Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • Απαντήσεις

• @dimsea Ξέρουμε ότι και να σου πούμε σκέφτεσαι το χειρότερο. Δες το όμως λίγο διαφορετικά εάν είναι η 💓εκεί ακόμη το ξέρεις ότι δεν πρέπει να στεναχωριέσαι ☹️ Όλα θα πάνε καλά σου άναψα κεράκι στην Αγ.Ειρηνη την Χρυσοβαλάντου.Αυριο πάω για ωοληψια εγώ και δεν σου κρύβω εσένα σκέφτομαι όλοι την ημέρα σήμερα. Είμαι Σίγουρη αύριο θα ακούσετε 💓💓💞💓💓 στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 😍
    • Εγώ μπάνιο έκανα κανονικά...ούτε με την τουαλέτα είχα θέμα αν κ φοβόμουν πολύ στην ιδέα....ειλικρινά εγώ προσωπικά δεν έχω κάποια τραυματική εμπειρία κατά τη ανάρρωση.... περπάτημα κ παυσίπονα πριν πιάσει ο κανονικός πόνος.
    • Καν την.... Για παν ενδεχόμενο!!!!!!! Και έχε πίστη...  Εφόσον η χοριακη σου ανέβηκε δεν μπορεί να πήγε κάτι τόσο λάθος.... Ειλικρινα εύχομαι μέσα απ την ψυχή μου να είναι εκεί μέσα το σπορακι σου κ να είναι τσάμπα όλο αυτό το άγχος...... 
    • Αν γίνει κάτι τέτοιο......θα σας πώ που μένω να έρθετε να με γιουχάρετε! Εν τω μεταξύ αύριο κανονικά πρέπει να κάνω κι αυτήν την εξέταση την anti xa......και δεν ξέρω να πάω ή τσάμπα θα με τρυπήσουν?Έστειλα μήνυμα στην αιματολόγο...ελπίζω να το δεί.
    • Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας.  Ερώτηση μια κι είναι και καλοκαίρι: ντους πως κάνατε;; Και καλά στο μαιευτήριο, σου βάζουν οι μαίες αδιάβροχη γάζα. Στο σπίτι, μέχρι τη βδομάδα που θα την ανοίξεις;; Τουαλέτα;; Βάσανο;;
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...