Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιστροφή ξανα!


karen

Recommended Posts

Κοριτσαρες μου καλησπέρα τι κανετε;Τα νεα σας ;Ελπιζω να εχουμε πολλα ευχάριστα άφησα εγκυουλες οι οποίες τωρα θα χουν γεννήσει αλλες στις προσπαθειεες και αλλες απλά για ενημέρωση, σας ευχομαι οτι καλύτερο, εγω εκανα το τελευταιο χειρουργειο πριν απο αρκετό καιρο συνεχιζω κάποιες αγωγές μετα επανεξέταση και με περιμένουν 2εμβρυακια στην κρυοσυντηρηση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωω που είσαι γλυκιά μου Κάρεν?Με το καλό να ρθει η στιγμή να τα βάλετε  κ να πάνε όλα τέλεια!!Εγώ έκανα ωοληψία!!Εχω τα εμβρυάκια κατάψυξη κ αφήσαμε έναν κύκλο κ να τα βάλω στον επόμενο!!Μόνο που περιμένω περίοδο Μ.Σάββατο που δν γίνεται να μου κάνει ο ντοκ υπέρηχο!!Δν ξέρω αν μπορεί να μου κάνει την 4 μέρα για να ξεκινήσουμε για μεταφορά ή θα πάει σε επόμενο κύκλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Ωωωωω που είσαι γλυκιά μου Κάρεν?Με το καλό να ρθει η στιγμή να τα βάλετε  κ να πάνε όλα τέλεια!!Εγώ έκανα ωοληψία!!Εχω τα εμβρυάκια κατάψυξη κ αφήσαμε έναν κύκλο κ να τα βάλω στον επόμενο!!Μόνο που περιμένω περίοδο Μ.Σάββατο που δν γίνεται να μου κάνει ο ντοκ υπέρηχο!!Δν ξέρω αν μπορεί να μου κάνει την 4 μέρα για να ξεκινήσουμε για μεταφορά ή θα πάει σε επόμενο κύκλο!!!

Γεια σου φιλη μου καλύτερα να πάτε στον επόμενο είναι λιγο μερες περιεργειες και συνήθως ολοι απουσιάζουν τωρα αμα εχεις κάποιον δικο σου να σου κανει υπερηχο ε και τέταρτη μερα οακι ξεκινας δεν εχεις θεμα ελπίζω να ναι η τελευταία προσπάθεια σας,  εγω χριστουγεννα και αν εχω τεκειωσει νε αγωγη και θα ειναι η τελευταία μου δεν θα συνεχίσω μετά αλλες προσπάθειες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η karen είπε:

Γεια σου φιλη μου καλύτερα να πάτε στον επόμενο είναι λιγο μερες περιεργειες και συνήθως ολοι απουσιάζουν τωρα αμα εχεις κάποιον δικο σου να σου κανει υπερηχο ε και τέταρτη μερα οακι ξεκινας δεν εχεις θεμα ελπίζω να ναι η τελευταία προσπάθεια σας,  εγω χριστουγεννα και αν εχω τεκειωσει νε αγωγη και θα ειναι η τελευταία μου δεν θα συνεχίσω μετά αλλες προσπάθειες 

Εύχομαι κ το πιστεύω θα είναι η τυχερή σας!!Ετσί μια ξαδέρφη μου!!Επιασε με τα τελευταία εμβρυάκια της κ δν είχε σκοπό να κάνει άλλη προσπάθεια!!Κ έχει τώρα τα διδυμάκια της!!Ενα αγοράκι κ ένα κοριτσάκι!!Θα σου ευχηθώ με διδυμάκια κ σείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η karen είπε:

Κοριτσαρες μου καλησπέρα τι κανετε;Τα νεα σας ;Ελπιζω να εχουμε πολλα ευχάριστα άφησα εγκυουλες οι οποίες τωρα θα χουν γεννήσει αλλες στις προσπαθειεες και αλλες απλά για ενημέρωση, σας ευχομαι οτι καλύτερο, εγω εκανα το τελευταιο χειρουργειο πριν απο αρκετό καιρο συνεχιζω κάποιες αγωγές μετα επανεξέταση και με περιμένουν 2εμβρυακια στην κρυοσυντηρηση 

Γειά σου κάρεν. Εύχομαι όλα να πάνε καλά αυτή τη φορά!! Μιλάγαμε πριν 1,5 χρόνο περίπου και μόλις έμεινα έγκυος με την 4η εξωσωματική. Ό,τι καλύτερο κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen γλυκουλα! Σε σκεφτομουν... 

Χαιρομαι που εισαι καλα και προσπαθεις! 

Ευχομαι με το καλο η επομενη εμβρυομεταφορα να ειναι και η τυχερη σου!  

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η peacock είπε:

@marillia μου με το καλο κοριτσακι μου η εμβρυομεταφορα! Ολα καλα νσ σας πανε! ?

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!Εσύ γλυκιά μου σε ποιά φάση είστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!Εσύ γλυκιά μου σε ποιά φάση είστε?

Θα ξαναπερασω επιτροπη και θα προχωρησουμε αυτη τη φορα με προεμφυτευτικο ελεγχο γιατι πλεον ολοι μας μιλανε για χρωμοσωμικες ανωμαλιες στα εμβρυα μας. Θα δειξει...θελω να πιστευω πως θα βρεθει ακρη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Θα ξαναπερασω επιτροπη και θα προχωρησουμε αυτη τη φορα με προεμφυτευτικο ελεγχο γιατι πλεον ολοι μας μιλανε για χρωμοσωμικες ανωμαλιες στα εμβρυα μας. Θα δειξει...θελω να πιστευω πως θα βρεθει ακρη. 

Πολυ καλη η επιλογη του προεμφυτικου!να σας πανε ολα τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Πολυ καλη η επιλογη του προεμφυτικου!να σας πανε ολα τελεια!

Μακαρι, σε ευχαριστω κοτιτσακι μου κι εσυ ευχομαι συντομα με χαρουμενα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η marillia είπε:

Σ ευχαριστω πολυ γλυκια μου!εσυ πως εισαι?

Καλημερα κοπελα μου!Σε αναμονη για υστεροσκοπηση λογω διαφραγματικης μήτρας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοπελα μου!Σε αναμονη για υστεροσκοπηση λογω διαφραγματικης μήτρας...

Με το καλο να την κανεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κοπελα μου!Σε αναμονη για υστεροσκοπηση λογω διαφραγματικης μήτρας...

Καλη εκβαση ευχομαι! ☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...