Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!!!!! Είπα να ανοίξω αυτό το θεματάκι για τις μανούλες που περιμένουμε το μωράκι μας τον Ιανουάριο!!! Μπορούμε να μαζευτούμε και να συμπαραστεκόμαστε η μία στην άλλη αλλά κ να λύνουμε τις απορίες μας!!!!!! Ελπίζω να κάνουμε μία καλή ομάδα!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 412
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Linaki.24 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!!! Είπα να ανοίξω αυτό το θεματάκι για τις μανούλες που περιμένουμε το μωράκι μας τον Ιανουάριο!!! Μπορούμε να μαζευτούμε και να συμπαραστεκόμαστε η μία στην άλλη αλλά κ να λύνουμε τις απορίες μας!!!!!! Ελπίζω να κάνουμε μία καλή ομάδα!!!?????

@Linaki.24 με το καλό !!!ωραίο θέμα !!άνοιξες !!??????????♥️♥️♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

@Linaki.24 με το καλό !!!ωραίο θέμα !!άνοιξες !!??????????♥️♥️♥️♥️

Ευχαριστώ!!!! Άντε να γίνουμε πολλές!!!! Έχεις μωράκι στην κοιλίτσα σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!ωραιο θεμα ανοιξες!συμπαρασταση η μια στην αλλη για να μην ζαλιζουμε τους γυναικολογους μας!και εγω τοτε το περιμενω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

Καλησπερα!ωραιο θεμα ανοιξες!συμπαρασταση η μια στην αλλη για να μην ζαλιζουμε τους γυναικολογους μας!και εγω τοτε το περιμενω!

Αλήθεια???? Ποια Η μέρα του Ιανουαρίου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Linaki.24 είπε:

Αλήθεια???? Ποια Η μέρα του Ιανουαρίου???

Ακομα δν εχω δει τον γιατρο για να μου δωσει ημερομηνια.το ιντερνετ μου δινει 7 ιανουαριου.εσυ εκανες επισκεψη στον γιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Linaki.24 είπε:

Ευχαριστώ!!!! Άντε να γίνουμε πολλές!!!! Έχεις μωράκι στην κοιλίτσα σου???

Ναι με πητ13/12...????????εσύ ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki30 είπε:

Ακομα δν εχω δει τον γιατρο για να μου δωσει ημερομηνια.το ιντερνετ μου δινει 7 ιανουαριου.εσυ εκανες επισκεψη στον γιατρο?

Αλήθεια τώρα???!!+ Κ εγώ 7 Ιανουαρίου!!!!! ???? Έχω πάει 1 φορα μ έγραψε εξετάσεις κ αύριο θα πάω για υπέρηχο!!!!! Έχω λίγο άγχος....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Linaki.24 είπε:

Εγώ 7/1!!!! ❤❤❤❤❤❤

Καλησπέρα σας!! Καλές και ολοκληρωμένες εγκυμοσύνες να έχουμε!! Εγώ από Δευτέρα θα πάω στον γιατρό.. Στο Ίντερνετ μου δίνει Π.Η.Τ. 2/01!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πως νοιωθετε στην αρχικη φαση της εγκυμοσυνης σας?εγω ειμαι σχετικα καλα αλλα εχω καποια ηπια πονακια και χθες ανυσηχησα γτ εδω και δυο μερες εχω πολλα υγρα σαν νερο.μιλησα με τον γυναικολογο και μου ειπε οτι συμβαινει που και που αυτο.θα αργησει να με δει γτ μενω επαρχια και ερχετε εδω καθε δευτερη βδομαδα.αυριο πρεπει να κανω τριτη χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki30 είπε:

Κοριτσια πως νοιωθετε στην αρχικη φαση της εγκυμοσυνης σας?εγω ειμαι σχετικα καλα αλλα εχω καποια ηπια πονακια και χθες ανυσηχησα γτ εδω και δυο μερες εχω πολλα υγρα σαν νερο.μιλησα με τον γυναικολογο και μου ειπε οτι συμβαινει που και που αυτο.θα αργησει να με δει γτ μενω επαρχια και ερχετε εδω καθε δευτερη βδομαδα.αυριο πρεπει να κανω τριτη χοριακη.

@vasiliki30 Νιώθω το στήθος μου πολύ πρησμένο κ ανά 2-3 ώρες το στομάχι μου άδειο, όσο κ να έχω φάει πιο πριν.. Την χοριακή θα την κάνεις στο ίδιο εργαστήριο με τις προηγούμενες 2 φορές, ε; Γιατί εργαστήριο με εργαστήριο έχουν αποκλίσεις.. Εγώ την 3η χοριακή την έκανα την Δευτέρα κ μου είπε την άλλη Δευτέρα να πάμε να μας δει..

Περιμένουμε νέα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Linaki.24 είπε:

@dimitra_6 καλησπέρα κορίτσι μου Καλώς ήρθες! Με το καλο κ εσένα το μωράκι σου λοιπόν!!! Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Σε ευχαριστώ πολύ @Linaki.24! Ανταποδίδω τις ευχές!! Καλώς σας βρήκα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Κοριτσια πως νοιωθετε στην αρχικη φαση της εγκυμοσυνης σας?εγω ειμαι σχετικα καλα αλλα εχω καποια ηπια πονακια και χθες ανυσηχησα γτ εδω και δυο μερες εχω πολλα υγρα σαν νερο.μιλησα με τον γυναικολογο και μου ειπε οτι συμβαινει που και που αυτο.θα αργησει να με δει γτ μενω επαρχια και ερχετε εδω καθε δευτερη βδομαδα.αυριο πρεπει να κανω τριτη χοριακη.

Εγώ αγάπη μολις γυρισα απ τ γιατρο μου!!! Ειδα το μικρο μ θαυματακι κ ειμαι ερωτευμένη μαζι του!!!! Νιώθω πονακια κ δεξιά κ αριστερά κ μ είπε ότι είναι επειδή μεγαλώνει η μήτρα μου.... Κατ' τα άλλα τίποτα μόνο τα πονακια...Ααααα!!! Και το στήθος μου είναι ευαίσθητο έχει πάρει ααααλες διαστάσεις κ πονάει λιγάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι στο ιδιο εργαστηριο!και εγω ανυπομονωνα ερθει η αλλη Πεμπτη να το δω!υπαρει περιπτωση 6η εβδομαδα να ακουσω καρδια η βιαζομαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

Ναι στο ιδιο εργαστηριο!και εγω ανυπομονωνα ερθει η αλλη Πεμπτη να το δω!υπαρει περιπτωση 6η εβδομαδα να ακουσω καρδια η βιαζομαι?

Ίσως κ να ακούσεις ίσως οχιιι!! Εμένα μ είπε σε 2 εβδομάδες αρα στην 8η!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχετε και εσεις πολυ αγχος λογω αρχης?προσπαθω να το αποβαλλω αλλα ειναι δυσκολο!πως το αντιμετωπιζετε εσεις?περνανε διαφορα απο το μυαλο μου και φοβαμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

Εχετε και εσεις πολυ αγχος λογω αρχης?προσπαθω να το αποβαλλω αλλα ειναι δυσκολο!πως το αντιμετωπιζετε εσεις?περνανε διαφορα απο το μυαλο μου και φοβαμαι!!

Άλλοτε ακούς καρδούλα κ άλλοτε όχι, ανάλογα πότε έγινε η σύλληψη και η εμφύτευση.. Γενικά, προσπαθώ να είμαι ήρεμη και αισιόδοξη, παρ'ολο που έχω ιστορικό καθ'εξης αποβολών... Έχει 2 εβδομάδες που ξαπλώνω για να είμαι ήρεμη και ξεκούραστη! Ευτυχώς η μαμά μου και ο άντρας μου κάνουν τα πάντα! 

Ηρεμία, ξεκούραση και θετικές σκέψεις θέλει η εγκυμοσύνη!! ❤️❤️??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki30 είπε:

Εχετε και εσεις πολυ αγχος λογω αρχης?προσπαθω να το αποβαλλω αλλα ειναι δυσκολο!πως το αντιμετωπιζετε εσεις?περνανε διαφορα απο το μυαλο μου και φοβαμαι!!

Εγώ να δεις άγχος! Αλλά πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά!!!! Κ πρέπει να το αποβάλλουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Linaki.24 είπε:

Εγώ να δεις άγχος! Αλλά πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά!!!! Κ πρέπει να το αποβάλλουμε! 

Πιστευω ειναι το πρωτο τριμηνο μετα μπαινεις σε αλλη φαση!ειναι πια πιο ασφαλες,αρχιζεις να το νοιωθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα και εγώ εδώ μιας και αρχίσαμε προσπάθειες για το 2ο!!!!

Η μικρή μου είναι 19μηνων και θα θελαμε ένα αδερφάκι.

Καλές εγκυμοσύνες να έχετε κορίτσια και ευχηθειτε μου αν είναι θέλημα Θεού να ξαναμεινω έγκυος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mamaioannas είπε:

Ήρθα και εγώ εδώ μιας και αρχίσαμε προσπάθειες για το 2ο!!!!

Η μικρή μου είναι 19μηνων και θα θελαμε ένα αδερφάκι.

Καλές εγκυμοσύνες να έχετε κορίτσια και ευχηθειτε μου αν είναι θέλημα Θεού να ξαναμεινω έγκυος!!!

Ευχαριστουμε κοριτσι μου!στο ευχομαι να μεινεις γρηγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Πιστευω ειναι το πρωτο τριμηνο μετα μπαινεις σε αλλη φαση!ειναι πια πιο ασφαλες,αρχιζεις να το νοιωθεις

Δν ξερω μάτια μ εγώ πιστεύω θα αγχωνομαστε  μέχρι να τα έχουμε αγκαλίτσα μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mamaioannas είπε:

Ήρθα και εγώ εδώ μιας και αρχίσαμε προσπάθειες για το 2ο!!!!

Η μικρή μου είναι 19μηνων και θα θελαμε ένα αδερφάκι.

Καλές εγκυμοσύνες να έχετε κορίτσια και ευχηθειτε μου αν είναι θέλημα Θεού να ξαναμεινω έγκυος!!!

Αρχικά να σου ζήσει η μικρή σου!!!! Καλώς ήρθες στην ομαδουλα μας κ σ εύχομαι μέσα από την καρδιά μου ένα μικρο σπορακι γρήγορα στην κοιλίτσα σου! Ο Θεός να μας βοηθήσει όλες μας κ όλο τον κόσμο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...