είναι να πετάς!!! Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα είπαμε? 

Φαντάζομαι κορίτσια πόσο ευτυχισμένες και χαρούμενες νιώθετε...αν και δεν το έχω νιώσει ποτέ, ερχόμενη για λίγο στη θέση σας με τη σκέψη και μόνο, μπορώ να καταλάβω πως αισθάνεστε!!! Να το χαρείτε όσο περισσότερο μπορείτε αυτό που σας συμβαίνει γιατί είναι δώρο Θεού και δυστυχώς δεν μπορούν όλες οι κοπέλες να το ζήσουν...εύχομαι κάποια στιγμή όλες οι μαχήτριες να βγούνε νικήτριες από αυτόν τον αγώνα!!! Να σας πάνε όλα τέλεια κορίτσια μου!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

Φαντάζομαι κορίτσια πόσο ευτυχισμένες και χαρούμενες νιώθετε...αν και δεν το έχω νιώσει ποτέ, ερχόμενη για λίγο στη θέση σας με τη σκέψη και μόνο, μπορώ να καταλάβω πως αισθάνεστε!!! Να το χαρείτε όσο περισσότερο μπορείτε αυτό που σας συμβαίνει γιατί είναι δώρο Θεού και δυστυχώς δεν μπορούν όλες οι κοπέλες να το ζήσουν...εύχομαι κάποια στιγμή όλες οι μαχήτριες να βγούνε νικήτριες από αυτόν τον αγώνα!!! Να σας πάνε όλα τέλεια κορίτσια μου!!! ???

Γλυκό μου κοριτσάκι! Για όλες θα έρθει η δικαίωση! Με όποιον τρόπο! Επίμονη χρειάζεται! Δεν λέω υπομονή γιατί όλες ξέρω έχουμε περίσσευμα! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η peacock είπε:

Συγχαρητηρια στα κοριτσια που πηραν θετικες χοριακουλες, ευχομαι τελειομηνες εγκυμοσυνες και υγιη μωρακια! ?

@Zefi87 απλα θα σου πω πως οι δυσκολιες πρεπει να μας δυναμωνουν και να μας πεισμωνουν... Μη το βαλεις κατω...keep going! 

 

 

Με το καλο να ξεκινησεις την επομενη προσπαθεια και να ειναι η τελευταια ευχομαι....!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακαλώ θα ήθελα να μου προτείνεται κάποιο καλό γιατρό για εξωσωματικές στην Αθήνα.

Ήδη είχα μια αποτυχία στη Κύπρο από όπου κατάγομαι..  Άκουσα  για διάφορους  γιατρούς εκεί στην Αθήνα. Πραγματικά αν υπάρχει ένας αξιόλογος γιατρός στον τομέα εξωσωματικής θα τον επισκεφτώ γιατί δεν έχω κ πολύ χρόνο μπροστά μου λόγω της ηλικίας μου.. είμαι 44.

Μπορείτε να μου προτείνετε από προσωπική εμπειρία ή αν έχετε κάποια γνωστή σας μεγαλύτερης ηλικίας που απόκτησε παιδάκι.
Σας ευχαριστώ πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Λογικό είναι να πετάς!!! Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα είπαμε? 

10ηΕ τα είδα χθες τα μικρούλια μου!!! Είναι 2.8 εκ το ένα και 2.7 το άλλο!!! Πολύ μαγικό κορίτσια μου αξίζει όλα αυτά που περάσαμε!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

10ηΕ τα είδα χθες τα μικρούλια μου!!! Είναι 2.8 εκ το ένα και 2.7 το άλλο!!! Πολύ μαγικό κορίτσια μου αξίζει όλα αυτά που περάσαμε!!! ???

Αχ, τι ωραία!!! Μπράβο βρε κορίτσι μου!!! Εύχομαι να τα κρατήσεις και τα δύο γερά στην αγκαλιά σου!!! ?????❤️❤️❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κανετε.....;;;;; πως ειστε ξέρω χάθηκα αλλά διακοπαρω όσο μπορώ.. Και θέλω να ξεφύγει λίγο το μυαλό μου από όλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Bou30 @sofiefin1982...Με το καλο κοριτσιαα?

@Ροζ εγω εχω κατι εντερικες ενοχλησεις αλλα οχι κατι φοβερο..

@Geo2009 σημερα 2000 η χοριακη παω για υπερηχο?...επειδη ειμαι καινουργια επιτρεπεται εδω να προτεινουμε ονομα γιατρου επειδη το ζηταει η @Angel44;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

@Bou30 @sofiefin1982...Με το καλο κοριτσιαα?

@Ροζ εγω εχω κατι εντερικες ενοχλησεις αλλα οχι κατι φοβερο..

@Geo2009 σημερα 2000 η χοριακη παω για υπερηχο?...επειδη ειμαι καινουργια επιτρεπεται εδω να προτεινουμε ονομα γιατρου επειδη το ζηταει η @Angel44;;

Ωωωωω! Σούπερ ντουπερ η χοριακή! Μπράβο κοριτσάκι μου! Εγώ την Παρασκευή έχω την επανάληψη! Από εκεί θα μου πει πότε θα κάνουμε υπέρηχο! 

@Angel44 κοριτσάκι μου νομίζω ότι καλό θα ήταν να δεις 2-3 διαφορετικούς, υπάρχουν πολλοί αξιόλογοι γιατροί, αλλά πιστεύω ότι θα πρέπει να σου κάνει και ένα κλικ ο γιατρός ή η μονάδα που θα διαλέξεις! Δική μου γνώμη πάντα, μην παρεξηγηθώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...