Μετάβαση σε περιεχόμενο

Inofert σκόνη αποτέλεσμα;


Recommended Posts

Καλησπέρα σας! Προσπαθούμε από τον Αύγουστο για μωράκι και τώρα εδώ και ένα μήνα παίρνω inofert σε σκόνη που διαλύεται σε νερό! Έχει πάρεξ κάποια; Έκαναν δουλειά στη σύλληψη; Σε ποσό καιρό μείνατε έγκυος μετά από inofert?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου, παιρνω κ εγω τα inofert και inofert plus εδω και εναμιση μηνα περιπου. Δεν εχω δει καποια διαφορα ακομα, αλλα η γιατρος μου ειπε οτι μετα το 3μηνο θα αρχισουν να βοηθανε. Σου ευχομαι συντομα να μεινεις εγκυος :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα επερνα και εγω για ενα  χρονο στην αρχη τα φακελα και μετα κ φακελα κ το plus το χαπι! Αλλαξα γιατρο κ τα σταματησα! Τα περνουν ομως πολλες κοπελες κ εχουν δει αποτέλεσμα! Μετά τους 3 μηνες λενε ξεκιναει η δραση τους! Ευχομαι καλη επιτυχια κ γρηγορα θετικό αποτέλεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lilipan είπε:

Καλησπέρα σας! Προσπαθούμε από τον Αύγουστο για μωράκι και τώρα εδώ και ένα μήνα παίρνω inofert σε σκόνη που διαλύεται σε νερό! Έχει πάρεξ κάποια; Έκαναν δουλειά στη σύλληψη; Σε ποσό καιρό μείνατε έγκυος μετά από inofert?

Καλησπέρα,εγώ τα έπαιρνα για ένα εξάμηνο,τα χάπια συγκεκριμένα,δεν είδα καμία απολύτως διαφορά,μου τα είχε δώσει η γυναικολόγος για να ρυθμιστεί ο κύκλος μου που ήτανε άστατος,ο γιατρός που έχω τώρα δεν τα συστήνει καθόλου θεωρεί πως δεν κάνουνε τίποτα.ξερω πολλές κοπέλες που δεν τις βοήθησε καθόλου όπως και κάποιες άλλες που είδαμε αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lilipan είπε:

Καλησπέρα σας! Προσπαθούμε από τον Αύγουστο για μωράκι και τώρα εδώ και ένα μήνα παίρνω inofert σε σκόνη που διαλύεται σε νερό! Έχει πάρεξ κάποια; Έκαναν δουλειά στη σύλληψη; Σε ποσό καιρό μείνατε έγκυος μετά από inofert?

Εγώ μπαίνω στον 3ο μήνα λήψης.. Προς το παρόν δεν προέκυψε σύλληψη αλλά το ωάριο μου (επειδή το παρακολουθούμε) μεγάλωνε καλύτερα! Σου εύχομαι σύντομα τα καλύτερα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσι μου εγώ τα παίρνω δύο μήνες τώρα επειδή έχω Σπω είδα λίγη διαφορά στη περιοδο μου με το να μικρύνει ο κύκλος μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλησπερα κοριτσια. εγω τα παιρνω εδω κ 2 μηνες, τωρα μπαινω στον 3ο μηνα και εκει που ειχα αστατο κυκλο, ηρθε στις 30 ημερες αυτη τη φορα. Ειχατε καμια αλλαγη στη ροη σας οσο τα παιρνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμένα μου τα έδωσε ο εξωσωματικος τα plus. Τα πήρα και είδα μεγάλη διαφορά στα ωάρια . Και αν καθ είχα δυο αποτυχημένες εξωσωματικές ( όχι λόγω ωαρίων ) μετά από ένα μήνα έμεινα έγκυος φυσικά. Νομίζω κάνουν δουλειά , σε μένα έκαναν μάλλον 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...