Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Σευχαριστω πολύ Κωνσταντίνα μου η αλήθεια είναι ότι ψαρωσα αλλά μόλις θυμήθηκα ότι με ξέρανε ο γιατρός χθες ηρέμησα λίγο..η πρώτη μου σκέψη ήταν κι εμένα το έντερο αλλά έχω πάει τουαλέτα και συνεχίζει ο πόνος όποτε μάλλον θα κάνω καμια ωραία μελανιτσα..είναι κ η μεριά που κάνω τις αντιπηκτικες όποτε μπορεί να ήταν ήδη ευαίσθητο.. Εγώ κορίτσια θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο κι εμάς έναν σύνοδο επιτρέπουν και όσο και να θέλει να έρθει η μαμά μου μαζί μου εγώ θέλω τον άντρα μου και μόνο..πιστεύω είναι ο μόνος που θα με βοηθήσει να κρατήσω την ψυχραιμία μου και να νιώθω και ασφαλής..σε όλα τα άλλα τα διαδικαστικά που θα βοηθούσε η μανούλα θα έχουμε τις μαίες όποτε δεν αγχωνομαι..ξέρετε αν θα μου πουν κι εμένα για το τεστ του κορονοιου η μόνο στα ιδιωτικά το ζητάνε??
    • Αυτο ακριβως!!δεν ειναι απαραιτητο να νοιωθεις!στις 2 προηγουμενες ειχα τρελα συμπτωματα και τι καταλαβα;αρνητικα!!μακαρι ρε κοριτσι ανυπομονουμε να πας πεις τα ευχαριστα!μη πεφτεις, ο θεος ειναι μεγαλος
    • Σε ευχαριστούμε ..πολυ χρησιμα...μακάρι να ειμαι εγκυος κ να τα χρειαστώ....αν κ δεν βλέπω φως διότι δεν νιωθω κατι...βέβαια κ στις φυσικές συλλήψεις μου ποτέ δεν ειχα συμπτώματα...οτι πει ο Θεός....εχω εξαντλήσει τα περιθώρια!! Ολα..κ τα ιατρικά βεβαίως ..ακομα κ στο θεο λεω δεν εχω κάτι άλλο να σου προσφέρω...αστα 
    • Και για να μη παρεξηγηθώ ή το δει καποιο κοριτσι που δεν της γινεται τοσος στενος ελεγχος και αγχωθει,ισως ειναι θεμα γιατρου.του δικου μου δε θελει να του ξεφευγει τιποτα και θελει να δινει σωστες δοσεις κ να τσεκαρει ..αλλοι ισως πανε πιο «χυμα»και αν σκασει κατι το διορθωνουν μετα..
    • Ολα καλα! Ηρεμια, ανασουλες για χαλαρωση σκεψεις θετικες ..🙏🤗
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...