Μετάβαση σε περιεχόμενο
Ισμήνη15

Vback γνωρίζετε γιατρους που είναι υπέρ?

Recommended Posts

Καλησπέρα! 

Διανύω την 9 εβδομάδα κύησης, γέννησα πριν 2.5 χρόνια με ΚΤ δίδυμα. Στο Μητέρα. Τώρα θέλω να γεννήσω ΜΕ ΦΤ με το καλό. Γνωρίζετε η' έχετε εμπειρία κάποιου γιατρού που ειναι υποστηρικτής? Ο δικός μου μου λέει είναι κατά του Vback αλλά θα με αφήσει να γεννήσω φυσιολογικά και εάν κάτι στραβώσει εκείνη την ώρα θα πάμε για καισαρικη,αλλα δεν ξέρω.. 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην Αθήνα υπάρχουν αρκετοί γιατροί και μαίες που αναλαμβάνουν. Αν συμφωνείς σου στέλνω πμ!

Αυτο που σ ειπε ο δικος σου ειναι ξεκαθαρο καμπανακι οτι δεν προκειται να σε αφησει φυσιολογικα.Αθηνα εχει αρκετους!Και πολλες μαιες επισης.Οπως και να εχει,καλη επιτυχια!Να ακους το σωμα σου!

Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @Narcissa πραγματικά αυτά είναι θέματα!!!!Ευτυχώς υπάρχουν βιβλία που μπορούμε να προμηθευτούμε για να ενημερώσουμε τα παιδιά μας όταν έρθει η ώρα! Ευτυχώς αρχίζει από νωρίς και νυστάζει!Καλά δύο φορές που την έκανα 11 παρά μπανιο είχε αρκετή γκρίνια! @Sofi90 μια χαρά πάτε!!!Μετά σειρουλες με τον άντρα σου!!!!
    • Σε ευχαριστω και εσυ με το καλο!! Κοντα ειμαστε!! Τι περιμενεις;; εγω μπεμπακο!!
    • Καλός ήρθες στην παρέας μας με το καλό το μωράκι σου! Και εγώ είχα κάνει διαλείμμα από το φόρουμ και έμεινα έγκυος τον Μάιο😊 εγώ έχω ΠΗΤ 9/2
    • @stasa199 καλε τι καμάρι εγώ τρόμαξα 😂 και που ‘σαι ακόμα! Σκεφτομουν τις δύσκολες ώρες άβολων ερωτήσεων και σεξουαλικης διαπαιδαγώγησης που μας περιμένουν στο -όχι και τόσο μακρινό- μέλλον και λέω πόσο διάβασμα έχουμε να ρίξουμε θεεεεε μου! Χαχαχ!  10-10:30 καλά το πάτε! Εμένα κοιμάται στις 12 ακριβώς. Και έλεγα μια χαρά, θα έχω και χρόνο να τον βλέπω μετά τη δουλειά. Και άρχισε να μου λέει ο άντρας μου για αυξητική ορμόνη που φτάνει στο peak γύρω στις 12 και το έψαξα και είχε δίκιο δυστυχως. Παντού γράφουν για 7-8 το χειμώνα και 8-9 το καλοκαίρι 😟
    • @Narcissa Εμενα εκει που κοιμοταν 12-1 την καταφερα τεταρτο τεταρτο νωρίτερα και εδω και 2 εβδομαδες μου κοιμαται 10 με 10 και ξαπλωνουμε απ'τις 9μιση. Θα το αφησω μια βδομαδα ακόμα να δω πως θα παει και θα ξεκινησω ενα τέταρτο νωρίτερα το ταισμα μεχρι καποια στιγμη να φτασω το 9. Αχ δεν το ξερα οτι κάνουν και τέτοια τα αγοράκια😂😂
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...