Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ελπιζουμε να γινουμε γονεις το 2020


Recommended Posts

Καλησπερα...Ας ελπισουμε οτι θα τα καταφερουμε να εχουμε ενα νινακι μεχρι το τελους του 2020... Το ευχομαι ολοψυχα σε ολες μας!!!!για πειτε κοριτσι ποιες προσπαθητε και ποσο καιρο??  Εγω ουσιαστικα προσπαθω ενα μηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Καλησπερα...Ας ελπισουμε οτι θα τα καταφερουμε να εχουμε ενα νινακι μεχρι το τελους του 2020... Το ευχομαι ολοψυχα σε ολες μας!!!!για πειτε κοριτσι ποιες προσπαθητε και ποσο καιρο??  Εγω ουσιαστικα προσπαθω ενα μηνα...

Καλησπέρα !! Είσαι πολύ αρχές δλδ!! στο εύχομαι ολόψυχα!! εγώ είμαι στον τρίτο μήνα των νέων προσπαθειών!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Καλησπέρα !! Είσαι πολύ αρχές δλδ!! στο εύχομαι ολόψυχα!! εγώ είμαι στον τρίτο μήνα των νέων προσπαθειών!!

Αχ το ευχομαι και σε σενα!!! Εγω εχω ενα παιδακι 12,5 μηνων και θελω να παω για το δευτερο... Αλλα θηλαζα μεχρι και μεχρι τον Μαρτιο δεν ειχα περιοδο... Αρα αυτος ηταν ο πρωτος μου κυκλος... Χθες δυστυχως αδιαθετησα.. Αλλα μπορει να χρειαζεται καποιους κυκλους για να φτιαξει παλι ο κυκλος!!! 

Εσυ κοριτσι για το πρωτο μωρακι προσπαθεις?? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Αχ το ευχομαι και σε σενα!!! Εγω εχω ενα παιδακι 12,5 μηνων και θελω να παω για το δευτερο... Αλλα θηλαζα μεχρι και μεχρι τον Μαρτιο δεν ειχα περιοδο... Αρα αυτος ηταν ο πρωτος μου κυκλος... Χθες δυστυχως αδιαθετησα.. Αλλα μπορει να χρειαζεται καποιους κυκλους για να φτιαξει παλι ο κυκλος!!! 

Εσυ κοριτσι για το πρωτο μωρακι προσπαθεις?? 

 

Να σου ζήσει!!! ναι για πρώτο μωράκι !!! μια αγχώνεσαι σίγουρα θα μείνεις έγκυος εύκολα ... ξέρω ότι όταν σταματάνε τον θηλασμό αυξάνονται οι πιθανότητες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι εγώ εδω προσπαθώ 5 χρόνια και μέσα σ αυτά τα πέντε έμεινα μόνο μια φορά και αυτό παλινδρομησε.. να νιώθεις ευλογημένη και θα έρθει και σε σενα ξανά όπως και σε όλες μας δλδ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι εγώ εδω προσπαθώ 5 χρόνια και μέσα σ αυτά τα πέντε έμεινα μόνο μια φορά και αυτό παλινδρομησε.. να νιώθεις ευλογημένη και θα έρθει και σε σενα ξανά όπως και σε όλες μας δλδ 

Καλησπέρα!!!! Εγω 10 μήνες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι εγώ εδω προσπαθώ 5 χρόνια και μέσα σ αυτά τα πέντε έμεινα μόνο μια φορά και αυτό παλινδρομησε.. να νιώθεις ευλογημένη και θα έρθει και σε σενα ξανά όπως και σε όλες μας δλδ 

Σταυρι μου αν μου επιτρεπεις τι ηλικια εχεις; εγω ειμαι 34 ...αν θες απαντας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Να σου ζήσει!!! ναι για πρώτο μωράκι !!! μια αγχώνεσαι σίγουρα θα μείνεις έγκυος εύκολα ... ξέρω ότι όταν σταματάνε τον θηλασμό αυξάνονται οι πιθανότητες!!!

Ευχαριστω πολυ..  Ναι ετσι εχω ακουσει και εγω απλα λεβε οτι θελει και λιγους μηνες να φτιαξει ο κυκλος... Σιγουρα θα ερθει για ολες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι εγώ εδω προσπαθώ 5 χρόνια και μέσα σ αυτά τα πέντε έμεινα μόνο μια φορά και αυτό παλινδρομησε.. να νιώθεις ευλογημένη και θα έρθει και σε σενα ξανά όπως και σε όλες μας δλδ 

Ωχ κοριτσι μου λυπαμαι πολυ για την απώλεια!!! Ποσο εβδομαδων ησουνα?? Και εγω ειχα μια παλινδρομη κυηση στις 6 βδομαδες στα 20 μου που τοτε εγινε τυχαια και δεν ήμασταν και έτοιμοι με τον αντρα μου  για μωρακι γιατι ημασταν μονο 5 μηνες μαζι... Τωρα ειμαι 27.. Εχεις κανει εξετασεις γενικα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Jesabell είπε:

Καλησπέρα!!!! Εγω 10 μήνες?

Καλησπερα... Κοριτσι μου παρακολουθεις την ωορρηξια σου?? Ο γιατρος σου τι σου εχει πει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημένες.. να μαι κ εγώ.. εμείς ελεύθερες επαφές από το καλοκαίρι πιο στοχευμένα από  Σεπτεμβρη μεχρι Γεναρη.. έπειτα διάγνωση ενδομητριωσης.. επέμβαση τον Μάρτιο κ τον άλλο μήνα ξεκινάμε πάλι πρώτα ο Θεός γέροι να μαστε.. ετών 28?? @ΚατεριναΣκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Καλησπερα...Ας ελπισουμε οτι θα τα καταφερουμε να εχουμε ενα νινακι μεχρι το τελους του 2020... Το ευχομαι ολοψυχα σε ολες μας!!!!για πειτε κοριτσι ποιες προσπαθητε και ποσο καιρο??  Εγω ουσιαστικα προσπαθω ενα μηνα...

στο εύχομαι σύντομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Γεια σας αγαπημένες.. να μαι κ εγώ.. εμείς ελεύθερες επαφές από το καλοκαίρι πιο στοχευμένα από  Σεπτεμβρη μεχρι Γεναρη.. έπειτα διάγνωση ενδομητριωσης.. επέμβαση τον Μάρτιο κ τον άλλο μήνα ξεκινάμε πάλι πρώτα ο Θεός γέροι να μαστε.. ετών 28?? @ΚατεριναΣκ

Πω πω ευτυχως τωρα παει αυτο... Και ξεκηνας νεες προσπαθειες τουλαχιστον σωστα αυτη τη φορα!!! Στο ευχομαι να μας ανακοινωσεις συντομα ευχαριατα νεα!!!! Αν επιτρεπεται πως το καταλαβες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Πω πω ευτυχως τωρα παει αυτο... Και ξεκηνας νεες προσπαθειες τουλαχιστον σωστα αυτη τη φορα!!! Στο ευχομαι να μας ανακοινωσεις συντομα ευχαριατα νεα!!!! Αν επιτρεπεται πως το καταλαβες???

Σ ευχαριστω πολύ.. μακάρι.. δε το κατάλαβα δεν είχα κανένα σύμπτωμα ενδομητριωσης παρόλο που υπήρχε κύστη στην ωοθήκη 9,5εκ. Είχα κ έχω σταθερό κύκλο χωρίς πόνους .. άντε με κανένα deponaki την πρώτη μέρα να έπινα... Ούτε πόνο στις επαφές ούτε τίποτα απ' όσα διάβαζα.. απλά πήγα στον γιατρό μου να κάνω υπέρηχο (που λάθος μου είχα παραλείψει κάποια χρόνια να κάνω έκανα μόνο τεστ Παπ κ ήταν όλα οκ).. κ κάπως έτσι ξεκίνησαν. Έκανα εεεενα σωρό εξετασεις κ μάντεψε .. βρήκα κ θηροειδη 6,4.. δλδ τζάμπα κοπανιομουνα χαχαα.. ευτυχως όλα γίνανε σχετικά νωρίς κ τώρα διορθώθηκαν. Ελπίζω σε μια νέα καλύτερη αρχή με αισιοδοξία..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Σταυρι μου αν μου επιτρεπεις τι ηλικια εχεις; εγω ειμαι 34 ...αν θες απαντας

Κλεισμένα τα 30 το Δεκέμβρη που μας πέρασε κορίτσι μου κοντά ημαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Σ ευχαριστω πολύ.. μακάρι.. δε το κατάλαβα δεν είχα κανένα σύμπτωμα ενδομητριωσης παρόλο που υπήρχε κύστη στην ωοθήκη 9,5εκ. Είχα κ έχω σταθερό κύκλο χωρίς πόνους .. άντε με κανένα deponaki την πρώτη μέρα να έπινα... Ούτε πόνο στις επαφές ούτε τίποτα απ' όσα διάβαζα.. απλά πήγα στον γιατρό μου να κάνω υπέρηχο (που λάθος μου είχα παραλείψει κάποια χρόνια να κάνω έκανα μόνο τεστ Παπ κ ήταν όλα οκ).. κ κάπως έτσι ξεκίνησαν. Έκανα εεεενα σωρό εξετασεις κ μάντεψε .. βρήκα κ θηροειδη 6,4.. δλδ τζάμπα κοπανιομουνα χαχαα.. ευτυχως όλα γίνανε σχετικά νωρίς κ τώρα διορθώθηκαν. Ελπίζω σε μια νέα καλύτερη αρχή με αισιοδοξία..

Χαχαχα τζαμπα τοσο σπερμα χαμενο... Χαχαχα κοιτα που καλα μας λενε οτι πρεπει να κανουμε που και που εξετασεις να βλεπουμε αν ειναι ολα οκ και χωρις να εχουμε καποια ενδειξη... Και θηροειδη εε?? Λογικα σου εδωσε χαπια για να το ρυθμισεις... Τωρα αυτο τον μηνα ξεκηνησατε κανονικα δηλαδη την προσπαθεια?? Ολα θα πανε καλα τωρα θα δεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Χαχαχα τζαμπα τοσο σπερμα χαμενο... Χαχαχα κοιτα που καλα μας λενε οτι πρεπει να κανουμε που και που εξετασεις να βλεπουμε αν ειναι ολα οκ και χωρις να εχουμε καποια ενδειξη... Και θηροειδη εε?? Λογικα σου εδωσε χαπια για να το ρυθμισεις... Τωρα αυτο τον μηνα ξεκηνησατε κανονικα δηλαδη την προσπαθεια?? Ολα θα πανε καλα τωρα θα δεις!!!!

Ναι μου έχει δώσει χάπια κ πριν σχεδόν ένα μήνα είχε πέσει 2,7.. κ συνεχίζω παίρνω φυσικά.. δεν ξεκινήσαμε αυτό το μήνα αποχή να αναρρωσω κ να επανέλθω να δω κ περιοδο.. τελευταία περίοδο είχα στην επέμβαση (ναι φοβερό timing) k τώρα περιμένω την επόμενη τέλος του μήνα .. κ μετά ξεκινάμε κανονικό τα κ με το νόμο χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Καλησπερα...Ας ελπισουμε οτι θα τα καταφερουμε να εχουμε ενα νινακι μεχρι το τελους του 2020... Το ευχομαι ολοψυχα σε ολες μας!!!!για πειτε κοριτσι ποιες προσπαθητε και ποσο καιρο??  Εγω ουσιαστικα προσπαθω ενα μηνα...

Σχεδον 4 χρονια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σχεδον 4 χρονια..

Γεια σου κοριτσι... Αχ πολλα και εσυ.. Το εχεις ψαξει καθολου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ΚατεριναΣκ είπε:

Γεια σου κοριτσι... Αχ πολλα και εσυ.. Το εχεις ψαξει καθολου??

Εκτενώς.Η ηλικια ξερεις...42plus...Ετοιμαζόμαστε για εξωσωματική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γεια σας... και εγω μετα από παλινδρομη και σκέφτομαι να ξαναβαλω μπροστα σε λιγο καιρο και ελπιζω να πανε όλα καλα αυτή τη φορα...Το ευχομαι σε ολες να χουμε μεσα στο 20 ένα υγιεστατο ,ζουμπουρλουδικο μωρακι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, 

Εμείς με τον αντρούλη μου ένα χρόνο προσπαθούσαμε στα τυφλά..δεν παρακολουθούσαμε ούτε γόνιμες και είχα και θυροειδή 5. Τώρα έχουμε 6 μήνες που προσπαθούμε πιο στοχευμένα. Σε λίγες μέρες θα κάνω σαλπιγγογραφία ελπίζω να είναι καλά τα αποτελέσματα και συνεχίζουμε...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εκτενώς.Η ηλικια ξερεις...42plus...Ετοιμαζόμαστε για εξωσωματική.

Καταλαβα.. Μην σε περνει απο κατω.. Ενα πραγμα να βαλεις στο μυαλο σου!!! Με τον εναν ή με τον αλλον τροπο ολες θα γινουμε μανουλες!!!!!  Σου ευχομαι καλη επιτυχια.. Την εχετε προγραμματησει ηδη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η billbas είπε:

Κοριτσια γεια σας... και εγω μετα από παλινδρομη και σκέφτομαι να ξαναβαλω μπροστα σε λιγο καιρο και ελπιζω να πανε όλα καλα αυτή τη φορα...Το ευχομαι σε ολες να χουμε μεσα στο 20 ένα υγιεστατο ,ζουμπουρλουδικο μωρακι ❤️

Γεια σου... Καλα κανεις που το σκεφτεσαι να ξανα προσπαθησετε!!! Και λυπαμαι πολυ για την αποβολη αλλα η ζωη ειναι μπροστα μας και θα ερθουν πολλα καλα!!! Σου ειπε ο γιατρος σου για ενα χρονικο διαστημα να μην κανετε κατι λογο αποβολης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...