Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! τι κάνετε;; εμείς εχτές είχαμε ραντεβού στο γιατρό, είδαμε το φασόλι μας, έγινε 3.5 ολόκληρα εκατοστά.. Έχει χεράκια ποδαράκια και κουνιόταν ολόκληρο!! ??  κορίτσια μου εύχομαι όλες να το ζήσετε σύντομα όλο Αυτό!!

Μπραβο το σπορακι σου!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! τι κάνετε;; εμείς εχτές είχαμε ραντεβού στο γιατρό, είδαμε το φασόλι μας, έγινε 3.5 ολόκληρα εκατοστά.. Έχει χεράκια ποδαράκια και κουνιόταν ολόκληρο!! ??  κορίτσια μου εύχομαι όλες να το ζήσετε σύντομα όλο Αυτό!!

Πω πω μια σταλιτσα!!!!!να δεις που θα περασει ο καιρος κ θα λες ποτε ηταν τοσο μικρο κ ποτε θα το κρατας στην αγκαλια σου να το χαζευεις με τις ωρες...εγω συτο ειχα παθει στην μικρη..νομιζω κ τωρα παλι το ιδιο θα παθω!!!!!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε? 4 μέρες απέμειναν κ περνάν αργά κ βασανιστικά ποια είναι μαζί μου???? 

Καλημέρα ελενάκι μ! σου εύχομαι ολόψυχα να μην σου έρθει!! εγώ περιμένων σήμερα και η αλήθεια νιώθω ότι από στιγμή σε στιγμή θα έρει.. οπόταν το επόμενο μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Καλημέρα ελενάκι μ! σου εύχομαι ολόψυχα να μην σου έρθει!! εγώ περιμένων σήμερα και η αλήθεια νιώθω ότι από στιγμή σε στιγμή θα έρει.. οπόταν το επόμενο μήνα!

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου αν κ δεν το βλέπω νιώθω ότι θ μου έρθει ελπίζω όμως να κάνω λάθος εύχομαι κ σε εσένα Ν μην έρθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Niki94 είπε:

Πρώτα γυναικολόγο και μετά Ενδοκρινολογο φυσικά θα σου δώσει εξετάσεις για θυροιδη γιατί είναι και μια αιτία υπογονιμότητας 

Έκανα ανάλυση θυροιδή, ήταν μια χαρά.. θα δω τι θα μου πει και η γυναικολόγος μ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Έκανα ανάλυση θυροιδή, ήταν μια χαρά.. θα δω τι θα μου πει και η γυναικολόγος μ

Κομπλέ τότε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η love30 είπε:

@Άντρεα καλά τεστακια είναι και από mother2be εγώ αυτά πήρα και έμεινα ευχαριστημένη καλή επιτυχία

κορίτσι μου ποια θα μου σύστηνες εσύ; τα τεστ που είναι ταινίες ή τα ψηφιακά; είναι το ίδιο αξιόπιστα; Εσύ εντόπισες ωοριξία με τεστάκι και κατάφερες να μείνεις έγκυούλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε? 4 μέρες απέμειναν κ περνάν αργά κ βασανιστικά ποια είναι μαζί μου???? 

Κι γω σε 7 δεν περιμένω...αλλα κι γω νοιώθω ότι θα ρθει, οπότε κι γω για Ιούνιο... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ καλησπέρα είπα να πω τον πόνο μ σε εσάς... Σήμερα από το πρωί καθόλου καλά δεν είμαι πονοι χαμηλά τσιμπιματα κ κάποιες φορές τσιμπιματα νιώθω στον αφαλό... Διάθεση μηδέν η μέση κάποιες στιγμές με πιάνει όπως κ η πλάτη συνήθως είμαι έτσι την ημέρα που θα μ έρθει περίοδος πρώτη φορά τόσο νωρίς αυτά κορίτσια μ ελπίζω να μην σας κούρασα κ ελπίζω να είναι καλό σημάδι (μακάρι θεέ μου) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gwgouli?? είπε:

Κι γω σε 7 δεν περιμένω...αλλα κι γω νοιώθω ότι θα ρθει, οπότε κι γω για Ιούνιο... ???

Ελπιζω να μην σου έρθει κορίτσι μου στο εύχομαι πραγματικά ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μ καλησπέρα είπα να πω τον πόνο μ σε εσάς... Σήμερα από το πρωί καθόλου καλά δεν είμαι πονοι χαμηλά τσιμπιματα κ κάποιες φορές τσιμπιματα νιώθω στον αφαλό... Διάθεση μηδέν η μέση κάποιες στιγμές με πιάνει όπως κ η πλάτη συνήθως είμαι έτσι την ημέρα που θα μ έρθει περίοδος πρώτη φορά τόσο νωρίς αυτά κορίτσια μ ελπίζω να μην σας κούρασα κ ελπίζω να είναι καλό σημάδι (μακάρι θεέ μου) 

καλησπέρα κοριτσι ,και εγω σε τετοια φαση είμαι που λεω γιατι να μου ερθει νωρίτερα?  εν τω μεταξυ εχω κοψομεσιαστει στις προσπάθειες με τον συζυγο ....σου ευχομαι να μην ερθει η ακατανομαστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η billbas είπε:

καλησπέρα κοριτσι ,και εγω σε τετοια φαση είμαι που λεω γιατι να μου ερθει νωρίτερα?  εν τω μεταξυ εχω κοψομεσιαστει στις προσπάθειες με τον συζυγο ....σου ευχομαι να μην ερθει η ακατανομαστη

Χαχαχαχα μια από τα ιδια προσπαθούμε πολύ αλλά τι να πω... Εύχομαι να μην σου έρθει κ να έχεις σπορακι στην κοιλίτσα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχαχα μια από τα ιδια προσπαθούμε πολύ αλλά τι να πω... Εύχομαι να μην σου έρθει κ να έχεις σπορακι στην κοιλίτσα σου?

ευχαριστω γλυκουλα μου και γω το ιδιο ευχομαι για σενα ❤️❤️ αλλιως τον επομενο δεν το βαζουμε κατω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η billbas είπε:

καλησπέρα κοριτσι ,και εγω σε τετοια φαση είμαι που λεω γιατι να μου ερθει νωρίτερα?  εν τω μεταξυ εχω κοψομεσιαστει στις προσπάθειες με τον συζυγο ....σου ευχομαι να μην ερθει η ακατανομαστη

κλαιω που λες οτι εχεις κοψομεσιαστει χαχαχαχ!!!! σε καταλαβαινω!!!! μακαρι να πιασουν οι προσπαθειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μ καλησπέρα είπα να πω τον πόνο μ σε εσάς... Σήμερα από το πρωί καθόλου καλά δεν είμαι πονοι χαμηλά τσιμπιματα κ κάποιες φορές τσιμπιματα νιώθω στον αφαλό... Διάθεση μηδέν η μέση κάποιες στιγμές με πιάνει όπως κ η πλάτη συνήθως είμαι έτσι την ημέρα που θα μ έρθει περίοδος πρώτη φορά τόσο νωρίς αυτά κορίτσια μ ελπίζω να μην σας κούρασα κ ελπίζω να είναι καλό σημάδι (μακάρι θεέ μου) 

μακαρι να ακουσουμε τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

κλαιω που λες οτι εχεις κοψομεσιαστει χαχαχαχ!!!! σε καταλαβαινω!!!! μακαρι να πιασουν οι προσπαθειες

μακάρι βρε κουκλα μου αλλα ενταξει δεν θα το βαλω κατω..θα προσπαθήσω και τον επομενο και τον μεθεπομενο και οσο χρειαστεί...  ❤️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η billbas είπε:

μακάρι βρε κουκλα μου αλλα ενταξει δεν θα το βαλω κατω..θα προσπαθήσω και τον επομενο και τον μεθεπομενο και οσο χρειαστεί...  ❤️ 

Καλα εννοιειται οτι θα το προσπαθουμε μεχρι να πετυχουμε και θα πετυχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@billbas @Ελενακι12 κορίτσια η αλήθεια είναι ότι κι γω τον έχω ξεθεωσει τον άνθρωπο αλλά που θα πάει.... Θα μας κάτσει κι μας το σπορακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας διαβάζω απο την αρχή, και όλο έλεγα να γράψω και όλο το καθυστερούσα!Εύχομαι σε όσες έχουν ακόμα ελπίδες γι’ αυτό τον μήνα να τα καταφέρουν!!!!!!! Για τις υπολοιπες να ειναι ο Ιουνιος μήνας χαρας!!!Εγω περιμένω σε 6 μέρες ! Καλη μας επιτυχια λοιπον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...