Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι κανετε κοριτσια;;Πως παει;;Ειχαμε καμμια γκυούλα;; Ειμαστε στα μισα του μήνα..Σας εχω χασει λιγακι..

Εγω παω για Συμμετοχή στο θεμα του Ιουνίου? ήρθε η κακίστρω! Ευχομαι να εχουμε εγκυούλες μεχρι το τέλος του μήνα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Εγω παω για Συμμετοχή στο θεμα του Ιουνίου? ήρθε η κακίστρω! Ευχομαι να εχουμε εγκυούλες μεχρι το τέλος του μήνα???

χαχχα!Ευχομαι να εχουμε κάποιο κοριτσακι συντομα.Δεν μπορει!Τόσες εδω μεσα ,κάποια θα τσακωσει το σπορακι. Δυναμικα για τον άλλο μήνα λοιπόν!Υπόμονη και επιμονη!Εμεις όπως μας βλέπω παμε απο Ιούλιο και να δούμε.Δεν πειράζει.Να γίνει και ας αργήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!εγώ τον έχω ξεζουμισει τον χριστιανό,ανασα δεν έχει πάρει!!????Βάση εφαρμογής ωορυξια έχω σήμερα αλλά απ τις 9/5 τον έχω πραγματικά ξεζουμισει εκτός από κάνα δυο μέρες που τον άφησα να ξεκουραστεί...και λέω να το πάω έτσι για 4-5 μέρες ακόμα μιας που είπα αυτή τη φορά να μην πάρω τεστακια και να θυμηθώ τις αρχές της σχέσης μας που δε περνάμε ανάσα!!!!???ελπίζω κι εύχομαι να έρθει το ζουζούνι αυτή τη φορά!!!??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gwgouli32 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!εγώ τον έχω ξεζουμισει τον χριστιανό,ανασα δεν έχει πάρει!!????Βάση εφαρμογής ωορυξια έχω σήμερα αλλά απ τις 9/5 τον έχω πραγματικά ξεζουμισει εκτός από κάνα δυο μέρες που τον άφησα να ξεκουραστεί...και λέω να το πάω έτσι για 4-5 μέρες ακόμα μιας που είπα αυτή τη φορά να μην πάρω τεστακια και να θυμηθώ τις αρχές της σχέσης μας που δε περνάμε ανάσα!!!!???ελπίζω κι εύχομαι να έρθει το ζουζούνι αυτή τη φορά!!!??????

Δώστου να καταλάβει!!!!! Κάνε χαμούλη!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Σου εύχομαο γρήγορα ενα νινακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Jesabell είπε:

Δώστου να καταλάβει!!!!! Κάνε χαμούλη!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Σου εύχομαο γρήγορα ενα νινακι!!

Απ το στόμα σου και στου Θεού το αυτί!!!????γρήγορα για όλες μας!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/5/2019 at 11:42 ΠΜ, ο/η Ελενακι12 είπε:

 

Καλημέρα κορίτσια μου???☀️

Καλημέρα κοριτσια μου 30η μέρα σήμερα για μένα με το ημερολόγιο να δείχνει ότι θ αδιαθετησω  σύμφωνα με την οωρηξια μου βέβαια που έκανα 20η το( ελεγχω με τεστ) έχω ακόμα μέρες, κατά τ αλλά όλα τα συμπτώματα περιοδου .εσείς πως είστε?? Ποιες αναμένουμε εκτός από τη @Γιάννα 36 που θυμάμαι εχουμε κι άλλη???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μου!! τι κάνετε; πως είστε;; πέρασα για να σας φέρω γούρι και μπεμπεδοσκονη!! ❤️

Καλημέρα κορίτσι μ ευχαριστούμε πολυ❤️❤️❤️❤️εγώ έχω ακόμα 10 μέρες οπότε θα την χρειαστώ 100%?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου 30η μέρα σήμερα για μένα με το ημερολόγιο να δείχνει ότι θ αδιαθετησω  σύμφωνα με την οωρηξια μου βέβαια που έκανα 20η το( ελεγχω με τεστ) έχω ακόμα μέρες, κατά τ αλλά όλα τα συμπτώματα περιοδου .εσείς πως είστε?? Ποιες αναμένουμε εκτός από τη @Γιάννα 36 που θυμάμαι εχουμε κι άλλη???

Καλημεραααα... Εγώ σε 10 μερούλες βέβαια προσπαθώ ακόμα γιατί δεν έκανα ωορρηξία την 14η οπότε ακόμα εργάζομαι ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ ευχαριστούμε πολυ❤️❤️❤️❤️εγώ έχω ακόμα 10 μέρες οπότε θα την χρειαστώ 100%?

@Mantarini εγώ τη χρειάζομαι αλλά δεν νομίζω βάση ημερολογίου περιμενω σημερα βάση οωρηξιας περιμενω Δευτέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια εύχομαι όσες είστε στην αναμονή να μην σας έρθει ποτέ η τρισκαταρατη!!! Κάντε αγαπουλες πολλές πολλές!!! ❤️

Χαχαχα από την πολύ δουλειά παιρνουμε κ ένα ρεπό για ξεκούραση ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Χαχαχα από την πολύ δουλειά παιρνουμε κ ένα ρεπό για ξεκούραση ?????

χαχαχα Ε χρειάζεται και μια ανάσα που και που... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μ καλημέρα για πείτε μου από εδώ κ πέρα πως να συνεχίσω μέρα παρά μέρα η κάθε μέρα έκανα τεστ ωορρηξίας κ έκανα μέχρι την 14η μέρα αλλά δεν έκανα ωορρηξία κ δεν είχα αλλά τεστ τώρα πως να έρχομαι σε επαφες για να κάνω καλή δουλειά? Κ πείτε μ αν τα έχω πάει καλά μέχρι τωρα?

Screenshot_20190517-122201.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!   ??? τι κάνετε??? 

Γειά σου @Κύνθια! Εγω καλά παρέα με την κακίστρω?.. παω για Θέμα Ιουνίου! Για να δούμε 6ος  μηνας του χρόνου κ τυχερός;;;; Εσυ; Πως είσαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!   ??? τι κάνετε??? 

Καλησπέρα @Κύνθιαμου καλά εσύ πως είσαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!!!   ??? τι κάνετε??? 

Περιμένουμε περίοδο και ήμαστε μες τα νευρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Γειά σου @Κύνθια! Εγω καλά παρέα με την κακίστρω?.. παω για Θέμα Ιουνίου! Για να δούμε 6ος  μηνας του χρόνου κ τυχερός;;;; Εσυ; Πως είσαι;;

Α ρε Jess.. δεν πειραζει παμε για Ιουνιο!!! ευχομαι να ειναι τυχερος !!!εγω ειμαι στην 9η μερα κυκλου και απο αυριο ξεκιναω επαφες!!! στην 12η θα κανω και τα τεστ να δουμε!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ελενακι12 είπε:

Καλησπέρα @Κύνθιαμου καλά εσύ πως είσαι? 

καλα ειμαι και εγω ξεκιναω αυριο προσπαθειες!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

Α ρε Jess.. δεν πειραζει παμε για Ιουνιο!!! ευχομαι να ειναι τυχερος !!!εγω ειμαι στην 9η μερα κυκλου και απο αυριο ξεκιναω επαφες!!! στην 12η θα κανω και τα τεστ να δουμε!!!?

Αντε με το καλό!!!! Κάνε « χαμούλη»!!!!!!!

????? ομορφες& καρπερες αγκαλίτσες!!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

καλα ειμαι και εγω ξεκιναω αυριο προσπαθειες!!!!?

Καλή επιτυχία σου εύχομαι κούκλα μου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου !! Τι μου κάνετε??? Άντε να βάλουμε την θετική μας ενέργεια να ακούσουμε κάνα χαρμόσυνο αυτό το μήνα να ξεσηκωθεί το γκρουπ μας ??? 

Εύχομαι ολόψυχα αυτό το τελευταίο δεκαήμερο που έμεινε περίπου να ακούσουμε ευχάριστα!

Μπαίνω και εγώ στο θεματάκι το Ιούνη μιας και μας έκανε την επίσκεψη η ακατανομαστη γι'αυτό το μήνα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...