Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιανουαρίου 2020!!!


Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η zouzouna79 είπε:

Λινακι θα ακούσεις καρδούλα;;;εγω έχω ακόμα...

Ναι θα ακούσουμε καρδούλα!!!!???????? Έχεις πάει γιατρό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 412
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Ειμαι να σκασω!σημερα μπηκα στην 6η εβδομαδα.σακος καλος και ενδομητριος,εμβρυο πουθενα.μου ειπε να με ξαναδει σε 2 βδομαδες.δν ξερω,φοβαμαι μηπως και τοτε παραμεινει αδειος.

Όχι βρε μάτια μ μην τα σκέφτεσαι αυτά!!!!! Σ είπε ο γιατρός κάτι άσχημο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Μακαρι γτ το εχω παρει πολυ βαρια!θα προσπαθησω να χαλαρωσω και να κανω υπομονη!

Όχι καλή μου.. μην τρελαίνεσαι.. μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου.. αν ήταν κάτι ανησυχητικό θα σου το έλεγε κι ο γιατρός σου.. είναι κρίμα.. Κι εγώ στην 6η εβδομάδα πήγα και είδαμε μόνο το σάκο.. μετά από 2,5 εβδομάδες ξαναπήγα και ακούσαμε καρδούλα και ξαναπήγα μετά από 20 μέρες και είδαμε και το εμβρυακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Αda είπε:

Κορίτσια μου θέλω τη γνώμη σας και για κάτι άλλο.. Από την αυχενική διαφάνεια προέκυψε ότι όλα βαίνουν καλώς και δεν υπάρχει κάποιος κίνδυνος για το μωράκι μου (πέραν από την προδιάθεση για προεκλαμψία, που είναι κάτι άκρως διαχειρισιμο).. Τα αποτελέσματα βέβαια είναι έγκυρα σε ένα ποσοστό 97%.. αν θες το 100% μπορείς να κάνεις αμνιοπαρακέντηση, την οποία δεν συμπαθώ καθόλου και υπάρχει και κίνδυνος 0,5%, αν δεν κάνω λάθος, για αποβολή.. ο γιατρός δεν το κρίνει απαραίτητο να προβούμε σε τέτοια ενέργεια.. όμως με ενημέρωσε για μια άλλη εξέταση η οποία απαιτεί απλά και μόνο δείγμα αίματος από τη μαμά.. στέλνεται το δείγμα Αμερική και μπορούν να ελέγξουν για μέχρι και 6 σύνδρομα.. φαντάζομαι το κόστος θα είναι τεράστιο.. Ο άντρας μου και γενικά οι πολύ δικοί μου άνθρωποι θεωρούν ότι δεν υπάρχει λόγος, δεδομένου του ότι είμαστε και οι δύο υγιείς και δεν έχουμε κάποιο ιστορικό στο ευρύτερο οικογενειακό περιβάλλον.. εσείς τι θα επιλέγατε;

Εντάξει...ας μην είμαστε υπερβολικοί...αφού το ποσοστό εγκυρότητας είναι πολύ υψηλό. Δεν χρειάζεται να τρελαίνεσαι. Εγώ θα έμπαινα σε αυτή την διαδικασία να στείλω δείγματα στην Αμερική μόνο αν το κόστος της εξέτασης αυτής ήταν υποφερτό οπότε θα έλεγα οκ ας το κάνω και αυτό... καθώς επίσης και αν υπήρχαν  έστω και μικρές αμφιβολίες για το αποτέλεσμα των εξετάσεων μου. Βέβαια, θα σου απαντήσω με σιγουριά όταν θα φτάσω και εγώ σε αυτό το επίπεδο της εγκυμοσύνης...που μπορεί να με πιάσουν τα τρελά μου... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Ειμαι να σκασω!σημερα μπηκα στην 6η εβδομαδα.σακος καλος και ενδομητριος,εμβρυο πουθενα.μου ειπε να με ξαναδει σε 2 βδομαδες.δν ξερω,φοβαμαι μηπως και τοτε παραμεινει αδειος.

Μην αγχώνεσαι! Θα σου πω το δικό μου παράδειγμα...πήγα 3 μέρες πριν κλείσω την 6η εβδομάδα (και να προχωράω στην 7η ) στον γιατρό. Και είδαμε μόνο σάκο. Πήγα 5 μέρες μετά από την τελευταία μου επίσκεψη και μάντεψε! Και έμβρυο είδαμε και καρδούλα ακούσαμε!!!  Δεν είναι τέλειο???  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι 2 εβδομαδες μετα το αιμα που ειδα εμφυτευσης.προσπαθω να μην αγχωνομαι αλλα ειναι δυσκολο!!ενω ξερεις με την λογικη οτι ειναι ανοητο να αγχωνεσε,κολλαει το μυαλο!!ο γιατρος μου ειπε οτι μπορει μετα τις 4-5 μερες να ακουγαμε και καρδια.τον ρωτησα αν ειναι ικανοποιημενος απο αυτο που ειδε και μου ειπε οτι ειναι γτ ειναι ενδομητριος και εχω εναν πολυ καλο σακο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Linaki.24 είπε:

Ναι θα ακούσουμε καρδούλα!!!!???????? Έχεις πάει γιατρό???

Τον έχω δει αλλά χωρίς υπέρηχο  μόνο για οδηγίες κτλ, αφού είναι πολύ νωρίς ακόμα...σε λίγες μέρες θα πάω να δει σάκο, ενδομήτριο κτλ.Αντε με το καλό να ακούσεις τους υπέροχους κτύπους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Mayland είπε:

Μην αγχώνεσαι! Θα σου πω το δικό μου παράδειγμα...πήγα 3 μέρες πριν κλείσω την 6η εβδομάδα (και να προχωράω στην 7η ) στον γιατρό. Και είδαμε μόνο σάκο. Πήγα 5 μέρες μετά από την τελευταία μου επίσκεψη και μάντεψε! Και έμβρυο είδαμε και καρδούλα ακούσαμε!!!  Δεν είναι τέλειο???  

Μπραβο κοριτσι μου!Να πανε ολα καλα!Υπομονη χρειαζεται και θετικη σκεψη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Ειμαι να σκασω!σημερα μπηκα στην 6η εβδομαδα.σακος καλος και ενδομητριος,εμβρυο πουθενα.μου ειπε να με ξαναδει σε 2 βδομαδες.δν ξερω,φοβαμαι μηπως και τοτε παραμεινει αδειος.

Καλημέρα @vasiliki30 δεν ξέρω αν διάβασες το εισαγωγικο μου μήνυμα αλλά και εγώ πήγα προχθές στον γιατρο και ενώ ήξερα οτι είχα αργη σύλληψη ο υπέρηχος μέτρησε το σακο και με έβγαλε ακόμη-5 μέρες πίσω. όποιον και να ρώτησα μου είπε ότι είναι φυσιολογικό, και ο γιατρός μου δεν αγχώθηκε καθόλου.. μήπως το ίδιο συνέβη και σε εσένα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η christina88 είπε:

Καλημέρα @vasiliki30 δεν ξέρω αν διάβασες το εισαγωγικο μου μήνυμα αλλά και εγώ πήγα προχθές στον γιατρο και ενώ ήξερα οτι είχα αργη σύλληψη ο υπέρηχος μέτρησε το σακο και με έβγαλε ακόμη-5 μέρες πίσω. όποιον και να ρώτησα μου είπε ότι είναι φυσιολογικό, και ο γιατρός μου δεν αγχώθηκε καθόλου.. μήπως το ίδιο συνέβη και σε εσένα?

Καλημερα!δν ξερω!ξερω μονο οτι η εμφυτευση εγινε την 26η ημερα του κυκλου,πριν 2 εβδομαδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

Καλημερα!δν ξερω!ξερω μονο οτι η εμφυτευση εγινε την 26η ημερα του κυκλου,πριν 2 εβδομαδες

αχ γλυκιά μου άρα με αν προσθέσεις και τις 2 εβδομάδες που προσθέτουν άρα είσαι 5-6 εβδομάδων? και είδες κιόλας σάκο? Είναι παρα πολυ νωρίς για να σκας.  Όσο για τα Προεόρτια που διάβασα πάρε τηλ τον γιατρό σου γιατί μπορεί να σου δώσει προγεστερόνη χωρίς να σε πιάσει πανικός είναι κάτι που πολλές βλέπουν. και πάνω από όλα ήρεμα κορίτσια, δεν θα στεναχωριέστε στις δουλειές ειδικά το πρώτο τρίμηνο. χαλαρααα.. ολα τέλεια θα πάνε για όλες μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η christina88 είπε:

αχ γλυκιά μου άρα με αν προσθέσεις και τις 2 εβδομάδες που προσθέτουν άρα είσαι 5-6 εβδομάδων? και είδες κιόλας σάκο? Είναι παρα πολυ νωρίς για να σκας.  Όσο για τα Προεόρτια που διάβασα πάρε τηλ τον γιατρό σου γιατί μπορεί να σου δώσει προγεστερόνη χωρίς να σε πιάσει πανικός είναι κάτι που πολλές βλέπουν. και πάνω από όλα ήρεμα κορίτσια, δεν θα στεναχωριέστε στις δουλειές ειδικά το πρώτο τρίμηνο. χαλαρααα.. ολα τέλεια θα πάνε για όλες μας ?

Ευχαριστω για την συμπαρασταση!να στε καλα ρεκοριτσια μου φτιαξατε λιγο την ψυχολογια μου γτ χθες ημουν στα πατωματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Ευχαριστω για την συμπαρασταση!να στε καλα ρεκοριτσια μου φτιαξατε λιγο την ψυχολογια μου γτ χθες ημουν στα πατωματα!

Γλυκιά μου έχει δίκιο η Christina.. μετράνε την εγκυμοσύνη από την πρώτη μέρα της πρώτης περιόδου.. άρα αν όντως είσαι 5-6 εβδομάδων είναι λογικό να δείτε απλά ένα σάκο.. γενικά μην φοβάσαι να ενημερώνεις τον γιατρό σου για οτιδήποτε παράξενο βλέπεις, χωρίς όμως να γίνεσαι υπερβολική.. εγώ να φανταστείς στην 6η εβδομάδα είχα πόνους περιόδου.. μου έδωσε προγεστερόνη 1 ημερησίως και όμως δεν σταμάτησαν οι πόνοι.. έτσι την επόμενη φορά μου έδωσε 2 από το στόμα και κολπικά το βράδυ.. αυτά όλα είναι συνηθισμένα και απλά λεπτομέρειες.. μην τρελαίνεσαι.. όλα θα πάνε υπέροχα.. κοίταξε να το χαρείς όσο μπορείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/5/2019 at 10:18 ΜΜ, ο/η Linaki.24 είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου στην παρεουλα μας! Σου εύχομαι μια καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! Με το καλο το μπεμπακι σου! Όλες αγχωνομαστε είναι φυσιολογικό θα δεις πως όσο περνάει ο καιρός κ το συνηδειτοποιησεις θα σ φυγει το πολυ αγχος! Ποσο ηταν η 1η σου χοριακη???? Και τη 2η ποτε την περιμένεις??

Η πρώτη μου χοριακή ήταν 3 μέρες πριν την καθυστέρηση, το είχα καταλάβει όμως και καθώς είχα πονάκια χαμηλά πήγα κατευθείαν στη γιατρό. Έβγαλε 173. Σε 48ωρο που έκανα πάλι βγήκε 420 που είναι πολύ καλές τιμές ευτυχώς!! Με προβληματίζει που πονάω περισσότερο από τη μια πλευρά. Τώρα κάνω υπομονή μέχρι τον υπέρηχο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/5/2019 at 10:02 ΜΜ, ο/η vasiliki30 είπε:

Ειμαι να σκασω!σημερα μπηκα στην 6η εβδομαδα.σακος καλος και ενδομητριος,εμβρυο πουθενα.μου ειπε να με ξαναδει σε 2 βδομαδες.δν ξερω,φοβαμαι μηπως και τοτε παραμεινει αδειος.

Κάνε υπομονή και κοίτα πρώτα από όλα να προσέχεις τον εαυτό σου! Εύχομαι καλά αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! Να'μαι παλι εδω...

Πηγαμε χθες στον γιατρο μας και ολα ήταν τέλεια..Ακουσαμε δευτερη φορα καρδουλα και εννοειται Είμαστε ξετρελαμενοι...οντως απο την καλλιεργεια κολπικου υγρου προεκυψε ότι εχω μύκητες...( χωρις καμια ενοχληση-συμπτωμα παλι εγω ). Μου ειπε να κανω μια κολπικη πλυση-μια φορα και μετα ενα υποθετο καθε βραδυ. Εκανα την κολπικη μου πλυση και απο εκει ξεκιναει το μαρτυριο μου. Ξυπναω νωρις νωρις το πρωί αλλαζω εσωρουχο ηταν μουσκεμα. Καθαρο νερό. Απο τις εξι το πρωι ειναι το 3ο εσωρουχο που αλλαζω γιατι γινεται μουσκεμα με καθαρο νερο... ( σαν να εχω κατουρηθει ). Και εχω τον πολυ κακο συμμαχο το ιντερνετ που με την πρώτη αναζητηση μου βγαζει διαρροη αμνιακου υγρου. 

Ξερω οτι το σωστο ειναι να επικοινωνησω απευθειας με τον γυναικολογο μου. Απο την αλλη σκεφτομαι μηπως ειμαι υπερβολικη και πρεπει να χαλαρωσω λιγο? Μηπως ειναι υγρο απο την χθεσινη κολπικη πλύση? Εαν ηταν κατι δεν θα φαινοταν στον χθεσινο υπερηχο? Και απο την αλλη ποοοοοοσοοοοο υγρο πια έχει μείνει εκεί μεσα απο την πλύση? Συγγνωμη για την λεπτομερη περιγραφή αλλα εντάξει κατανοούμε η μια την αλλη...?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mayland είπε:

Καλημερα!!!! Να'μαι παλι εδω...

Πηγαμε χθες στον γιατρο μας και ολα ήταν τέλεια..Ακουσαμε δευτερη φορα καρδουλα και εννοειται Είμαστε ξετρελαμενοι...οντως απο την καλλιεργεια κολπικου υγρου προεκυψε ότι εχω μύκητες...( χωρις καμια ενοχληση-συμπτωμα παλι εγω ). Μου ειπε να κανω μια κολπικη πλυση-μια φορα και μετα ενα υποθετο καθε βραδυ. Εκανα την κολπικη μου πλυση και απο εκει ξεκιναει το μαρτυριο μου. Ξυπναω νωρις νωρις το πρωί αλλαζω εσωρουχο ηταν μουσκεμα. Καθαρο νερό. Απο τις εξι το πρωι ειναι το 3ο εσωρουχο που αλλαζω γιατι γινεται μουσκεμα με καθαρο νερο... ( σαν να εχω κατουρηθει ). Και εχω τον πολυ κακο συμμαχο το ιντερνετ που με την πρώτη αναζητηση μου βγαζει διαρροη αμνιακου υγρου. 

Ξερω οτι το σωστο ειναι να επικοινωνησω απευθειας με τον γυναικολογο μου. Απο την αλλη σκεφτομαι μηπως ειμαι υπερβολικη και πρεπει να χαλαρωσω λιγο? Μηπως ειναι υγρο απο την χθεσινη κολπικη πλύση? Εαν ηταν κατι δεν θα φαινοταν στον χθεσινο υπερηχο? Και απο την αλλη ποοοοοοσοοοοο υγρο πια έχει μείνει εκεί μεσα απο την πλύση? Συγγνωμη για την λεπτομερη περιγραφή αλλα εντάξει κατανοούμε η μια την αλλη...?

 

Κορίτσι μ Καλημέρα... Να πάρεις τον γιατρό τηλέφωνο γιατί το άγχος μόνο κακό σου κάνει...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η smallthoughts είπε:

Η πρώτη μου χοριακή ήταν 3 μέρες πριν την καθυστέρηση, το είχα καταλάβει όμως και καθώς είχα πονάκια χαμηλά πήγα κατευθείαν στη γιατρό. Έβγαλε 173. Σε 48ωρο που έκανα πάλι βγήκε 420 που είναι πολύ καλές τιμές ευτυχώς!! Με προβληματίζει που πονάω περισσότερο από τη μια πλευρά. Τώρα κάνω υπομονή μέχρι τον υπέρηχο...

Τέλεια! Μπράβο αγάπη μ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mayland είπε:

Καλημερα!!!! Να'μαι παλι εδω...

Πηγαμε χθες στον γιατρο μας και ολα ήταν τέλεια..Ακουσαμε δευτερη φορα καρδουλα και εννοειται Είμαστε ξετρελαμενοι...οντως απο την καλλιεργεια κολπικου υγρου προεκυψε ότι εχω μύκητες...( χωρις καμια ενοχληση-συμπτωμα παλι εγω ). Μου ειπε να κανω μια κολπικη πλυση-μια φορα και μετα ενα υποθετο καθε βραδυ. Εκανα την κολπικη μου πλυση και απο εκει ξεκιναει το μαρτυριο μου. Ξυπναω νωρις νωρις το πρωί αλλαζω εσωρουχο ηταν μουσκεμα. Καθαρο νερό. Απο τις εξι το πρωι ειναι το 3ο εσωρουχο που αλλαζω γιατι γινεται μουσκεμα με καθαρο νερο... ( σαν να εχω κατουρηθει ). Και εχω τον πολυ κακο συμμαχο το ιντερνετ που με την πρώτη αναζητηση μου βγαζει διαρροη αμνιακου υγρου. 

Ξερω οτι το σωστο ειναι να επικοινωνησω απευθειας με τον γυναικολογο μου. Απο την αλλη σκεφτομαι μηπως ειμαι υπερβολικη και πρεπει να χαλαρωσω λιγο? Μηπως ειναι υγρο απο την χθεσινη κολπικη πλύση? Εαν ηταν κατι δεν θα φαινοταν στον χθεσινο υπερηχο? Και απο την αλλη ποοοοοοσοοοοο υγρο πια έχει μείνει εκεί μεσα απο την πλύση? Συγγνωμη για την λεπτομερη περιγραφή αλλα εντάξει κατανοούμε η μια την αλλη...?

 

Μην αγχωνεσε και εγω οταν κανω κολπικη πλυση βγαζω συνεχεια για πολλες ωρες!ειναι φυσιολογικο γτ θελει απο καπου να φυγει ολοαυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mayland είπε:

Καλημερα!!!! Να'μαι παλι εδω...

Πηγαμε χθες στον γιατρο μας και ολα ήταν τέλεια..Ακουσαμε δευτερη φορα καρδουλα και εννοειται Είμαστε ξετρελαμενοι...οντως απο την καλλιεργεια κολπικου υγρου προεκυψε ότι εχω μύκητες...( χωρις καμια ενοχληση-συμπτωμα παλι εγω ). Μου ειπε να κανω μια κολπικη πλυση-μια φορα και μετα ενα υποθετο καθε βραδυ. Εκανα την κολπικη μου πλυση και απο εκει ξεκιναει το μαρτυριο μου. Ξυπναω νωρις νωρις το πρωί αλλαζω εσωρουχο ηταν μουσκεμα. Καθαρο νερό. Απο τις εξι το πρωι ειναι το 3ο εσωρουχο που αλλαζω γιατι γινεται μουσκεμα με καθαρο νερο... ( σαν να εχω κατουρηθει ). Και εχω τον πολυ κακο συμμαχο το ιντερνετ που με την πρώτη αναζητηση μου βγαζει διαρροη αμνιακου υγρου. 

Ξερω οτι το σωστο ειναι να επικοινωνησω απευθειας με τον γυναικολογο μου. Απο την αλλη σκεφτομαι μηπως ειμαι υπερβολικη και πρεπει να χαλαρωσω λιγο? Μηπως ειναι υγρο απο την χθεσινη κολπικη πλύση? Εαν ηταν κατι δεν θα φαινοταν στον χθεσινο υπερηχο? Και απο την αλλη ποοοοοοσοοοοο υγρο πια έχει μείνει εκεί μεσα απο την πλύση? Συγγνωμη για την λεπτομερη περιγραφή αλλα εντάξει κατανοούμε η μια την αλλη...?

 

πω πω πόσο κακό μας κάνει αυτό το ίντερνετ! φυσικά και θα βγάλει το χειρότερο σεναριο αφού δεν ψάχνουμε "χαρές εγκυμοσυνης" ? @Mayland πάνε όλα τόσο καλά άκουσες καρδούλα για δεύτερη φορά! μην ψάχνεις λόγους να αγχωνεσαι εδώ εμένα τρέχουν νερα χωρίς πλύση και χωρίς να έχω ακουσει ακόμη καρδούλα και κρατιέμαι ζεν ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμνα σαν συμβουλη ο γιατρος μου μου ειπε μην κοιτας καθολου στο ινερνετ,τα παρερμηνευετε μου λεει και αγχωνεστε χωρι λογο.εξαλλου ο καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος και αντιδραει διαφορετικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως κορίτσια το γνωρίζω ότι το ίντερνετ είναι το χειρότερο που μπορούμε να κάνουμε... ακόμη και σε άλλες περιπτώσεις πέραν της εγκυμοσύνης όποτε έψαχνα κάτι σε συμπτώματα που είχα...νευροπόνος-μούδιαμα οπουδήποτε, έπρεπε να είχα πεθάνει εδώ και καιρό βάση των αποτελεσμάτων που μου έβγαζε... αλλά είναι η κακή συνήθεια! Μίλησα με τον γιατρό και με καθησύχασε αρκετά. @christina88 αλήθεια έχεις και εσύ τέτοια υγρά? Μα τι είναι αυτό ρε παιδί μου? Τώρα που με έπιασε πάλι το επιστημονικό μου δαιμόνιο νομίζω φταίνε τα κολπικά υπόθετα...λέω εγώ τώρα.... χαχαχχαχαχα εεεε κάτι πρέπει να φταίει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mayland είπε:

Όντως κορίτσια το γνωρίζω ότι το ίντερνετ είναι το χειρότερο που μπορούμε να κάνουμε... ακόμη και σε άλλες περιπτώσεις πέραν της εγκυμοσύνης όποτε έψαχνα κάτι σε συμπτώματα που είχα...νευροπόνος-μούδιαμα οπουδήποτε, έπρεπε να είχα πεθάνει εδώ και καιρό βάση των αποτελεσμάτων που μου έβγαζε... αλλά είναι η κακή συνήθεια! Μίλησα με τον γιατρό και με καθησύχασε αρκετά. @christina88 αλήθεια έχεις και εσύ τέτοια υγρά? Μα τι είναι αυτό ρε παιδί μου? Τώρα που με έπιασε πάλι το επιστημονικό μου δαιμόνιο νομίζω φταίνε τα κολπικά υπόθετα...λέω εγώ τώρα.... χαχαχχαχαχα εεεε κάτι πρέπει να φταίει! 

Καλημέρα κορίτσια! δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ χτυπάω 14ωρα ύπνου.. πρώτη φορά στην ζωή μου που ξεπερνώ το 8ωρο.. είμαι πρησμένη σαν μπαλόνι δάχτυλα, κοιλιά και στηθος νιώθω θα σκάσει ώρες ώρες. πολλά υγρά αλλάζω εσώρουχα συνέχεια και έχει τα 2 τελευταία ξημερώματα που ξυπνάω από την αναγούλα και ξανακοιμαμαι.. δεν είμαι δηλαδή και στα πιο σέξυ μου ??? εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω γενικα εχω λιγα συμπτωματα!νσταζω,που και που νοιωθω ατονια,καποιους πονους και υγρα.περασα και ενα κρυωμα τωρα...δν αρρωστησα τον χειμωνα και αρρωστγσα τωρα!ευτηχως το περασα πολυ ελαφρια με μπουκωμα μονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...