Μετάβαση σε περιεχόμενο
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @Sofi90 και εμένα θα γελάει με το ταβάνι και μετά θέλει να φάει το χέρι της και την αφήνω να το φάει τι να κάνω?? @MissMary καλό και αυτό! εγώ λέω να την πάρω όλη και να αφήσω μια εβδομάδα...συνήθως τόσο αφήνουμε από Σεπτέμβρη μέχρι Δεκέμβρη!(και να θελα να αφήσω περισσότερο δε νομίζω να με αφήσουν..)
    • @MissMaryΓινεται 3ων σε λιγες μερες
    • Υγρό πιάτων κ ζεστό νερό. Τι ειδικό υγρό?? Μας έχουν κάνει υπερβολικές με όλα αυτά. Ολα για το κέρδος! Πριν να γεννήσω έψαχνα κ γω όλα τα ειδικά. Τώρα που δεν προλαβαίνουμε ούτε να...... , δεν τα σκέφτομαι αυτά. Μια χαρά θα μεγαλώσουν τα παιδάκια μας κ χωρίς αυτά. Αλλά μεγαλώνουν σε πολύ χειρότερες συνθήκες.
    • Από τόσο μικρουλι ε? Πόσο είναι τώρα? 
    • @stasa199 Ουτε εμενα με βολευε γιατι πιανοταν η μεση μου.Μου ειπε η παιδιατρος να το δοκιμασω τωρα και πιάνει.Και μενα ετσι κάνει..Κοιταει γυρω γυρω και μιλαει μονη της..Το μεσημερι ηθελε να βαλει στο στομα και το στηθος και 2 δαχτυλα μαζί.Και επειδη της επαιρνα το χερι εκλαιγε και δεν εφαγε τελικά.. @MissMary Εμας με τους κολικους εκλαιγε κανενα 3ωρο καθε βραδυ και τιναζε τα ποδαράκια.Απο 10 ημερων ξεκινησαν περιπου και δεν της εχουν περασει τελείως ακομα..
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...