Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου να ρωτήσω πόσο κοστίζουν τα τεστ ωορρηξίας κ πότε τα χρησιμοποιείς? Κ χωρίς το τεστ ποιες μέρες πρέπει να κάνεις τελίτσες εγώ έχω πρόγραμμα περιόδου που μου λέει κ την ωορρηξία αλλά είναι αξιόπιστο???? 

Καλησπερα κοριτσι..εγω εχω παρει τις hometest, εχει μεσα 20 τεστακια +5 εγκυμοσυνης δωρο και κοστιζουν 15 ευρω!! Κανω συνηθως 3-4 το μηνα για να το πετυχω. Στην αρχη φυσικα χρειαζοταν περισσοτερα!! Τωρα οσο για την εφαρμογη του κινητου, εχω κ γω καποια που συνηθως πεφτει μεσα αλλα δε νομιζω οτι ειναι τοσο αξιοπιστη οσο τα τεστ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Μαζι ειμαστε αυτο το μηνα κοριτσι..κ γω στις 15 δε θελω να την δω!!!

 

Αχ κορίτσι μου πόσο σε νιώθω...! ΔΕΝ θέλω να τη δωωωωωω! Είχα κάνει και σαλπιγγογραφία τον προηγούμενο μήνα, αν και μου βγήκε εντάξει σαν εξέταση ένα τουμποφλο δε θα έχει γίνει? έστω και μινι...να βρει επιτέλους το δρόμο του! Θα αγωνιούμε μαζί...απο τώρα το σκέφτομαι ρε γμτ και έχουμε τόσες μέρες μπροστά! Πως θα το βγάλουμε από το μυαλουδάκι μας μου λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπερα κοριτσι..εγω εχω παρει τις hometest, εχει μεσα 20 τεστακια +5 εγκυμοσυνης δωρο και κοστιζουν 15 ευρω!! Κανω συνηθως 3-4 το μηνα για να το πετυχω. Στην αρχη φυσικα χρειαζοταν περισσοτερα!! Τωρα οσο για την εφαρμογη του κινητου, εχω κ γω καποια που συνηθως πεφτει μεσα αλλα δε νομιζω οτι ειναι τοσο αξιοπιστη οσο τα τεστ.

Καλησπέρα κοπέλα μου σίγουρα δεν είναι τόσο αξιόπιστο γιαυτό κ εγώ με το που τελειώνει η περίοδος βουρρρρρρρ στον πατσά ????έκανα μια προσπάθεια αλλά αποτυχημένη τώρα θα βάλω πάλι μπρος κ αν δω ότι δεν τα καταφέρνω μπορεί να μπω σε αυτήν την διαδικασία απλά μου μπήκε στο μυαλό κ είπα να ρωτησω❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου σίγουρα δεν είναι τόσο αξιόπιστο γιαυτό κ εγώ με το που τελειώνει η περίοδος βουρρρρρρρ στον πατσά ????έκανα μια προσπάθεια αλλά αποτυχημένη τώρα θα βάλω πάλι μπρος κ αν δω ότι δεν τα καταφέρνω μπορεί να μπω σε αυτήν την διαδικασία απλά μου μπήκε στο μυαλό κ είπα να ρωτησω❤️

Κοριτσια καλησπέρα σας παρακαλώ βοηθήστε με δες τε αυτό το τεστ οωρηξιας και πες ρε μου είναι θετικό???

20190502_163814.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου να ρωτήσω πόσο κοστίζουν τα τεστ ωορρηξίας κ πότε τα χρησιμοποιείς? Κ χωρίς το τεστ ποιες μέρες πρέπει να κάνεις τελίτσες εγώ έχω πρόγραμμα περιόδου που μου λέει κ την ωορρηξία αλλά είναι αξιόπιστο???? 

Γεια σου @Ελενακι12 εγω τα παραγγέλνω απο ιντερνετικα φαρμακεια και παιρνω της clear blue περίπου 25-28 € και μεσα εχει 10τμχ. Στο φαρμακείο εχει κανα 50€ οποτε δε συμφερει... εμενα το ημερολόγιο  μ λεει  ημερομηνια ομως αργω να κανω ωορρηξια κ «βάραγα στο γάμο του καραγκιοζη» τοοοοσους μήνες! ☹️

Απο τον προηγ. Μήνα π πηρα τα τεστακια,  κανω στοχευμενες επαφες... ? που θα παει δε  θα πιαστει το σποράκι?? Ολα τα κορίτσια  προτείνουν τεστάκια για σιγουριά των ημερων! Καλες προσπάθειες!!!!! ??✌️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@LOULOUdaki! πολύ χαίρομαι που μας θυμήθηκες!!! Ηρεμία και ολα θα γίνουν! Κ συ @Γιάννα 36 καλά κάνεις... κ μενα μου έχει κάνει καλό η αποχή... αδειάζει το μυαλό!

@Soulful ρώτησα πάλι για τη μικροτερη ωχρινικη κ μου ειπαν οτι αφου η προγεστερόνη είναι οκ δεν παίζει τόσο ρόλο. Η λύση θα ήταν η προγεστερόνη... εσυ ρώτησες; γενικά πως τα είδες στο κέντρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου σίγουρα δεν είναι τόσο αξιόπιστο γιαυτό κ εγώ με το που τελειώνει η περίοδος βουρρρρρρρ στον πατσά ????έκανα μια προσπάθεια αλλά αποτυχημένη τώρα θα βάλω πάλι μπρος κ αν δω ότι δεν τα καταφέρνω μπορεί να μπω σε αυτήν την διαδικασία απλά μου μπήκε στο μυαλό κ είπα να ρωτησω❤️

Κοριτσια καλησπέρα σας παρακαλώ βοηθήστε με δες τε αυτό το τεστ οωρηξιας και πες τε μου είναι θετικό???

20190502_163814.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@LOULOUdaki! πολύ χαίρομαι που μας θυμήθηκες!!! Ηρεμία και ολα θα γίνουν! Κ συ @Γιάννα 36 καλά κάνεις... κ μενα μου έχει κάνει καλό η αποχή... αδειάζει το μυαλό!

@Soulful ρώτησα πάλι για τη μικροτερη ωχρινικη κ μου ειπαν οτι αφου η προγεστερόνη είναι οκ δεν παίζει τόσο ρόλο. Η λύση θα ήταν η προγεστερόνη... εσυ ρώτησες; γενικά πως τα είδες στο κέντρο;

@Tokyoκοριτσι μου προσπάθησα να σου στείλω μνμ να σου πω αλλά μου έβγαλε ότι δε δεχεσαι μηνυματα.Ο γιατρός αυτός μου είπε ότι η ωχρινικη πρέπει να είναι 14μερες,αν δεν είναι τοτε κατι άλλο παίζει.Χαμηλη προγεστερονη.Αλλα μου τόνισε ότι πολλες γυναικες νομιζουν ότι κάνουν ωορρηξία σε λάθος μέρες.Για του λόγου το αληθές,μ'εβαλε για υπέρηχο.Εγω τότε ήμουν 9ημερα.Παρ'ολα αυτά ωοθηλακιο αρκετά μεγάλο,που σημαίνει 12η μέρα το αργότερο θα είχα ωορρηξία.Μου έδωσε ένεση να σκάσει το ωάριο σε 36ωρες.Οντως έσκασε την προηγούμενη Πέμπτη.Οπως υπολογίζω την άλλη Πέμπτη θα πρέπει να μου έρθει περίοδος.Ελπιζω να μην έρθει δλδ!!Αν μου έρθει πιο νωρίς,θα τον πάρω τηλ να μου πει τι να κάνω.

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια καλησπέρα σας παρακαλώ βοηθήστε με δες τε αυτό το τεστ οωρηξιας και πες τε μου είναι θετικό???

20190502_163814.jpg

Καλησπέρα @Σταυρι!Απ'ο,τι κατάλαβα η κάτω γραμμή είναι η ένδειξη της ορμόνης έτσι δν είναι;; Κ η πάνω είναι η γραμμή ελέγχου.Κανονικα θελει να σκουρηνει κ άλλο η γραμμουλα για να είναι θετικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soulful είπε:

Καλησπέρα @Σταυρι!Απ'ο,τι κατάλαβα η κάτω γραμμή είναι η ένδειξη της ορμόνης έτσι δν είναι;; Κ η πάνω είναι η γραμμή ελέγχου.Κανονικα θελει να σκουρηνει κ άλλο η γραμμουλα για να είναι θετικό.

Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου από χτες που έκανα παντως είναι πιο σκούρα νομιζω.. τι να πω σημερα βουρ και βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου από χτες που έκανα παντως είναι πιο σκούρα νομιζω.. τι να πω σημερα βουρ και βλεπουμε

Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

@Tokyoκοριτσι μου προσπάθησα να σου στείλω μνμ να σου πω αλλά μου έβγαλε ότι δε δεχεσαι μηνυματα.Ο γιατρός αυτός μου είπε ότι η ωχρινικη πρέπει να είναι 14μερες,αν δεν είναι τοτε κατι άλλο παίζει.Χαμηλη προγεστερονη.Αλλα μου τόνισε ότι πολλες γυναικες νομιζουν ότι κάνουν ωορρηξία σε λάθος μέρες.Για του λόγου το αληθές,μ'εβαλε για υπέρηχο.Εγω τότε ήμουν 9ημερα.Παρ'ολα αυτά ωοθηλακιο αρκετά μεγάλο,που σημαίνει 12η μέρα το αργότερο θα είχα ωορρηξία.Μου έδωσε ένεση να σκάσει το ωάριο σε 36ωρες.Οντως έσκασε την προηγούμενη Πέμπτη.Οπως υπολογίζω την άλλη Πέμπτη θα πρέπει να μου έρθει περίοδος.Ελπιζω να μην έρθει δλδ!!Αν μου έρθει πιο νωρίς,θα τον πάρω τηλ να μου πει τι να κάνω.

 

 

 

 

Ευχαριστώ!

Αν θυμάμαι καλά όμως εσύ είχες κάνει προγεστερόνη και ηταν φυσιολογική σωστά; ισως κανω μια επανάληψη αυτό το μήνα για να παω σωστή μέρα... αν κ γενικά αισθάνομαι πλεον μια χαλαρότητα... λεω αν ειναι να γινει θα γίνει! Η Ενδοκρινολογος επισης μου ειπε οτι η προλακτινη θα μπορουσε να ειναι κ καλύτερη (είχα 25,7). Τελοσπαντων θεωρώ οτι με ολο αυτό το ψάξιμο χειρότερα αγχωθηκα... συνεχίζω ως έχει κ βλέπω μετά το καλοκαίρι!

Οσο για τα μνμ δεν ξέρω γιατί! Δεν εχω αλλάξει κάτι στις ρυθμίσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Αν θυμάμαι καλά όμως εσύ είχες κάνει προγεστερόνη και ηταν φυσιολογική σωστά; ισως κανω μια επανάληψη αυτό το μήνα για να παω σωστή μέρα... αν κ γενικά αισθάνομαι πλεον μια χαλαρότητα... λεω αν ειναι να γινει θα γίνει! Η Ενδοκρινολογος επισης μου ειπε οτι η προλακτινη θα μπορουσε να ειναι κ καλύτερη (είχα 25,7). Τελοσπαντων θεωρώ οτι με ολο αυτό το ψάξιμο χειρότερα αγχωθηκα... συνεχίζω ως έχει κ βλέπω μετά το καλοκαίρι!

Ναι είχα κάνει μια φορά εξέταση προγεστερόνης κ ήταν πολύ καλή.Μπορει άλλες φορές να ήταν λίγο μειωμένη,κάποιες άλλες να έσκαγε το ωοθηλακιο νωρίτερα ή τελικά να μην έσκαγε καθόλου.Δεν ειχα κάνει ποτέ υπέρηχο σε ωχρινικη φάση.Ειμαι πολύ περίεργη να δω πότε θα μου έρθει τελικά αυτή τη φορά.Αλλα πιο πολύ εμένα με προβληματίζει μια κύστη που υπάρχει ακόμα.Παντως για σένα,αν είσαι στις εξετάσεις σου μέσα στα φυσιολογικά όρια,μην αγχώνεσαι.Μην το ψάχνεις άλλο,μια χαρά είσαι κ αν είναι δυνατόν το 25,7 να είναι λόγος υπογονιμότητας.Γιατρος δν ειμαι αλλά να μην υπερβάλλουμε κιόλας.Αν πήγαινες σε έναν γιατρό υπογονιμότητας θα σου έλεγε μην ξανακάνεις εξετάσεις,μια χαρά είσαι οπως μου είπε κ εμένα.

 

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nancaki88 είπε:

Αχ κορίτσι μου πόσο σε νιώθω...! ΔΕΝ θέλω να τη δωωωωωω! Είχα κάνει και σαλπιγγογραφία τον προηγούμενο μήνα, αν και μου βγήκε εντάξει σαν εξέταση ένα τουμποφλο δε θα έχει γίνει? έστω και μινι...να βρει επιτέλους το δρόμο του! Θα αγωνιούμε μαζί...απο τώρα το σκέφτομαι ρε γμτ και έχουμε τόσες μέρες μπροστά! Πως θα το βγάλουμε από το μυαλουδάκι μας μου λες?

Αστο αστο..Εγω ακομα δεν το εχω καταφερει..εχω τοσα να ασχοληθω κ ομως το μυαλο δε φευγει απο κει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου από χτες που έκανα παντως είναι πιο σκούρα νομιζω.. τι να πω σημερα βουρ και βλεπουμε

Όταν βλέπεις να σκουραίνει βουρ..! Κ θα την πετύχεις την ωορρηξία τι στο καλό!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου σίγουρα δεν είναι τόσο αξιόπιστο γιαυτό κ εγώ με το που τελειώνει η περίοδος βουρρρρρρρ στον πατσά ????έκανα μια προσπάθεια αλλά αποτυχημένη τώρα θα βάλω πάλι μπρος κ αν δω ότι δεν τα καταφέρνω μπορεί να μπω σε αυτήν την διαδικασία απλά μου μπήκε στο μυαλό κ είπα να ρωτησω❤️

Αχαχαχα και καλα κανεις!! Προσωπικα πιστευω οτι χωρις να ξερω την ωορρηξια αδικα προσπαθουσα!! Εδω κ 2 μηνες παω πιο στοχευμενα..δεν εχω καποιο αποτελεσμα ακομα αλλα νιωθω να βαζιδω πιο σωστα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Αστο αστο..Εγω ακομα δεν το εχω καταφερει..εχω τοσα να ασχοληθω κ ομως το μυαλο δε φευγει απο κει!!

Μια απο τα ιδια..πρωτη φορα το σκεφτομαι ομως απο τοσο νωρις..! Τι να πω τουλαχιστον να μας βγει η αγωνια σε ευχαριστα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soulful είπε:

Ναι είχα κάνει μια φορά εξέταση προγεστερόνης κ ήταν πολύ καλή.Μπορει άλλες φορές να ήταν λίγο μειωμένη,κάποιες άλλες να έσκαγε το ωοθηλακιο νωρίτερα ή τελικά να μην έσκαγε καθόλου.Δεν ειχα κάνει ποτέ υπέρηχο σε ωχρινικη φάση.Ειμαι πολύ περίεργη να δω πότε θα μου έρθει τελικά αυτή τη φορά.Αλλα πιο πολύ εμένα με προβληματίζει μια κύστη που υπάρχει ακόμα.Παντως για σένα,αν είσαι στις εξετάσεις σου μέσα στα φυσιολογικά όρια,μην αγχώνεσαι.Μην το ψάχνεις άλλο,μια χαρά είσαι κ αν είναι δυνατόν το 25,7 να είναι λόγος υπογονιμότητας.Γιατρος δν ειμαι αλλά να μην υπερβάλλουμε κιόλας.Αν πήγαινες σε έναν γιατρό υπογονιμότητας θα σου έλεγε μην ξανακάνεις εξετάσεις,μια χαρά είσαι οπως μου είπε κ εμένα.

 

 

 

 

Α ναι δεν μου ειπε κατι τέτοιο. Το συμπέρασμα είναι ότι αν κάτι με δυσκολεύει ειναι θυρεοειδής κ η ινσουλίνη που κ αυτα δεν έχουν απαγορευτική τιμή κ τα ρύθμιζω κιολας... θα δουμε!

Οσο για σένα εύχομαι να μη μάθεις γιατι απλα να μη σου ερθει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/4/2019 at 9:07 ΠΜ, ο/η MAROYLI είπε:

Καλημερα κοριτσια!Δεν εγραφα συχνα τα νεα ,αλλα ειχα 2-3 μερες καθυστέρηση..Σήμερα το πρωι πρωι  έκανα ενα τεστακι και βγήκε κατακόκκινο!!!!Θα τρελαθώ απο την χαρά μου!Στον αντρα μου δεν ειπα ακομη τίποτα.Να παω πρώτα για χοριακή κ θα σκεφτω τον τρόπο που θα το ανακοινώσω.Χοοπηδάω απο χαρα!!!!

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!! ❤❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Σ ευχαριστώ για την απάντηση σου από χτες που έκανα παντως είναι πιο σκούρα νομιζω.. τι να πω σημερα βουρ και βλεπουμε

Κάνε για καλό κ για κακό και αύριο... Μετά το θετικό τεστ έχετε επαφές μέχρι και 2 24ωρα μετά.. ❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Ευχαριστώ!

Αν θυμάμαι καλά όμως εσύ είχες κάνει προγεστερόνη και ηταν φυσιολογική σωστά; ισως κανω μια επανάληψη αυτό το μήνα για να παω σωστή μέρα... αν κ γενικά αισθάνομαι πλεον μια χαλαρότητα... λεω αν ειναι να γινει θα γίνει! Η Ενδοκρινολογος επισης μου ειπε οτι η προλακτινη θα μπορουσε να ειναι κ καλύτερη (είχα 25,7). Τελοσπαντων θεωρώ οτι με ολο αυτό το ψάξιμο χειρότερα αγχωθηκα... συνεχίζω ως έχει κ βλέπω μετά το καλοκαίρι!

Οσο για τα μνμ δεν ξέρω γιατί! Δεν εχω αλλάξει κάτι στις ρυθμίσεις!

Και εγώ την ίδια προλακτίνη είχα και τον επόμενο μήνα έμεινα έγκυος. ? Προσπαθείτε στοχευμενα και όλα θα γίνουν. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσια καλησπέρα σας παρακαλώ βοηθήστε με δες τε αυτό το τεστ οωρηξιας και πες ρε μου είναι θετικό???

20190502_163814.jpg

Ακόμα αγάπη πρέπει να σκουρυνει κ άλλο... Ξανά κάνε αύριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tokyo είπε:

Α ναι δεν μου ειπε κατι τέτοιο. Το συμπέρασμα είναι ότι αν κάτι με δυσκολεύει ειναι θυρεοειδής κ η ινσουλίνη που κ αυτα δεν έχουν απαγορευτική τιμή κ τα ρύθμιζω κιολας... θα δουμε!

Οσο για σένα εύχομαι να μη μάθεις γιατι απλα να μη σου ερθει ?

Θυροειδή ποσό είχες θύμισε μου;;Εγώ που έχω 2,9μου λέει μια χαρά είναι,αφού είναι εντός φυσιολογικών ορίων είσαι οκ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Ακόμα αγάπη πρέπει να σκουρυνει κ άλλο... Ξανά κάνε αύριο...

Αχ καλυτερα αύριο γιατί σήμερα δεν έχω καθόλου ορεξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/4/2019 at 9:07 ΠΜ, ο/η MAROYLI είπε:

Καλημερα κοριτσια!Δεν εγραφα συχνα τα νεα ,αλλα ειχα 2-3 μερες καθυστέρηση..Σήμερα το πρωι πρωι  έκανα ενα τεστακι και βγήκε κατακόκκινο!!!!Θα τρελαθώ απο την χαρά μου!Στον αντρα μου δεν ειπα ακομη τίποτα.Να παω πρώτα για χοριακή κ θα σκεφτω τον τρόπο που θα το ανακοινώσω.Χοοπηδάω απο χαρα!!!!

Ααααααντε μπραβο!!!καλο μηνα λοιπον με ενα θαυματακι!!!ευχομαι η χοριακη να ειναι στα υψη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...