Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η MAROYLI είπε:

 Σε ευχαριστω πολυ πολυ!Κι εσυ να εχεις μια τελεια εγκυμοσύνη.

Μολις γυρισα!283 η χοριακη!Πιστευω οτι ειναι καλη ε;;;Το καλυτερο Πασχαλιατικο δωρο !Ειμαι πολυ χαρούμενη!Τι πρεπει να κάνω απο εδω και εμπρος;;Τηλ.στο γιατρο;;Εσυ που εισαι μπροστα να με κατευθύνεις.

Συγχαρητήρια!Τι ευχάριστα νέα! Μπράβο κορίτσι μου, εύχομαι όλα να πάνε  καλά!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η MAROYLI είπε:

 Σε ευχαριστω πολυ πολυ!Κι εσυ να εχεις μια τελεια εγκυμοσύνη.

Μολις γυρισα!283 η χοριακη!Πιστευω οτι ειναι καλη ε;;;Το καλυτερο Πασχαλιατικο δωρο !Ειμαι πολυ χαρούμενη!Τι πρεπει να κάνω απο εδω και εμπρος;;Τηλ.στο γιατρο;;Εσυ που εισαι μπροστα να με κατευθύνεις.

Μπράβο σου κορίτσι μου... Πάμε πολύ δυναμικά κ χαίρομαι.. να συνεχίσουμε έτσι...καλή επιτυχία σε όλες.. αυτό το μήνα μπαίνω κ εγώ δυναμικά μαζί σας. Είμαι στην 8η μέρα... Γενικά νιώθω περίεργα δεν έχω την εμμονή που είχα προλάβει προ χειρόυργειου...πήρα τεστ ωορηξιας αλλά σκεφτομαι να μη τα χρησιμοποιήσω αυτό το μήνα. Φοβία Μ έχει πιάσει?δε ξέρω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!! Τέλεια νέα!!! Με το καλό το μωράκι Σου!! περιμένουμε την τιμή της χοριακης... εύχομαι να ναι στο θεό!!!

Ποσο γουρλου ησουν βρε κορίτσι!!! Ο Απρίλης ήταν φουλ!!! Κ εννοείται γυρισα μολις Αθήνα κ λεω ας μπω να δω κανενα νεο κ τσουυυπ... κ αλλη έγκυος! Ειναι πλεον επίσημο... είσοδος στο φόρουμ κ εγκυμοσύνη!

@MAROYLI συγχαρητήρια! Με το καλό ενα γερό μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tokyo είπε:

@MAROYLI κ η κλασσική ερώτηση, επαφές είχες κάθε μέρα; ή κάθε δεύτερη; χρησιμοποίησες τεστακια ωορρηξίας; 

 

Κ εγωωω να μάθωωωω Τοκυο μπράβο✌️✌️✌️✌️✌️✌️??????????Που ρωτησες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η MAROYLI είπε:

Κορίτσια σας ευχαριστω παρα πολυ ολες.Δεν εχω καρδούλες να σας κανω.Σας στέλνω μπολικη μπεμπεδόσκονη και πολλα χαμόγελα αισιοδοξίας!Ευχομαι γρήγορα να παρετε ολες σειρά και ολες να ειμαστε με φουσκωμένες κοιλιτσες!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό το μωράκι σου!!!!!!!!

Ευχαριστω πολυ πολυ!Με το καλο και το δικο σου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

@MAROYLI κ η κλασσική ερώτηση, επαφές είχες κάθε μέρα; ή κάθε δεύτερη; χρησιμοποίησες τεστακια ωορρηξίας; 

 

Καλημερα και καλο μηνα!Σε λιγο θα ανακοινωσω τα ευχαριστα.Κρατηθηκα για να του κανω εκπληξη σημερα.!

Χρησιμοποίησα τεστ της precdictor. Εκανα τεστ απο την 11η ημερα και κοκκίνησε την 15 ημερα.

Επαφές είχαμε 11 ,13 ,15 ,16, 18.Γενικά του δώσαμε και κατάλαβε! Πιστεύω οτι η 15η ήταν η τυχερή μου μέρα!

Σας ευχομαι σύντομα να το πετύχετε κι εσεις κορίτσια! Τις καλύτερες ευχές μου να μείνετε όλες εγκυούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Ποσο γουρλου ησουν βρε κορίτσι!!! Ο Απρίλης ήταν φουλ!!! Κ εννοείται γυρισα μολις Αθήνα κ λεω ας μπω να δω κανενα νεο κ τσουυυπ... κ αλλη έγκυος! Ειναι πλεον επίσημο... είσοδος στο φόρουμ κ εγκυμοσύνη!

@MAROYLI συγχαρητήρια! Με το καλό ενα γερό μωράκι!

Σ ευχαριστω πολυ!Την επομενη που θα μπεις να μας ανακοινωσεις τα δικα σου ευχάριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ναι τηλέφωνο στο γιατρό κοπέλα μου... Και ίσως σου ζητήσει σε 24ωρα επανάληψη της χοριακη.... 

Ευχαριστω κορίτσια!Θα τον παρω αυριο να μου πει τι να κανω!Καλο μήνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Κορίτσι μου συγχαρητήρια πολύ ευχάριστα νέα!!! με το καλό!! μας έκανες καλή αρχή!όλα να πάνε καλά!!! στείλε και για μας  τις υπόλοιπες την τυχερή σου μπεμπεδόσκονη!

Καλο μήνα κορίτσι μου και μπεμπεδόσκονη προς πασα κατεύθυνση!Να πιάσει όλες σας!Τωρα θα γινουν τα αποκαλυπτήρια!Θα σας πω τα νεα το βραδυ!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια!Ο Μάης ο μήνας  της χαράς ,των λουλουδιών , της αναγέννησης της φύσης και της ανθοφορίας!  Ας ανθίσει και ας γεμίσει σποράκια στις κοιλίτσες μας!Να είναι τυχερός για όοοοοσο περισσότερες από εμάς!!Να περάσετε όμορφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλο μηνα κοριτσια!!! Ο Μαης ειναι ο μηνας που εχω τα γενεθλια μου...κ φετος (δεν) περιμενω περιοδο ακριβως εκεινη την μερα..Πιστευω ολες καταλαβαινετε ποιο θελω να ειναι το δωρο μου!!! Καλο μηνα με υγεια και πολλα σπορακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MAROYLI είπε:

Καλημερα και καλο μηνα!Σε λιγο θα ανακοινωσω τα ευχαριστα.Κρατηθηκα για να του κανω εκπληξη σημερα.!

Χρησιμοποίησα τεστ της precdictor. Εκανα τεστ απο την 11η ημερα και κοκκίνησε την 15 ημερα.

Επαφές είχαμε 11 ,13 ,15 ,16, 18.Γενικά του δώσαμε και κατάλαβε! Πιστεύω οτι η 15η ήταν η τυχερή μου μέρα!

Σας ευχομαι σύντομα να το πετύχετε κι εσεις κορίτσια! Τις καλύτερες ευχές μου να μείνετε όλες εγκυούλες!

Καλο μηνα..Απο συμπτωματα ειχες κατι;; 

Περιμενουμε αντιδρασεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!! Καλό μήνα! Εύχομαι να είναι απόλυτα τυχερός και καρπερός για όλα τα κορίτσια που προσπαθούμε!

Κορίτσια,μακάρι ολες μας να εχουμε φουσκωμένη κοιλίτσα κ ο Μάιος να ειναι ο πιο φανταστικουπεροχοτατος ,υπερτυχερός και μεγαλοκαρπερος μήνας του 2019! Στέλνω αγάπηΧ θετική ενέργεια και πάμε δυνατά!!!!!!

Υ.ΓΞεκίνησα τεστάκια ωορρηξίας... για να δούμε????????✌️✌️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και... μετα απο τον προηγ μηνα π δε βρηκα ωορρηξια και 2μερες τωρα τιποτα σήμερα εχω Αυγοοοο!!!!

Ε,θα γίνει χαμός!!!!!!!??????????Βοηθήστε με λιγο... σημερα, αυριο,μεθαύριο;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!  Καλό μήνα με υγεία!! Εύχομαι όσες προσπαθείτε.. Αυτός να είναι ο μήνας Σας!!  Όλα καλά να πάνε!! πίστη και αισιοδοξία..  θα περιμένουμε τα ευχάριστα!!! 

Εγώ εχτές είχα γιατρό.. 1.5 εκατοστό το φασόλι μας..  Όλα πάνε τέλεια!! Σε 3 βδομάδες θα το ξαναδώ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Και... μετα απο τον προηγ μηνα π δε βρηκα ωορρηξια και 2μερες τωρα τιποτα σήμερα εχω Αυγοοοο!!!!

Ε,θα γίνει χαμός!!!!!!!??????????Βοηθήστε με λιγο... σημερα, αυριο,μεθαύριο;;;;;;;;;;;

Ελααααα παμεεεε!!! Και σημερα και αυριο και μεθαυριο....χτυπα το στο ψαχνο!!!!  χααχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!  Καλό μήνα με υγεία!! Εύχομαι όσες προσπαθείτε.. Αυτός να είναι ο μήνας Σας!!  Όλα καλά να πάνε!! πίστη και αισιοδοξία..  θα περιμένουμε τα ευχάριστα!!! 

Εγώ εχτές είχα γιατρό.. 1.5 εκατοστό το φασόλι μας..  Όλα πάνε τέλεια!! Σε 3 βδομάδες θα το ξαναδώ.. 

Καλο μηνα!!! Μεγαλωνει!!! Ολα να πανε τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!  Καλό μήνα με υγεία!! Εύχομαι όσες προσπαθείτε.. Αυτός να είναι ο μήνας Σας!!  Όλα καλά να πάνε!! πίστη και αισιοδοξία..  θα περιμένουμε τα ευχάριστα!!! 

Εγώ εχτές είχα γιατρό.. 1.5 εκατοστό το φασόλι μας..  Όλα πάνε τέλεια!! Σε 3 βδομάδες θα το ξαναδώ.. 

Παναγιά μου ενα νινι!!!!!!!! Με το καλό κορίτσι μου!!!!! Υγεια σε σενα& το μικρο φασολινι σας!!!!! Τελειόμηνη εγκυμοσύνη, πολλη αγάπη, πολλες πολλες ευχές!!!!!!!!!!!!! ?????????✌️??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Ελααααα παμεεεε!!! Και σημερα και αυριο και μεθαυριο....χτυπα το στο ψαχνο!!!!  χααχαχ

Αυτό θα κάνω!!!!!! Θα τον ξεζουμήσω???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κοριτσακια μου! Να εχουμε υγεία και ομορφα νεα ολες μας! Ολος ο κοσμος να ειναι καλα με υγεια @MAROYLI με το καλο ολα να πανε καλα σου ευχομαι γλυκια μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Και... μετα απο τον προηγ μηνα π δε βρηκα ωορρηξια και 2μερες τωρα τιποτα σήμερα εχω Αυγοοοο!!!!

Ε,θα γίνει χαμός!!!!!!!??????????Βοηθήστε με λιγο... σημερα, αυριο,μεθαύριο;;;;;;;;;;;

ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ σήμερα και αύριο. Εγώ τη δεύτερη φορά που έμεινα έγκυος ήρθα σε επαφή την μέρα που έδειξε θετικό το τεστ και 2 φορές την επόμενη μέρα. Αν μπορείς να έρθεις σε επαφή και μεθαύριο ακόμα καλύτερα. Καλή επιτυχία ?

Στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια σε σένα και σε όλες τις άλλες κοπέλες ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα κορίτσια μου..Μακαρι ο Μάης να είναι ο μήνας μας και να γεμίσουνε οι κοιλίτσα μας σποράκια! Ελπίζω να είναι ευχαρίστως όπως τον προηγούμενο που κάθε φορά που μπαίνω βλέπω και μια νέα εγκυούλα!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...