Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αιμα μετα την ωοορρηξια


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια.. Βοηθεια... Ο κυκλος μου ειναι 35 ημερων με ωορρηξια επιβεβαιωμενη την 24η μερα... Ειχα επαφη εκεινη την ημερα.. Και 7 μερες μετα την ωορρηξια ειδα λιγο κοκκινο αιμα τωρα εχω φτασει στην 9η μερα και συνεχιζει αλλα οταν παω για πιπι μου και σκουπιζομαι εχω πιο πολυ.. Σκουπιστηκα 3 φορες και ειχε αιμα.. Αλλα μετα στη σερβιετα δεν εχει πολυ μονο κατι σταγονες.. Τι μπορει να ειναι ολο αυτο?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε δύο-τρείς μέρες θα καταλάβεις. Αν δεν σου έρθει η περίοδο μπορεί να είναι αίμα εμφίτευσης και να είσαι έγκυος. Αλλιώς μπορεί να είναι και κάτι ορμονικό από έντονο άγχος και στρές. Θα το δείς αναλόγως!! Πάντως αν δεν σου έρθει περίοδος μέχρι τις 40 μέρες πάνε να κάνεις μια χοριακή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κορίτσι! Κάνε λίγο υπομονή να δεις αν σου έρθει σε 2-3 μέρες κάνε χοριακη.

καλο θα ειναι να ρωτήσεις το γιατρό σου μιας κ αίμα στην μέση του κύκλου μπορεί να υποδηλώνει κάποιο ορμονικό θέμα η και πολύποδας. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις  αλλα δυστυχως μου ηρθε κανονικα χθες... Δεν μπορω να καταλαβω τι εγινε?? Πως γινεται να μου ερθει την 9η μερα μετα απο επιβεβαιωμενη ωορρηξια.. Ξερω οτι ερχεται 12 με 16 μερες μετα την ωορρηξια... Τι να πω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι σύντομα να έχεις ένα θετικό τεστ κ μια τελειομανή εγκυμοσύνη . 

Επαφή καλο ειναι να έχεις 1 2 μέρες κ πριν την ωορρηξία σου. Νομίζω έναν υπέρηχο κ εξετάσεις θα ήταν καλο να τις προγραμματίσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...