Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS


Guest

Recommended Posts

Προσπαθούμε για παιδάκι.. μεγάλο Σάββατο περιμένω να αδιαθετησω. Σήμερα , πριν λίγο δηλαδή είδα ροζ αίμα  υπάρχει περίπτωση να ναι εμφύτευσης και όχι περίοδος; Ευχαριστώ πολύ κορίτσια βοηθήστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Παρόμοιο δεν είχα αλλα απ ότι ξέρω κ απο αλλες κοπέλες έτσι ξεκίνησε η εγκυμοσύνη τους! Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι δείγμα εγκυμοσύνης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Προσπαθούμε για παιδάκι.. μεγάλο Σάββατο περιμένω να αδιαθετησω. Σήμερα , πριν λίγο δηλαδή είδα ροζ αίμα  υπάρχει περίπτωση να ναι εμφύτευσης και όχι περίοδος; Ευχαριστώ πολύ κορίτσια βοηθήστε!!

Kαλησπέρα @Kokoula86 ναι υπάρχει αυτη η πιθανότητα και στο εύχομαι... γενικά έχεις σταθερό κύκλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν είναι απίθανο να είναι εμφύτευση όπως επισεις δεν είναι απίθανο να είναι και Προεόρτια περίοδου,αν δεν σου έχει ξανά τύχει να έχεις ροζ πριν την περίοδο σου εύχομαι να είναι εμφύτευση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Kαλησπέρα @Kokoula86 ναι υπάρχει αυτη η πιθανότητα και στο εύχομαι... γενικά έχεις σταθερό κύκλο?

Ναι 27 μέρες.. δεν μου έχει ξανασυμβεί.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Ναι 27 μέρες.. δεν μου έχει ξανασυμβεί.. 

Λιγες μερες υπομονη και θα μαθεις...κατι αλλο που να εχει αλλαξει ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Πονοκέφαλος και έβαλα ένα θερμόμετρο 36,8

Τα λες και σημαδια εγκυμοσυνης...μακαρι να εισαι..σε λιγες μερες θα ξερεις...υπομονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω είχα ροζ παντως και στις δυο μου εγκυμοσύνες και στην δεύτερη πίστευα ότι ειναι προεόρτια περιόδου, αλλά δεν ήταν....

Σου ευχομαι τα καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Εγω είχα ροζ παντως και στις δυο μου εγκυμοσύνες και στην δεύτερη πίστευα ότι ειναι προεόρτια περιόδου, αλλά δεν ήταν....

Σου ευχομαι τα καλύτερα!!!!

Ποσο σου κράτησε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kokoula86 είπε:

Ποσο σου κράτησε;

Κορίτσι στην αδερφή μου κράτησε 1 μέρα και της είχε πει ο γιατρός ότι το πολύ έως 2 μέρες, αν δει περισσότερο να ανησυχήσει... Σημειώνω όμως ότι είχε ήδη επιβεβαιώσει την εγκυμοσύνη όταν εμφανίστηκε το φαινόμενο και παρόλα αυτά της είχε πει ότι πρόκειται για αίμα εμφύτευσης κ συμβαίνει να το δεις κ λίγο αργότερα. Χρονικά το δικό σου ταιριάζει, οπότε αν όντως είναι αυτό θα μπορείς να δεις θετικό τεστ / χοριακή από αύριο κιόλας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η JohannaMak είπε:

@Kokoula86 κορίτσι μου τελικά τι έγινε; αδιαθέτησες; ... πες μας τα καλά τα νέα! :)

Ναι γραψε μας οταν μπορεσεις...ηθελα να σε ρωτησω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια συγνώμη δεν είχα Ίντερνετ να μπω.. ναι ναι δυστυχώς αυτό ήταν αδιαθεσία τελικά.. ?????? να σας πω κάτι κορίτσια; Έχω πέσει πολύ ψυχολογικά. Νομίζω πως έχω πάθει κατάθλιψη. Με έχει επηρεάσει πολύ όλο αυτό ψυχολογικά.. φταίει το βιολογικό μου ρολόι;φταίει που το θέλω τόσο πολύ κ δεν έρχεται; Όλα αυτά που χω περάσει τους τελευταιους μήνες;  Ίσως κ όλα μαζί αλλά κάθε μέρα νομίζω είμαι χειρότερα.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kokoula86 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια συγνώμη δεν είχα Ίντερνετ να μπω.. ναι ναι δυστυχώς αυτό ήταν αδιαθεσία τελικά.. ?????? να σας πω κάτι κορίτσια; Έχω πέσει πολύ ψυχολογικά. Νομίζω πως έχω πάθει κατάθλιψη. Με έχει επηρεάσει πολύ όλο αυτό ψυχολογικά.. φταίει το βιολογικό μου ρολόι;φταίει που το θέλω τόσο πολύ κ δεν έρχεται; Όλα αυτά που χω περάσει τους τελευταιους μήνες;  Ίσως κ όλα μαζί αλλά κάθε μέρα νομίζω είμαι χειρότερα.. ?

Όλες περνάμε από διάφορα στάδια ψυχολογίας όταν προσπαθούμε για κάτι και δεν έρχεται... Μην φοβάσαι δεν είναι κατάθλιψη, είναι απλά ανυπομονησία κι απογοήτευση! Περάσατε κι άλλα και σου έπεσαν πολλά. Κάνε όμορφες σκέψεις και θα γίνουν όλα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ακριβως εχω και εγω! Καθε μηνα και χειροτερα στο τελος νομιζω πως θα τρελαθω! Δεν ξερω τι να κανω με ποιον να μιλησω να παρω ενα βιβλιο να διαβασω τι μπορει να μρ βοηθησει? ναι δεν εχω υπομονη σαν ανθρωπος αλλα πενραει ο καιρος και δεν ξερω τι συμβαινει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...