Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες μου πιάστηκα με τα τηλέφωνα και δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω! 

225,23 η χοριακή μου!!! ?????

Απίστευτο?!! 

Άντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες τώρα!!!!! 

Μπράβο!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!  Να έχεις μία τελειομηνη εγκυμοσύνη κούκλα μου!!!! Πολύ χάρηκα!!!! ?????❤❤❤❤❤❤❤?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες μου πιάστηκα με τα τηλέφωνα και δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω! 

225,23 η χοριακή μου!!! ?????

Απίστευτο?!! 

Άντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες τώρα!!!!! 

Μπραβοοοοο!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου...όλα να πάνε τέλεια για σένα και για τα υπόλοιπα κορίτσια!!! Να προσέχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kit1982 είπε:

Μπράβο!!! Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!  Να έχεις μία τελειομηνη εγκυμοσύνη κούκλα μου!!!! Πολύ χάρηκα!!!! ?????❤❤❤❤❤❤❤?????????????????

Συγχαρητήρια!!!! Είδες που στα έλεγα!!!! Εύχομαι μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!! Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! ???Καλά αποτελέσματα κ στα άλλα κορίτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες μου πιάστηκα με τα τηλέφωνα και δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω! 

225,23 η χοριακή μου!!! ?????

Απίστευτο?!! 

Άντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες τώρα!!!!! 

Μπραβο!!!!!!!!Συγχαρητηρια!Ολα να πανε καλα απο εδω και περα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες μου πιάστηκα με τα τηλέφωνα και δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω! 

225,23 η χοριακή μου!!! ?????

Απίστευτο?!! 

Άντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες τώρα!!!!!

Μπράβο κοριτσακι μου! 

Καλό διπλασιασμό! Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Άντε κορίτσια καλή επιτυχία σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες μου πιάστηκα με τα τηλέφωνα και δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω! 

225,23 η χοριακή μου!!! ?????

Απίστευτο?!! 

Άντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες τώρα!!!!! 

Μπραβο κοριτσι μου συγχαρητηρια!!!! Ολα καλα να πανε μέχρι το τέλος!!! ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια! Ήσασταν η δύναμή μου όλον αυτόν τον καιρό! Μέχρι χτες ήμουν πολύ συγκρατημένη, σχεδόν απαισιόδοξη, αλλά με τα μηνύματά σας με ανεβάσατε τόσο πολύ, που ξύπνησα και σκεφτομουν μόνο το νούμερο που θα ακούσω!!! ???❤️❤️❤️❤️❤️????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες μου πιάστηκα με τα τηλέφωνα και δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω! 

225,23 η χοριακή μου!!! ?????

Απίστευτο?!! 

Άντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες τώρα!!!!! 

Τέλειο!!!! ❤️❤️❤️❤️

Να εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες μου πιάστηκα με τα τηλέφωνα και δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω! 

225,23 η χοριακή μου!!! ?????

Απίστευτο?!! 

Άντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες τώρα!!!!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!! Να εχεις μία τελειομανή εγκυμοσύνη εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια! Ήσασταν η δύναμή μου όλον αυτόν τον καιρό! Μέχρι χτες ήμουν πολύ συγκρατημένη, σχεδόν απαισιόδοξη, αλλά με τα μηνύματά σας με ανεβάσατε τόσο πολύ, που ξύπνησα και σκεφτομουν μόνο το νούμερο που θα ακούσω!!! ???❤️❤️❤️❤️❤️????????????

Συγχαρητήρια και όλα καλά !!!! Εύχομαι κάθε ευτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια! Ήσασταν η δύναμή μου όλον αυτόν τον καιρό! Μέχρι χτες ήμουν πολύ συγκρατημένη, σχεδόν απαισιόδοξη, αλλά με τα μηνύματά σας με ανεβάσατε τόσο πολύ, που ξύπνησα και σκεφτομουν μόνο το νούμερο που θα ακούσω!!! ???❤️❤️❤️❤️❤️????????????

Μπράβο.. Μπράβο.. Κορίτσι μου... Συγχαρητήρια!!! Με το καλό... Εγώ δυστυχώς 5,6....περιμενω να με πάρει τηλ ο γιατρός!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Μπράβο.. Μπράβο.. Κορίτσι μου... Συγχαρητήρια!!! Με το καλό... Εγώ δυστυχώς 5,6....περιμενω να με πάρει τηλ ο γιατρός!!!!! 

Αγαπούλα μου, μήπως είναι νωρίς μωρέ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες μου πιάστηκα με τα τηλέφωνα και δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω! 

225,23 η χοριακή μου!!! ?????

Απίστευτο?!! 

Άντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες τώρα!!!!! 

Συγχαρητηρια γλυκια μου μπραβο!να χεις μια πανεμορφη κυηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Αγάπες μου πιάστηκα με τα τηλέφωνα και δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω! 

225,23 η χοριακή μου!!! ?????

Απίστευτο?!! 

Άντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες τώρα!!!!! 

??????????????????????❤❤❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Μπράβο.. Μπράβο.. Κορίτσι μου... Συγχαρητήρια!!! Με το καλό... Εγώ δυστυχώς 5,6....περιμενω να με πάρει τηλ ο 

Ειναι σίγουρο?μήπως πηγες νωρίς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zefi87 είπε:

Μπράβο.. Μπράβο.. Κορίτσι μου... Συγχαρητήρια!!! Με το καλό... Εγώ δυστυχώς 5,6....περιμενω να με πάρει τηλ ο γιατρός!!!!! 

Λογικά θα σου πει να ξανακάνεις σε 2 μέρες... Πόσες ημέρες είσαι σημερα μετά την ετ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Ροζ είπε:

Ναι αλλα μου ειπαν τα αποτελέσματα απο τις 2 κ μετά!

Έτσι για να μας σπάσουν τα νεύρα! Εμένα ήταν έτοιμη σε 1 ώρα! Αφού μόλις είδα τον αριθμό στο κινητό μου είπα, ωχ... Τόσο νωρίς, πάλι μηδέν θα μου πουν...! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zefi87 είπε:

Μπράβο.. Μπράβο.. Κορίτσι μου... Συγχαρητήρια!!! Με το καλό... Εγώ δυστυχώς 5,6....περιμενω να με πάρει τηλ ο γιατρός!!!!! 

Δε λέω ότι είναι καλό το αποτέλεσμα, είναι μικρή η χοριακη δεν το συζητώ  Όμως είσαι και μια μέρα πριν και πάνω από 5 είναι θετικο. Μια εμφύτευση δηλαδή ξεκίνησε. 

Ας περιμένουμε τί θα πει και ο γιατρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ όλες κορίτσια! Ήσασταν η δύναμή μου όλον αυτόν τον καιρό! Μέχρι χτες ήμουν πολύ συγκρατημένη, σχεδόν απαισιόδοξη, αλλά με τα μηνύματά σας με ανεβάσατε τόσο πολύ, που ξύπνησα και σκεφτομουν μόνο το νούμερο που θα ακούσω!!! ???❤️❤️❤️❤️❤️????????????

Συγχαρητήρια!!!Καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Geo2009, @Zeta., @Ροζ, @Πιου-πιου, σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τη στήριξη..... Η μικροβιολογος είπε ότι αν ήταν απο φυσική σύλληψη ίσως κάτι γινοταν... Τώρα όμως σίγουρα είναι πολύ μικρή  η τιμή!!! Ακόμα δ μίλησα με τον γιατρο σίγουρα όμως θα με βαλει να επαναλάβω... Είχα κάνει μεταφορά μιας βλαστοκυστης 5ημερων στις 5/7 άρα στη δέκατη ημέρα!!! Σίγουρα έπρεπε να ήταν παραπανω...Πάντως χαιρομαι που έστω κάτι πήγε να γίνει, μου δίνει θάρρος για την επόμενη φορά!!! Απλά εύχομαι να μη με παιδευσει κι αν είναι να μην προχωρήσει να έχει μηδενίσει την Τετάρτη!!!! @Geo2009@ και πάλι συγχαρητήρια κορίτσι μου κ καλα αποτελέσματα στα άλλα δύο κορίτσια... Να σε ακολουθήσουν ευχομαι!!!! ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

@Geo2009, @Zeta., @Ροζ, @Πιου-πιου, σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τη στήριξη..... Η μικροβιολογος είπε ότι αν ήταν απο φυσική σύλληψη ίσως κάτι γινοταν... Τώρα όμως σίγουρα είναι πολύ μικρή  η τιμή!!! Ακόμα δ μίλησα με τον γιατρο σίγουρα όμως θα με βαλει να επαναλάβω... Είχα κάνει μεταφορά μιας βλαστοκυστης 5ημερων στις 5/7 άρα στη δέκατη ημέρα!!! Σίγουρα έπρεπε να ήταν παραπανω...Πάντως χαιρομαι που έστω κάτι πήγε να γίνει, μου δίνει θάρρος για την επόμενη φορά!!! Απλά εύχομαι να μη με παιδευσει κι αν είναι να μην προχωρήσει να έχει μηδενίσει την Τετάρτη!!!! @Geo2009@ και πάλι συγχαρητήρια κορίτσι μου κ καλα αποτελέσματα στα άλλα δύο κορίτσια... Να σε ακολουθήσουν ευχομαι!!!! ? ? ? 

Εγώ νομίζω ότι πρέπει να περιμένεις μέχρι την επανάληψη, μην το καταδικάζουμε από τώρα, είναι νωρίς πιστεύω! Να είσαι ήρεμη και ξεκούραστη! Πιστεύω όλα καλά θα πάνε! ?????❤️❤️❤️❤️❤️

Σ'ευχαριστώ πολύ και πάλι!!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

@Geo2009, @Zeta., @Ροζ, @Πιου-πιου, σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τη στήριξη..... Η μικροβιολογος είπε ότι αν ήταν απο φυσική σύλληψη ίσως κάτι γινοταν... Τώρα όμως σίγουρα είναι πολύ μικρή  η τιμή!!! Ακόμα δ μίλησα με τον γιατρο σίγουρα όμως θα με βαλει να επαναλάβω... Είχα κάνει μεταφορά μιας βλαστοκυστης 5ημερων στις 5/7 άρα στη δέκατη ημέρα!!! Σίγουρα έπρεπε να ήταν παραπανω...Πάντως χαιρομαι που έστω κάτι πήγε να γίνει, μου δίνει θάρρος για την επόμενη φορά!!! Απλά εύχομαι να μη με παιδευσει κι αν είναι να μην προχωρήσει να έχει μηδενίσει την Τετάρτη!!!! @Geo2009@ και πάλι συγχαρητήρια κορίτσι μου κ καλα αποτελέσματα στα άλλα δύο κορίτσια... Να σε ακολουθήσουν ευχομαι!!!! ? ? ? 

@Zefi87 λυπάτε πολύ κορίτσι μου...Η ελπίδα βέβαια πεθαίνει πάντα τελευταία και εγώ σου εύχομαι να ανέβει ανέλπιστα η τιμή τις επόμενες μέρες! Αν πάλι δεν υπάρξει το επιθυμητό αποτέλεσμα μην απογοητεύεσαι...Το ότι πήγε να γίνει εμφύτευση είναι θετικό σημάδι και οι πιθανότητες αυξάνονται για την επόμενη φορά! Ήταν η πρώτη σου προσπάθεια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Ριρίκα είπε:

@Zefi87 λυπάτε πολύ κορίτσι μου...Η ελπίδα βέβαια πεθαίνει πάντα τελευταία και εγώ σου εύχομαι να ανέβει ανέλπιστα η τιμή τις επόμενες μέρες! Αν πάλι δεν υπάρξει το επιθυμητό αποτέλεσμα μην απογοητεύεσαι...Το ότι πήγε να γίνει εμφύτευση είναι θετικό σημάδι και οι πιθανότητες αυξάνονται για την επόμενη φορά! Ήταν η πρώτη σου προσπάθεια; 

Η δεύτερη προσπάθεια.... Με πήραν μόλις απ το κέντρο.. Μου είπαν να σταματήσω τα φαρμακα, να κάνω την Τετάρτη πάλι ν δούμε αν μηδενισε και Παρασκευή να πάω να με δει ο γιατρός!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...