Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τέστ ωορρηξίας


ΕλεναΠ

Recommended Posts

Γειά σας.Εχω λίγο μπερδευτεί με τα τέστ ωορρηξίας δεν ξέρω ποια να πάρω τα hometest η το ψηφιακό της clear blue έχουν κ μεγάλη διαφορά στη τιμή είναι όμως αξιόπιστα κ τα δυο εξίσου??Τα έχει δοκιμάσει κάποια κοπέλα?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η ΕλεναΠ είπε:

Γειά σας.Εχω λίγο μπερδευτεί με τα τέστ ωορρηξίας δεν ξέρω ποια να πάρω τα hometest η το ψηφιακό της clear blue έχουν κ μεγάλη διαφορά στη τιμή είναι όμως αξιόπιστα κ τα δυο εξίσου??Τα έχει δοκιμάσει κάποια κοπέλα?? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Εγώ έχω δοκιμάσει το ψηφιακό. Αλλά αν προτιμήσεις ψηφιακό να το πάρεις από το ίντερνετ που έχει μισή τιμή, γιατί ο σύζυγός μου το πήρε κατευθείαν από το φαρμακείο και την πάτησε γιατί έδωσε 50€ για 10 τεστ. Εμένα με βόλεψαν πάρα πολύ γιατί είναι λίγο πιο εύκολα. Αλλά και της hometest είναι αξιόπιστα λένε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες έτσι σκέφτομαι να τά πάρω από το ίντερνετ.Απλα διαβάζω στα φόρουμ ότι κάποιες μπερδεύονται με τα hometest.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ΕλεναΠ κι εγώ ήμουν σε δίλημμα ποια να πάρω γιατί στα hometest πρέπει να βλέπεις πόσο σκούρη είναι η γραμμή, ενώ στο ψηφιακό σου βγάζει κατευθείαν το χαμογελάκι. Έτσι εγώ είπα να πάρω το ψηφιακό να το δοκιμάσω. Και έτυχε να είμαι τυχερή γιατί έμεινα έγκυος. Έτσι δεν πήρα άλλα. Έρχεσαι σε επαφή τη μέρα που θα σου δείξει θετικό και την επόμενη.

Περίμενε να δούμε αν θα σου στείλει καμιά κοπέλα που έχει δοκιμάσει και της hometest.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια,

Εγώ έχω χρησιμοποιήσει της hometest και όντως με μπερδέψανε λίγο. Αξιόπιστα πάντως είναι! Αυτό το μήνα πήρα της clearblue και εύχομαι να είναι τυχερά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

εγώ παίρνω της hometest.  Το καλό σε αυτα είναι πως είναι αρκετά χαμηλό το κόστος τους. Πρέπει να ξεκινήσεις περίπου από τη 10η μέρα μέχρι και την 17η για να μπορέσεις να "διαβάσεις" το αποτέλεσμα και να μπορείς να διακρίνεις πότε είναι θετικό και πότε οχι.  Πάντως όταν είναι θετικό το καταλαβαίνεις γιατί η γραμμή είναι τόσο έντονη που και να θες δεν μπορείς να μην το καταλάβεις.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια εύχομαι με το καλό ότι επιθυμείτε.Μαλλον στο clear blue θα καταλήξω.Εχω ένα μπομπουκο τριών χρόνων κ μας ζητάει παρεούλα άρα μπαίνουμε ξανά από την αρχή για διαδικασία μωρού ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...