Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τεστ ωορρηξίας


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Προσπαθώ για παιδάκι πολύ καιρό και δυστυχώς είχα κι εγώ αποβολές. Σήμερα πήρα από το φαρμακείο τεστ ωορρηξίας. Δεν είχα ξανά πάρει και δεν έχω ιδέα πως λειτουργούν. Είμαι στην 27η μερα του κυκλου με κύκλο σταθερό συνήθως 28 ημερών 29. Τα τεστ τα πήρα για τον επόμενο μήνα Αλλά έκανα ένα έτσι από περιέργεια τώρα να δω πως λειτουργούν και μου έβγαλε 2 γραμμές το τεστ.η μια είναι πιο άχνη από την άλλη. Το ερώτημα μου είναι αφού έχει περάσει η ωορρηξία γιατί έβγαλε 2 γραμμές? Τα τεστ που πήρα είναι τα predictor ovulation. Αυτά μου πρότεινε ο φαρμακοποιός κ επειδή είχα λίγα χρήματα παραπάνω τα πήρα τώρα. Ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mariatzo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Προσπαθώ για παιδάκι πολύ καιρό και δυστυχώς είχα κι εγώ αποβολές. Σήμερα πήρα από το φαρμακείο τεστ ωορρηξίας. Δεν είχα ξανά πάρει και δεν έχω ιδέα πως λειτουργούν. Είμαι στην 27η μερα του κυκλου με κύκλο σταθερό συνήθως 28 ημερών 29. Τα τεστ τα πήρα για τον επόμενο μήνα Αλλά έκανα ένα έτσι από περιέργεια τώρα να δω πως λειτουργούν και μου έβγαλε 2 γραμμές το τεστ.η μια είναι πιο άχνη από την άλλη. Το ερώτημα μου είναι αφού έχει περάσει η ωορρηξία γιατί έβγαλε 2 γραμμές? Τα τεστ που πήρα είναι τα predictor ovulation. Αυτά μου πρότεινε ο φαρμακοποιός κ επειδή είχα λίγα χρήματα παραπάνω τα πήρα τώρα. Ευχαριστώ 

Γεια σου κορίτσι. Τα συγκεκριμένα δεν τα έχω χρησιμοποιήσει αλλά αυτά που έχω κάνει εγώ εμφανίζουν πάντα δύο γραμμές... Απλά για να είναι θετικό πρέπει να είναι ίδιες ..έντονες κ οι δυο.. η ορμόνη υπάρχει πάντοτε μέσα μας δε θα σ βγει ποτέ τελείως αρνητικο.. μόνο μια γραμμουλα δλδ. Είναι νωρίς ακόμα αναλόγως τον κύκλο σου ξεκινάς την κατάλληλη μέρα κ αν θες τη γνώμη μου κανε δύο την ημέρα για να το πετυχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η mariatzo είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Προσπαθώ για παιδάκι πολύ καιρό και δυστυχώς είχα κι εγώ αποβολές. Σήμερα πήρα από το φαρμακείο τεστ ωορρηξίας. Δεν είχα ξανά πάρει και δεν έχω ιδέα πως λειτουργούν. Είμαι στην 27η μερα του κυκλου με κύκλο σταθερό συνήθως 28 ημερών 29. Τα τεστ τα πήρα για τον επόμενο μήνα Αλλά έκανα ένα έτσι από περιέργεια τώρα να δω πως λειτουργούν και μου έβγαλε 2 γραμμές το τεστ.η μια είναι πιο άχνη από την άλλη. Το ερώτημα μου είναι αφού έχει περάσει η ωορρηξία γιατί έβγαλε 2 γραμμές? Τα τεστ που πήρα είναι τα predictor ovulation. Αυτά μου πρότεινε ο φαρμακοποιός κ επειδή είχα λίγα χρήματα παραπάνω τα πήρα τώρα. Ευχαριστώ 

Η γραμμη αποτελεσματος πρεπει να ειναι ιδια η και πιο εντονη απο την γραμμη αναφορας!Μπορεις να κανεις 2 την ημερα για να εισαι σιγουρη!Καλη επιτυχια~!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...