Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπιζουμε να γινουμε γονεις το 2020


Recommended Posts

στις πριν 9 ώρες, ο/η Nancaki88 είπε:

Κορίτσια καλημέρα, 

Εμείς με τον αντρούλη μου ένα χρόνο προσπαθούσαμε στα τυφλά..δεν παρακολουθούσαμε ούτε γόνιμες και είχα και θυροειδή 5. Τώρα έχουμε 6 μήνες που προσπαθούμε πιο στοχευμένα. Σε λίγες μέρες θα κάνω σαλπιγγογραφία ελπίζω να είναι καλά τα αποτελέσματα και συνεχίζουμε...!

Καλησπερα.... Φανταζομαι τον ρυθμισες τωρα τον θυροειδη... Καλα θα κανεις που θα κανεις την εξεταση καλο ειναι να  ξερουμε τι μας συμβαινει... Ελπιζω να εχεις καλα αποτελεσματα και να σου πει μετα ο γιαγρος σου πως θα προχωρησεις... Ενημερωσε μας για τα αποτελεσμταααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια...!Ευχομαι σε όλες γρήγορα θετικά αποτελέσματα!!!είναι ο πρώτος μήνας προσπαθειών μετά από την τελευταία παλιδρομη τα Χριστούγεννα...έχω άστατο κύκλο από τότε οπότε....καταλαβαίνετε!!!

Το 2020 θα είναι τυχερό,το ελπίζω,το εύχομαι και το πιστεύω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Καλησπερα.... Φανταζομαι τον ρυθμισες τωρα τον θυροειδη... Καλα θα κανεις που θα κανεις την εξεταση καλο ειναι να  ξερουμε τι μας συμβαινει... Ελπιζω να εχεις καλα αποτελεσματα και να σου πει μετα ο γιαγρος σου πως θα προχωρησεις... Ενημερωσε μας για τα αποτελεσμταααα!!!!

Καλημέρα! Ναι τον έχω ρυθμίσει οπότε τώρα ευελπιστώ να έχω καλά αποτελέσματα απο την εξέταση και σύντομα να μας έρθει το σποράκι! Θα σας ενημερώσω σίγουρα..την Παρασκευή είναι η εξέταση οπότε θα σας πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Γεια σου... Καλα κανεις που το σκεφτεσαι να ξανα προσπαθησετε!!! Και λυπαμαι πολυ για την αποβολη αλλα η ζωη ειναι μπροστα μας και θα ερθουν πολλα καλα!!! Σου ειπε ο γιατρος σου για ενα χρονικο διαστημα να μην κανετε κατι λογο αποβολης?

Ναι μου ειπε να αφήσω δυο κυκλους να περασουν ...και γω να σου πω την αληθεια απ την μια φοβάμαι να ξαναπροσπαθησω μην τυχον περασω παλι το ιδιο από την άλλη πολύ θα το ηθελα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...