Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η billbas είπε:

μην αγχωνεσαι!! μπορει να μην έκανες  ακόμη  ή να εκανες νωρίτερα και να μην την εντοπισες..μην βαζεις αμεσως στο νου ότι κατι κακο  συμβαινει ..αλλα και κατι να συμβαινει όλα λυνονται ,θα το παρακολουθήσεις  λιγακι ..

σε ευχαριστω... μακαρι να κανω.. ναι θα το παρακολουθησω και θα δω...εχω μια μικρη ελπιδα μεχρι Κυριακη που θα ειμαι 18η μερα γτ κανω μεγαλους κυκλους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Δεν με μπερδεύεις καθόλου κορίτσι μ εγώ το πήρα απόφαση θα το αφήσω αυτό το μήνα χωρίς τεστ ωορρηξίας κ νσ το βγάλω από το μυαλό μ αν κ είχα παραγγείλει το πρωί αλλά τα ακύρωσα θα το δοκιμάσω έτσι κ βλεπουμε μπορεί από το άγχος μου να μην πιάνω θα το πάω χαλαρά, ????

Αυτο πιστευω ειναι οτι καλυτερο!! Ναι μεν να ξερεις ποτε περιπου ειναι οι μερες σου αλλα να μην το βιαζεις κιολας το πραγμα!! 

Κουραστηκα κ γω να πω την αληθεια..ισως αυτο το μηνα κανω τα τεστακια ισα για να δω αν κανω κ τον επομενο το αφησω λιγο χαλαρα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

σε ευχαριστω... μακαρι να κανω.. ναι θα το παρακολουθησω και θα δω...εχω μια μικρη ελπιδα μεχρι Κυριακη που θα ειμαι 18η μερα γτ κανω μεγαλους κυκλους

μην με ευχαριστεις βρε όπου μπορω να βοηθησω..επειδή και γω εχω μεγαλο κυκλο   32-35 μερες παρακολουθησε απ την 16 μερα και μετα..εγω πιστευω ότι θα κανεις σύντομα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η billbas είπε:

μην με ευχαριστεις βρε όπου μπορω να βοηθησω..επειδή και γω εχω μεγαλο κυκλο   32-35 μερες παρακολουθησε απ την 16 μερα και μετα..εγω πιστευω ότι θα κανεις σύντομα..

λες να κανω? το ημερολογιο λεει θα κανω 18η αλλα που το ξερει αυτο?χαχαχ δεν το εμπιστευομαι...μια κανω 29 μερες κυκλο μια 32 οτι να ναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

λες να κανω? το ημερολογιο λεει θα κανω 18η αλλα που το ξερει αυτο?χαχαχ δεν το εμπιστευομαι...μια κανω 29 μερες κυκλο μια 32 οτι να ναι

κοιτα κάποιες φορές πέφτει μεσα το ημερολόγιο αλλά πιο αξιόπιστα είναι τα τεστ ..τώρα βέβαια και κάθε γυναικα είναι διαφορετικη ..τωρα εισαι στην 18 κανονικα σε κυκλο 32 πρεπει μεχρι την 21 μερα το αργότερο να κανεις..αλλιως μπορει να εχει μεγαλωσει ο κυκλος σου.. ε βρε κορίτσια τι τραβαμε οι γυναικες?ενω οι αντρες με το ΄΄μαραφετι΄΄ τους καθαρισαν ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η billbas είπε:

κοιτα κάποιες φορές πέφτει μεσα το ημερολόγιο αλλά πιο αξιόπιστα είναι τα τεστ ..τώρα βέβαια και κάθε γυναικα είναι διαφορετικη ..τωρα εισαι στην 18 κανονικα σε κυκλο 32 πρεπει μεχρι την 21 μερα το αργότερο να κανεις..αλλιως μπορει να εχει μεγαλωσει ο κυκλος σου.. ε βρε κορίτσια τι τραβαμε οι γυναικες?ενω οι αντρες με το ΄΄μαραφετι΄΄ τους καθαρισαν ??

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η billbas είπε:

κοιτα κάποιες φορές πέφτει μεσα το ημερολόγιο αλλά πιο αξιόπιστα είναι τα τεστ ..τώρα βέβαια και κάθε γυναικα είναι διαφορετικη ..τωρα εισαι στην 18 κανονικα σε κυκλο 32 πρεπει μεχρι την 21 μερα το αργότερο να κανεις..αλλιως μπορει να εχει μεγαλωσει ο κυκλος σου.. ε βρε κορίτσια τι τραβαμε οι γυναικες?ενω οι αντρες με το ΄΄μαραφετι΄΄ τους καθαρισαν ??

χαχαχαχα κλαιωωω!!! ολα εμεις τα τραβαμε ολα! σημερα ειμαι 16η μερα! αρα μεχρι ποτε λες ειναι το αργοτερο?  εχω και κατι πονακια σαν σουβλιτσες στιγμιαιες αλλα μπορει να ειναι απο τπτ αλλο.. το ημερολογιο δεν ξερει τι κυκλο θα κανεις εκτος αν εισαι ρολοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

 

χαχαχαχα κλαιωωω!!! ολα εμεις τα τραβαμε ολα! σημερα ειμαι 16η μερα! αρα μεχρι ποτε λες ειναι το αργοτερο?  εχω και κατι πονακια σαν σουβλιτσες στιγμιαιες αλλα μπορει να ειναι απο τπτ αλλο.. το ημερολογιο δεν ξερει τι κυκλο θα κανεις εκτος αν εισαι ρολοι...

εγω πιστευω 18 -19  θα πρεπει να κανεις..κοιταξε το και μην πανικοβάλλεσαι φυσιολογικο είναι να καθυστερήσει καποιον μηνα .βρε αντε πάψε μηπως εχεις κανα ευχαριστο απ τα πονακια? και τζαμπα ψαχνουμε ωορρηξίες ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η billbas είπε:

εγω πιστευω 18 -19  θα πρεπει να κανεις..κοιταξε το και μην πανικοβάλλεσαι φυσιολογικο είναι να καθυστερήσει καποιον μηνα .βρε αντε πάψε μηπως εχεις κανα ευχαριστο απ τα πονακια? και τζαμπα ψαχνουμε ωορρηξίες ..

καλα που μου απαντησες γτ ειμαι καλυτερα τωρα...απ το πρωι πηγα  να σκασω...χαχαχ και ειχα χαρει που θα εκανα τεστ...που να ξερα χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulita? είπε:

Αυτο πιστευω ειναι οτι καλυτερο!! Ναι μεν να ξερεις ποτε περιπου ειναι οι μερες σου αλλα να μην το βιαζεις κιολας το πραγμα!! 

Κουραστηκα κ γω να πω την αληθεια..ισως αυτο το μηνα κανω τα τεστακια ισα για να δω αν κανω κ τον επομενο το αφησω λιγο χαλαρα!!! 

Καλά θα κάνεις κ εγώ πιστεύω πως είναι το καλύτερο αυτό άμα είναι να έρθει θα ερθει αυτό είναι το μόνο σίγουρο ????σου εύχομαι καλή επιτυχία κ πολλές αγκαλίτσες ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

λες να κανω? το ημερολογιο λεει θα κανω 18η αλλα που το ξερει αυτο?χαχαχ δεν το εμπιστευομαι...μια κανω 29 μερες κυκλο μια 32 οτι να ναι

Χαχαχααχαχχα το ημερολογιο δν τα λέει σωστά να κάνεις όλες της μέρες γούτσου γούτσου εκτός από την  14η?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχααχαχχα το ημερολογιο δν τα λέει σωστά να κάνεις όλες της μέρες γούτσου γούτσου εκτός από την  14η?????????

Γτ να μν κανω 14η;??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Γτ να μν κανω 14η;??

Αστεία το είπα ☺️? κ γιατί κ εμένα έγραφε 14η αλλά δεν έκανα ωορρηξία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ελπιζω να μην με παρεξηγήσες?

Δν εχω χρονο να σε παρεξηγησω ψαχνω την ωορηξια μου χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Δν εχω χρονο να σε παρεξηγησω ψαχνω την ωορηξια μου χαχαχαχαχα

Θεααααα χαχαχαχα ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αποκλειεται κοριτσι μου!Εμεις δεν ήμασταν ετοιμες!

Μα το γκαντέμω το εννοώ σε σχέση με το ότι άνοιξα εγώ το θέμα για τον Μάιο. Ήθελα να σας φέρω γούρι. Εγώ δεν θέλω πια παιδί. Έχω τελειώσει με αυτό το θέμα. Γι' αυτό και δεν συμμετέχω πια στις συζητήσεις και έχω αποσυρθεί λιγάκι. Περίοδο έχω ακόμη, αλλά αυτό δεν παίζει πια κανένα ρόλο για μένα. Δεν το λέω με κανένα ίχνος πικρίας. Ακόμη και αν μου σταματήσει εντελώς η περίοδός μου, ένα και το ίδιο! Απλά έμαθα επιτέλους να είμαι ρεαλίστρια. Εύχομαι να είστε τυχερές και να έρθουν σύντομα τα μωράκια σας... Καλή συνέχεια και καλές προσπάθειες σε όλες σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Μα το γκαντέμω το εννοώ σε σχέση με το ότι άνοιξα εγώ το θέμα για τον Μάιο. Ήθελα να σας φέρω γούρι. Εγώ δεν θέλω πια παιδί. Έχω τελειώσει με αυτό το θέμα. Γι' αυτό και δεν συμμετέχω πια στις συζητήσεις και έχω αποσυρθεί λιγάκι. Περίοδο έχω ακόμη, αλλά αυτό δεν παίζει πια κανένα ρόλο για μένα. Δεν το λέω με κανένα ίχνος πικρίας. Ακόμη και αν μου σταματήσει εντελώς η περίοδός μου, ένα και το ίδιο! Απλά έμαθα επιτέλους να είμαι ρεαλίστρια. Εύχομαι να είστε τυχερές και να έρθουν σύντομα τα μωράκια σας... Καλή συνέχεια και καλές προσπάθειες σε όλες σας....

Σε παρακαλω.. αν μου επιτρεπεις.. γιατι; 

Εγινε κατι; Γιατι το βαζεις κατω; Ειμαστε εδω ολες.. μιλα μας.. αν απλως δεν εχει ερθει( κ δε συντρεχει καποιός λογο σοβαροτατος) γιατι αγάπη μου γλυκια το κανεις αυτο;  Απο οσο ηξερα ηθελες.. μωρουλι.. ζητω& παλι συγγνωμη αν γινομαι πιεστικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Σε παρακαλω.. αν μου επιτρεπεις.. γιατι; 

Εγινε κατι; Γιατι το βαζεις κατω; Ειμαστε εδω ολες.. μιλα μας.. αν απλως δεν εχει ερθει( κ δε συντρεχει καποιός λογο σοβαροτατος) γιατι αγάπη μου γλυκια το κανεις αυτο;  Απο οσο ηξερα ηθελες.. μωρουλι.. ζητω& παλι συγγνωμη αν γινομαι πιεστικη?

Όχι κοπέλα μου γλυκιά, δεν γίνεσαι πιεστική. Δεν έγινε κάτι, απλά είναι κάτι "εσωτερικό" ψυχολογικό να το πω αλλιώς. Τα βλέπω πια ρεαλιστικά όλα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιπλέον ανακάλυψα πως διαβάζοντας όλα όσα γράφετε (καλώς τα γράφετε) είχα και περισσότερο άγχος. Δεν θέλω να το κάνω αυτό στον εαυτό μου πια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Όχι κοπέλα μου γλυκιά, δεν γίνεσαι πιεστική. Δεν έγινε κάτι, απλά είναι κάτι "εσωτερικό" ψυχολογικό να το πω αλλιώς. Τα βλέπω πια ρεαλιστικά όλα. 

και γω θα σε ρωτουσα χωρίς να θέλω να γινω αδιακριτη το γιατι ..και γω επειδή ησουν η πρωτη που άνοιξες το θέμα εδώ νομιζα ότι και εσυ ηθελες και προσπαθούσες για παιδακι..ολες μας λιγο πολύ εχουμε περασει δύσκολα .εγω τωρα κανονικα θα ημουν στον 5 μηνα με μια κοιλια τουρλα αλλα δυστυχως ......παρ όλα αυτά δεν θα πάψω να προσπαθώ ...το να το δεις ρεαλιστικα το δεχομαι και πιστευω  και γω ότι ισως μην γινουμε ολες μανες..αλλα μηπως σε χει καταβαλλει το αγχος?πολλες φορες εμποδιζουμε τον ιδιο μας τον εαυτο ..θα ηθελα να το μοιραστεις μαζι μας αν σε τρωει,σε βασανιζει  κατι να φυγει από μεσα σου ....και εγω και οι άλλες κοπελες όπως μπορούμε να σε βοηθήσουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Επιπλέον ανακάλυψα πως διαβάζοντας όλα όσα γράφετε (καλώς τα γράφετε) είχα και περισσότερο άγχος. Δεν θέλω να το κάνω αυτό στον εαυτό μου πια.

Εχεις πολυ δίκιο... αλήθεια σε καταλαβαινω κ εγω κ ολα τα κορίτσια.. ισως αν λιγο αν αποτραβηχτεις ,ηρεμίσεις ,  αναπροσδιοριστεις.. πραγματικα ειμαστε εδω για ολες.. η μια για την αλλη... θελω απλως μονο αυτο ν σ πω κ να σε αφήσω κορίτσι μου.. ζούμε στο 2019.. ολα γίνονται με τον ενα ή τον αλλο τρόπο. Αρκει να εισαι εσυ κ ολες μας ετοιμες γι αυτο κ με τους καταλληλους γιατρούς κ ανθρώπους.. Σου ευχομαι ολοψυχα να βρεις τονεαυτό σ, να ηρεμίσεις, να αυτοπροσδιοριστείς, να περασεις πολυ ομορφες στιγμες με τον αντρα σου και να σου έρθουν ολοι οπως μα οπως τα ποθείς! Ειμαστε εδω... για οποτε μας θες❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η billbas είπε:

και γω θα σε ρωτουσα χωρίς να θέλω να γινω αδιακριτη το γιατι ..και γω επειδή ησουν η πρωτη που άνοιξες το θέμα εδώ νομιζα ότι και εσυ ηθελες και προσπαθούσες για παιδακι..ολες μας λιγο πολύ εχουμε περασει δύσκολα .εγω τωρα κανονικα θα ημουν στον 5 μηνα με μια κοιλια τουρλα αλλα δυστυχως ......παρ όλα αυτά δεν θα πάψω να προσπαθώ ...το να το δεις ρεαλιστικα το δεχομαι και πιστευω  και γω ότι ισως μην γινουμε ολες μανες..αλλα μηπως σε χει καταβαλλει το αγχος?πολλες φορες εμποδιζουμε τον ιδιο μας τον εαυτο ..θα ηθελα να το μοιραστεις μαζι μας αν σε τρωει,σε βασανιζει  κατι να φυγει από μεσα σου ....και εγω και οι άλλες κοπελες όπως μπορούμε να σε βοηθήσουμε..

Και εγω τον Ιουνιο θα γενναγα!!! Πολυ με στεναχωρησε το ποστ της @ paradisebird

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η paradisebird είπε:

Μα το γκαντέμω το εννοώ σε σχέση με το ότι άνοιξα εγώ το θέμα για τον Μάιο. Ήθελα να σας φέρω γούρι. Εγώ δεν θέλω πια παιδί. Έχω τελειώσει με αυτό το θέμα. Γι' αυτό και δεν συμμετέχω πια στις συζητήσεις και έχω αποσυρθεί λιγάκι. Περίοδο έχω ακόμη, αλλά αυτό δεν παίζει πια κανένα ρόλο για μένα. Δεν το λέω με κανένα ίχνος πικρίας. Ακόμη και αν μου σταματήσει εντελώς η περίοδός μου, ένα και το ίδιο! Απλά έμαθα επιτέλους να είμαι ρεαλίστρια. Εύχομαι να είστε τυχερές και να έρθουν σύντομα τα μωράκια σας... Καλή συνέχεια και καλές προσπάθειες σε όλες σας....

Έτσι νιωθω και εγω σαν εσένα ειλικρινα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Και εγω τον Ιουνιο θα γενναγα!!! Πολυ με στεναχωρησε το ποστ της @ paradisebird

Πόσο στεναχωριέμαι όταν διαβάζω τέτοια πράγματα.... ?Δυστυχώς υπάρχουν κ η δυσκολίες της ζωής απλά πρέπει να ήμαστε δυνατές για να μπορέσουμε να τα αντιμετωπίζουμε κ να μην μας περνει από κάτω... Ξέρω δεν είναι εύκολο αλλά πρέπει να προσπαθούμε.... Εύχομαι ο Θεός να σας έχει γερές κ δυνατές κ από εδώ κ πέρα να σας τα δίνει απλόχερα όλα όσα επιθυμείτε.... Εύχομαι όλα να φτιάξουν κοριτσάκια μου, ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Πόσο στεναχωριέμαι όταν διαβάζω τέτοια πράγματα.... ?Δυστυχώς υπάρχουν κ η δυσκολίες της ζωής απλά πρέπει να ήμαστε δυνατές για να μπορέσουμε να τα αντιμετωπίζουμε κ να μην μας περνει από κάτω... Ξέρω δεν είναι εύκολο αλλά πρέπει να προσπαθούμε.... Εύχομαι ο Θεός να σας έχει γερές κ δυνατές κ από εδώ κ πέρα να σας τα δίνει απλόχερα όλα όσα επιθυμείτε.... Εύχομαι όλα να φτιάξουν κοριτσάκια μου, ❤️

Θα ερθει η στιγμη οπου ολα θα φανταζουν ενα κακο ονειρο!! Αν βρω την ωορηξια μου δλδ χαχαχ (αυτο το εγραψα να γελασουμε και λιγο....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...