Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καθυστέρηση με αρνητικό τεστ


Arrgyrw

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια έχω ένα πρόβλημα και θα ήθελα τη γνώμη σας έχω πολύ μεγάλη καθυστέρηση τελευταία περίοδος 11/3 ο κυκλοι μου τους τελευταίους 6 μήνες είναι 35-37 ημέρες τώρα ειμαι 43 ημέρα κ ακόμα τίποτα. 16 ημέρα του κύκλου μου είδα τη γνωστή βλέννα ωορηξιας έχω παρατήρηση ότι στάνταρ μετά από 16 μέρες έχω περίοδο άρα αυτό το μήνα περίμενα περίοδο από 32 ημέρα πριν 4-5 μέρες έκανα τεστ ωορρηξίας για 2 συνεχόμενες μέρες και έδειχναν θετικα καραμπινατα(είχα διαβάσει καπου ότι σε περίπτωση εγκυμοσύνης  δείχνουν  θετικά)) παρόλα αυτα έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης πριν 4 μερες το βραδάκι που βγήκε αρνητικό. Δεν έχω συμπτώματα εγκυμοσύνης όπως δεν έχω και δν ειχα ποτέ και περιοδου την καταλάβαινα οταν ερχόταν.δν ξανά είχα ποτέ τόσο μεγάλη καθυστέρηση ήμουν γενικά σταθερή στους κύκλους μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σου κορίτσι! Γιατί δε πας για μια χοριακή να είσαι σίγουρη 100%... ειναι πολλες οι ημέρες.. μπορεί να εχεις μωράκι κ τα τεστ αρκετές φορές καπνουν λάθη? @Arrgyrw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Γεία σου κορίτσι! Γιατί δε πας για μια χοριακή να είσαι σίγουρη 100%... ειναι πολλες οι ημέρες.. μπορεί να εχεις μωράκι κ τα τεστ αρκετές φορές καπνουν λάθη? @Arrgyrw

Να σου πω γιατί δεν έχω πάει γιατί όσο κ αν θέλω να είναι μωράκι πιστεύω ότι δεν είναι προσπαθώ μερικα χρόνια υπάρχει ένα θέμα με το σύζυγό μου από ότι μας έχουν πει πρέπει να γίνει εξωσωματική για να παρακάμψουμε το πρόβλημα στο σπέρμα και θα στεναχωρήθηκα αφάνταστα να φτάσω μέχρι τη χοριακη απλά σκεφτόμουν ξέρεις μήπως αυτά είναι συμπτώματα γυναικολογικού προβλήματος μήπως έκανα καμία κυστη έτσι που μου έρχεται πρώτο στο μυαλό δεν ξέρω γι'αυτό ρωτάω πιο πολύ αν και εύχομαι να είναι το τεστ λαθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Arrgyrw είπε:

Να σου πω γιατί δεν έχω πάει γιατί όσο κ αν θέλω να είναι μωράκι πιστεύω ότι δεν είναι προσπαθώ μερικα χρόνια υπάρχει ένα θέμα με το σύζυγό μου από ότι μας έχουν πει πρέπει να γίνει εξωσωματική για να παρακάμψουμε το πρόβλημα στο σπέρμα και θα στεναχωρήθηκα αφάνταστα να φτάσω μέχρι τη χοριακη απλά σκεφτόμουν ξέρεις μήπως αυτά είναι συμπτώματα γυναικολογικού προβλήματος μήπως έκανα καμία κυστη έτσι που μου έρχεται πρώτο στο μυαλό δεν ξέρω γι'αυτό ρωτάω πιο πολύ αν και εύχομαι να είναι το τεστ λαθος

Κσλημέρα @Arrgyrw κοίτα κ εγω προσπαθώ για νινι εδω και 10 μήνες.. σου εύχομαι ολόψυχα να εισαι εγκυούλα κ να πάνε ολα πολυ πολυ καλα! Απλα για να μην αγχώνεσαι ειπα για χοριακούλα.. γενικα εχεις κανει εξετάσεις δλδ εχεις κύστη; Θυρεοειδη εχεις δει; Σαλπιγγογραφια;; Στο λέω κοριτσάκι μου γιατι βλεπεις σν καπου υπαρχει πρόβλημα για να το διορθώσετε! Απλα τα τεστ κανουν λάθη... πολλες φορες...??Σου εύχομαι τα καλύτερα.. αν θες μπες στο θεμα Πασχαλινα Αυγουλάκια να πάρεις κ αλλες απαντήσεις ειμαστε πολλα κορίτσια! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Jesabell είπε:

Κσλημέρα @Arrgyrw κοίτα κ εγω προσπαθώ για νινι εδω και 10 μήνες.. σου εύχομαι ολόψυχα να εισαι εγκυούλα κ να πάνε ολα πολυ πολυ καλα! Απλα για να μην αγχώνεσαι ειπα για χοριακούλα.. γενικα εχεις κανει εξετάσεις δλδ εχεις κύστη; Θυρεοειδη εχεις δει; Σαλπιγγογραφια;; Στο λέω κοριτσάκι μου γιατι βλεπεις σν καπου υπαρχει πρόβλημα για να το διορθώσετε! Απλα τα τεστ κανουν λάθη... πολλες φορες...??Σου εύχομαι τα καλύτερα.. αν θες μπες στο θεμα Πασχαλινα Αυγουλάκια να πάρεις κ αλλες απαντήσεις ειμαστε πολλα κορίτσια! ?

Θυροειδη έχω 2-3 χρόνια να ελένξω να σου πω την αλήθεια τις υπόλοιπες ορμονικές έκανα πέρυσι τέτοιο καιρό ήταν όλα καλά κύστη παρουσία μόνο μια φορά κ αυτό από τη χρήση κλομιφαινης που πήρα σε εκείνο το κύκλο γιατί άλλη φορά δεν έχω πάρει σαλπιγγογραφια ναι είχα κάνει όταν ψάχναμε τα αίτια της υπογονιμότητας ήταν πολύ καλή. Κορίτσι μου 10 μήνες δεν είναι μεγάλο διάστημα ο αντρικός παράγοντας έχει εξασθένιση στις μέρες μας πολύ θα σε συμβούλευα να ενισχυθείτε λίγο με βιταμίνες και οι 2. Ναι διάβασα πριν λίγο το τοπικ δεν είχα καταλάβει από το τίτλο θα στείλω εκεί να μαζευτούμε πολλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...