Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Νομίζω κορίτσι μου,λιγο πολύ,όλες έτσι νιώθουμε... Εγώ βέβαια την πρώτη φορά ήμουν πιο αισιόδοξη!!! Τωρα.... Αρκετά, αρκετά συγκρατημένη!!!! 

Αυτό ακριβώς! Ήμουν και πολύ σίγουρη την πρώτη φορά,όχι απλά αισιόδοξη! Τώρα λέω τουλάχιστον ας πέσω από χαμηλά! Η θα ανέβω στα ουράνια!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Αυτό ακριβώς! Ήμουν και πολύ σίγουρη την πρώτη φορά,όχι απλά αισιόδοξη! Τώρα λέω τουλάχιστον ας πέσω από χαμηλά! Η θα ανέβω στα ουράνια!!! ?????

Ίσως ήταν η άγνοια της πρώτης φοράς... Νομιζα μια που μου τα έβαλαν και μια που έπιασαν αμέσως!!! Αμ.. Δε....γι αυτό τώρα μικρό καλάθι!!! ? ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zefi87 είπε:

Ίσως ήταν η άγνοια της πρώτης φοράς... Νομιζα μια που μου τα έβαλαν και μια που έπιασαν αμέσως!!! Αμ.. Δε....γι αυτό τώρα μικρό καλάθι!!! ? ? ? ? 

Καλέ δεν το συζητώ! Εμείς που είχαμε και θέμα στο σπέρμα, ουουου! Νόμιζα ότι θα μείνω για πλάκα! Ήταν βαρύ το χαστούκι ομολογώ! Ευτυχώς συνηλθα γρήγορα! Είχα την ασφάλεια της κατάψυξης όμως, γι αυτό! Τώρα που άδειασε η κατάψυξη δεν ξέρω τι θα κάνω... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλέ δεν το συζητώ! Εμείς που είχαμε και θέμα στο σπέρμα, ουουου! Νόμιζα ότι θα μείνω για πλάκα! Ήταν βαρύ το χαστούκι ομολογώ! Ευτυχώς συνηλθα γρήγορα! Είχα την ασφάλεια της κατάψυξης όμως, γι αυτό! Τώρα που άδειασε η κατάψυξη δεν ξέρω τι θα κάνω... ???

Γι αυτό κι εγώ λέω να πάω αύριο για να σκεφτώ άμεσα ποιες θα είναι οι επόμενες κινήσεις γιατί ούτε εγώ έχω άλλα στην καταψυξη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Zefi87 είπε:

Γι αυτό κι εγώ λέω να πάω αύριο για να σκεφτώ άμεσα ποιες θα είναι οι επόμενες κινήσεις γιατί ούτε εγώ έχω άλλα στην καταψυξη!!! 

Κατεψυγμένα έβαλες κι εσύ? Η φρέσκα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκα μετα απο αρκετες μερες που εχω να σας γραψω... Ηθελα λίγο τον χρόνο μου κ εγω να μαζεψω τις δυναμεις μου, πολλα κοριτσια θα θυμούνται τι μου συνέβη. Σημερα σας γράφω απλα για να σας πω πολυ πολυ καλη επιτυχια σε οσα κοριτσια θα κάνουν χοριακες αυριο. Με συγχωρειτε που δεν θυμαμαι ολα τα ονοματα αλλα σε όλες ευχομαι το ιδιο να εχετε μεγαλες χοριακες. @Geo2009 κοριτσακι μου ολα να πανε καλα!!! Ελπιζω να διαβασω ευχαριστα για ολες σας. ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκα μετα απο αρκετες μερες που εχω να σας γραψω... Ηθελα λίγο τον χρόνο μου κ εγω να μαζεψω τις δυναμεις μου, πολλα κοριτσια θα θυμούνται τι μου συνέβη. Σημερα σας γράφω απλα για να σας πω πολυ πολυ καλη επιτυχια σε οσα κοριτσια θα κάνουν χοριακες αυριο. Με συγχωρειτε που δεν θυμαμαι ολα τα ονοματα αλλα σε όλες ευχομαι το ιδιο να εχετε μεγαλες χοριακες. @Geo2009 κοριτσακι μου ολα να πανε καλα!!! Ελπιζω να διαβασω ευχαριστα για ολες σας. ❤️

Ομορφιά μου πόσο πολύ σ'ευχαριστώ! Όλες σας ευχαριστώ για τις ευχές! Εύχομαι να σας φέρω χαρούμενα νέα αύριο και να ακούσω και όλων των υπολοίπων κοριτσιών τα ευχάριστα! 

Σ' εσένα ειδικά θα ευχηθώ γρήγορα να ξεχαστεί αυτό που έζησες και σε λίγο καιρό να έχουμε κι από σένα ευχάριστα που θα κρατήσουν ως το τέλος αυτή τη φορά! ??????❤️❤️❤️❤️??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ομορφιά μου πόσο πολύ σ'ευχαριστώ! Όλες σας ευχαριστώ για τις ευχές! Εύχομαι να σας φέρω χαρούμενα νέα αύριο και να ακούσω και όλων των υπολοίπων κοριτσιών τα ευχάριστα! 

Σ' εσένα ειδικά θα ευχηθώ γρήγορα να ξεχαστεί αυτό που έζησες και σε λίγο καιρό να έχουμε κι από σένα ευχάριστα που θα κρατήσουν ως το τέλος αυτή τη φορά! ??????❤️❤️❤️❤️??????????

Ηδη ειμαι καλυτερα. Δοξα τον Θεο κ την Παναγία. Ευτυχως δεν χρειαστηκε αποξεση. Την Παρασκευή πήγα για υπέρηχο κ ειχα καθαρίσει πλήρως. Ευτυχως!!! Ο γιατρός μου είπε πως καλυτερα ειναι να κανω την εμβρυομεταφορα Σεπτέμβρη ή Οκτώβριο ωστε να περασουν 2 με 3 κυκλοι κ να επανελθει το σωμα κ οι ορμονες. Ολα καλα θα πανε την επομενη φορά!!! ❤️Θα περιμενω αυριο με αγωνια! Σε φιλω❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Ηδη ειμαι καλυτερα. Δοξα τον Θεο κ την Παναγία. Ευτυχως δεν χρειαστηκε αποξεση. Την Παρασκευή πήγα για υπέρηχο κ ειχα καθαρίσει πλήρως. Ευτυχως!!! Ο γιατρός μου είπε πως καλυτερα ειναι να κανω την εμβρυομεταφορα Σεπτέμβρη ή Οκτώβριο ωστε να περασουν 2 με 3 κυκλοι κ να επανελθει το σωμα κ οι ορμονες. Ολα καλα θα πανε την επομενη φορά!!! ❤️Θα περιμενω αυριο με αγωνια! Σε φιλω❤️❤️

Σ'ευχαριστώ και πάλι! Όλα καλά θα πάνε σίγουρα!!! Να προσέχεις! Φιλιά πολλά! ❤️❤️❤️❤️❤️????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Geo2009 είπε:

Αυτό ακριβώς! Ήμουν και πολύ σίγουρη την πρώτη φορά,όχι απλά αισιόδοξη! Τώρα λέω τουλάχιστον ας πέσω από χαμηλά! Η θα ανέβω στα ουράνια!!! ?????

Θα ανέβεις στα ουράνια!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν κορίτσια μου λίγο αργά γράφω αλλά σήμερα μετά απο τόση κλεισουρα βγήκα λιγο για ενα παγωτάκι!ετσι χαλαρά!Ευχαριστούμε όλα τα κορίτσια για τις ευχές!κ εύχομαι στα υπόλοιπα κορίτσια που αύριο θα έχουμε την ίδια αγωνία να πάνε ολα τέλεια κ να ακούσουμε ευχάριστα!!!???????????????????????❤❤❤❤❤❤Καλό βράδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Μακάρι να ανέβουμε μαζί γλυκιά μου! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????

Ετοιμάσου θα πετάξουμε σίγουρα!!!???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Καλημεραααα!κοριτσια μου σας ευχομαι σε ολες σας με θετικη χοριακουλα!

Καλημέραααα! Ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι μου! Φύσα μας λίγη μωρουδόσκονη!! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Καλημέραααα! Ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι μου! Φύσα μας λίγη μωρουδόσκονη!! ?????????

Ναι ναι γλυκιά μου σας φυσάω μπόλικη!!Είμαι σίγουρη θα έχουμε ευχάριστα!!καλή αναμονή γτ αυτές οι ωρές δν περνουν εύκολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ναι ναι γλυκιά μου σας φυσάω μπόλικη!!Είμαι σίγουρη θα έχουμε ευχάριστα!!καλή αναμονή γτ αυτές οι ωρές δν περνουν εύκολα!!

Θα περάσουν κι αυτές... Θα πιούμε έναν καφέ, θα μαγειρέψουμε... Που θα πάει, θα περάσουν! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καιΚαλα αποτελέσματα σε όλα τα κορίτσια μας!!!! Περιμένουμε με ανυπομονησία!!!! ???Σας στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια κ περιμένω ευχάριστα νέα!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να στε όλες καλά βρε κορίτσια! Με ανεβάσατε πολύ! Ελπίζω να σας φέρω ευχάριστα νέα σε 2 ωριτσες! Και εύχομαι να κάνουμε το 4 στα 4! ????????????

@Ροζ, @Zefi87, @Bebe36 καλή μας επιτυχία κούκλες! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπες μου πιάστηκα με τα τηλέφωνα και δεν πρόλαβα να σας ενημερώσω! 

225,23 η χοριακή μου!!! ?????

Απίστευτο?!! 

Άντε περιμένουμε και τις υπόλοιπες τώρα!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...