Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια τα καταφερα!!!!????????? 553,50 δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές!!!Πόσο λυπημένη ημουν πέρισυ!!!ποσο ευτυχισμένη τώρα!!!Όλες θα τα καταφέρουμε θα το δείτε!!!

Κι άλλα ευχάριστα νέαααα...μπραβοοο...συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι μου...Όλα να πάνε τέλεια Πάντα τέτοια να ακούμε και κάποια στιγμή να τα καταφέρουμε όλες!!! Με βλαστοκύστες έμεινες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Vivi.Nik. είπε:

Τι υπεροχο τριψηφιο νουμερο!!!!! Να εχεις μια ομροφη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι σε 9 μηνες στην αγκαλια σου! 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!❤???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ριρίκα είπε:

Κι άλλα ευχάριστα νέαααα...μπραβοοο...συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι μου...Όλα να πάνε τέλεια Πάντα τέτοια να ακούμε και κάποια στιγμή να τα καταφέρουμε όλες!!! Με βλαστοκύστες έμεινες;

Όχι, με μικρογονιμοποιηση!Ευχαριστώ κοπέλα μ!θα έρθει το Σεπτέμβριο κ η σειρά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ροζ είπε:

Όχι, με μικρογονιμοποιηση!Ευχαριστώ κοπέλα μ!θα έρθει το Σεπτέμβριο κ η σειρά σου!!!

Βλαστοκυστες σημαίνει αν τα έμβρυα που σου μεταφέρανε ήταν 5 ημερών...Αν ήταν 3 ημερών τότε δεν ήταν βλαστοκυστες...

Μακάρι το Σεπτέμβριο να χαρώ και εγώ όσο χαρήκατε εσείς κορίτσια μου σημερα!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ριρίκα είπε:

Βλαστοκυστες σημαίνει αν τα έμβρυα που σου μεταφέρανε ήταν 5 ημερών...Αν ήταν 3 ημερών τότε δεν ήταν βλαστοκυστες...

Μακάρι το Σεπτέμβριο να χαρώ και εγώ όσο χαρήκατε εσείς κορίτσια μου σημερα!!! ???

Δεν ηταν βλαστοκυστες ήταν τριών ημερών!θα χαρείς βαλε το δυνατά στο μυαλό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Λες???οτι ειναι το καλύτερο!!!υγεία Θέλω μόνο!!!Αλήθεια!!!Ευχαριστώ κοπέλα μου!

Εχεις απόλυτο δίκιο υγείες μωράκι και μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη είναι ότι πρέπει όλες μας να θέλουμε. Τώρα άμα έρθει εις διπλούν γιατί όχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια τα καταφερα!!!!????????? 553,50 δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές!!!Πόσο λυπημένη ημουν πέρισυ!!!ποσο ευτυχισμένη τώρα!!!Όλες θα τα καταφέρουμε θα το δείτε!!!

Συγχαρητηρια κοριτσι μου ολα να πανε τελεια απο εδω κ περα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, μισή ωρίτσα κοιμήθηκα και γεμίσατε 2 σελίδες?!!! 

@Ροζ κοριτσάκι μου, συγχαρητήρια και πάλι! Εμείς οι 2 πάμε πακέτο! Έτσι δυναμικά μέχρι το τέλος! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@Zefi87 αγαπούλα μου δεν ξέρω αν πρέπει να λυπηθείς, αλήθεια,το ότι έγινε κάτι, έστω αυτό σημαίνει πολλά για μένα! Σήκωσε το κεφάλι ψηλά και συνέχισε! Το μωράκι σου είναι πολύ κοντά! ?????❤️❤️❤️❤️❤️

@Bebe36 που είσαι εσύ βρε κορίτσι? Εσένα περιμένουμε! Ελπίζω να έχεις κι εσύ ευχάριστα νέα και γι αυτό να μην έχεις εμφανιστεί! ????❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου ολα να πανε τελεια απο εδω κ περα!!!! 

Συγχαρητήρια και σε εσένα κορίτσι μου!!!Εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη!!! Ένα είχες βάλει? Τοσο υψηλή τιμή είχα κι εγώ κ περιμένω διδυμακια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Εχεις απόλυτο δίκιο υγείες μωράκι και μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη είναι ότι πρέπει όλες μας να θέλουμε. Τώρα άμα έρθει εις διπλούν γιατί όχι;

Εννοείται κ μακάρι να ξεμπερδευω!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Συγχαρητήρια και σε εσένα κορίτσι μου!!!Εύχομαι μια καλή εγκυμοσύνη!!! Ένα είχες βάλει? Τοσο υψηλή τιμή είχα κι εγώ κ περιμένω διδυμακια!!! 

Κοπέλα μ  σε ευχαριστώ,δυο εβαλα.  Ομως εγω το έκανα στις 14 ημέρες. Εσυ Πότε έκανες χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κοπέλα μ  σε ευχαριστώ,δυο εβαλα.  Ομως εγω το έκανα στις 14 ημέρες. Εσυ Πότε έκανες χοριακη?

Στις 12 μέρες!!! Για να σκεφτώ στις 14 είχα 1956 μονάδες!!! Όπως κ να 'χει το πιάσαμε το μπεμπακι!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Πόσο χαίρομαι για όλες μας δεν λέγεται!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Καλέ, μισή ωρίτσα κοιμήθηκα και γεμίσατε 2 σελίδες?!!! 

@Ροζ κοριτσάκι μου, συγχαρητήρια και πάλι! Εμείς οι 2 πάμε πακέτο! Έτσι δυναμικά μέχρι το τέλος! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@Zefi87 αγαπούλα μου δεν ξέρω αν πρέπει να λυπηθείς, αλήθεια,το ότι έγινε κάτι, έστω αυτό σημαίνει πολλά για μένα! Σήκωσε το κεφάλι ψηλά και συνέχισε! Το μωράκι σου είναι πολύ κοντά! ?????❤️❤️❤️❤️❤️

@Bebe36 που είσαι εσύ βρε κορίτσι? Εσένα περιμένουμε! Ελπίζω να έχεις κι εσύ ευχάριστα νέα και γι αυτό να μην έχεις εμφανιστεί! ????❤️❤️❤️❤️❤️

Κοριτσια καλησπερα,για καποιο λογο φεν μπορουσα να στειλω μηνυμα...τα νεα μου ειναι πολυ ευχαριστα...οπως σας είπα σημερα εκανα χοριακη κανονικα επρεπε χτες αλλα ηταν κλειστα και το αποτελεσμα:801...χαιρομαιι παρα πολυ οσες ειχατε θετικο και οσες οχι ξερω οτι ειναι ψυχοφθορο ομως σιγουρα θα ερθει και το θετικο...❤️❤️❤️❤️❤️(Μου φερετε γουρι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Καλέ, μισή ωρίτσα κοιμήθηκα και γεμίσατε 2 σελίδες?!!! 

@Ροζ κοριτσάκι μου, συγχαρητήρια και πάλι! Εμείς οι 2 πάμε πακέτο! Έτσι δυναμικά μέχρι το τέλος! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@Zefi87 αγαπούλα μου δεν ξέρω αν πρέπει να λυπηθείς, αλήθεια,το ότι έγινε κάτι, έστω αυτό σημαίνει πολλά για μένα! Σήκωσε το κεφάλι ψηλά και συνέχισε! Το μωράκι σου είναι πολύ κοντά! ?????❤️❤️❤️❤️❤️

@Bebe36 που είσαι εσύ βρε κορίτσι? Εσένα περιμένουμε! Ελπίζω να έχεις κι εσύ ευχάριστα νέα και γι αυτό να μην έχεις εμφανιστεί! ????❤️❤️❤️❤️❤️

Συγχαρητηρια σε ολα τα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η sofiefin1982 είπε:

Στις 12 μέρες!!! Για να σκεφτώ στις 14 είχα 1956 μονάδες!!! Όπως κ να 'χει το πιάσαμε το μπεμπακι!!! Μπράβο κοριτσάκι μου!!! Πόσο χαίρομαι για όλες μας δεν λέγεται!!! ???

Σημασία έχει οτι θα γίνουμε μανούλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Κοριτσια καλησπερα,για καποιο λογο φεν μπορουσα να στειλω μηνυμα...τα νεα μου ειναι πολυ ευχαριστα...οπως σας είπα σημερα εκανα χοριακη κανονικα επρεπε χτες αλλα ηταν κλειστα και το αποτελεσμα:801...χαιρομαιι παρα πολυ οσες ειχατε θετικο και οσες οχι ξερω οτι ειναι ψυχοφθορο ομως σιγουρα θα ερθει και το θετικο...❤️❤️❤️❤️❤️(Μου φερετε γουρι)

Ε ρε τι γούρι ήταν αυτό ξεγυρισμένο?!!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Όλα καλά να πάνε εύχομαι! ????❤️❤️❤️❤️❤️?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Κοριτσια καλησπερα,για καποιο λογο φεν μπορουσα να στειλω μηνυμα...τα νεα μου ειναι πολυ ευχαριστα...οπως σας είπα σημερα εκανα χοριακη κανονικα επρεπε χτες αλλα ηταν κλειστα και το αποτελεσμα:801...χαιρομαιι παρα πολυ οσες ειχατε θετικο και οσες οχι ξερω οτι ειναι ψυχοφθορο ομως σιγουρα θα ερθει και το θετικο...❤️❤️❤️❤️❤️(Μου φερετε γουρι)

Συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι μου...Να έχεις μία υπέροχη εγκυμοσύνη!!! Τρίτωσε το καλό!!! Τέλεια μέρα κορίτσια...να νιώθετε πάντα τόσο χαρούμενες όσο σήμερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Bebe36 είπε:

Κοριτσια καλησπερα,για καποιο λογο φεν μπορουσα να στειλω μηνυμα...τα νεα μου ειναι πολυ ευχαριστα...οπως σας είπα σημερα εκανα χοριακη κανονικα επρεπε χτες αλλα ηταν κλειστα και το αποτελεσμα:801...χαιρομαιι παρα πολυ οσες ειχατε θετικο και οσες οχι ξερω οτι ειναι ψυχοφθορο ομως σιγουρα θα ερθει και το θετικο...❤️❤️❤️❤️❤️(Μου φερετε γουρι)

ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες μου πιάστηκα με τα τηλέφωνα και δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω! 

225,23 η χοριακή μου!!! ?????

Απίστευτο?!! 

Άντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες τώρα!!!!! 

Συγχαρητήρια.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια τα καταφερα!!!!????????? 553,50 δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές!!!Πόσο λυπημένη ημουν πέρισυ!!!ποσο ευτυχισμένη τώρα!!!Όλες θα τα καταφέρουμε θα το δείτε!!!

Συγχαρητήρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...