Μετάβαση σε περιεχόμενο

...


Guest

Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλά όπωςε αφήσατε δεν έχει αλλάξει τίποτα ένα σωρό φάρμακα που βαρέθηκα και τα παίρνω όπως να ναι χαχαχ για προεμφυτεφτικο μου είπε και εμένα η αιματολογος θα δούμε

Αχ ρε γαμωτο... 

Να σου πω εμεις ειπαμε ναι στον προεμφυτευτικο, θα το δοκιμασουμε κι αυτο... Πολλα ζευγαρια εχουν βοηθηθει... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Αχ ρε γαμωτο... 

Να σου πω εμεις ειπαμε ναι στον προεμφυτευτικο, θα το δοκιμασουμε κι αυτο... Πολλα ζευγαρια εχουν βοηθηθει... 

Βοηθάει ναι αλλά με κάθε ρίσκο γιατί λένε μπορεί να μην αντεξοο μπορεί να μην είναι καλά αλλά αν δεν είναι καλά λες δεν θα έχω την ψυχολογία που περιμένεις και βλέπεις μηδέν... Εμείς θα το παλέψουμε λίγο ακόμα εφόσον έγινε και φυσιολογικά τον Δεκέμβρη και θα δούμε... καλά αποτελέσματα πότε θα κάνετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα ειμαι καινουρια κ εγω εδω!!! Αλλα εκανα κ εγω υστεροσκοπηση λογω διαφραγματος στην μητρα!!! Κ βελτιωθηκε πολυ το σχημα της!!! Αυτο που λετε ισχυει δεν εμπιδιζει στη συλληψη αλλα στην συνεχιση μιας εγκυμοσυνης γτ δεν εχει που να μεγαλωσει το μωρο!!! Καλυτερα να το κανει καποια πριν την εγκυμοσυνη!!! Οτι θελετε μπορειτε να με ρωτησετε. Καλη συνεχεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η love30 είπε:

Βοηθάει ναι αλλά με κάθε ρίσκο γιατί λένε μπορεί να μην αντεξοο μπορεί να μην είναι καλά αλλά αν δεν είναι καλά λες δεν θα έχω την ψυχολογία που περιμένεις και βλέπεις μηδέν... Εμείς θα το παλέψουμε λίγο ακόμα εφόσον έγινε και φυσιολογικά τον Δεκέμβρη και θα δούμε... καλά αποτελέσματα πότε θα κάνετε?

Σεπτεμβρη-οκτωβρη μαλλον...ειναι πολλα τα λεφτα...

Υπαρχει κ αυτο το ενδεχομενο που λες αλλα δεν εχω το κουραγιο να κανω κλασσικη εξωσωματικη και αν παει στραβα παλι να μου το ριχνουν σε χρωμοσωμικες ανωμαλιες... Θα δειξει... Παντως ολοι αυτο μας προτεινουν οποτε θα το ακολουθησω. Εδω θα ειμαστε να τα λεμε! 

Ευχομαι ολοψυχα φυσιολογικη συλληψη και ολα να σου πανε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ καλα! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η love30 είπε:

Δυστυχώς όχι είχα βέβαια εγκυμοσύνη με την 4η και 5η εξωσωματική αλλά παλινδρομησανε και τον Δεκέμβριο είχα μια βιοχημική με φυσιολογική σύλληψη οπότε αναμονή και βλέπουμε

Καλη δυναμη κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Κοριτσια μου καλησπερα ειμαι καινουρια κ εγω εδω!!! Αλλα εκανα κ εγω υστεροσκοπηση λογω διαφραγματος στην μητρα!!! Κ βελτιωθηκε πολυ το σχημα της!!! Αυτο που λετε ισχυει δεν εμπιδιζει στη συλληψη αλλα στην συνεχιση μιας εγκυμοσυνης γτ δεν εχει που να μεγαλωσει το μωρο!!! Καλυτερα να το κανει καποια πριν την εγκυμοσυνη!!! Οτι θελετε μπορειτε να με ρωτησετε. Καλη συνεχεια! 

Καλησπέρα! Θελω να σε ρωτησω.Ειχες πιλυ αιμα μετα ρην επεμβαση;Και η περιοδος ακολουθησε κανονικα γ ειχες καθυστέρηση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλησπέρα! Θελω να σε ρωτησω.Ειχες πιλυ αιμα μετα ρην επεμβαση;Και η περιοδος ακολουθησε κανονικα γ ειχες καθυστέρηση;

Για λιγες μερες ειχα αρκετο αλλα κρατησε συνολο γυρω στις 15μερες!οχι δεν ηρθε κανονικα η γιατρος μου ειπε πως θα αργησει καμια βδομαδουλα αλλα εγω επειδη εχω πολυκυστικες μετα απο 15 μερες καθυστερησης πηρα τα primolut για να ερθει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η anna5190 είπε:

Για λιγες μερες ειχα αρκετο αλλα κρατησε συνολο γυρω στις 15μερες!οχι δεν ηρθε κανονικα η γιατρος μου ειπε πως θα αργησει καμια βδομαδουλα αλλα εγω επειδη εχω πολυκυστικες μετα απο 15 μερες καθυστερησης πηρα τα primolut για να ερθει!!! 

Καλημερα!Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Εγω ειχα μονο μια μερα ,αλλα τοσο πολυ ωστε να μου ριξει τον αιματοκρίτη 25 .Τωρα σε αναμονη περιοδου..Εσυ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Εγω ειχα μονο μια μερα ,αλλα τοσο πολυ ωστε να μου ριξει τον αιματοκρίτη 25 .Τωρα σε αναμονη περιοδου..Εσυ;;

Εγω το χειρουργειο το εκανα τον Οκτώβριο κ τωρα ειμαι σε φαση εξωσωματικης. Την Δευτερα θα κανω την πρωτη μου εμβρυομεταφορα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η anna5190 είπε:

Εγω το χειρουργειο το εκανα τον Οκτώβριο κ τωρα ειμαι σε φαση εξωσωματικης. Την Δευτερα θα κανω την πρωτη μου εμβρυομεταφορα. 

Καλη επιτυχια κοπελα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλη επιτυχια κοπελα μου!

Σε ευχαριστω πολυ κ σε σενα ευχομαι συντομα μανούλα!!! Καλη συνεχεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η peacock είπε:

Σεπτεμβρη-οκτωβρη μαλλον...ειναι πολλα τα λεφτα...

Υπαρχει κ αυτο το ενδεχομενο που λες αλλα δεν εχω το κουραγιο να κανω κλασσικη εξωσωματικη και αν παει στραβα παλι να μου το ριχνουν σε χρωμοσωμικες ανωμαλιες... Θα δειξει... Παντως ολοι αυτο μας προτεινουν οποτε θα το ακολουθησω. Εδω θα ειμαστε να τα λεμε! 

Ευχομαι ολοψυχα φυσιολογικη συλληψη και ολα να σου πανε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ καλα! ??

Ευχαριστώ πολύ και σε εσένα κορίτσακι μου ... Η κάθε βλαστοκυστη για προεμφυτεφτικο εμένα μου είπανε 200€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ευχαριστώ πολύ και σε εσένα κορίτσακι μου ... Η κάθε βλαστοκυστη για προεμφυτεφτικο εμένα μου είπανε 200€

220€ για καθε βλαστοκυστη και 900€ η βιοψια που χρεωνεται ξεχωριστα... Πολλα λεφτα...αν βαλεις μαζι και τη χρεωση της εξωσωματικης πας για πλακα στα 6 χιλιαρικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η peacock είπε:

220€ για καθε βλαστοκυστη και 900€ η βιοψια που χρεωνεται ξεχωριστα... Πολλα λεφτα...αν βαλεις μαζι και τη χρεωση της εξωσωματικης πας για πλακα στα 6 χιλιαρικα...

Ναι λες από την άλλη μήπως να τα κάνω να είναι σηγουρη γιαυ αν δεν είναι καλές πάλι θα χαλάσω ένα σωρό λεφταθ καθ το βασικό η ψυχολογία.... Βιοψία που κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η love30 είπε:

Ναι λες από την άλλη μήπως να τα κάνω να είναι σηγουρη γιαυ αν δεν είναι καλές πάλι θα χαλάσω ένα σωρό λεφταθ καθ το βασικό η ψυχολογία.... Βιοψία που κάνεις?

Βιοψια των εμβρυων κανουν οι εμβρυολογοι του κεντρου και μετα τα 220€ ανα εμβρυο ειναι τα χρηματα των γενετιστων. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...