Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις On 30/4/2019 at 9:17 ΜΜ, ο/η Tokyo είπε:

Ποσο γουρλου ησουν βρε κορίτσι!!! Ο Απρίλης ήταν φουλ!!! Κ εννοείται γυρισα μολις Αθήνα κ λεω ας μπω να δω κανενα νεο κ τσουυυπ... κ αλλη έγκυος! Ειναι πλεον επίσημο... είσοδος στο φόρουμ κ εγκυμοσύνη!

@MAROYLI συγχαρητήρια! Με το καλό ενα γερό μωράκι!

Χαχαχαχα εισαι το γουρι μας!!!τελος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου γεια σας! Χρονια πολλα,Χριστος Ανεστη,πολυχρονες οσες γιορταζαμε!!υγεια κ ευτυχια στα σπιτια μας! Η αληθεια ειναι κ εγω δεν προλαβαινα να σας επισκεφθω λογω υποχρεωσεων!!! Συγχαρητηρια στις καινουριες εγκυουλες κ μακαρι να πανε ολα καλα για οσες προσπαθουν! Εμεις σημερα πηγαμε πρωτη επισκεψη στον γιατρο κ ειδαμε μονο σακο.. ? ειμαι ακριβως στην 5η βδομαδα οποτε λεει ειναι νωρις για καρδουλα.. εχω ομως μια ανησυχοα μεσα μου.. πιστευα οτι θα ακουσουμε κατι σημερα κ τελικα τιποτα..μακαρι να ειναι νωρις κ να εχουν παει ολα καλα..μας ειπε να παμε σε 10 μερες παλι για να ακουσουμε σιγουρα..ειμαι λιγο μουδιασμενη,δεν το κρυβω αλλα αισιοδοξια...ολα θα πανε καλα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Γεια σου @Ελενακι12 εγω τα παραγγέλνω απο ιντερνετικα φαρμακεια και παιρνω της clear blue περίπου 25-28 € και μεσα εχει 10τμχ. Στο φαρμακείο εχει κανα 50€ οποτε δε συμφερει... εμενα το ημερολόγιο  μ λεει  ημερομηνια ομως αργω να κανω ωορρηξια κ «βάραγα στο γάμο του καραγκιοζη» τοοοοσους μήνες! ☹️

Απο τον προηγ. Μήνα π πηρα τα τεστακια,  κανω στοχευμενες επαφες... ? που θα παει δε  θα πιαστει το σποράκι?? Ολα τα κορίτσια  προτείνουν τεστάκια για σιγουριά των ημερων! Καλες προσπάθειες!!!!! ??✌️??

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου θα δω μπορεί να πάρω κ εγώ να έρθει γρήγορα το μωράκι μ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Maroulita? είπε:

Αχαχαχα και καλα κανεις!! Προσωπικα πιστευω οτι χωρις να ξερω την ωορρηξια αδικα προσπαθουσα!! Εδω κ 2 μηνες παω πιο στοχευμενα..δεν εχω καποιο αποτελεσμα ακομα αλλα νιωθω να βαζιδω πιο σωστα!!

Χαχαχαχα δλδ αν κάνεις κάθε μέρα λες να μην το πετυχω?????θα τον πεθάνω τον άνθρωπο κάνει κ δύο δουλειές ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχα δλδ αν κάνεις κάθε μέρα λες να μην το πετυχω?????θα τον πεθάνω τον άνθρωπο κάνει κ δύο δουλειές ?????

Χασασαχαχαχα ????εγω φαντάσου οταν ειδα θετικό τεστ ωορρηξίας τον ξυπνησα κ του λεω κοίτα θετικο! Πάμε! ????δε μπορώ γελάω μονη μ π το σκέφτομαι τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Χασασαχαχαχα ????εγω φαντάσου οταν ειδα θετικό τεστ ωορρηξίας τον ξυπνησα κ του λεω κοίτα θετικο! Πάμε! ????δε μπορώ γελάω μονη μ π το σκέφτομαι τωρα!

Χαχαχαχα εντάξει είσαι κορυφή ????? η ωορρηξία κρατάει δύο μέρες σωστά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχα εντάξει είσαι κορυφή ????? η ωορρηξία κρατάει δύο μέρες σωστά? 

Απο οσο ξερω ναι... αλλα θα «γίνει δουλίτσα και αύριο» καλού κακού! 

Με εχει φοβηθει το μάτι του.. κ δουλεύει κ ολη μέρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Απο οσο ξερω ναι... αλλα θα «γίνει δουλίτσα και αύριο» καλού κακού! 

Με εχει φοβηθει το μάτι του.. κ δουλεύει κ ολη μέρα??

Χαχαχα δεν πειράζει θα του περασει?????άσε που νομίζω ότι είναι το καλύτερο τους????πάντως σου εύχομαι γρήγορα να πιάσεις το σπορακι σου κ φυσικά θα περιμένω νέα σου❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχα δεν πειράζει θα του περασει?????άσε που νομίζω ότι είναι το καλύτερο τους????πάντως σου εύχομαι γρήγορα να πιάσεις το σπορακι σου κ φυσικά θα περιμένω νέα σου❤️❤️❤️❤️

Εύχομαι ο Μάης  να ειναι πολύ καρπερός μήνας και ολα τα κορίτσια να αποκτήσουμε μπουμπάκια!!!!!!!??

Αμην παναγίτσα μου! Προσεύχομαι κάθε μέρα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Εύχομαι ο Μάης  να ειναι πολύ καρπερός μήνας και ολα τα κορίτσια να αποκτήσουμε μπουμπάκια!!!!!!!??

Αμην παναγίτσα μου! Προσεύχομαι κάθε μέρα! ?

?? Το ίδιο εύχομαι και εγώ μέσα από την καρδιά μου πραγματικά όλες αξίζουμε ένα θαυματακι ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα.. καινούρια στο φόρουμ..εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός για όλες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσαρες μου γεια σας! Χρονια πολλα,Χριστος Ανεστη,πολυχρονες οσες γιορταζαμε!!υγεια κ ευτυχια στα σπιτια μας! Η αληθεια ειναι κ εγω δεν προλαβαινα να σας επισκεφθω λογω υποχρεωσεων!!! Συγχαρητηρια στις καινουριες εγκυουλες κ μακαρι να πανε ολα καλα για οσες προσπαθουν! Εμεις σημερα πηγαμε πρωτη επισκεψη στον γιατρο κ ειδαμε μονο σακο.. ? ειμαι ακριβως στην 5η βδομαδα οποτε λεει ειναι νωρις για καρδουλα.. εχω ομως μια ανησυχοα μεσα μου.. πιστευα οτι θα ακουσουμε κατι σημερα κ τελικα τιποτα..μακαρι να ειναι νωρις κ να εχουν παει ολα καλα..μας ειπε να παμε σε 10 μερες παλι για να ακουσουμε σιγουρα..ειμαι λιγο μουδιασμενη,δεν το κρυβω αλλα αισιοδοξια...ολα θα πανε καλα!!!!!!!

Κουκλα μου  Χρονια πολλα Χριστος Ανεστη! Μν ανυσηχεις ειναι νωρις για καρδουλα! Στην εβδομαδα που εισαι  ο σακος που ειδατε ειναι κανονικα! Ολα καλα θα πανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Χασασαχαχαχα ????εγω φαντάσου οταν ειδα θετικό τεστ ωορρηξίας τον ξυπνησα κ του λεω κοίτα θετικο! Πάμε! ????δε μπορώ γελάω μονη μ π το σκέφτομαι τωρα!

Χαχαχαχχαχα!!! Κλαιωωωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Soulful είπε:

Θυροειδή ποσό είχες θύμισε μου;;Εγώ που έχω 2,9μου λέει μια χαρά είναι,αφού είναι εντός φυσιολογικών ορίων είσαι οκ.

Ειχα 1,8 γιατί πηρα χαπι (Τ4 των 50) αλλα με ολο το στρες των εξετάσεων το πηγα 4.9... φαντάσου ποσο ρόλο παίζει που πριν αρχισω προσπαθεια κ χάπι είχα 3.5, το στρες είναι βασικό! Μου ειπαν πάντως 2 ενδοκρινολογοι (γιατι ενας δεν Μου αρκουσε!!!) οτι παίζει ρολο αλλα σε καμια περίπτωση δεν είναι απαγορευτική τιμη, πανω απο 10... κ όντως πρόσφατα εμεινε φιλη μου με 4,5 απλα πρέπει οπωσδήποτε να παιρνεις χαπι. Μου ειπε να το ρίξω κατω απο 2 γιατι στην εγκυμοσύνη ανεβαινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Θεοδώρου Αγγελική είπε:

Γεια σας κι από μένα.. καινούρια στο φόρουμ..εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός για όλες μας..

Καλως ηρθες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Θεοδώρου Αγγελική είπε:

Γεια σας κι από μένα.. καινούρια στο φόρουμ..εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός για όλες μας..

 

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Θεοδώρου Αγγελική είπε:

Γεια σας κι από μένα.. καινούρια στο φόρουμ..εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός για όλες μας..

Καλως ηρθες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Θεοδώρου Αγγελική είπε:

Γεια σας κι από μένα.. καινούρια στο φόρουμ..εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός για όλες μας..

Καλωσόρισες κουκλιτσα❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jesabell είπε:

Χασασαχαχαχα ????εγω φαντάσου οταν ειδα θετικό τεστ ωορρηξίας τον ξυπνησα κ του λεω κοίτα θετικο! Πάμε! ????δε μπορώ γελάω μονη μ π το σκέφτομαι τωρα!

Χαχαχαχα εγω τα κανω μονη μου  κ οταν ειναι θετικο βγαινω με στυλ και χαρη!!!! ?? Απιστευτες ειμαστε κ μεις ομως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου Χρόνια πολλά και Χρήστος Ανέστη..εύχομαι σε όλες φουσκωμένες κοιλίτσες..  Χτες είχα το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό..ειμαι 5 εβδομάδων και 4 ημερών όποτε δεν ακούσαμε καρδούλα ούτε είδαμε σπορακι γτ είναι πολύ νωρίς...το μόνο που είδαμε ήταν..."2" σάκους...ναιιιι ακριβώς 2 σάκους με  σχηματισμενους λεκιθικους  ασκους..Είμαι να τρελαθώ δεν μπορω να το πιστέψω ακομα...σε 3 εβδομάδες θα παμε να ακουσουμε καρδουλες και να επιβεβαιώσουμε τη διδυμη κυηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου Χρόνια πολλά και Χρήστος Ανέστη..εύχομαι σε όλες φουσκωμένες κοιλίτσες..  Χτες είχα το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό..ειμαι 5 εβδομάδων και 4 ημερών όποτε δεν ακούσαμε καρδούλα ούτε είδαμε σπορακι γτ είναι πολύ νωρίς...το μόνο που είδαμε ήταν..."2" σάκους...ναιιιι ακριβώς 2 σάκους με  σχηματισμενους λεκιθικους  ασκους..Είμαι να τρελαθώ δεν μπορω να το πιστέψω ακομα...σε 3 εβδομάδες θα παμε να ακουσουμε καρδουλες και να επιβεβαιώσουμε τη διδυμη κυηση..

Τι ωραια νεα βρε κοριτσάκι! Με το καλό τα διδυμακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου Χρόνια πολλά και Χρήστος Ανέστη..εύχομαι σε όλες φουσκωμένες κοιλίτσες..  Χτες είχα το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό..ειμαι 5 εβδομάδων και 4 ημερών όποτε δεν ακούσαμε καρδούλα ούτε είδαμε σπορακι γτ είναι πολύ νωρίς...το μόνο που είδαμε ήταν..."2" σάκους...ναιιιι ακριβώς 2 σάκους με  σχηματισμενους λεκιθικους  ασκους..Είμαι να τρελαθώ δεν μπορω να το πιστέψω ακομα...σε 3 εβδομάδες θα παμε να ακουσουμε καρδουλες και να επιβεβαιώσουμε τη διδυμη κυηση..

Διδυμα ?????? μπραβο!!!!! Κ εγω χθες που πηγα του λεω γιατρε ενα εχουμε???? Προς το παρων μου λεει δεν εχει φανει δευτερος..εκτος κ αν κανεις το θαυμα στην επομενη επισκεψη ??? γερα να ειναι Παναγια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Nancaki88 είπε:

Κορίτσι μου τώρα διάβασα τα ευχάριστα νέα σου! Πο πο τι χαρά μου έδωσες! 1000 μπράβο! Σου εύχομαι τελειόμηνη εγκυμοσύνη και κοίτα να απολαύσεις το  θαύμα της εγκυμοσύνης!!!! ❤️

 

Καλημερα κορίτσια!Ευχομαι να ειστε ολες καλα και αισιοδοξες!Δεν καταφερα να μπω νωρίτερα .ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ.

Ανακοινωσα στον καλο μου τα νεα την 1η Μαιου.Εβαλα το τεστακι σε ενα κουτάκι σε σχήμα καρδούλας ,μαζι και την πρωτη τιμη της χοριακής 283 ,και με 2 δυο καρφίτσες που εγραφαν ,μαμά ,μπαμπάς και του τα άφησα στο τραπέζι να τα δει την ωρα που θα έπινε τον καφε του.Ξαφνιάστηκε και τα παρότρυνα  να ανοίξει το δώρο του.Η αντίδραση του φυσικά δεν περιγράφεται!Μια κοιτούσε την χοριακή ,μια εμένα και στο τελος με σήκωσε ψηλα και κλαίγαμε και γελούσαμε μαζι!Αχ κορίτσια!Τι στιγμή.Σας ευχομαι ολόψυχα να την ζήσετε σύντομα.

Κατα τα άλλα πήρα τον γιατρό μου είπε να κάνω χοριακή την Πέμπτη ,που βγήκε 603 ,και να παω να με δει την Δευτέρα.Να κάνω χοριακή Δευτερα και να παω να με δει.Μηπως θα έπρεπε να παρω κανα φαρμακάκι;;;Λεω τωρα εγω...Σίδηρο ,ασβέστιο ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου Χρόνια πολλά και Χρήστος Ανέστη..εύχομαι σε όλες φουσκωμένες κοιλίτσες..  Χτες είχα το πρώτο ραντεβού με τον γιατρό..ειμαι 5 εβδομάδων και 4 ημερών όποτε δεν ακούσαμε καρδούλα ούτε είδαμε σπορακι γτ είναι πολύ νωρίς...το μόνο που είδαμε ήταν..."2" σάκους...ναιιιι ακριβώς 2 σάκους με  σχηματισμενους λεκιθικους  ασκους..Είμαι να τρελαθώ δεν μπορω να το πιστέψω ακομα...σε 3 εβδομάδες θα παμε να ακουσουμε καρδουλες και να επιβεβαιώσουμε τη διδυμη κυηση..

Μπραβο!!!!!!!!!!Τι καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Soulful είπε:

Καλησπέρα @Σταυρι!Απ'ο,τι κατάλαβα η κάτω γραμμή είναι η ένδειξη της ορμόνης έτσι δν είναι;; Κ η πάνω είναι η γραμμή ελέγχου.Κανονικα θελει να σκουρηνει κ άλλο η γραμμουλα για να είναι θετικό.

Καλημέρα κορίτσι μου.. λοιπόν καλυτερα που δεν σκόυρυνε γιατί δεν ήμουν και καλά εχτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...