Μετάβαση σε περιεχόμενο
Αλ.Βορ

Καθυστέρηση περιόδου κ αρνητική Β χοριακη

Recommended Posts

Γεια σας.   Τελευταία φορά είχα αδιαθετησει 22 φεβρ τον Μάρτη δεν μου ήρθε καθόλου η περίοδος κ ακόμα δεν μου έχει έρθει... έκανα εχθές μια Β χοριακη κ βγήκε αρνητική κ αγχοθηκα λίγο...  Έχω συχνοουρια ληγουρες τάσεις για εμετό... Και δεν έχω καθόλου συμπτώματα για περίοδο... Την γνώμη σας υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης???

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις Just now, ο/η Αλ.Βορ είπε:

Γεια σας.   Τελευταία φορά είχα αδιαθετησει 22 φεβρ τον Μάρτη δεν μου ήρθε καθόλου η περίοδος κ ακόμα δεν μου έχει έρθει... έκανα εχθές μια Β χοριακη κ βγήκε αρνητική κ αγχοθηκα λίγο...  Έχω συχνοουρια ληγουρες τάσεις για εμετό... Και δεν έχω καθόλου συμπτώματα για περίοδο... Την γνώμη σας υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης???

Και υπνηλία πολυ

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Όχι δεν είναι απαραίτητο,δεν μπορούμε να συγκρίνουμε καταστασεις με καμία άλλη κοπέλα ο κάθε οργανισμός είναι εντελώς διαφορετικος!!! Θα κάνεις τεστ η την μέρα που θα περίμενεις περίοδο η με καθυστερηση μια δυο μέρες!! Δεν απογοητεομαστε !!
    • Καλησπέρα σας!  Κι εγώ κάτι ελαφριές ενοχλήσεις νιώθω λίγες φορές τις τελευταίες 2 ημέρες.. Είναι τόσες ελαφριές που στην αρχή νόμιζα πως είναι το έντερο μου, αλλά είχα ρωτήσει τις προηγούμενες ημέρες την μαμά μου κ φίλες μου που έχουν μωράκια.. Όλες μου είπαν πως στην αρχή νιώθεις σαν ενόχληση του εντέρου σου.  Μακάρι σε λίγες βδομαδουλες να τα νιώθουμε να κλωτσανε, για να είμαστε πιο ήσυχες!! 
    • Καλησπέρα σας!  Κι εγώ κάτι ελαφριές ενοχλήσεις νιώθω λίγες φορές τις τελευταίες 2 ημέρες.. Είναι τόσες ελαφριές που στην αρχή νόμιζα πως είναι το έντερο μου, αλλά είχα ρωτήσει τις προηγούμενες ημέρες την μαμά μου κ φίλες μου που έχουν μωράκια.. Όλες μου είπαν πως στην αρχή νιώθεις σαν ενόχληση του εντέρου σου.  Μακάρι σε λίγες βδομαδουλες να τα νιώθουμε να κλωτσανε, για να είμαστε πιο ήσυχες!! 
    • Να σας ζήσει η μικρούλα!! Να είναι γερή κ δυνατή. Και με το καλό να έρθει κ το δικό σου το μωράκι!! 😍😍😍😍 Πολλά μωράκια στην οικογένεια!!! Χαρές κ χαμόγελα Κ παιδικά γελάκια!!  🤩
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...