Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• Πραγματικά δεν ξέρω πως να διαχειριστώ αυτή την κατάσταση με τους γιατρούς, ο ένας κάνει εξετάσεις ο άλλος όχι. Αγχώνομαι τρελά, εννοείται ότι εφ όσον έχουμε μπει στη διαδικασία της εξωσωματικης που μας φθειρει τόσο ψυχικά όσο κ σωματικά το λογικό θα είναι να γίνονται όλες οι εξετάσεις. Είναι κρίμα για μια απλή εξέταση αίματος να πάνε στραφη οι κόποι μας.. Τι να πω.. Εμένα ο γιατρός από τη μέρα της διέγερσης έως και σήμερα που είμαι στο νέο κύκλο, μια εβδομάδα περίπου πριν την ετ δεν μ έχει κάνει ούτε μια εξέταση ορμονική. Του είχα πάει εγώ κάποιες αρχές Μαρτίου.. Από την άλλη αν δεν έχεις κ εμπιστοσύνη στο γιατρό σ τρελενεσαι, δεν γίνεται ν έχεις το άγχος σ και να ψάχνεις κ τι θα έπρεπε να σ είχε κάνει..
    • Πλάκα κάνεις!!! Ρε Κοιτα κάτι άνθρωποι που υπάρχουν και θέλουν να λέγονται και γιατροί!!! Τον γελοίο!!! Δεν έχω να πω τίποτα άλλο!!! Καλά έκανες κ τον άλλαξες κορίτσι μου.. Έκανες υπέρηχο; 
    • Δεν το λες ούτε μεγάλο ούτε μικρό το διάστημα.. Κι εγώ πιστεύω ότι από τη στιγμή που δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα φταίει το άγχος 
    • Σευχαριστω πολύ Κωνσταντίνα μου η αλήθεια είναι ότι ψαρωσα αλλά μόλις θυμήθηκα ότι με ξέρανε ο γιατρός χθες ηρέμησα λίγο..η πρώτη μου σκέψη ήταν κι εμένα το έντερο αλλά έχω πάει τουαλέτα και συνεχίζει ο πόνος όποτε μάλλον θα κάνω καμια ωραία μελανιτσα..είναι κ η μεριά που κάνω τις αντιπηκτικες όποτε μπορεί να ήταν ήδη ευαίσθητο.. Εγώ κορίτσια θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο κι εμάς έναν σύνοδο επιτρέπουν και όσο και να θέλει να έρθει η μαμά μου μαζί μου εγώ θέλω τον άντρα μου και μόνο..πιστεύω είναι ο μόνος που θα με βοηθήσει να κρατήσω την ψυχραιμία μου και να νιώθω και ασφαλής..σε όλα τα άλλα τα διαδικαστικά που θα βοηθούσε η μανούλα θα έχουμε τις μαίες όποτε δεν αγχωνομαι..ξέρετε αν θα μου πουν κι εμένα για το τεστ του κορονοιου η μόνο στα ιδιωτικά το ζητάνε??
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...