Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

Κορίτσια μ  μια βοήθεια εχθές ένιωθα χαμηλά πόνο κ πρισμενη στην κοιλιά λέτε να έχω ωορρηξία? Φυσικά ήρθα σε επαφή χθες το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μ  μια βοήθεια εχθές ένιωθα χαμηλά πόνο κ πρισμενη στην κοιλιά λέτε να έχω ωορρηξία? Φυσικά ήρθα σε επαφή χθες το βραδυ

Μπορει.. ναι.. τι μερα τ κυκλου ησουν; Αν θυμαμαι ως την14η δεν την ειχες βρει.. σωστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Μπορει.. ναι.. τι μερα τ κυκλου ησουν; Αν θυμαμαι ως την14η δεν την ειχες βρει.. σωστα;

Πολύ σωστά κορίτσι μ σήμερα είμαι στην 19η μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αντε ελπίζω να μην έρθει ούτε σε εσένα κ να έχουμε ευχάριστα ❤️

Ελπίζω και εγώ αλλά δεν αφήνω και πολλά περιθώρια γιατί φοβάμαι μην απογοητεύσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Ελπίζω και εγώ αλλά δεν αφήνω και πολλά περιθώρια γιατί φοβάμαι μην απογοητεύσω.

Καλά κάνεις κορίτσι μ όλα καλά να πανε❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Πολύ σωστά κορίτσι μ σήμερα είμαι στην 19η μέρα 

Μπορει φυσικά! Αν αργησες να κανεις!!! Στο ευχομαι κορίτσι μου! Κανε αγκαλίτες πολλες& θα γινει το θαυματακι!!! Ναι;;; keep going?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Jesabell είπε:

Μπορει φυσικά! Αν αργησες να κανεις!!! Στο ευχομαι κορίτσι μου! Κανε αγκαλίτες πολλες& θα γινει το θαυματακι!!! Ναι;;; keep going?

Τελειαααα.... Ναι φυσικά θα κάνω αγκαλίτσες εκεί που με κυνηγούσε τώρα τον κυνηγάω εγω?????σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια κοπέλα μ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Ελπίζω και εγώ αλλά δεν αφήνω και πολλά περιθώρια γιατί φοβάμαι μην απογοητεύσω.

Σ εμένα σήμερα άρχισαν τα συμπτώματα της περιόδου, ελπίζω αύριο να έρθει να ξέρω τουλάχιστον πως υπολόγισα σωστά την ωορρηξία, άσχετα αν δεν μου έκατσε το ευχάριστο... Εύχομαι ολόψυχα να μην την δεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Σ εμένα σήμερα άρχισαν τα συμπτώματα της περιόδου, ελπίζω αύριο να έρθει να ξέρω τουλάχιστον πως υπολόγισα σωστά την ωορρηξία, άσχετα αν δεν μου έκατσε το ευχάριστο... Εύχομαι ολόψυχα να μην την δεις!!! 

Και σε μένα ξεκίνησαν τα Προεόρτια..  Δεν πειράζει next time. Ευχομαι να μην δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια μου, τι κανετε ?πως πανε οι προσπάθειες? ..και μενα για τον επομενο μηνα με βλεπω..θα κανουμε άλλη ομαδουλα Ιουνιου μπας και ειμαστε πιο τυχερες..φιλια σε ολες. βουρ στις προσπάθειες μην εγκαταλείπετε  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Κοριτσακια μακάρι να είμαι κ ο Ιούνιος να φέρει σε όλες ευχάριστα! Για το Μάη είναι καμιά που περιμένει; μονο η Σταυρι νομίζω... 

Κι γωωω!!!!τέλος του μήνα!!!κι ελπίζω να μην έρθει γιατί τον ξελιγωσα τον άνθρωπο!!!????ανάσα δε πήρε!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Αντε ελπίζω να μην έρθει ούτε σε εσένα κ να έχουμε ευχάριστα ❤️

 

στις πριν 19 ώρες, ο/η Kattie93 είπε:

Καλημέρα. Θα πρέπει να αδιαθετησεις την 34 ημέρα. Δηλαδή 14 ημέρες μετά την ωορρηξία. 

 

στις πριν 20 ώρες, ο/η Nektarinaki_love είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια και απο εμέναααα!!!χανομαι γιατι τρέχω με τις ετοιμασίες του γάμου!τι κάνετε??μιας και μιλατε για κοιλιτσες,εγω παντως σε εμενα ειδα μεγαααλη διαφορα!ηδη με καταλαβαινουνε οτι ειμαι εγκυος!δοκιμαζα τα ρουχα που θα βαλω στην παραμονη του γαμου μου και δειτε κοιλιτσα!και λεω: αν ειμαι ετσι 11 εβδομαδων στην παραμονη που θα ειμαι σχεδον στην 16η πως θα φαινομαι???χαχαχαχ την ανεβαζω λιγο να τη δειτε και θα την σβησω!

 

 

7CED68FF-A81D-4137-B511-D9FFDC07D7FE.jpeg

Καλημερούδια κοριτσάκια μου. Τι κανετε?? Εμένα σημερα κατεβαίνει.. 14 μέρες μετά την οωρηξια ακριβώς. @Γιάννα 36  τι έγινε με σενα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε ολες. Είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ αλλά νιώθω ότι χρειάζομαι τη βοήθεια σας. Σήμερα το πρωί και με μια μέρα καθυστέρηση έκανα το θετικό τεστ που βλέπετε ολοκάθαρα στη φωτογραφία. Αφού σοκαρίστηκα γιατί δε το περίμενα και αφού μπήκα για μπανιο να συνελθω, βγαινοντας συνειδητοποιήσα ότι η γραμμη του τεστ είχε εξαφανιστεί τελείως  όπως βλέπετε στη δεύτερη φωτογραφία. Φυσικά και θα πάω για χοριακη  το πρωί για να ξεκαθαρίσω τη κατάσταση αλλά εμού φάνηκε πάρα πολύ περίεργο και αποφάσισα να το ψάξω και δε βρήκα κάτι σχετικό σε ελληνικό φόρουμ. Έχει καμία από εσάς αντιμετωπίσει παρόμοιο θέμα με τεστ εγκυμοσύνης ?

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

 

received_2025417447764912.jpeg

15582574372155211181709627400322.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η natasa n είπε:

Καλημέρα σε ολες. Είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ αλλά νιώθω ότι χρειάζομαι τη βοήθεια σας. Σήμερα το πρωί και με μια μέρα καθυστέρηση έκανα το θετικό τεστ που βλέπετε ολοκάθαρα στη φωτογραφία. Αφού σοκαρίστηκα γιατί δε το περίμενα και αφού μπήκα για μπανιο να συνελθω, βγαινοντας συνειδητοποιήσα ότι η γραμμη του τεστ είχε εξαφανιστεί τελείως  όπως βλέπετε στη δεύτερη φωτογραφία. Φυσικά και θα πάω για χοριακη  το πρωί για να ξεκαθαρίσω τη κατάσταση αλλά εμού φάνηκε πάρα πολύ περίεργο και αποφάσισα να το ψάξω και δε βρήκα κάτι σχετικό σε ελληνικό φόρουμ. Έχει καμία από εσάς αντιμετωπίσει παρόμοιο θέμα με τεστ εγκυμοσύνης ?

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

 

received_2025417447764912.jpeg

15582574372155211181709627400322.jpg

Καλημερα και καλως ηρθες!!! Μολις ειδα την πανω φωτο ειπα τι ωραια εχουμε εγκυουλα!!! Με το καλο!!! Αν δν κανω λαθος το αποτελεσμα σβηνει μετα απο ωρα γι αυτο ειναι στην 2η φωτο ετσι!!!! Μην ανυσηχεις!!!! Καλη χοριακη!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

 

 

Καλημερούδια κοριτσάκια μου. Τι κανετε?? Εμένα σημερα κατεβαίνει.. 14 μέρες μετά την οωρηξια ακριβώς. @Γιάννα 36  τι έγινε με σενα???

Καλημέρα και καλή Κυριακή! Σήμερα θα κατέβει κι εμένα, πέφτει η θερμοκρασία, λίγο πονάω. Δεν μας πέτυχε, θα μας πετύχει άλλο μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα και καλή Κυριακή! Σήμερα θα κατέβει κι εμένα, πέφτει η θερμοκρασία, λίγο πονάω. Δεν μας πέτυχε, θα μας πετύχει άλλο μήνα! 

Καλημερα κοριτσια!!! ?? εγω τωρα ξεκινησα τις προσπαθειες Μαιου ειμαι τελευταια μαλλον!!! Να ειναι σε ολες μας οι επομενες προσπ τυχερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Καλημερα κοριτσια!!! ?? εγω τωρα ξεκινησα τις προσπαθειες Μαιου ειμαι τελευταια μαλλον!!! Να ειναι σε ολες μας οι επομενες προσπ τυχερες!!

Καλησπερα κοριτσι!! Σε λιγες μερες ξεκιναω κ γω νεες προσπαθειες!!! Παμε δυναμικα για τον αλλο μηνα!! ??? μακαρι να μας παει καλυτερα ο Ιουνιος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!! Κ εγώ στις προσπάθειες είμαι μια βδομαδα μετά από σαλπιγγογραφια..μακαρι σε όλες να γίνει αυτό που επιθυμούμε!! Αλλιώς τον επόμενο μήνα δε πειραζει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η natasa n είπε:

Καλημέρα σε ολες. Είναι η πρώτη φορά που γράφω εδώ αλλά νιώθω ότι χρειάζομαι τη βοήθεια σας. Σήμερα το πρωί και με μια μέρα καθυστέρηση έκανα το θετικό τεστ που βλέπετε ολοκάθαρα στη φωτογραφία. Αφού σοκαρίστηκα γιατί δε το περίμενα και αφού μπήκα για μπανιο να συνελθω, βγαινοντας συνειδητοποιήσα ότι η γραμμη του τεστ είχε εξαφανιστεί τελείως  όπως βλέπετε στη δεύτερη φωτογραφία. Φυσικά και θα πάω για χοριακη  το πρωί για να ξεκαθαρίσω τη κατάσταση αλλά εμού φάνηκε πάρα πολύ περίεργο και αποφάσισα να το ψάξω και δε βρήκα κάτι σχετικό σε ελληνικό φόρουμ. Έχει καμία από εσάς αντιμετωπίσει παρόμοιο θέμα με τεστ εγκυμοσύνης ?

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!

 

received_2025417447764912.jpeg

15582574372155211181709627400322.jpg

καλησπέρα και καλως ηρθες στην παρεα μας.. καταρχήν μην πανικοβάλλεσαι...  θα κανεις την χοριακη σου και θα σιγουρευτείς ..Περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου και σου στελνουμε ολες θετικη σκεψη... με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπερα κοριτσι!! Σε λιγες μερες ξεκιναω κ γω νεες προσπαθειες!!! Παμε δυναμικα για τον αλλο μηνα!! ??? μακαρι να μας παει καλυτερα ο Ιουνιος!!!

Παμε δυνατα να το πιασουμε!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Βλέπω ότι τελικά μαζευόμαστε για το θέμα του Ιουνίου σιγά σιγά... Εύχομαι @Κύνθια να δώσεις την ευχάριστη είδηση του μήνα!!! @natasa n καλώς ήρθες και καλά αποτελέσματα! Νομίζω κ γω ότι αν περάσει κάποια ώρα το τεστ χάνει την αξιοπιστία του, οπότε το πρώτο αποτέλεσμα είναι το σωστό! Μια ανάλυση αίματος θα στα ξεκαθαρίσει! 

Για το θέμα του Ιουνίου τι λέτε για "μωρό μου καλοκαιρινό"; μου το θύμισε ένα τραγουδάκι ανάλαφρο μεν, ευχάριστο δε (κοινώς καλοκαιρινό!). 

Σου υπόσχομαι αυτό το καλοκαίρι
Να `ναι ένα απ’ τα πιο ωραία............

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσι κατι ασχετο..Γνωρίζετε αν κάποιο βότανο βοηθάει στην απορρόφηση του σιδήρου;;

Μόνο φυσικός χυμός πορτοκαλί γνωρίζω. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...