Μετάβαση σε περιεχόμενο

2 αυγουλακια..


Annachan

Recommended Posts

Κορίτσια τι κάνετε? Πήρα τα serpafar από 2 χαπάκια για 5 μέρες. Επειδή έκανα πολλά αυγουλακια μου το έκανε σε 1 χάπι την ημέρα. Πήγα εχθές κ είδαμε 2 ωαρια κ αύριο το πρωί θα κάνω την ovitrelle ένεση. Αν πάνε όλα καλά υπάρχει περίπτωση να γονιμοποιηθουν κ τα δύο ωάρια? Κ αν έχει τύχει σε κάποια κοπέλα?οπότε Πέμπτη βράδυ μου είπε να ξεκινήσω επαφές. Καμιά αντίστοιχη εξέλιξη σε κάποια κοπέλα? Σας ευχαριστώ πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου!! Καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου!! Θα μπορέσω να σου πω το δικό μου αποτελεσμα, από 2 ωάρια κι εμένα με τον ίδιο τρόπο, σε μερικές μέρες!! Είμαι στην αναμονή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Thunder είπε:

Γεια σου!! Καλή επιτυχία στην προσπάθειά σου!! Θα μπορέσω να σου πω το δικό μου αποτελεσμα, από 2 ωάρια κι εμένα με τον ίδιο τρόπο, σε μερικές μέρες!! Είμαι στην αναμονή. 

Επισης κ σε εσένα σε ευχαριστώ πολύ. Εγώ αύριο έχω την ένεση. Εσύ πότε την έκανες να σε ρωτήσω κάτι που θέλω. Μου είπε ο γιατρός μου αύριο το πρωί να την κάνω κ Πέμπτη βράδυ να ξεκινήσω επαφές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Annachan είπε:

Επισης κ σε εσένα σε ευχαριστώ πολύ. Εγώ αύριο έχω την ένεση. Εσύ πότε την έκανες να σε ρωτήσω κάτι που θέλω. Μου είπε ο γιατρός μου αύριο το πρωί να την κάνω κ Πέμπτη βράδυ να ξεκινήσω επαφές. 

Εγώ πήγα Δευτέρα για υπερηχο, Τετάρτη, Πέμπτη βράδυ όποτε και μου έκανε την ένεση. Και με συμβούλεψε για επαφές Παρασκευή 1 φορά, Σάββατο 2 φορές και Κυριακή άλλη 1. Το κάθε ποτέ θα έχει κανείς επαφη ίσως εξαρτάται βέβαια και από το σπερμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Thunder είπε:

Εγώ πήγα Δευτέρα για υπερηχο, Τετάρτη, Πέμπτη βράδυ όποτε και μου έκανε την ένεση. Και με συμβούλεψε για επαφές Παρασκευή 1 φορά, Σάββατο 2 φορές και Κυριακή άλλη 1. Το κάθε ποτέ θα έχει κανείς επαφη ίσως εξαρτάται βέβαια και από το σπερμα. 

Ωραία μια χαρά. Καλή επιτυχία να έχουμε κορίτσι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...