Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Είμαι από Κύπρο και η αλήθεια δεν υπάρχουν τεστ ωοριξίας στα φαρμακία. Σκέφτηκα να φέρω από Ελλάδα, αλλά ακόμη δεν το έκανα. Έχεις κάποια καλή εταιρεία υπόψη να μου συστήσεις;

Κοιτα να δείς, πολλες κοπέλες παίρνουν της hometest αλλα εγω επειδη ειμαι ψυχαναγκαστική, ζαβή πες με οπως θες παιρνω τα clear blue απο internet τα 10τμχ περίπου 27€ εξαρταται ποσο θα τα βρω: 25€-28€ τα εχω βρει μεχρι στιγμης ειναι πολυ ευκολα. Βγαζει χαμογελο  φατσουλα εισαι στις γόνιμες, δε βγαζει χαμογελο φατσαουλα δεν εισαι στις γονιμες. Τα hometest ( ειναι σα τα εγκυμοσύνης με γραμμες )νομιζω ειναι πιο οικονομικα κ πιο πολλα τμχ( ας μας πει καποιο κοριτσι π τα χρησιμοποιει μη δινω λαθος πληροφοριες), ειναι καλός τρόπος στο σπιτι σ, ευκολα κ ωραια.. απο πολλα φορουμ πολλα κοριτσια καταφεραν να μείνουν εγκυούλες με τα τεστακια.. ( αν δεν υπηρχε καποιο θεμα αλλο που να τις εμπορίζει)σου εύχομαι πραγματικα, γρηγορα ενα μωρο που τοσο λαχταρας οπως ολες μας! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Κοιτα να δείς, πολλες κοπέλες παίρνουν της hometest αλλα εγω επειδη ειμαι ψυχαναγκαστική, ζαβή πες με οπως θες παιρνω τα clear blue απο internet τα 10τμχ περίπου 27€ εξαρταται ποσο θα τα βρω: 25€-28€ τα εχω βρει μεχρι στιγμης ειναι πολυ ευκολα. Βγαζει χαμογελο  φατσουλα εισαι στις γόνιμες, δε βγαζει χαμογελο φατσαουλα δεν εισαι στις γονιμες. Τα hometest νομιζω ειναι πιο οικονομικα κ πιο πολλα τμχ( ας μας πει καποιο κοριτσι π τα χρησιμοποιει μη δινω λαθος πληροφοριες), ειναι καλός τρόπος στο σπιτι σ, ευκολα κ ωραια.. απο πολλα φορουμ πολλα κοριτσια καταφεραν να μείνουν εγκυούλες με τα τεστακια.. ( αν δεν υπηρχε καποιο θεμα αλλο που να τις εμπορίζει)σου εύχομαι πραγματικα, γρηγορα ενα μωρο που τοσο λαχταρας οπως ολες μας! ??????

Να σε καλά κοπέλα μου!! Θα τα παραγγείλω και αυτά και ο Θεός βοηθώς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Να σε καλά κοπέλα μου!! Θα τα παραγγείλω και αυτά και ο Θεός βοηθώς!!

Μη το βαζεις κατω! Παμε δυνατα! Αυτος που επιμενει, νικά! Ωστόσο, μια επίσκεψη στο γιατρο καποια στιγμη κανε τη.. αν κ εισαι μικρούλα ακομη αλλα τουλαχιστον να ξερεις.. αν τυχον υπαρχει κτ θα το βρειτε θα το λυσσετε& μετα θα κανεις νινάκι! Στο λεω με πολλη αγαπη και να ξερεις πως ολες ειμαστε στην ιδια φαση! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Μη το βαζεις κατω! Παμε δυνατα! Αυτος που επιμενει, νικά! Ωστόσο, μια επίσκεψη στο γιατρο καποια στιγμη κανε τη.. αν κ εισαι μικρούλα ακομη αλλα τουλαχιστον να ξερεις.. αν τυχον υπαρχει κτ θα το βρειτε θα το λυσσετε& μετα θα κανεις νινάκι! Στο λεω με πολλη αγαπη και να ξερεις πως ολες ειμαστε στην ιδια φαση! ?

Να σαι καλά! Σ ευχαριστώ πολύ πολύ! ? Εχτός από τον γυναικολόγο υπάρχει κάποια άλλη ειδικότητα που μπορούμε να επισκεφτουμε; Και όμως η υπογονιμότητα δεν κοιτάει ηλικίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Άντρεα είπε:

Να σαι καλά! Σ ευχαριστώ πολύ πολύ! ? Εχτός από τον γυναικολόγο υπάρχει κάποια άλλη ειδικότητα που μπορούμε να επισκεφτουμε; Και όμως η υπογονιμότητα δεν κοιτάει ηλικίες!

Κοιτα εγω δε γνωρίζω που μπορεις να απευθυνθείς, προσπαθούμε σκαρτους 10 μηνες& κ την αλλη βδομαδα παω για σαλπιγγογραφία.. προς το παρών ειμαι σε γυναικολογο( ελπίζω εκει να μείνω?), αν καποιο αλλο κοριτσι ξερει κτ παραπανω θ σ πει.. εχω πολυ εμπιστοσυνη στον γιατρό μου να σ πω την σληθεια& θα κανω οτι χρειαστει κ φυσικα οτι μ πει.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Jesabell είπε:

Κοιτα εγω δε γνωρίζω που μπορεις να απευθυνθείς, προσπαθούμε σκαρτους 10 μηνες& κ την αλλη βδομαδα παω για σαλπιγγογραφία.. προς το παρών ειμαι σε γυναικολογο( ελπίζω εκει να μείνω?), αν καποιο αλλο κοριτσι ξερει κτ παραπανω θ σ πει.. εχω πολυ εμπιστοσυνη στον γιατρό μου να σ πω την σληθεια& θα κανω οτι χρειαστει κ φυσικα οτι μ πει.. ?

Σου εύχομαι σύντομα να γίνεις μανουλίτσα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@Άντρεα καλά τεστακια είναι και από mother2be εγώ αυτά πήρα και έμεινα ευχαριστημένη καλή επιτυχία

Καλησπέρα κορίτσι!! Τα τεστάκια αυτά είναι ίδια με της hometest;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου ήρθα να σας δώσω μπεμπεδοσκονη!!!!είχα σήμερα ραντεβού στον γιατρό άκουσα καρδούλα και είδαμε το σπορακι μας!!!!Ο δεύτερος σάκος δυστυχώς δεν αναπτύχθηκε αλλά δεν πειράζει έχουμε ένα δυνατό γερό σπορακι με καρδούλα που χτυπάει πάρα πολύ δυνατά!!!!εύχομαι αε όλες σύντομα ένα μωράκι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ήρθα να σας δώσω μπεμπεδοσκονη!!!!είχα σήμερα ραντεβού στον γιατρό άκουσα καρδούλα και είδαμε το σπορακι μας!!!!Ο δεύτερος σάκος δυστυχώς δεν αναπτύχθηκε αλλά δεν πειράζει έχουμε ένα δυνατό γερό σπορακι με καρδούλα που χτυπάει πάρα πολύ δυνατά!!!!εύχομαι αε όλες σύντομα ένα μωράκι!!!!!!!!

Μπράβο κοριτσάκι μ με το καλό να υποδεχτείς το νινι σου ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Να σαι καλά! Σ ευχαριστώ πολύ πολύ! ? Εχτός από τον γυναικολόγο υπάρχει κάποια άλλη ειδικότητα που μπορούμε να επισκεφτουμε; Και όμως η υπογονιμότητα δεν κοιτάει ηλικίες!

Πρώτα γυναικολόγο και μετά Ενδοκρινολογο φυσικά θα σου δώσει εξετάσεις για θυροιδη γιατί είναι και μια αιτία υπογονιμότητας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια καλή επιτυχία 

Μα τι ωραίος τίτλος είναι αυτός ευφάνταστος 

Καλός την χρόνια και ζαμάνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Αχχ τι ωραίαα!! Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνηηη!!! :) Το στήθος ήταν φουσκομένο πριν την καθυστέριση;; Αν και σε κάθε περίοδο το στήθος μου πρίζεται, αυτή τη φορά ΤΙΠΟΤΑ! ούτε πως θα αδιαθετήσω αύριο! Είμαι μόνο πολύ φουσκομένη στη κοιλιά και δειψάω πολύ!

Οχι δεν ειχα τοσο νωρις συμπτωμα απο το στηθος..καπου στην 6-7η βδομαδα αρχισαν τα συμπτωματα..νωριτερα τιποτα..μονο το νερο..

Σ ευχαριστω!μακαρι κ εσυ να εχεις ευχαριστα νεα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ήρθα να σας δώσω μπεμπεδοσκονη!!!!είχα σήμερα ραντεβού στον γιατρό άκουσα καρδούλα και είδαμε το σπορακι μας!!!!Ο δεύτερος σάκος δυστυχώς δεν αναπτύχθηκε αλλά δεν πειράζει έχουμε ένα δυνατό γερό σπορακι με καρδούλα που χτυπάει πάρα πολύ δυνατά!!!!εύχομαι αε όλες σύντομα ένα μωράκι!!!!!!!!

Αμα χτυπαει παρα πολυ δυνατα για κορη σας βλεπω!!!μπραβο!!!! ??????με το καλο!!!!!!!!!!!!! ?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Είμαι από Κύπρο και η αλήθεια δεν υπάρχουν τεστ ωοριξίας στα φαρμακία. Σκέφτηκα να φέρω από Ελλάδα, αλλά ακόμη δεν το έκανα. Έχεις κάποια καλή εταιρεία υπόψη να μου συστήσεις;

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!! Έχουμε μέρες ακόμα πρινντο τέλος του μήνα εύχομαι να έχουμε ευχάριστα πριν το τέλος του μήνα.. Άντρεα μου και εγώ από Κύπρο είναι δύσκολο να βρεις τα τεστ ωορρηξίας έχει όμως στο sktoutz cy δεν ξέρω όμως σίγουρα για το βαθμό αξιοπιστίας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Mt3508 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!! Έχουμε μέρες ακόμα πρινντο τέλος του μήνα εύχομαι να έχουμε ευχάριστα πριν το τέλος του μήνα.. Άντρεα μου και εγώ από Κύπρο είναι δύσκολο να βρεις τα τεστ ωορρηξίας έχει όμως στο sktoutz cy δεν ξέρω όμως σίγουρα για το βαθμό αξιοπιστίας 

Να σε ρωτησω απο περιεργεια γτ δν πουλανε στην Κυπρο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Να σε ρωτησω απο περιεργεια γτ δν πουλανε στην Κυπρο;

Δεν ξέρω να σου πω σίγουρα.Νομιζω δεν είναι τόσο γνωστά .εγω από εδώ μέσα έμαθα για το τεστ ωορρηξίας και πήγα σε 2 3 φαρμακεία και ρώτησα και δεν είχαν μετά τα βρήκα σε μια σελίδα όμως είναι τα απλά με τους γραμμουλλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ήρθα να σας δώσω μπεμπεδοσκονη!!!!είχα σήμερα ραντεβού στον γιατρό άκουσα καρδούλα και είδαμε το σπορακι μας!!!!Ο δεύτερος σάκος δυστυχώς δεν αναπτύχθηκε αλλά δεν πειράζει έχουμε ένα δυνατό γερό σπορακι με καρδούλα που χτυπάει πάρα πολύ δυνατά!!!!εύχομαι αε όλες σύντομα ένα μωράκι!!!!!!!!

Συγχαρητήρια!!!!!!!! Με το καλο το μωρούλι σας!!!!!! Υγεια και πολλη καλη εγκυμοσύνη κορίτσι μου????? μας δινει πολλη χαρα& πολλη δυναμη! 

??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! τι κάνετε;; εμείς εχτές είχαμε ραντεβού στο γιατρό, είδαμε το φασόλι μας, έγινε 3.5 ολόκληρα εκατοστά.. Έχει χεράκια ποδαράκια και κουνιόταν ολόκληρο!! ??  κορίτσια μου εύχομαι όλες να το ζήσετε σύντομα όλο Αυτό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! τι κάνετε;; εμείς εχτές είχαμε ραντεβού στο γιατρό, είδαμε το φασόλι μας, έγινε 3.5 ολόκληρα εκατοστά.. Έχει χεράκια ποδαράκια και κουνιόταν ολόκληρο!! ??  κορίτσια μου εύχομαι όλες να το ζήσετε σύντομα όλο Αυτό!!

Καλημέρα κούκλα μου πόσο χαίρομαι δεν ξέρεις μπράβο με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! τι κάνετε;; εμείς εχτές είχαμε ραντεβού στο γιατρό, είδαμε το φασόλι μας, έγινε 3.5 ολόκληρα εκατοστά.. Έχει χεράκια ποδαράκια και κουνιόταν ολόκληρο!! ??  κορίτσια μου εύχομαι όλες να το ζήσετε σύντομα όλο Αυτό!!

Τι ομορφο ακουγεται αυτο που λες!!...Με το καλο να αδειασει η κοιλιτσα κ να γεμισει η αγκαλιτσα!!! 

@Ελενακι12 κλεισε τον μηνα ευχαριστα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Τι ομορφο ακουγεται αυτο που λες!!...Με το καλο να αδειασει η κοιλιτσα κ να γεμισει η αγκαλιτσα!!! 

@Ελενακι12 κλεισε τον μηνα ευχαριστα!!!! 

Μακαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...