Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Από άγχος άλλο τίποτα! Η αλήθεια επειδή πάντα πρίζεται εμένα ενώ τώρα όχι με παραξένεψε αρκετά! Θα κρατήσω τις ελπίδες μου μέχρι να έρθει η περίοδος.. αλλιώς ξανά στην προσπάθεια από τον επόμενο μήνα..

Για τη διψα το εχω ξανακουσει ως σύμπτωμα!!! Στο εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

@Ελενακι12 φιλη μου γιορταζεις σημερα;;;; 

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!

??????????????????

Ναι κοριτσάκι μου... Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κ σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Για τη διψα το εχω ξανακουσει ως σύμπτωμα!!! Στο εύχομαι!

Αλήθεια?! Μου δίνεις μια μικρή ελπίδα! Να σαι καλά!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Χρόνια σου πολλά κορίτσι .. με το καλό να αποκτήσεις κ Δευτερο μωρακιιιι.... Να σε χαίρονται οι δικοί σου...

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου??? κ εσύ ότι επιθυμείς τα καλύτερα σου εύχομαι κ πάντα υγεία πάνω από ολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Θα μας το ανοιξει η @Tokyo για τον Ιουνιο!!!  ??

Α κορίτσια δεν ήξερα ότι είχαμε πει καποια κοπέλα εννοειτε αντε @Tokyo παμε γερα να γεμισουμε εγκυουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελενακι12Χρονια πολλα!!!!! Εύχομαι υγεία πανω απ’ολα να χαιρεσαι την οικογενειά σου& σύντομα το  2ο νινί!!!!!!!!!??????❤️? 

Καλως μας ήρθες  @Άντρεα ! Εδω μοιραζόμαστε πολλες αγωνίες, χαρές, ελπίδες, απογοητεύσεις όμως κυρίως ειμαστε δίπλα η μια στην άλλη! Σου εύχομαι να εισαι εγκυούλα και να φέρεις γούρι στο γκρουπάκι μας? πραγματικά! Αν ( φτου-φτου) δεν είσαι γρήγορα να αποκτήσεις μωράκι... αλλες προσπαθούμε καιρό αλλες πιο λίγο.. το σίγουρο ομως ειναι πως με ΔΕ το βάζουμε κατω& θα κάνουμε μωρα! Πολλα μωρα!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναι κοριτσάκι μου... Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κ σε εσένα εύχομαι τα καλύτερα ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@Ελενακι12 χρόνια πολλά σε σένα και σε όλες τις όμορφες Ελενες της Ελλάδας..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

@Ελενακι12Χρονια πολλα!!!!! Εύχομαι υγεία πανω απ’ολα να χαιρεσαι την οικογενειά σου& σύντομα το  2ο νινί!!!!!!!!!??????❤️? 

Καλως μας ήρθες  @Άντρεα ! Εδω μοιραζόμαστε πολλες αγωνίες, χαρές, ελπίδες, απογοητεύσεις όμως κυρίως ειμαστε δίπλα η μια στην άλλη! Σου εύχομαι να εισαι εγκυούλα και να φέρεις γούρι στο γκρουπάκι μας? πραγματικά! Αν ( φτου-φτου) δεν είσαι γρήγορα να αποκτήσεις μωράκι... αλλες προσπαθούμε καιρό αλλες πιο λίγο.. το σίγουρο ομως ειναι πως με ΔΕ το βάζουμε κατω& θα κάνουμε μωρα! Πολλα μωρα!!!!?????

Να σαι καλά @Jesabell μου! Μου έδωσε πολύ θετική ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Αλήθεια?! Μου δίνεις μια μικρή ελπίδα! Να σαι καλά!

 

Τι να σου πω, δε θέλω να σε ξεσηκωνω αλλα το εχω δει σε διάφορα βιντεάκια με γυναικες που λενε συμπτώματα πριν την καθυστέρηση αλλα ακόμη κ σε φορουμ σαν το δικο μας. Βέβαια δεν ήταν το μόνο σύμπτωμα, αλλα είναι κατι :-)

Πόσο καιρό προσπαθείς και αν επιτρέπεται πόσο χρονών είσαι;

@Ελενακι12 χρόνια πολλά! Κ με ενα μωράκι εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Άντρεα είπε:

Να σαι καλά @Jesabell μου! Μου έδωσε πολύ θετική ενέργεια!

Ωραιο μνμ θα κανουμε μωρα ολες να το θυμαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

Τι να σου πω, δε θέλω να σε ξεσηκωνω αλλα το εχω δει σε διάφορα βιντεάκια με γυναικες που λενε συμπτώματα πριν την καθυστέρηση αλλα ακόμη κ σε φορουμ σαν το δικο μας. Βέβαια δεν ήταν το μόνο σύμπτωμα, αλλα είναι κατι :-)

Πόσο καιρό προσπαθείς και αν επιτρέπεται πόσο χρονών είσαι;

@Ελενακι12 χρόνια πολλά! Κ με ενα μωράκι εύχομαι!

Μακάρι πραγματικά το εύχομαι! Προσπαθούμε σχεδόν 2 χρόνια και είμαι 27 ετών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τα φώτα σας... Είμαι στην 19η μέρα του κύκλου με ωορυξια βάση εφαρμογής στις 16/5,αλλα επειδή δε την εμπιστεύομαι,του δώσε και κατάλαβε αυτό το μήνα και συνεχίζω δλδ????...απλα απ τη μέρα της ωορυξιας(θα μου πείτε σίγα 5μερες πέρασαν)  και μετά ζεστενομαι συνεχώς που εγώ είμαι ο ορισμός της κρυουλιαρας,συν ότι νοιώθω ένα μούδιασμα χαμηλά και κάπου κάπου τραβηγματακια...Λέτε να γίνει το θαύμα??? Ή κατα φαντασίαν έγκυος και βλέπω συμπτώματα εκεί που δεν υπάρχουν??????????

@Άντρεα Καλώς ήρθες στη παρέα μας!!! 

@Ελενακι12 κοριτσάκι πολύχρονη και ότι μα ότι ποθεί η ψυχούλα σου!!!! ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κούκλα μου??? κ εσύ ότι επιθυμείς τα καλύτερα σου εύχομαι κ πάντα υγεία πάνω από ολα 

Πολύχρονη κορίτσι κι όλα τα καλά να έχεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

@Ελενακι12Χρονια πολλα!!!!! Εύχομαι υγεία πανω απ’ολα να χαιρεσαι την οικογενειά σου& σύντομα το  2ο νινί!!!!!!!!!??????❤️? 

Καλως μας ήρθες  @Άντρεα ! Εδω μοιραζόμαστε πολλες αγωνίες, χαρές, ελπίδες, απογοητεύσεις όμως κυρίως ειμαστε δίπλα η μια στην άλλη! Σου εύχομαι να εισαι εγκυούλα και να φέρεις γούρι στο γκρουπάκι μας? πραγματικά! Αν ( φτου-φτου) δεν είσαι γρήγορα να αποκτήσεις μωράκι... αλλες προσπαθούμε καιρό αλλες πιο λίγο.. το σίγουρο ομως ειναι πως με ΔΕ το βάζουμε κατω& θα κάνουμε μωρα! Πολλα μωρα!!!!?????

Ευχαριστώ πολύ κούκλα μου γλυκιά τα καλύτερα εύχομαι❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Πολύχρονη κορίτσι κι όλα τα καλά να έχεις!!! 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μ κ εσύ ότι επιθυμείς σου εύχομαι ❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Gwgouli?? είπε:

Κορίτσια τα φώτα σας... Είμαι στην 19η μέρα του κύκλου με ωορυξια βάση εφαρμογής στις 16/5,αλλα επειδή δε την εμπιστεύομαι,του δώσε και κατάλαβε αυτό το μήνα και συνεχίζω δλδ????...απλα απ τη μέρα της ωορυξιας(θα μου πείτε σίγα 5μερες πέρασαν)  και μετά ζεστενομαι συνεχώς που εγώ είμαι ο ορισμός της κρυουλιαρας,συν ότι νοιώθω ένα μούδιασμα χαμηλά και κάπου κάπου τραβηγματακια...Λέτε να γίνει το θαύμα??? Ή κατα φαντασίαν έγκυος και βλέπω συμπτώματα εκεί που δεν υπάρχουν??????????

@Άντρεα Καλώς ήρθες στη παρέα μας!!! 

@Ελενακι12 κοριτσάκι πολύχρονη και ότι μα ότι ποθεί η ψυχούλα σου!!!! ???????

Ευχαριστώ πολύ κ εσύ ότι επιθυμείς σου εύχομαι τα καλύτερα ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Μακάρι πραγματικά το εύχομαι! Προσπαθούμε σχεδόν 2 χρόνια και είμαι 27 ετών.

στις πριν 5 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Τι να σου πω, δε θέλω να σε ξεσηκωνω αλλα το εχω δει σε διάφορα βιντεάκια με γυναικες που λενε συμπτώματα πριν την καθυστέρηση αλλα ακόμη κ σε φορουμ σαν το δικο μας. Βέβαια δεν ήταν το μόνο σύμπτωμα, αλλα είναι κατι :-)

Πόσο καιρό προσπαθείς και αν επιτρέπεται πόσο χρονών είσαι;

@Ελενακι12 χρόνια πολλά! Κ με ενα μωράκι εύχομαι!

Ευχαριστώ πολύ τα καλύτερα εύχομαι και σε σένα ❤️❤️❤️❤️??❤️❤️❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια μου γειά σας, είμαι κ εγώ πολύ αγχωμένη. Περιμένω περίοδο την Πέμπτη. Πάντα 2 μέρες πριν είχα πρισμένο στήθος, αυτή τη φορά δεν έχω καθόλου πρισμένο στήθος, ούτε πονάω, λες και δεν περιμένω περίοδο, είμαι μόνο πολύ φουσκωμένη κάτω χαμηλά. Κάτι άλλο που πρόσεξα την τελευταία εβδομάδα είναι ότι νιώθω ώρες ώρες τις παλάμες μου να καίνε, τόσο που τα βάζω κάτω από το νερό, και δειψάω πάρα πολύ ενώ κανονικά δεν πίνω σχεδόν καθόλου νερό. Ξέρω ότι αυτά δεν είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης, με παραξένεψαν πολύ όμως και είπα να τα μοιραστώ μαζί σας. Είχε κάποια παρόμοια συμπτώματα;; Τι συμπτώματα είχατε εσείς 2 μέρες πριν την περίοδο.;Προσπαθούμε μεγάλοοο διάστημα και δεν τα καταφέραμε ακόμη.

Αντρεα μου κ εγω ειμαι τωρα 6 βδομάδα εγγυος και πριν καν την καθυστερηση ηθελα να πινω πολλά νερα και χυμούς γιατι συνεχεια διψουσα!λες??στο ευχομαι ολοψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλες , ο μήνας τελειώνει , μακαρι καποιες να έχουν ευχάριστα αποτελέσματα...και σε οποιες δεν μας έκατσε σ αυτόν τον μηνα  θα κατσει στον επομενο ...καλοκαιρακι μπροστα θα το πετυχουμε ???[smilie=sex.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημερααα κούκλες μου?τι κάνετε? 

Καλημερα κοριτσιαααα!!!! ??? εγω σημερα 14η μερα και δν βρηκα ωορηξια μπορει να ειναι νωρις ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/5/2019 at 12:07 ΠΜ, ο/η Κύνθια είπε:

Ευχαριστουμε για την μπεμπεδοσκονη και για τις ευχες!! Ακουσατε καρδουλα?

Ναι ακουσαμε πριν 2 βδομαδες!!!!!!!!ηταν ενα μικρο σπορακι!! ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Κορίτσια μου γειά σας, είμαι κ εγώ πολύ αγχωμένη. Περιμένω περίοδο την Πέμπτη. Πάντα 2 μέρες πριν είχα πρισμένο στήθος, αυτή τη φορά δεν έχω καθόλου πρισμένο στήθος, ούτε πονάω, λες και δεν περιμένω περίοδο, είμαι μόνο πολύ φουσκωμένη κάτω χαμηλά. Κάτι άλλο που πρόσεξα την τελευταία εβδομάδα είναι ότι νιώθω ώρες ώρες τις παλάμες μου να καίνε, τόσο που τα βάζω κάτω από το νερό, και δειψάω πάρα πολύ ενώ κανονικά δεν πίνω σχεδόν καθόλου νερό. Ξέρω ότι αυτά δεν είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης, με παραξένεψαν πολύ όμως και είπα να τα μοιραστώ μαζί σας. Είχε κάποια παρόμοια συμπτώματα;; Τι συμπτώματα είχατε εσείς 2 μέρες πριν την περίοδο.;Προσπαθούμε μεγάλοοο διάστημα και δεν τα καταφέραμε ακόμη.

Καλημερα!!!!!! Καλως ηρθες κ εσυ!!αυτο με το νερο που λες....παρουσα...σημερα μπηκαμε 8η βδομαδα κ εχω τρελαθει στο νερο!μιλαμε για πολλη διψα ρε κοριτσια!!!!ειδικα τα πρωινα ζηταω χυμους!στην μικρη δεν το ειχα,τουλαχιστον δεν το θυμαμαι!τωρα το σπορακι φαινεται να διψαει!!!!!!!!!αφηστε ο πονος στο στηθος!παναγια μου κ χριστε μου!!!!!!!!δεν θελω να σε ξεσηκωσω αλλα τουλαχιστον εγω το ζω αυτο τωρα στη δευτερη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ελενακι12 κοριτσι μου χρονια πολλα για χθες!!!!!!!!με το καλο να σ ερθουν ευχαριστα νεα!

Κοριτσια μου οι υπολοιπες να χαιρεστε οποιον εχετε!!εμεις σημερα 8η βδομαδα..το μεσημεριανο φαγητο,αν δεν εχει κοπει τελειως,εχει ελαττωθει κατα πολυ γιατι δεν μπορω να το χωνεψω μαλλον..πινω λιτρα νερου ολη μερα κ το στηθος εχει παρει φωτια!μιλαμε για πονο!!!σας σκεφτομαι ολες!!!!φιλακια πολλα!! ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...