Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες!Αντέυχομαι μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!Προσωπικα ,δεν ελπιζω ουτε αυτον το μήνα ,μια και περιμένω να αδιαθετήσω (8η μερα καθυστερησης)και να προχωρήσουμε σε διαδικασια για την επέμβαση στη μητρα.Το θαύμα αργεί ακόμα δηλαδή...Σαν να λέμε ζήσε Μάη να φας τριφύλλι...

Εύχομαι όλα να τελειώσουν γρήγορα κ να είσαι έτοιμη τον Ιούνιο!?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Soulful είπε:

Εύχομαι όλα να τελειώσουν γρήγορα κ να είσαι έτοιμη τον Ιούνιο!?? 

Σ ευχαριστώ πολυ κοπέλα μου!Εσυ εχεις παιδάκια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου..Χριστός Ανέστη.. Μακάρι πραγματικά ο Μάης να είναι ο μήνας μας και να έχουμε ακόμα περισσότερες εγκυούλες! Σας διαβάζω καθημερινά όμως δεν γράφω συχνά..

Εμείς μπήκαμε και επίσημα στον τρίτο μήνα των προσπαθειών.. Ξέρω ακούγετε νωρίς όμως όταν αποφάσισαμε να ξεκινήσουμε πίστευα ότι θα είναι κάτι απλό..

Προσπαθώ απλά να το περνώ στο μυαλό μου ότι δεν έτυχε και απλά είναι πολύ νωρίς. Γιατί το θαυματάκι που τόσο λαχταρούμε αξίζει την αγωνία και την αναμονή όλου του κόσμου! Γιατί την μέρα που θα το κρατήσουμε θα πούμε χαλάλι και αυτά και άλλα τόσα!!

Και είναι και αυτές οι μέρες του Πάσχα που έρχονται συνεχόμενες μέρες διακοπών στο σπίτι και εχεις πιο πολυ χρονο να σκεφτεις και ξαφνικά νιώθεις πιο έντονα την απουσία ενός ζουζουνιού να γεμιζει το σπιτι ευτυχιά! 

Εύχομαι πραγματικά φέτος να είναι η τελευταία Ανάσταση που περάσαμε χωρίς τα θαυματάκια μας και το επόμενο Πάσχα να μας βρει γεμάτες ευτυχία και πάνω απ'όλα με υγεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 04/27/2019 at 9:56 ΜΜ, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσια καλοταξιδο το θεμα σας κ γουρικο ελπιζω!!καλη Ανασταση σε ολες!!!! Τα αποκαλυπτηρια εγιναν (σε οσες παρακολουθουσαν την προηγουμενη συζητηση ειχα πει πως θα πω στους δικους μου οτι ειμαι εγκυος) λοιπον χθες εγιναν τα αποκαλυπτηρια κ εχουμε γλεντια! ?? Μ. Παρασκευη βρηκα κ εγω, αλλα τοτε τους πετυχα ολους μαζι!! Τα πεθερικα μου ακομα κλαινε... ??? Μια ευχη λοιπον αποψε για ολες, εγκυουλες κ μη,να φερει φως στην καρδια κ στην  κοιλιτσα μας η Ανασταση του Χριστουλη!! Υγεια να εχουμε κ ολα ερχονται.... τις ευχες μου απο μενα κ απο το σπορακι μου!!!

Σε ευχαριστουμε για τις ευχες σου!!! Να σου πανε ολα καλα!!! Καλα θα τρελαθηκε ο αντρας σου με το φορμακι εκπληξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστος Ανεστη κοριτσιααααα!!!  ευχομαι  του χρονου το Πασχα να ειμαστε αγκαλια με τα μικρα μας θαυματακια!!!  καλη επιτυχια στις προσπαθειες μας!!! Οι εγκυουλες με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστώ πολυ κοπέλα μου!Εσυ εχεις παιδάκια;

Όχι Χρυσάφω μου,δν έχω κ είμαι στην προσπάθεια για πολύ καιρό τώρα.Εσυ τι επέμβαση πρέπει να κάνεις αν επιτρέπεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Soulful είπε:

Όχι Χρυσάφω μου,δν έχω κ είμαι στην προσπάθεια για πολύ καιρό τώρα.Εσυ τι επέμβαση πρέπει να κάνεις αν επιτρέπεται;

Κι εγω προσπαθω 3,5 χρόνια...Βρήκαμε οτι εχω διαφραγματικη μήτρα και χρειάζεται υστεροσκόπηση και ενδεχομένως λαπαροσκόπηση. Αύριο θα επικοινωνήσω με το γιατρό μου να δούμε το παρακάτω.Καλή επιτυχία στις προσπαθειες σας κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι εγω προσπαθω 3,5 χρόνια...Βρήκαμε οτι εχω διαφραγματικη μήτρα και χρειάζεται υστεροσκόπηση και ενδεχομένως λαπαροσκόπηση. Αύριο θα επικοινωνήσω με το γιατρό μου να δούμε το παρακάτω.Καλή επιτυχία στις προσπαθειες σας κορίτσι μου!

Κ εσύ επίσης!Όλα καλά θα πάνε,θα το δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κι εγω προσπαθω 3,5 χρόνια...Βρήκαμε οτι εχω διαφραγματικη μήτρα και χρειάζεται υστεροσκόπηση και ενδεχομένως λαπαροσκόπηση. Αύριο θα επικοινωνήσω με το γιατρό μου να δούμε το παρακάτω.Καλή επιτυχία στις προσπαθειες σας κορίτσι μου!

Όλα καλά να πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη  με υγεία και χαρά. Ήρθα κ εγώ στο καινούριο θεματακι φυσικά δεν άλλαξε κάτι σε εμένα η καθυστέρηση συνεχίζεται έχω πλέον 14 μέρες αλλά τεστ αρνητικό τώρα αύριο που θα ανοίξουν θα πάω σε γιατρό να δω τι γίνεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Arrgyrw είπε:

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη  με υγεία και χαρά. Ήρθα κ εγώ στο καινούριο θεματακι φυσικά δεν άλλαξε κάτι σε εμένα η καθυστέρηση συνεχίζεται έχω πλέον 14 μέρες αλλά τεστ αρνητικό τώρα αύριο που θα ανοίξουν θα πάω σε γιατρό να δω τι γίνεται

Να πας να δεις εύχομαι να είναι μια απλή ανωμαλία του κύκλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Να πας να δεις εύχομαι να είναι μια απλή ανωμαλία του κύκλου 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου αν και είμαι λίγο φοβιτσιαρα και δν πιστεύω στις απλές ανωμαλίες θα δείξει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Arrgyrw είπε:

Καλημέρα κορίτσια χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη  με υγεία και χαρά. Ήρθα κ εγώ στο καινούριο θεματακι φυσικά δεν άλλαξε κάτι σε εμένα η καθυστέρηση συνεχίζεται έχω πλέον 14 μέρες αλλά τεστ αρνητικό τώρα αύριο που θα ανοίξουν θα πάω σε γιατρό να δω τι γίνεται

Καλησπερα!! Χρονια πολλα..Κοριτσι επειδη ειμαστε κ αρκετες κ μπερδευομαι, χοριακη εχεις κανει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Maroulita? είπε:

Καλησπερα!! Χρονια πολλα..Κοριτσι επειδη ειμαστε κ αρκετες κ μπερδευομαι, χοριακη εχεις κανει;

Όχι άλλα έχω κάνει τεστ με αρκετές μέρες καθυστέρησης και βγήκε πιο αρνητικό πεθαίνεις.....

Επεξεργάστηκε από Arrgyrw
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά κορίτσια! Υγεία πανω απο ολα& αγάπη πολλη και εύχομαι να γίνουμε ολες μανούλες συντομα!

ΥΓ. Εβαλα κερι για ολες τις κοπελες σε ολο τον κόσμο που προσπαθούμε να κανουμε μπουμπάκια!!!!!!!??????

Να περασετε ομορφα και ξένοιαστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια! Υγεία πανω απο ολα& αγάπη πολλη και εύχομαι να γίνουμε ολες μανούλες συντομα!

ΥΓ. Εβαλα κερι για ολες τις κοπελες σε ολο τον κόσμο που προσπαθούμε να κανουμε μπουμπάκια!!!!!!!??????

Να περασετε ομορφα και ξένοιαστα!

Είσαι πολύ γλυκιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Χρόνια πολλά κορίτσια! Υγεία πανω απο ολα& αγάπη πολλη και εύχομαι να γίνουμε ολες μανούλες συντομα!

ΥΓ. Εβαλα κερι για ολες τις κοπελες σε ολο τον κόσμο που προσπαθούμε να κανουμε μπουμπάκια!!!!!!!??????

Να περασετε ομορφα και ξένοιαστα!

Ευχαριστουμε πολυ κορίτσι μου!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημεραααα!Τι κανετε σημερα;;;;

Καλημερα κοριτσια!Δεν εγραφα συχνα τα νεα ,αλλα ειχα 2-3 μερες καθυστέρηση..Σήμερα το πρωι πρωι  έκανα ενα τεστακι και βγήκε κατακόκκινο!!!!Θα τρελαθώ απο την χαρά μου!Στον αντρα μου δεν ειπα ακομη τίποτα.Να παω πρώτα για χοριακή κ θα σκεφτω τον τρόπο που θα το ανακοινώσω.Χοοπηδάω απο χαρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Καλημερα κοριτσια!Δεν εγραφα συχνα τα νεα ,αλλα ειχα 2-3 μερες καθυστέρηση..Σήμερα το πρωι πρωι  έκανα ενα τεστακι και βγήκε κατακόκκινο!!!!Θα τρελαθώ απο την χαρά μου!Στον αντρα μου δεν ειπα ακομη τίποτα.Να παω πρώτα για χοριακή κ θα σκεφτω τον τρόπο που θα το ανακοινώσω.Χοοπηδάω απο χαρα!!!!

Μπράβο κορίτσι μου! Συγχαρητήρια!!!!!!!! Με το καλό! Πολλη καλη εγκυμοσύνη!!!??????Φανταστικά νεα!!!! Εκανες την αρχη!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η MAROYLI είπε:

Καλημερα κοριτσια!Δεν εγραφα συχνα τα νεα ,αλλα ειχα 2-3 μερες καθυστέρηση..Σήμερα το πρωι πρωι  έκανα ενα τεστακι και βγήκε κατακόκκινο!!!!Θα τρελαθώ απο την χαρά μου!Στον αντρα μου δεν ειπα ακομη τίποτα.Να παω πρώτα για χοριακή κ θα σκεφτω τον τρόπο που θα το ανακοινώσω.Χοοπηδάω απο χαρα!!!!

Συγχαρητήρια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Συγχαρητήρια!!!!!!!! Με το καλό! Πολλη καλη εγκυμοσύνη!!!??????Φανταστικά νεα!!!! Εκανες την αρχη!!!!!!!!!!!

Θα τρελαθω απο την χαρα μου!Πιστευω να δειξει η χοριακη ενα μεγαλο νουμερο. Σας στελνω πολυ θετικη ενεργεια και τις ευχες μου να με ακολουθησετε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...