Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Μακάρι όλες να τα καταφέρουμε κοριτσάκι μου! Εγώ πάντως με την εξωσωματική μαλωσα! Δεν τη θέλω πια την άτιμη και κυρίως τα φάρμακα! Όχι ότι μου έκαναν κάτι αλλά δεν τα θέλω, έχω νευριάσει με την όλη διαδικασία! Αν θέλει να έρθει ας έρθει, αν δεν θέλει δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο... 
    • Και εγω αυτο υποθετω...αλλα τωρα καποιος κανει λαθος μαλλον γιατι η εφαρμογη λεει αυριο αλλα το τεστ τωρα αν το δεις δειχνει αχνο πολυ...οποτε η το τεστ δεν με τα λεει καλα, η η ορμονη δεν φαινεται πολυ οποτε εχουμε τα αχνα η η εφαρμογη λεει τα δικα της ..εγω παντως δεν ενιωσα μεχρι και τωρα κατι σε ωορηξια ακομη...ισως αυριο ...για να δουμε
    • @efitta και γω αυτό κάνω όπως η @MariannakiM και όταν του δίνω στήθος και μπιμπερό. Εγώ τα έχω παίξει μια βδομάδα μόνη μου. Με ενα μαρσιπο είμαι ολη μερα κ κανω βολτες σαν την τρελη μεσα στο σπιτι οταν εχει γκρινια. Μεχρι κ για κατουρημα με το μαρσιπο. Μονο οταν πάμε εξω βολτες καθεται παναγια! Αλλά πόση βόλτα πια!!!! Τα εχω γυρισει ολα εδω. Ευτυχώς αύριο γυρίζει κ άντρας μου. Του είπα όταν μπει σπίτι θα του τον παραδώσω Κ θα εξαφανιστώ. Θα φύγω να μείνω λίγες ώρες μόνη μου!! Χαχαχα!! Να κλεισω κανένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο κ να κοιτάω το ταβάνι!!! 🙏😋
    • Γενικώς αρκετοι γυναικολόγοι διαβασα  δεν ειναι φαν  της αυτης ωστόσο ειναι εντελώς ανώδυνη κ σε πολλες περιπτώσης χρήσιμη.. γτ οντως μπορει το περιβάλλον να ειναι « εχθρικό» ο γυναικολόγος μ ειναι ψυχάκι& ποαρα πολυ σχολαστικός τον εμπιστεύομαι παρα πολυ! Ομως, αν δω και αποδω  δε κρύβω πως θα προχωρήσω σε εξωσωματικη.. αφου το ψάξω καλα ( σε ποιόν τελικά )... ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ! Τα ειπαμε αυτα❤️❤️❤️
    • Ασε φιλε χαλασα....αλλα επρεπε να βαφτει το σπιτι μας εβαλαν αεριο και το γενισαν σωληνες οποτε πως θα υποδεχτω τον απογονο με τετοια χαλια και ειπα να τον θυσιασω για ενα μηνα...δεν του αξιζει να αντικρισει σωληνες ξεμπαρκους ....εγω τον περιμενω τοθς επομενους μηνες γιατι τοση μπεμπεδοσκονη εριξες  μητερα μανουλα μαμαααα....
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...