Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

Κορίτσια τα καταφερα!!!!????????? 553,50 δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές!!!Πόσο λυπημένη ημουν πέρισυ!!!ποσο ευτυχισμένη τώρα!!!Όλες θα τα καταφέρουμε θα το δείτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια τα καταφερα!!!!????????? 553,50 δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές!!!Πόσο λυπημένη ημουν πέρισυ!!!ποσο ευτυχισμένη τώρα!!!Όλες θα τα καταφέρουμε θα το δείτε!!!

Συγχαρητήρια κούκλα ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια τα καταφερα!!!!????????? 553,50 δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές!!!Πόσο λυπημένη ημουν πέρισυ!!!ποσο ευτυχισμένη τώρα!!!Όλες θα τα καταφέρουμε θα το δείτε!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Να έχεις μία τελεια εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Η δεύτερη προσπάθεια.... Με πήραν μόλις απ το κέντρο.. Μου είπαν να σταματήσω τα φαρμακα, να κάνω την Τετάρτη πάλι ν δούμε αν μηδενισε και Παρασκευή να πάω να με δει ο γιατρός!!! 

Θα σου πω κάτι που το πιστεύω πολύ και δεν το λεω έτσι, αυτό με εκανε να μαζέψω τα κομμάτια μου πέρισυ κ να το παλεψω πάλι. Όλα λένε οτι γίνονται για κάποιο λόγο, το οτι δεν ξέρεις το λόγο δε σημαίνει οτι δεν υπάρχει. Για να μην ήρθε το μωράκι σου τώρα κ εμένα πέρισυ κ πολλών κοριτσιών σημαίνει οτι κάποιο πρόβλημα υπήρξε με το έμβρυο άρα θα έρθει οταν είναι η ώρα του ενα υγιέστατο εμβρυακι!είναι πολύ δύσκολη στιγμή το ξερω το εχω ζήσει, όπως κ πολλές εδώ κοπέλες!παρε το χρόνο σου και θα γίνει το θαύμα θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια τα καταφερα!!!!????????? 553,50 δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές!!!Πόσο λυπημένη ημουν πέρισυ!!!ποσο ευτυχισμένη τώρα!!!Όλες θα τα καταφέρουμε θα το δείτε!!!

Μπράβο βρε κορίτσι... Όλα να πάνε κατ ευχήν! ? ? ? Με το καλό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια τα καταφερα!!!!????????? 553,50 δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές!!!Πόσο λυπημένη ημουν πέρισυ!!!ποσο ευτυχισμένη τώρα!!!Όλες θα τα καταφέρουμε θα το δείτε!!!

 Συγχαρητήρια γλυκιά μου να έχεις μια τέλεια κύηση!!Θυμάσαι που σου είπα να συνεχίσεις την προλουτέξ χαχαχαχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η marillia είπε:

 Συγχαρητήρια γλυκιά μου να έχεις μια τέλεια κύηση!!Θυμάσαι που σου είπα να συνεχίσεις την προλουτέξ χαχαχαχ!!!

Ναι χαχαχαχα!!!!Ευχαριστώ κοπέλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια τα καταφερα!!!!????????? 553,50 δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές!!!Πόσο λυπημένη ημουν πέρισυ!!!ποσο ευτυχισμένη τώρα!!!Όλες θα τα καταφέρουμε θα το δείτε!!!

Αμάν κορίτσι μου! Τί χοριακαρα είναι αυτή; 

Χαίρομαι πολύ για σένα! 

Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Καλό διπλασιασμό!!!

Πωπωπω δίδυμα μυρίζουν!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια τα καταφερα!!!!????????? 553,50 δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές!!!Πόσο λυπημένη ημουν πέρισυ!!!ποσο ευτυχισμένη τώρα!!!Όλες θα τα καταφέρουμε θα το δείτε!!!

Μπράβοοοοοοοοο!!!!! Τι ωραία μέρα είναι αυτή!!! Να έχεις μία τελειομανή εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια! Ήσασταν η δύναμή μου όλον αυτόν τον καιρό! Μέχρι χτες ήμουν πολύ συγκρατημένη, σχεδόν απαισιόδοξη, αλλά με τα μηνύματά σας με ανεβάσατε τόσο πολύ, που ξύπνησα και σκεφτομουν μόνο το νούμερο που θα ακούσω!!! ???❤️❤️❤️❤️❤️????????????

Συγχαρητήρια!!! Σου εύχομαι κάθε καλό και σύντομα να έχεις το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Θα σου πω κάτι που το πιστεύω πολύ και δεν το λεω έτσι, αυτό με εκανε να μαζέψω τα κομμάτια μου πέρισυ κ να το παλεψω πάλι. Όλα λένε οτι γίνονται για κάποιο λόγο, το οτι δεν ξέρεις το λόγο δε σημαίνει οτι δεν υπάρχει. Για να μην ήρθε το μωράκι σου τώρα κ εμένα πέρισυ κ πολλών κοριτσιών σημαίνει οτι κάποιο πρόβλημα υπήρξε με το έμβρυο άρα θα έρθει οταν είναι η ώρα του ενα υγιέστατο εμβρυακι!είναι πολύ δύσκολη στιγμή το ξερω το εχω ζήσει, όπως κ πολλές εδώ κοπέλες!παρε το χρόνο σου και θα γίνει το θαύμα θα δεις!

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου.... Την προηγούμενη φορά ήταν σχεδόν μηδενική... Τώρα έστω κι αυτό το λίγο... Κατι ήταν.... Εννοείται θα συνεχίσω!!!! Ν απολαύσεις και να χάρεις τις όμορφες μέρες που έρχονται!!!! ? ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Πιου-πιου είπε:

Αμάν κορίτσι μου! Τί χοριακαρα είναι αυτή; 

Χαίρομαι πολύ για σένα! 

Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Καλό διπλασιασμό!!!

Πωπωπω δίδυμα μυρίζουν!!!! 

Λες???οτι ειναι το καλύτερο!!!υγεία Θέλω μόνο!!!Αλήθεια!!!Ευχαριστώ κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου.... Την προηγούμενη φορά ήταν σχεδόν μηδενική... Τώρα έστω κι αυτό το λίγο... Κατι ήταν.... Εννοείται θα συνεχίσω!!!! Ν απολαύσεις και να χάρεις τις όμορφες μέρες που έρχονται!!!! ? ? ? ? 

Κ εμένα την προηγούμενη φορά ηταν 10 η χοριακη κ δεν προχώρησε κ τώρα είδες!σε ευχαριστώ πολύ! Εδω θα είμαστε να δίνουμε κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Συγχαρητήρια!!! Σου εύχομαι κάθε καλό και σύντομα να έχεις το μωράκι σου!

Ευχαριστώ κοπέλα μου!???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Μπράβοοοοοοοοο!!!!! Τι ωραία μέρα είναι αυτή!!! Να έχεις μία τελειομανή εγκυμοσύνη κορίτσι μου!!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!??????❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Η δεύτερη προσπάθεια.... Με πήραν μόλις απ το κέντρο.. Μου είπαν να σταματήσω τα φαρμακα, να κάνω την Τετάρτη πάλι ν δούμε αν μηδενισε και Παρασκευή να πάω να με δει ο γιατρός!!! 

Προσπάθησε να μην σε πάρει από κάνω κοριτσάκι μου...τα έχω περάσει 3 φορές και σε καταλαβαίνω...τον Σεπτέμβριο πάω για την 4η...Πρέπει να το παλέψουμε!!! Εύχομαι η επόμενη φορά να είναι και η τυχερή σου!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια τα καταφερα!!!!????????? 553,50 δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές!!!Πόσο λυπημένη ημουν πέρισυ!!!ποσο ευτυχισμένη τώρα!!!Όλες θα τα καταφέρουμε θα το δείτε!!!

Συγχαρητήρια!!!!Να έχεις καλή εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια τα καταφερα!!!!????????? 553,50 δεν μπορώ να το πιστέψω!!!Ευχαριστώ όλες σας για τις ευχές!!!Πόσο λυπημένη ημουν πέρισυ!!!ποσο ευτυχισμένη τώρα!!!Όλες θα τα καταφέρουμε θα το δείτε!!!

Τι υπεροχο τριψηφιο νουμερο!!!!! Να εχεις μια ομροφη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι σε 9 μηνες στην αγκαλια σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Κορίτσια ευχαριστώ πάρα πολύ ολες σας!!!ειλικρινά??????❤❤❤

Μπράβο ροζ!!! Πολύ καλή χοριακη!! Πράγματι μυρίζουν δίδυμακια!!! 

Όπως κ να έχει να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Bou30 είπε:

Μπράβο ροζ!!! Πολύ καλή χοριακη!! Πράγματι μυρίζουν δίδυμακια!!! 

Όπως κ να έχει να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!!!! ???

Μακάρι! Ευχαριστώ κορίτσι μου!!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...