Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Ο τράχηλος ή ο πλακουντας είναι χαμηλά;  Δεν πειράζει ότι πήρες πήρες απλά εχε κ κάτι πιο ελαφρύ γιατί συνήθως στα μιευτηριο σκας από τη ζεστη επισης μια πιο πρόχειρη νυχτικιά για τον τοκετό να έχεις και εσώρουχα ή μιας χρήσεως η μεγάλα 
    • @stasa199 καλησπέρα! Την αίτηση για το εξάμηνο την κάνεις αφού έχεις πάρει όλες τις άδειες που πρέπει έτσι? Θα πάρω και εγώ και την ισοχρονη για το μειωμενο και για το 19 που δεν έχω πάρει. Τώρα είμαι σε άδεια λοχειας. 
    • @AlKate Μονο την νυχτα τρωει με ηρεμία γιατι δεν ξυπναει τελειως.Ολη μερα δινουμε μάχη.Μονο ξαπλωμενη μου ψιλοτρωει @stasa199 Αν γινεται μια στο τοσο δεν είναι υπερπαραγωγη.Θα το δω αν θα μου ξανακανει πρασινα και αυριο @Diwni Καλες διακοπες!Καλα να περάσετε!
    • @netspiritΠω πω σοβαρά??  Ελπίζαμε να τ πάρουμε γαμωτο.. Μπυζαμες πήρα τλκ γτ μ τ νυχτικο Δεκέμβριο θα κρυωνω... Σήμερα.. Και ήταν να πάρω την λίστα αλλά πάλι ξέχασα... Ακόμη χαμηλός είναι ο τραχηλος μ. Κ έχω κ χαμηλά κάποια έντονα πονακια ενώ έκανα β επιπέδου 2 αυγουστου
    • Να μην αγχώνεσαι με τον πλακούντα κι εμένα τα ίδια μου έλεγαν ότι είναι παρά πολύ χαμηλά. Η αλήθεια είναι ότι ζορίστηκα λίγο γιατί με την κόρη μου που είναι 17 μηνων τώρα δεν ήταν και ότι πιο εύκολο να μην την σηκώνω κ να μην σκύβω και όλα τώρα έστρωσαν. δοξα το θεό και πάμε μια χαρά το μόνο δύσκολο πλέον για εμένα είναι οι αντιπηκτικές. απλα χαλάρωσε συνήθως ανεβαίνει εμένα είδαμε ότι ανέβηκε 4 μέρες πριν την Β επιπέδου.  Αυτός ο Μητσοτάκης μας έκαψε μου φαίνεται. Απ ότι άκουσα όσες γεννήσουν από 1-1-2020 θα πάρουν δωράκι Αστεράκι μ και εγώ ήμουν έτσι στην πρώτη να σου πω 😂😂😂 προετοιμασμενη και κουλ βεβαια όταν εποιασαν οι πόνοι ψιλοφρικαρα αλλά όλα καλά!  Τωρα μπορώ να πω ότι είμαι πιο αγχωμένη από τη πρώτη εγκυμοσύνη 😂😂😂 @Λουλακι μου να μην αγχωνεσε για την λίστα ζητά από το νοσοκομείο Νάσου δώσουν συνήθως εκεί σου λενε τι θα χρειαστείς γιατί το κάθε νοσοκομείο έχει άλλες ανάγκες. Πχ εδώ που θα γεννήσω εγώ τα Κίνα ρούχα που ζητάνε είναι της εξόδου τα αλλά στα παρέχουν (αν κ ιδιωτικό) οσο για τις πυτζαμουλες θα σύστηνα Νυχτικό, κ να ρωτήσετε διότι εκεί που γέννησα εγώ αν και Μάρτιος εκσκαγες ηθελες καλοκαιρινό. @Μπεμπελουκα μου θα σου ανεβάσω ένα ποστ με φωτογραφίες να παρεις μια ιδεα
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...