Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

Άρα είναι λογικό να μην έχεις αδιαθετηση  ακόμη  γύρω στης 30 πρέπει γιατί με το που κάνεις ωορρηξία η περίοδος σου πρέπει να έρθει κάπου σε 14-15 μέρες

Ααα τώρα κατάλαβαα! Επομένως, καθυστερημένη ωοριξία συνεπάγεται και καθυστεριμένη περίοδος;;; Έτσι εξηγείταιι και κόντεψα να τρελαθώ αυτό τον μήνα! Από αύριο μέχρι την παρασκευή λογικά θα δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Ααα τώρα κατάλαβαα! Επομένως, καθυστερημένη ωοριξία συνεπάγεται και καθυστεριμένη περίοδος;;; Έτσι εξηγείταιι και κόντεψα να τρελαθώ αυτό τον μήνα! Από αύριο μέχρι την παρασκευή λογικά θα δω!

Όταν αργεί να γίνει η ωορρηξία αργεί και η περίοδος θα έρθει από 14η με 16η μέρα μετά από την ωορρηξία σου εύχομαι να μην ερθε7 η και να έχεις ένα θετικό αποτέλεσμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Όταν αργεί να γίνει η ωορρηξία αργεί και η περίοδος θα έρθει από 14η με 16η μέρα μετά από την ωορρηξία σου εύχομαι να μην ερθε7 η και να έχεις ένα θετικό αποτέλεσμα

Δεν νομίζω να μην έρθει κορίτσι μου! 15 μεσημέρι κατάλαβα ωοριξία και 16 βράδυ είχαμε επαφή! Οπόταν λογικά τη χάσαμε! Τον επόμενο μήνα θα είμαι πιο οργανωμένη με τεστάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Δεν νομίζω να μην έρθει κορίτσι μου! 15 μεσημέρι κατάλαβα ωοριξία και 16 βράδυ είχαμε επαφή! Οπόταν λογικά τη χάσαμε! Τον επόμενο μήνα θα είμαι πιο οργανωμένη με τεστάκια!!

Αρκεί και μια φορά αλλά δεν πειράζει και ξανάρθει πας δυναμικά για τον άλλο κύκλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Ααα τώρα κατάλαβαα! Επομένως, καθυστερημένη ωοριξία συνεπάγεται και καθυστεριμένη περίοδος;;; Έτσι εξηγείταιι και κόντεψα να τρελαθώ αυτό τον μήνα! Από αύριο μέχρι την παρασκευή λογικά θα δω!

Ναι πάντα θα μετράς με την ωορρηξία εσύ μπορεί βάση κύκλου να είσαι οκ και να μην έχεις καθυστέρηση αλλά λόγω ωορρηξίας να έχεις εγώ καθυστέρηση είχα δύο μέρες φαντάσου με βάση τον κύκλο αλλά με την ωορρηξία παραπάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η love30 είπε:

Ναι πάντα θα μετράς με την ωορρηξία εσύ μπορεί βάση κύκλου να είσαι οκ και να μην έχεις καθυστέρηση αλλά λόγω ωορρηξίας να έχεις εγώ καθυστέρηση είχα δύο μέρες φαντάσου με βάση τον κύκλο αλλά με την ωορρηξία παραπάνω

Ναι! Τώρα που το κατάλαβα θα το έχω υπόψη! τεστάκιαα που πήγαν χαμένα που δεν το γνώριζα!! Χαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...