Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Εμένα δύο μέρες ήταν λίγο γκρινιάρα.. Κάτι νομίζω την ζόριζε, τεντωνε τα πόδια της, σφιγγοτανε, είχε μια ανησυχια. Σήμερα πάλι καλά είναι ήρεμη και κοιμάται αρκετά όπως πριν! Οι κολικοι που λένε ποτέ ξεκινάνε? 
    • Ο πλακούντας.. Ο τραχηλος μ απ ότι μ είπε δν είναι πολύ ανοιχτός... Θα πάρω φυσικά για τν μέρα τ τοκετού μια νυχτικια... Για τις άλλες δύο μέρες πήρα Μπυζαμες.. Βλέπεις υπάρχει και μεγάλο σόι και είναι και τ πρώτο εγγόνι δισέγγονο και τα λοιπά... Εσώρουχα πήρα αρκετά μεγάλα.. Και μην με κορόιδεψε τε.. Πήρα κ πάνες βρακάκι... 
    • @Μπεμπελουκα μου εύχομαι απλ να σας δώσω μια ιδέα οι φωτογραφίες που ανεβάζω είναι ενδεικτικές  σχετικα με τις πάνες που αναφέρω γράφε ύφασμα φανέλα παιδικό και παρε με το μέτρο και ζητά να σου τις κόψουν και ράψουν στο μέγεθος του πορτ μπεμπέ σου η τετράγωνες για να γίνουν αργότερα και σεντονακια  
    • Ο τράχηλος ή ο πλακουντας είναι χαμηλά;  Δεν πειράζει ότι πήρες πήρες απλά εχε κ κάτι πιο ελαφρύ γιατί συνήθως στα μιευτηριο σκας από τη ζεστη επισης μια πιο πρόχειρη νυχτικιά για τον τοκετό να έχεις και εσώρουχα ή μιας χρήσεως η μεγάλα 
    • @stasa199 καλησπέρα! Την αίτηση για το εξάμηνο την κάνεις αφού έχεις πάρει όλες τις άδειες που πρέπει έτσι? Θα πάρω και εγώ και την ισοχρονη για το μειωμενο και για το 19 που δεν έχω πάρει. Τώρα είμαι σε άδεια λοχειας. 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...