Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

Ωραιο ονομα!!! Μακαρι κ ο Μαιος να μας αφησει με πολλες εγκυουλες!!! Καλες προσπαθειες κ καλα αποτελεσματα σε ολες μας κοριτσια!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Κοριτσια με το καλο το νεο μας θεμα!!! Γουρικο ευχομαι να ειναι!!!Συμμετεχω και εγω φυσικα!!!?

Όλες ευπρόσδεκτες. Και οι ήδη εγκυούλες ας έρχονται να εμψυχώνουν... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλές επιτυχίες... Σας σκέφτομαι συνέχεια. Καλή ανάσταση... Καλό Πάσχα να χουμε!!!! Και θετική ενέργεια για τον νέο μήνα.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλή Ανάσταση! 

Με υγεία σε όλες και γρήγορα αγκαλιά στην αγκαλιά μας μωράκια! 

 

Τελικά οι εγκυουλες του Απρίλη πόσες είναι?  Έχασα το μέτρημα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλη Ανασταση. Μακαρι να ναι ο Μαης  τυχερος και καρπερος για ολες μας και λιγο παραπανω για μας που σταθήκαμε ''ατυχες'' σε προηγουμενη εγκυμοσυνη..καλα να περασετε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vayaki είπε:

Καλή Ανάσταση με υγεία! Πιστέψτε στον Μάη... θα φέρει πολλά μωράκια!!!

Και σε σένα καλή λευτεριά. Κοντεύεις! Με έναν πόνο εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Πιστεύουμε σε σενα

Χαίρομαι που πιστεύετε σε μένα. Ας πιστέψω κι εγώ σε μένα. Ποτέ δεν ξέρεις. Ο Θεός είναι μεγάλος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Χαίρομαι που πιστεύετε σε μένα. Ας πιστέψω κι εγώ σε μένα. Ποτέ δεν ξέρεις. Ο Θεός είναι μεγάλος. 

Σήμερα όλες μας θα έχουμε μια ευχή  να γίνουμε γρήγορα μανούλες.. πάντως είσαι τυχερή εγώ το πιστεύω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλοταξιδο το θεμα σας κ γουρικο ελπιζω!!καλη Ανασταση σε ολες!!!! Τα αποκαλυπτηρια εγιναν (σε οσες παρακολουθουσαν την προηγουμενη συζητηση ειχα πει πως θα πω στους δικους μου οτι ειμαι εγκυος) λοιπον χθες εγιναν τα αποκαλυπτηρια κ εχουμε γλεντια! ?? Μ. Παρασκευη βρηκα κ εγω, αλλα τοτε τους πετυχα ολους μαζι!! Τα πεθερικα μου ακομα κλαινε... ??? Μια ευχη λοιπον αποψε για ολες, εγκυουλες κ μη,να φερει φως στην καρδια κ στην  κοιλιτσα μας η Ανασταση του Χριστουλη!! Υγεια να εχουμε κ ολα ερχονται.... τις ευχες μου απο μενα κ απο το σπορακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσια καλοταξιδο το θεμα σας κ γουρικο ελπιζω!!καλη Ανασταση σε ολες!!!! Τα αποκαλυπτηρια εγιναν (σε οσες παρακολουθουσαν την προηγουμενη συζητηση ειχα πει πως θα πω στους δικους μου οτι ειμαι εγκυος) λοιπον χθες εγιναν τα αποκαλυπτηρια κ εχουμε γλεντια! ?? Μ. Παρασκευη βρηκα κ εγω, αλλα τοτε τους πετυχα ολους μαζι!! Τα πεθερικα μου ακομα κλαινε... ??? Μια ευχη λοιπον αποψε για ολες, εγκυουλες κ μη,να φερει φως στην καρδια κ στην  κοιλιτσα μας η Ανασταση του Χριστουλη!! Υγεια να εχουμε κ ολα ερχονται.... τις ευχες μου απο μενα κ απο το σπορακι μου!!!

Τι όμορφααααα!!!!!!Να εχεις μια υπέροχη εγκυμοσυνη! Ευχαριστούμε Απειραααα για τις ευχες και σου ανταποδίδουμε διπλά κορίτσι μου!!!!!

Υγεία και σε όλες. Υγιή μωρά σε ολες τις εγκυούλες μας.Και  με το καλο να εχουμε εγκυμοσύνες σε ολες μας?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου χρόνια πολλά σε όλες! Μακάρι ο Χριστούλης κ η Παναγίτσα να μας φέρουν ένα μωράκι σε μας που το προσπαθούμε κ σε όσες είναι εγκυούλες εύχομαι μ'εναν πόνο!Καλά να περάσετε αύριο!!???️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός Ανέστη κορίτσια μου!! Εύχομαι ο Μάης  να είναι καρπερος για όλα τα κορίτσια που προσπαθούν και να σας βρει με γεμάτες κοιλιτσες!! Για μένα ο Απρίλης ήταν ο μήνας μου..  Για την ακρίβεια ο Μάρτης... Απρίλη έμαθα το Καλό!! Όλες να το ζήσετε αυτό το αίσθημα του θετικού τεστ..  Καλοτάξιδο το θεματάκι!! Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/4/2019 at 2:02 ΜΜ, ο/η paradisebird είπε:

Εύχομαι να φέρει γούρι σε όλες μας!!! Φιλιά....

Χριστός Ανέστη και Χρόνια πολλα σε όλα τα κορίτσια!Υγεία και χαρά να έχετε στη ζωή σας και φως αναστάσιμο να οδηγεί τα βήματα σας!Με το καλο να ερθει ο νεος μήνας φορτωμένος με ονειρα και ελπίδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσια καλοταξιδο το θεμα σας κ γουρικο ελπιζω!!καλη Ανασταση σε ολες!!!! Τα αποκαλυπτηρια εγιναν (σε οσες παρακολουθουσαν την προηγουμενη συζητηση ειχα πει πως θα πω στους δικους μου οτι ειμαι εγκυος) λοιπον χθες εγιναν τα αποκαλυπτηρια κ εχουμε γλεντια! ?? Μ. Παρασκευη βρηκα κ εγω, αλλα τοτε τους πετυχα ολους μαζι!! Τα πεθερικα μου ακομα κλαινε... ??? Μια ευχη λοιπον αποψε για ολες, εγκυουλες κ μη,να φερει φως στην καρδια κ στην  κοιλιτσα μας η Ανασταση του Χριστουλη!! Υγεια να εχουμε κ ολα ερχονται.... τις ευχες μου απο μενα κ απο το σπορακι μου!!!

Σ ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες!Αντέυχομαι μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!Προσωπικα ,δεν ελπιζω ουτε αυτον το μήνα ,μια και περιμένω να αδιαθετήσω (8η μερα καθυστερησης)και να προχωρήσουμε σε διαδικασια για την επέμβαση στη μητρα.Το θαύμα αργεί ακόμα δηλαδή...Σαν να λέμε ζήσε Μάη να φας τριφύλλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...