Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Καλημέρα κορίτσι μου! Λες να κλείσουμε τόσο όμορφα τον μήνα μας;Επειδή δεν ξέρω γι αυτήν την ένεση δεν μπορώ να εκφέρω φυσικά άποψη αλλά θυμάμαι ότι η @Frogel μας είχε κάνει 5 ημέρες πριν την καθυστέρηση και τις είχε βγεί αχνή γραμμή. Αν δεν κάνω λάθος ήταν από αυτήν την εταιρεία. Θα το δεί το κορίτσι μας και θα μας πει. Μακάρι να έχουμε ευχάριστα. Κάνε όμως κι ένα σήμερα! Λογικά θα δείξει!💗
    • Καλημέρα. Δεν ξέρω τι να σου πω, και εγώ μπερδεύτηκα αν τελικά είναι από την ένεση ή από εγκυμοσύνη.  Μήπως να μιλήσεις με τον γιατρό σου; Για να σου δώσει καλύτερες οδηγίες. Εύχομαι τα καλύτερα. 🙏  
    • Καλημερα και καλη εβδομάδα κοριτσια μου!! 
    • Ευχομαι να χεις υπέροχα νεα σημερα!!!! Σου χουν πει ωρα περιπου;
    • Καλημέρα κορίτσια μου. Τι κάνετε; Ελπίζω κάποια να είναι εδώ να μου απατήσει. Μου συμβαίνει κάτι παράξενο.Είμαι 11 μέρες μετά την οωρρηξία. Όπως σας είπα είχα κάνει ovitrelle στις 14/1 Από περιέργεια και επειδή οι οδηγίες χρήσεως της ενεσης λένε ότι η ένεση φαίνεται μέχρι και 10 μέρες στα τεστ. Έκανα τεστ hometest 11η και 12η μέρα μετά την ένεση. Δηλαδή 9η κ 10η μέρα αντιστοιχα μετά την οωρρηξία. Μέσα στο ΣΚ. Μου εμφάνισαν παρα πολύ αχνή γραμμή, πάρα παρα πολύ αχνή όμως. Σήμερα έχω καφέ υγρά. Που πάντα εχω πριν την περίοδο. Είναι τόσο ευαίσθητα τα Hometest που έπιασαν την ovitrelle? Αλλά λέει το χαρτί της ότι διαβάζεται στα τεστ μεχρι 10 μέρες μετά. Να σας πω την αληθεια θα κανω και σημερα ενα τεστ και αν δεν δειξει μαλλον ηταν απο την ένεση.  Αυτο πιστεύω δηλαδή ότι ήταν. Μηπως ήταν καποια βιοχημικη όμως;  Αν και ποτε δεν καταφερα συλληψη. Θα παρω κ το γιατρο να ρωτησω. Αλλα αναρωτιεμαι υποτιθεται τα hometest δεν ειναι τοσο ευαισθητα.  Τι το θελα και εγώ και έκανα δοκιμές;
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...