Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανουλες 2020 με εξωσωματική


Recommended Posts

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Κοριτσια καλησπερα,καλη τυχη σε ολες μας.θα ηθελα να σας πω τη δικη μου ιστορια να μου πειτε τη γνωμη σας..τον νοεμβριο εκανα την πρωτη ωοληψια κ εβγαλα 30 ωαρια και γονιμοποιηθηκαν τα 29 αλλα αριστες βλαστοστοκυστες 5 ημερων εφτασαν τα 17(επαθα υπερδιεγερση και περιμενα ενα μηνα για να κανω την πρωτη εμβρυομεταφορα) εκανα δυο εμβρυομεταφορες η πρωτη βιοχημικη η δευτερη μηδενικη και αυριο περιμενω τη χοριακη για την τριτη...στο διαστημα αυτων εκανα υστεροσκοπηση που βγηκε ενα μικρο πολυποδακι και σκρατς εκανα το ερα τεστ οπου το παραθυρο εμφυτευσης εδειξε μια μερα μετα και με αυτα τα εξτρα μαζι με κορτιζονη προχωρησαμε στην τριτη εμβρυομεταφορα...να σας πω οτι σε εξωσωματικη προχωρησαμε λογω χαμηλης κινητικοτητας σπερματος(βαρια κιρσοκηλη)...σε εμενα ολες οι εξετασεις καλες...( η σαλπιγγογραφια ειχε δειξει μια σαλπιγγα βουλωμενη η οποια ανοιξε με το υγρο,και ο θυρεοειδης και ο λυκος-τα προβληματα υγειας μου-ειναι ολα ρυθμισμενα)ολες δλδ οι συνθηκες ιδανικες αλλα το αποτελεσμα μεχρι στιγμης μηδενικο οπως και η ψυχολογια μου...και οι βλαστοκυστες αριστες(?)

Καλά αποτελέσματα ! Αλλά μπράβο σου που έκανες τόσο πολλά ωάρια και πολλές βλαστοκυστες . Είσαι τυχερή που με μόνο μια διέγερση έκανες όλα αυτά ! Απίστευτο !!!!  Δεν είχα ξανακούσει ! Πόσο ετών είσαι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Bebe36 είπε:

Κοριτσια καλησπερα,καλη τυχη σε ολες μας.θα ηθελα να σας πω τη δικη μου ιστορια να μου πειτε τη γνωμη σας..τον νοεμβριο εκανα την πρωτη ωοληψια κ εβγαλα 30 ωαρια και γονιμοποιηθηκαν τα 29 αλλα αριστες βλαστοστοκυστες 5 ημερων εφτασαν τα 17(επαθα υπερδιεγερση και περιμενα ενα μηνα για να κανω την πρωτη εμβρυομεταφορα) εκανα δυο εμβρυομεταφορες η πρωτη βιοχημικη η δευτερη μηδενικη και αυριο περιμενω τη χοριακη για την τριτη...στο διαστημα αυτων εκανα υστεροσκοπηση που βγηκε ενα μικρο πολυποδακι και σκρατς εκανα το ερα τεστ οπου το παραθυρο εμφυτευσης εδειξε μια μερα μετα και με αυτα τα εξτρα μαζι με κορτιζονη προχωρησαμε στην τριτη εμβρυομεταφορα...να σας πω οτι σε εξωσωματικη προχωρησαμε λογω χαμηλης κινητικοτητας σπερματος(βαρια κιρσοκηλη)...σε εμενα ολες οι εξετασεις καλες...( η σαλπιγγογραφια ειχε δειξει μια σαλπιγγα βουλωμενη η οποια ανοιξε με το υγρο,και ο θυρεοειδης και ο λυκος-τα προβληματα υγειας μου-ειναι ολα ρυθμισμενα)ολες δλδ οι συνθηκες ιδανικες αλλα το αποτελεσμα μεχρι στιγμης μηδενικο οπως και η ψυχολογια μου...και οι βλαστοκυστες αριστες(?)

Ουαου! Πάρα πολύ καλό το ότι μαζέψατε τόσα πολλά και καλά έμβρυα! 

Αύριο παρειτσα τις χοριακές μας! Καλή επιτυχία να έχουμε κοριτσάκι μου! ????????❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Littleme είπε:

Καλά αποτελέσματα ! Αλλά μπράβο σου που έκανες τόσο πολλά ωάρια και πολλές βλαστοκυστες . Είσαι τυχερή που με μόνο μια διέγερση έκανες όλα αυτά ! Απίστευτο !!!!  Δεν είχα ξανακούσει ! Πόσο ετών είσαι ;

Ειμαι 36...σε ευχαριστω πολυ αλλα το θεμα της εμφυτευσης οπως βλεπεις με δυσκολευει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Ουαου! Πάρα πολύ καλό το ότι μαζέψατε τόσα πολλά και καλά έμβρυα! 

Αύριο παρειτσα τις χοριακές μας! Καλή επιτυχία να έχουμε κοριτσάκι μου! ????????❤️❤️❤️❤️

Ναι...καλη μας επιτυχια!!!❤️❤️❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Ειμαι 36...σε ευχαριστω πολυ αλλα το θεμα της εμφυτευσης οπως βλεπεις με δυσκολευει...

Αχ αυτή η εμφυτευση...! Που ξέρεις όμως... Αύριο ίσως δικαιωθείς γλυκιά μου! ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Geo2009 είπε:

Αχ αυτή η εμφυτευση...! Που ξέρεις όμως... Αύριο ίσως δικαιωθείς γλυκιά μου! ❤️❤️❤️❤️

Αχ σε ευχαριστω πολυ πολυ ❤️❤️❤️❤️ (Δεν μπορω αυτα τα δευτερολεπτα της ανακοινωσης του αποτελεσματος...ουτε στις πανελληνιες τετοιο αγχος)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Αχ σε ευχαριστω πολυ πολυ ❤️❤️❤️❤️ (Δεν μπορω αυτα τα δευτερολεπτα της ανακοινωσης του αποτελεσματος...ουτε στις πανελληνιες τετοιο αγχος)...

Όντως είναι οι χειρότερες στιγμές της όλης διαδικασίας... Αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να τις αποφύγουμε...! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Geo2009 είπε:

Ουαου! Πάρα πολύ καλό το ότι μαζέψατε τόσα πολλά και καλά έμβρυα! 

Αύριο παρειτσα τις χοριακές μας! Καλή επιτυχία να έχουμε κοριτσάκι μου! ????????❤️❤️❤️❤️

Καλη επιτυχια κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Geo2009, @Ροζ, @Bebe36Αν και η χοριακη μου είναι για τις 16/7,δε νομίζω ότι μπορώ να κρατηθώ.... Οπότε αύριο κ εγώ μαζί σας!!! Καλη, καλή μας επιτυχία!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

@Geo2009, @Ροζ, @Bebe36Αν και η χοριακη μου είναι για τις 16/7,δε νομίζω ότι μπορώ να κρατηθώ.... Οπότε αύριο κ εγώ μαζί σας!!! Καλη, καλή μας επιτυχία!!!!! 

Καλή επιτυχία και σε σένα κορίτσι μου και στη @Bebe36

Κορίτσια μακάρι να έχετε όλες ευχάριστα νέα! 

Από μια τεράστια χοριακη σε όλες. 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Bebe36 είπε:

Αχ σε ευχαριστω πολυ πολυ ❤️❤️❤️❤️ (Δεν μπορω αυτα τα δευτερολεπτα της ανακοινωσης του αποτελεσματος...ουτε στις πανελληνιες τετοιο αγχος)...

Καλη δυναμη κοριτσια και καλα αποτελεσματα να εχετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

@Geo2009, @Ροζ, @Bebe36Αν και η χοριακη μου είναι για τις 16/7,δε νομίζω ότι μπορώ να κρατηθώ.... Οπότε αύριο κ εγώ μαζί σας!!! Καλη, καλή μας επιτυχία!!!!! 

Χαχαχαχχαχ! Ήμουν σίγουρη! Εγώ στη θέση σου θα περίμενα πάντως! Τι είναι άλλη μία μέρα?!! 

@Πιου-πιου μου σ'ευχαριστώ τόσο πολύ! Μακάρι!!! ?????❤️❤️❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

@Geo2009, @Ροζ, @Bebe36Αν και η χοριακη μου είναι για τις 16/7,δε νομίζω ότι μπορώ να κρατηθώ.... Οπότε αύριο κ εγώ μαζί σας!!! Καλη, καλή μας επιτυχία!!!!! 

Χαχαχα....τελεια...❤️❤️❤️❤️

@Πιου-πιουσε ευχαριστω παρα πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Χαχαχαχχαχ! Ήμουν σίγουρη! Εγώ στη θέση σου θα περίμενα πάντως! Τι είναι άλλη μία μέρα?!! 

@Πιου-πιου μου σ'ευχαριστώ τόσο πολύ! Μακάρι!!! ?????❤️❤️❤️❤️❤️

 

Μωρέ ναι υπό αλλες συνθήκες,μια μέρα δεν είναι τίποτα... Τώρα όμως....Άλλωστε ότι ήταν να γίνει.. Έγινε!!... Υπομονή λίγες ώρες ακόμη 

? ? ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Zefi87 είπε:

Μωρέ ναι υπό αλλες συνθήκες,μια μέρα δεν είναι τίποτα... Τώρα όμως....Άλλωστε ότι ήταν να γίνει.. Έγινε!!... Υπομονή λίγες ώρες ακόμη 

? ? ? ? ? 

Συμφωνώ! Δεν μπορεί δύο τουλάχιστον θα έχουν μεγάλη χαρά αύριο! Εγώ φοβάμαι πως δεν τα κατάφερα ούτε τώρα... Ας πάρετε εσείς τουλάχιστον κορίτσια μου τα νέα τα καλά! Θα χαρώ το ίδιο σαν να έχω πετύχει κι εγώ! ❤️❤️❤️❤️????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Συμφωνώ! Δεν μπορεί δύο τουλάχιστον θα έχουν μεγάλη χαρά αύριο! Εγώ φοβάμαι πως δεν τα κατάφερα ούτε τώρα... Ας πάρετε εσείς τουλάχιστον κορίτσια μου τα νέα τα καλά! Θα χαρώ το ίδιο σαν να έχω πετύχει κι εγώ! ❤️❤️❤️❤️????????

Δε θέλω τέτοια συμπεθερούλα μου!θα πάρετε και οι 4 καλά νέα αύριο και εμείς μαζί σας!❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Δε θέλω τέτοια συμπεθερούλα μου!θα πάρετε και οι 4 καλά νέα αύριο και εμείς μαζί σας!❤❤❤❤

Αχ συμπεθερούλα μου μακάρι! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Liveloula88 είπε:

Δε θέλω τέτοια συμπεθερούλα μου!θα πάρετε και οι 4 καλά νέα αύριο και εμείς μαζί σας!❤❤❤❤

Ναι ναι εμείς θέλουμε όλες να έχετε τεράστιες χοριακες! 

Μακάρι κορίτσια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Geo2009 είπε:

Συμφωνώ! Δεν μπορεί δύο τουλάχιστον θα έχουν μεγάλη χαρά αύριο! Εγώ φοβάμαι πως δεν τα κατάφερα ούτε τώρα... Ας πάρετε εσείς τουλάχιστον κορίτσια μου τα νέα τα καλά! Θα χαρώ το ίδιο σαν να έχω πετύχει κι εγώ! ❤️❤️❤️❤️????????

Νομίζω κορίτσι μου,λιγο πολύ,όλες έτσι νιώθουμε... Εγώ βέβαια την πρώτη φορά ήμουν πιο αισιόδοξη!!! Τωρα.... Αρκετά, αρκετά συγκρατημένη!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Zefi87 είπε:

@Geo2009, @Ροζ, @Bebe36Αν και η χοριακη μου είναι για τις 16/7,δε νομίζω ότι μπορώ να κρατηθώ.... Οπότε αύριο κ εγώ μαζί σας!!! Καλη, καλή μας επιτυχία!!!!! 

@Geo2009, @Ροζ, @Bebe36, @Zefi87 Καλή επιτυχία κορίτσια...να μάθουμε ευχάριστα αύριο απ' όλες σας!!! Υπομονή και δύναμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...