Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συμπτώματα ωορηξιας?


Guest

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου.. δεν πήρα τεστακια αυτό το μήνα.. δε πρόλαβα.. είμαι στη 10 μέρα του κύκλου από χθες το πρωί έχω υγρα και από το βράδυ έχω ένα πόνο κάτω αριστερά κ ξύπνησα πολύ ίδρωμενη κ με το ίδιο πονακι.Υπάρχει περίπτωση να έχω ωορηξια; ? το μετάνιωσα που δε πρόλαβα να πάρω τα τεστ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kokoula86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. δεν πήρα τεστακια αυτό το μήνα.. δε πρόλαβα.. είμαι στη 10 μέρα του κύκλου από χθες το πρωί έχω υγρα και από το βράδυ έχω ένα πόνο κάτω αριστερά κ ξύπνησα πολύ ίδρωμενη κ με το ίδιο πονακι.Υπάρχει περίπτωση να έχω ωορηξια; ? το μετάνιωσα που δε πρόλαβα να πάρω τα τεστ ?

Ναι υπάρχει πιθανότητα μιας και δεν έχεις 28αρη κύκλο έχεις 26αρη οπότε κάνεις νωρίτερα ωορρηξία καλές αγαπουλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kokoula86 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου.. δεν πήρα τεστακια αυτό το μήνα.. δε πρόλαβα.. είμαι στη 10 μέρα του κύκλου από χθες το πρωί έχω υγρα και από το βράδυ έχω ένα πόνο κάτω αριστερά κ ξύπνησα πολύ ίδρωμενη κ με το ίδιο πονακι.Υπάρχει περίπτωση να έχω ωορηξια; ? το μετάνιωσα που δε πρόλαβα να πάρω τα τεστ ?

Καλημερα!! Ναι υπαρχει..Εγω ειχα θετικο τεστ 2 μερες αφου ειδα τα υγρα κ ελαφρια πονακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως ειπαν ολα τα κοριτσια παραπανω με βαση τον κυκλο σου υπαρχει.Αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι θα κανεις σημερα,πιθανον κι αυριο η μεθαυριο.

Αντι να στεναχωριεσαι που δεν πηρες τεστακια δεν ξεκινας τις επαφουλες εντατικα για αυτες τις μερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...