Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

εσυ εισαι τελεια!!!!!!!!!?

λογω ηλικιας?γιατι μαρη εσενα  σε πηραν τα χρονια?εμενα η μητερα μου στα 45 ειχε παει να κανει εξεταση και ειχε κατι ωάρια της ειχε πει ο γιατρος εκανε παιδι αν ηθελε τοτε...εγω η καημενη πρωτη εγκυμοσυνη και παλινδρομη..όλα τα καλα σε μενα  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Εγώ σίδηρο περνώ κάτι ροζ χαπάκια λες να υπάρχει θέμα τώρα δν θυμάμαι πως τα λενε

κ αυτό που σου λεω ροζ χαπι είναι μικρο αλλα εχει γευση σιδεριλας ?¨.τι εννοεις να υπαχει θεμα που τα παιρνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η billbas είπε:

κ αυτό που σου λεω ροζ χαπι είναι μικρο αλλα εχει γευση σιδεριλας ?¨.τι εννοεις να υπαχει θεμα που τα παιρνεις?

Χαχαχα μάλλον το ίδιο λέμε όχι εννοώ που θα το περνώ μαζί μ το φολικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχα μάλλον το ίδιο λέμε όχι εννοώ που θα το περνώ μαζί μ το φολικό 

όχι βρε απλα το σιδηρο μακρια από γαλα και καφε ...το φολικο να το παιρνεις με το μεσημεριανο σου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η billbas είπε:

όχι βρε απλα το σιδηρο μακρια από γαλα και καφε ...το φολικο να το παιρνεις με το μεσημεριανο σου ...

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου για την βοήθεια σου ❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η billbas είπε:

λογω ηλικιας?γιατι μαρη εσενα  σε πηραν τα χρονια?εμενα η μητερα μου στα 45 ειχε παει να κανει εξεταση και ειχε κατι ωάρια της ειχε πει ο γιατρος εκανε παιδι αν ηθελε τοτε...εγω η καημενη πρωτη εγκυμοσυνη και παλινδρομη..όλα τα καλα σε μενα  

Ε δν με πηραν αλλα ειμαι κοντα να με παρουν...χαχαχα...και εγω πολυ τυχη με μια παλλινδρομη τι να σου πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Ε δν με πηραν αλλα ειμαι κοντα να με παρουν...χαχαχα...και εγω πολυ τυχη με μια παλλινδρομη τι να σου πω...

μας βλέπω εμάς τις δυο καθισμένες σε ένα μπαρ να πίνουμε ποτά και να λέμε τα βάσανα μας ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η billbas είπε:

μας βλέπω εμάς τις δυο καθισμένες σε ένα μπαρ να πίνουμε ποτά και να λέμε τα βάσανα μας ??

Χαχαχχα ωραια εικονα...αλλα να λεμε και τπτ ευχαριστο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

Χαχαχχα ωραια εικονα...αλλα να λεμε και τπτ ευχαριστο...

Οπαρτε κ εμένα ααααα αααα μαζί σαςςςςςςςς ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου για την βοήθεια σου ❤️❤️❤️❤️

Ρε κορίτσι μ έχω απορίες... Περνώ D3 κ σίδηρο πόση ώρα πριν από το φολικό να τα περνώ??? Πρέπει να έχουν διαφορά μεταξύ τους? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ρε κορίτσι μ έχω απορίες... Περνώ D3 κ σίδηρο πόση ώρα πριν από το φολικό να τα περνώ??? Πρέπει να έχουν διαφορά μεταξύ τους? 

σιδηρο παιρνεις πρωι-βραδυ?η μια φορα? καλυτερα το σιδηρο να το παιρνεις πρωι με ένα χυμο πορτοκαλι φρεσκο αργοτερα να τρως κατι και μετα την βιταμινη σου ...και μετα το μεσημεριανο σου το φολικο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η billbas είπε:

σιδηρο παιρνεις πρωι-βραδυ?η μια φορα? καλυτερα το σιδηρο να το παιρνεις πρωι με ένα χυμο πορτοκαλι φρεσκο αργοτερα να τρως κατι και μετα την βιταμινη σου ...και μετα το μεσημεριανο σου το φολικο ...

Ναι πρωί βράδυ κορίτσι μ εντάξει τώρα κατάλαβα σε ευχαριστώ πολύ ήδη πήγα πήρα έχω περίοδο κ δεν είμαι καθόλου κααλα ?έχω κ αιμορραγία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναι πρωί βράδυ κορίτσι μ εντάξει τώρα κατάλαβα σε ευχαριστώ πολύ ήδη πήγα πήρα έχω περίοδο κ δεν είμαι καθόλου κααλα ?έχω κ αιμορραγία 

Ξάπλωσε κοριτσι μου και περαστικουλια ... ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναι πρωί βράδυ κορίτσι μ εντάξει τώρα κατάλαβα σε ευχαριστώ πολύ ήδη πήγα πήρα έχω περίοδο κ δεν είμαι καθόλου κααλα ?έχω κ αιμορραγία 

Και θες να ερθεις και βολτα!! Χαχαχ τι επαθες τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Καλημερα τι κανεις κοριτσι μου;; εισαι καλυτερα μετα την επεμβαση σου;;

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!Τωρα ειμαι καλύτερα!Δοξα το Θεό.Ζοριστηκα αρκετα.Ουτε να το ξαναζήσω.

Παω να αδιαθετησω  και τωρα και δυο μερες εχω ελαχιστη ροη...Δεν ειναι ετσι η περιοδος μου συνηθως.Μαλλον  διαταράχθηκε το όλο σύστημα...Εεε τοσο αιμα πουυ εχασα...λεει να μην φυγει αλλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναι πρωί βράδυ κορίτσι μ εντάξει τώρα κατάλαβα σε ευχαριστώ πολύ ήδη πήγα πήρα έχω περίοδο κ δεν είμαι καθόλου κααλα ?έχω κ αιμορραγία 

Περαστικα κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!Τωρα ειμαι καλύτερα!Δοξα το Θεό.Ζοριστηκα αρκετα.Ουτε να το ξαναζήσω.

Παω να αδιαθετησω  και τωρα και δυο μερες εχω ελαχιστη ροη...Δεν ειναι ετσι η περιοδος μου συνηθως.Μαλλον  διαταράχθηκε το όλο σύστημα...Εεε τοσο αιμα πουυ εχασα...λεει να μην φυγει αλλο...

Μπραβο που εισαι καλυτερα...τι περασες πω πω!! Απο δω και περα μονο καλες στιγμες να ειναι η ζωη σου...τουλαχιστον το εκανες ξεμπερδεψες και πας για τα καλυτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Και θες να ερθεις και βολτα!! Χαχαχ τι επαθες τωρα;

Βρε άμα είναι για βόλτα εγώ πρώτη ειμαι????από τότε που έβγαλα τα ινομύωμα έχω αιμορραγία της 3 πρώτες μέρες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Βρε άμα είναι για βόλτα εγώ πρώτη ειμαι????από τότε που έβγαλα τα ινομύωμα έχω αιμορραγία της 3 πρώτες μέρες ?

Περαστικα θα περασει...οταν γινεις καλα θα σε βγαλω να σε δει ο ηλιος χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Μπραβο που εισαι καλυτερα...τι περασες πω πω!! Απο δω και περα μονο καλες στιγμες να ειναι η ζωη σου...τουλαχιστον το εκανες ξεμπερδεψες και πας για τα καλυτερα!!

Σ ευχαριστω πολυ κοπέλα μου!Για ολες τα καλυτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

Περαστικα θα περασει...οταν γινεις καλα θα σε βγαλω να σε δει ο ηλιος χαχα

Χαχαχα χαχααχαχ μήπως κ για κατουρημα???????????Ανυπομονώ ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!Τωρα ειμαι καλύτερα!Δοξα το Θεό.Ζοριστηκα αρκετα.Ουτε να το ξαναζήσω.

Παω να αδιαθετησω  και τωρα και δυο μερες εχω ελαχιστη ροη...Δεν ειναι ετσι η περιοδος μου συνηθως.Μαλλον  διαταράχθηκε το όλο σύστημα...Εεε τοσο αιμα πουυ εχασα...λεει να μην φυγει αλλο...

Από εδώ και πέρα όλα ας πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η billbas είπε:

Κορίτσια εγώ σήμερα έπεσα εντελώς ψυχολογικά ειπα να μπω λιγο fb  να ξεχαστω αλλα έπεσα πανω σε φωτογραφιες γνωστων και συμμαθητριών  με τα μωρα αγκαλια ..Άλλες στα 27 εχουν κανει ήδη δευτερο παιδι και γω δεν έχω κάνει ούτε πρώτο :( Εγω πότε θα γινω μάνα ? ?που έλεγε και η Δημητρα στο σ αγαπω μ αγαπας?θα τα καταφέρω ποτέ?

Μια χαρά η ηλικία σου.... Όλα θα γίνουν.... Εγώ είμαι 51. Εδώ λοιπόν κολλάει αυτό που έγραψα χθες πως τα βλέπω πια όλα ρεαλιστικά!!! Να βλέπεις τα χειρότερα και να μην απελπίζεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...