Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @stasa199 Απο ενα σαιτ στο ίντερνετ.Tο e-yup.Ειμαι πολυ ευχαριστημένη και θα τις ξαναπαρω.Ουτε διαρροες ουτε ερεθισμούς ειχαμε.Με τις pampers συνεχεια διαρροες..Και τσισα και κακα..Οι babylino καλες και οι agnotis που πηρα.
    • Μπραβο μανα μου!!!! Ευτυχως που πηγες να σου φυγει το σπαστικο της αναμονης...ακου το γιατρο δικιο θα εχει ..κανε υπομονη μεχρι την αλλη βδομαδα να ακουσεις καρδουλα και να ηρεμησεις περισσοτερο...βημα βημα!!!!!!! Αυτο μετριεται απο την πρωτη μετα της τελευταιας περιοδου....σωστα?????
    • Αλήθεια κ εσύ έτσι?Δν ρώτησα να είμαι ειλικρινής αλλά ξέρω ότι το τσάι είναι σαν τον καφέ!!Πίνω για τις μαλακές κενώσεις μαύρο τσάι αυτά τα κίτρινα φακελάκια!!Εγω πίνω το solumug  μαγνήσιο κ δν μ αρέσει καθόλου!!
    • @Kat90 όταν εδραιωθεί ο θηλασμός το στήθος θα είναι μαλακό, δε θα είναι πρησμένο και δε θα τρέχει. Το γάλα θα κατεβαίνει κατ’απαίτηση του μωρού και θα το νιώθεις σα μούδιασμα στο στήθος στην αρχή του θηλασμού. Και ναι, ολα τα θηλαστρα που είναι προς πώληση είναι οικιακά. Δεν είναι πολύ ακριβό να νοικιάσεις νοσοκομειακό, εμένα νομίζω μου κοστίζει 2,20€ τη μέρα με ελάχιστο διάστημα ενοικίασης τις 15 μέρες. Εμείς τον μπέμπη τον ταΐζουμε με συριγγα όταν λείπω. Μπορεί να σου φανεί ανούσιο ή αστείο, αλλά η κίνηση που κάνει το μωρό για να θηλάσει είναι τελείως διαφορετική από την κίνηση που κάνει για να πιει από μπιμπερό, η ροή είναι έντονη κτλ. και μετά μπορεί να δυσκολεύεται να πιάσει το στήθος ή να μην έχει υπομονή να θηλάσει, αφού για να πιει από το μπιμπερό δε χρειάζεται να καταβάλλει προσπάθεια. 2 μέρες είναι μεγάλο χρονικό διάστημα για τόσο μικρό μωράκι, εγώ σκέψου 7 ώρες τον αφήνω και μετά με πεθαίνει στα νούμερα... Μέχρι και 3ημερη απεργία μου έκανε και δεν έτρωγε καθόλου, μόνο στον ύπνο του.
    • Περαστικά να είναι βρε κορίτσι μου, τι να πω?! Πολλά μαζεύονται... Κάθε φορά κάτι καινούριο μπροστά μας! Εύχομαι να έχουν γίνει όλα για καλό και σύντομα η περιπέτεια σου να έχει αίσιο τέλος, με ένα (τουλάχιστον) μωράκι στην αγκαλιά σου!  Εμένα δεν μου ζήτησαν χοριακή... Έχουν περάσει 2 βδομάδες από την απόξεση, λες να πάω να κάνω? 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...