Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου Χρόνια πολλά και Χρήστος Ανέστη..εύχομαι σε όλες φουσκωμένες κοιλίτσες..  Χτες είχα το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό..ειμαι 5 εβδομάδων και 4 ημερών όποτε δεν ακούσαμε καρδούλα ούτε είδαμε σπορακι γτ είναι πολύ νωρίς...το μόνο που είδαμε ήταν..."2" σάκους...ναιιιι ακριβώς 2 σάκους με  σχηματισμενους λεκιθικους  ασκους..Είμαι να τρελαθώ δεν μπορω να το πιστέψω ακομα...σε 3 εβδομάδες θα παμε να ακουσουμε καρδουλες και να επιβεβαιώσουμε τη διδυμη κυηση..

Μπράβο ρε κορίτσι μ αυτά είναι τέλεια νέα με το καλό να κρατήσεις τα μωράκια σου αγκαλιά ❤️❤️❤️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου Χρόνια πολλά και Χρήστος Ανέστη..εύχομαι σε όλες φουσκωμένες κοιλίτσες..  Χτες είχα το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό..ειμαι 5 εβδομάδων και 4 ημερών όποτε δεν ακούσαμε καρδούλα ούτε είδαμε σπορακι γτ είναι πολύ νωρίς...το μόνο που είδαμε ήταν..."2" σάκους...ναιιιι ακριβώς 2 σάκους με  σχηματισμενους λεκιθικους  ασκους..Είμαι να τρελαθώ δεν μπορω να το πιστέψω ακομα...σε 3 εβδομάδες θα παμε να ακουσουμε καρδουλες και να επιβεβαιώσουμε τη διδυμη κυηση..

Kαλημέρα και Χριστος Ανεστη @Maroulli τι καταπληκτικά νέα είναι αυτά????   διδυμάκιαααα?????????? γιουπιιιιιιιιι!!!!!!!! με το καλοοοοοοοοοοο ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου Χρόνια πολλά και Χρήστος Ανέστη..εύχομαι σε όλες φουσκωμένες κοιλίτσες..  Χτες είχα το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό..ειμαι 5 εβδομάδων και 4 ημερών όποτε δεν ακούσαμε καρδούλα ούτε είδαμε σπορακι γτ είναι πολύ νωρίς...το μόνο που είδαμε ήταν..."2" σάκους...ναιιιι ακριβώς 2 σάκους με  σχηματισμενους λεκιθικους  ασκους..Είμαι να τρελαθώ δεν μπορω να το πιστέψω ακομα...σε 3 εβδομάδες θα παμε να ακουσουμε καρδουλες και να επιβεβαιώσουμε τη διδυμη κυηση..

Απίστευτο!!!!!!Τι όμορφα!!!!!! Παναγίτσα μου! Μπράβο μανάρι μου, μπράβο!!!!!????????? με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσαρες μου γεια σας! Χρονια πολλα,Χριστος Ανεστη,πολυχρονες οσες γιορταζαμε!!υγεια κ ευτυχια στα σπιτια μας! Η αληθεια ειναι κ εγω δεν προλαβαινα να σας επισκεφθω λογω υποχρεωσεων!!! Συγχαρητηρια στις καινουριες εγκυουλες κ μακαρι να πανε ολα καλα για οσες προσπαθουν! Εμεις σημερα πηγαμε πρωτη επισκεψη στον γιατρο κ ειδαμε μονο σακο.. ? ειμαι ακριβως στην 5η βδομαδα οποτε λεει ειναι νωρις για καρδουλα.. εχω ομως μια ανησυχοα μεσα μου.. πιστευα οτι θα ακουσουμε κατι σημερα κ τελικα τιποτα..μακαρι να ειναι νωρις κ να εχουν παει ολα καλα..μας ειπε να παμε σε 10 μερες παλι για να ακουσουμε σιγουρα..ειμαι λιγο μουδιασμενη,δεν το κρυβω αλλα αισιοδοξια...ολα θα πανε καλα!!!!!!!

κορίτσι μην αγχώνεσαι καθόλου... Και εγώ την Πέμπτη βδομάδα μια κουκίδα είχαμε δει μόνο.. σε 10 μερούλες θα ακούσετε μια δυνατή καρδούλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου Χρόνια πολλά και Χρήστος Ανέστη..εύχομαι σε όλες φουσκωμένες κοιλίτσες..  Χτες είχα το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό..ειμαι 5 εβδομάδων και 4 ημερών όποτε δεν ακούσαμε καρδούλα ούτε είδαμε σπορακι γτ είναι πολύ νωρίς...το μόνο που είδαμε ήταν..."2" σάκους...ναιιιι ακριβώς 2 σάκους με  σχηματισμενους λεκιθικους  ασκους..Είμαι να τρελαθώ δεν μπορω να το πιστέψω ακομα...σε 3 εβδομάδες θα παμε να ακουσουμε καρδουλες και να επιβεβαιώσουμε τη διδυμη κυηση..

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Με το καλό τα μωράκια σου!!! Όλα καλά να πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Maroulliτι τέλεια νέα!!! Το όνειρό μου είναι διδυμακια! Με το καλό να τα ακούσετε την επόμενη φορά!

Κορίτσια επιτέλους, μετά από 10 τεστ ωορρηξιας, ήρθε το θετικό. Από χθες βράδυ φαινόταν θετικό, και τώρα είναι φουλ! Καλό πσκ!!! ? 

IMG_20190503_113902216.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Maroulliτι τέλεια νέα!!! Το όνειρό μου είναι διδυμακια! Με το καλό να τα ακούσετε την επόμενη φορά!

Κορίτσια επιτέλους, μετά από 10 τεστ ωορρηξιας, ήρθε το θετικό. Από χθες βράδυ φαινόταν θετικό, και τώρα είναι φουλ! Καλό πσκ!!! ? 

IMG_20190503_113902216.jpg

το καλυτερο πσκ να εχεις!!!!!!  παμε δυνατα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ να είστε καλά και σύντομα όλες με μωράκια!!!!!

παρακαλουμε να στειλεις διπλη μπεμπεδοσκονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Maroulliτι τέλεια νέα!!! Το όνειρό μου είναι διδυμακια! Με το καλό να τα ακούσετε την επόμενη φορά!

Κορίτσια επιτέλους, μετά από 10 τεστ ωορρηξιας, ήρθε το θετικό. Από χθες βράδυ φαινόταν θετικό, και τώρα είναι φουλ! Καλό πσκ!!! ? 

IMG_20190503_113902216.jpg

 

20190502_163814.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Maroulliτι τέλεια νέα!!! Το όνειρό μου είναι διδυμακια! Με το καλό να τα ακούσετε την επόμενη φορά!

Κορίτσια επιτέλους, μετά από 10 τεστ ωορρηξιας, ήρθε το θετικό. Από χθες βράδυ φαινόταν θετικό, και τώρα είναι φουλ! Καλό πσκ!!! ? 

IMG_20190503_113902216.jpg

Βουρ στις επαφες το τριήμερο!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Maroulliτι τέλεια νέα!!! Το όνειρό μου είναι διδυμακια! Με το καλό να τα ακούσετε την επόμενη φορά!

Κορίτσια επιτέλους, μετά από 10 τεστ ωορρηξιας, ήρθε το θετικό. Από χθες βράδυ φαινόταν θετικό, και τώρα είναι φουλ! Καλό πσκ!!! ? 

IMG_20190503_113902216.jpg

Αγαπημένη δεν ξέρω το δικό μας αλλά το δικό σου ΠΣΚ θα είναι σίγουρα δραστήριο ?? ?

Σε αυτό τον κύκλο άκουσα τη συμβουλή σου κ πήρα θερμοκρασία κάθε πρωί με συμβατικό θερμόμετρο, 36,4 σταθερά έως σήμερα που πήγε στο 36,7! Κ προχθές είχα θετικό τεστ ωορρηξίας οπότε μια χαρά γιατί με το ηλεκτρονικό είχα ανησυχήσει! κάθε πρωί άλλη ένδειξη από 35,8 ως 36,5 κ γενικά όοοοτι να 'ναι! Τελικά μάπα είναι τα ηλεκτρονικά να το ξέρετε! Πάντως αυτό που έχω δει είναι ότι τελικά έχω θετικό 13η μέρα σε κάθε κύκλο οπότε αυτό είναι καλό γιατί είναι πιο εύκολο να προσανατολιστώ. Κ μια απορία μιας κ το έχεις ψάξει πολύ, η άνοδος σημαίνει ότι έγινε η ωορρηξία σωστά; μπορεί να έγινε κ προχθές που είδα το θετικό ή σημαίνει χτες; επίσης υποθέτω ότι τώρα πια ό,τι ήταν να γίνει έγινε σωστά; τις πήρα σβάρνα όλες τις μέρες να πω την αλήθεια απλά για να το καταλάβω καλύτερα ρωτάω... ευχαριστώ κ καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

@Γιάννα 36 αυτό πως σου φαίνετε??

Εχεις ακόμα, δεν είναι θετικό. Σκέψου εμένα 13η ημέρα ήταν σαν το δικό σου, μετά χάθηκε τελείως η γραμμή και σκουρυνε απότομα 17η 18η.. Κάνε και δύο την ημέρα αν έχεις. Από όσα έχω κάνει κατάλαβα πως σε εμένα βράδυ αρχίζει και ανεβαίνει η ορμόνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

@Γιάννα 36 αυτό πως σου φαίνετε??

κορίτσι μου φαίνεται αρνητικό... εγώ βέβαια χρησιμοποιώ τα ψηφιακά αλλά όταν τα αφαιρώ από το μηχανηματάκι έχουν μέσα ακριβώς το ίδιο πράγμα μια ταινία που ελέγχει 2 γραμμές. Κάνω 2 το μήνα, ένα τη 12η κ ένα τη 13η που γενικά τότε παίρνω κ θετικό. Τη 12η είναι αχνή γαλάζια η γραμμή ενώ όταν είναι θετικό είναι κ οι 2 γραμμές σκούρες μπλε ακριβώς το ίδιο χρώμα, όπως είναι κ της Γιάννας παραπάνω (απλά οκ η μια εταιρία έχει κόκκινο η άλλη μπλε). Αυτό που έχεις ανεβάσει μοιάζει σαν να αργεί ακόμα πολύ να σου έρθει ωορρηξία, θα έπρεπε να σκουραίνει σταδιακά... ας πουν κ τα κορίτσια βέβαια που χρησιμοποιούν αυτή τη μάρκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Αγαπημένη δεν ξέρω το δικό μας αλλά το δικό σου ΠΣΚ θα είναι σίγουρα δραστήριο ?? ?

Σε αυτό τον κύκλο άκουσα τη συμβουλή σου κ πήρα θερμοκρασία κάθε πρωί με συμβατικό θερμόμετρο, 36,4 σταθερά έως σήμερα που πήγε στο 36,7! Κ προχθές είχα θετικό τεστ ωορρηξίας οπότε μια χαρά γιατί με το ηλεκτρονικό είχα ανησυχήσει! κάθε πρωί άλλη ένδειξη από 35,8 ως 36,5 κ γενικά όοοοτι να 'ναι! Τελικά μάπα είναι τα ηλεκτρονικά να το ξέρετε! Πάντως αυτό που έχω δει είναι ότι τελικά έχω θετικό 13η μέρα σε κάθε κύκλο οπότε αυτό είναι καλό γιατί είναι πιο εύκολο να προσανατολιστώ. Κ μια απορία μιας κ το έχεις ψάξει πολύ, η άνοδος σημαίνει ότι έγινε η ωορρηξία σωστά; μπορεί να έγινε κ προχθές που είδα το θετικό ή σημαίνει χτες; επίσης υποθέτω ότι τώρα πια ό,τι ήταν να γίνει έγινε σωστά; τις πήρα σβάρνα όλες τις μέρες να πω την αλήθεια απλά για να το καταλάβω καλύτερα ρωτάω... ευχαριστώ κ καλή επιτυχία σε όλες μας!!!

Ναι σωστά σου βγήκε! Θετικό είδες την ημέρα που έπεσε οπότε η ωορρηξία έγινε μέσα στις επόμενες 36 ώρες το μέγιστο, γι αυτό κι ανέβηκε σήμερα. Γνώμη μου εκμεταλλευσου και τη σημερινή ημέρα! 

Είσαι τυχερή που ξέρεις πότε σου βγαίνει το θετικό και δεν σπαταλας και πολλά, εμένα έβγαινε 15η και το τελευταίο δίμηνο κάνω ωορρηξία 20ή μέρα, 22η... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εχεις ακόμα, δεν είναι θετικό. Σκέψου εμένα 13η ημέρα ήταν σαν το δικό σου, μετά χάθηκε τελείως η γραμμή και σκουρυνε απότομα 17η 18η.. Κάνε και δύο την ημέρα αν έχεις. Από όσα έχω κάνει κατάλαβα πως σε εμένα βράδυ αρχίζει και ανεβαίνει 

Σ ευχαριστώ κοριτσάκι μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Ναι σωστά σου βγήκε! Θετικό είδες την ημέρα που έπεσε οπότε η ωορρηξία έγινε μέσα στις επόμενες 36 ώρες το μέγιστο, γι αυτό κι ανέβηκε σήμερα. Γνώμη μου εκμεταλλευσου και τη σημερινή ημέρα! 

Το σκέφτομαι κ για σήμερα αλλά σήμερα θα είναι η 5η μέρα στη σειρά κ ομολογώ ότι ενώ μέχρι κ χτες το διασκέδασα σήμερα αισθάνομαι λίγη κούραση! Θετικό είδα 13η μέρα πρωί οπότε απόψε το βράδυ (που βράδυ θα βρεθούμε) θα είναι +60 ώρες από το θετικό! Πολύ δεν είναι;;; Αν μας βγει βγήκε δεν θέλω κ να πιεστούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

κορίτσι μου φαίνεται αρνητικό... εγώ βέβαια χρησιμοποιώ τα ψηφιακά αλλά όταν τα αφαιρώ από το μηχανηματάκι έχουν μέσα ακριβώς το ίδιο πράγμα μια ταινία που ελέγχει 2 γραμμές. Κάνω 2 το μήνα, ένα τη 12η κ ένα τη 13η που γενικά τότε παίρνω κ θετικό. Τη 12η είναι αχνή γαλάζια η γραμμή ενώ όταν είναι θετικό είναι κ οι 2 γραμμές σκούρες μπλε ακριβώς το ίδιο χρώμα, όπως είναι κ της Γιάννας παραπάνω (απλά οκ η μια εταιρία έχει κόκκινο η άλλη μπλε). Αυτό που έχεις ανεβάσει μοιάζει σαν να αργεί ακόμα πολύ να σου έρθει ωορρηξία, θα έπρεπε να σκουραίνει σταδιακά... ας πουν κ τα κορίτσια βέβαια που χρησιμοποιούν αυτή τη μάρκα...

Σ ευχαριστώ για την άμεση ανταποκριση .. καλυτερα που δεν ήταν θετικό δεν είχα διάθεση για τίποτα σήμερα.. ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Maroulliτι τέλεια νέα!!! Το όνειρό μου είναι διδυμακια! Με το καλό να τα ακούσετε την επόμενη φορά!

Κορίτσια επιτέλους, μετά από 10 τεστ ωορρηξιας, ήρθε το θετικό. Από χθες βράδυ φαινόταν θετικό, και τώρα είναι φουλ! Καλό πσκ!!! ? 

IMG_20190503_113902216.jpg

Κάνε «δουλίτσα», ΠΣΚ χαμούλης? σου εύχομαι καλή και καρπερή επιτυχία!!!!!!!!!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Το σκέφτομαι κ για σήμερα αλλά σήμερα θα είναι η 5η μέρα στη σειρά κ ομολογώ ότι ενώ μέχρι κ χτες το διασκέδασα σήμερα αισθάνομαι λίγη κούραση! Θετικό είδα 13η μέρα πρωί οπότε απόψε το βράδυ (που βράδυ θα βρεθούμε) θα είναι +60 ώρες από το θετικό! Πολύ δεν είναι;;; Αν μας βγει βγήκε δεν θέλω κ να πιεστούμε...

Εννοείται καλά είστε πλάκα κάνεις!? Καλέ δύο βράδια συνεχόμενα είχαμε επαφή και σκέφτομαι πώς θα βγάλω το τριήμερο, είμαστε και κάποιας ηλικίας ?εσείς έχετε και γρήγορο σπέρμα οπότε μόνο αν σας βγει για απόψε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ειδα θετικό τεστ 1/5,επαφές : 29/4- 1/5-2/5 κ ο κύριος καλόμαθε κ θέλει κ σήμερα???ξεπάτωμα!!! Εχουμε κ οντως μια ηλικία! Για να δούμε! 

Υ.Γ Μη κοροιδεύψετε καθε φορα εκατσα κ ενα μισάωρο με ψηλά τα πόδια να βρει το δρόμο πιο « εύκολα» το σπερματάκι μας! ??Για να δούμε! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Εγω ειδα θετικό τεστ 1/5,επαφές : 29/4- 1/5-2/5 κ ο κύριος καλόμαθε κ θέλει κ σήμερα???ξεπάτωμα!!! Εχουμε κ οντως μια ηλικία! Για να δούμε! 

Υ.Γ Μη κοροιδεύψετε καθε φορα εκατσα κ ενα μισάωρο με ψηλά τα πόδια να βρει το δρόμο πιο « εύκολα» το σπερματάκι μας! ??Για να δούμε! ?

δε γελάμε! το κάνω κ γω... οπότε ας γελάσουμε όλες μαζί με τα χάλια μας που προσωπικά έχω κάνει ΟΛΑ όσα κορόιδευα!!! χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Εννοείται καλά είστε πλάκα κάνεις!? Καλέ δύο βράδια συνεχόμενα είχαμε επαφή και σκέφτομαι πώς θα βγάλω το τριήμερο, είμαστε και κάποιας ηλικίας ?εσείς έχετε και γρήγορο σπέρμα οπότε μόνο αν σας βγει για απόψε ?

επειδή το πάσχα δεν πήρα μαζί τα τεστ γιατι απλά δεν ήθελα να μπω στο τριπάκι, ξεκίνησα από την 11η για να καλυψω το ενδεχομενο να δω + τη 12η μερα κ καπως ετσι μας βγηκε η πιστη! χαχαχαχαχα 

Νομιζω παντως οτι η οωρρηξία μου εγινε καποια στιγμη 13η αργα με 14η νωρις απο κατι πονακια δηλαδη δεν ξερω κιολας... δε βαζουμε να παρουμε ρεφενε εναν υπερηχο;;; σε λιγο θα ξερουμε κ να το διαβασουμε... 

Κοίτα να χαλαρώσεις τώρα αυτές τις μέρες κ να το χαρείς δεν γίνεται να το σκεφτόμαστε σαν υποχρέωση, χάνεται κάθε νόημα... καλό σκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

@Maroulliτι τέλεια νέα!!! Το όνειρό μου είναι διδυμακια! Με το καλό να τα ακούσετε την επόμενη φορά!

Κορίτσια επιτέλους, μετά από 10 τεστ ωορρηξιας, ήρθε το θετικό. Από χθες βράδυ φαινόταν θετικό, και τώρα είναι φουλ! Καλό πσκ!!! ? 

IMG_20190503_113902216.jpg

Εσυ θα εχεις παντως τελειο πσκ..! ?????????βουυυυρρρρ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...