Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλησπέρα σας


Guest

Recommended Posts

στις πριν 36 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

θα πας σε ενδοκρινολόγο κ θα το ρυθμίσετε με ένα χαπάκι .. ρυθμίζεται πολύ γρήγορα..εμένα μέσα σε 4 εβδομάδες είχε πέσει απο 6,4 που είχα σε 2,70.

Νευριάζω ακόμα πιο πολύ μαζί του όσο βλέπω ότι μου γράφεται.. όταν τις είδε μου πε είναι μια χαρά και έχετε χρόνια μπροστά σας δε σε βιάζει τπτ.. ? αν δε ρυθμίσω πράγματα πως θα ναι όλα οκ; Γιατί τέτοια αναισθησία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kokoula86 είπε:

Αν μπορεί κάποια και  σε εισερχόμενο αν δεν επιτρέπεται, έναν γυναικολόγο κ ενδοκρινολόγο στο αιγαλεω ..

έτσι όπως μας τα λες κάνε μια νέα αρχή με ανθρώπους θα σε κατευθύνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kokoula86 είπε:

Μου αρέσει που μου πε ότι ήταν οκ

Γενικά μερικοί γυναικολόγοί δεν το έχουν πολύ με τα ορμονολογικα ποιο πολύ είναι η Ενδοκρινολογοί για αυτό το κομμάτι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kokoula86 είπε:

Αν μπορεί κάποια και  σε εισερχόμενο αν δεν επιτρέπεται, έναν γυναικολόγο κ ενδοκρινολόγο στο αιγαλεω ..

Ενδοκρινολογο και γυναικολόγο εγώ σου έχω αλλά όχι στο Αιγάλεω..!!! Παντός πάντα πρέπει να περνούμε 2η γνώμη.. Κι εγώ την πάτησα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Ενδοκρινολογο και γυναικολόγο εγώ σου έχω αλλά όχι στο Αιγάλεω..!!! Παντός πάντα πρέπει να περνούμε 2η γνώμη.. Κι εγώ την πάτησα 

Αν είναι σε κοντινή περιοχή θα θελα να μου πεις..ευχαριστώ πολύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα θα γίνουν απλά ηρεμήστε και απολαύστε ο ένας τον άλλο γιατί και η εγκυμοσύνη θα σε στρεσαρει από μόνη της πολύ οπότε δεν είναι καλό να το ξεκινάς με στρες! Θα γίνει θα δεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η joy2 είπε:

Όλα θα γίνουν απλά ηρεμήστε και απολαύστε ο ένας τον άλλο γιατί και η εγκυμοσύνη θα σε στρεσαρει από μόνη της πολύ οπότε δεν είναι καλό να το ξεκινάς με στρες! Θα γίνει θα δεις! 

Μακάρι κορίτσι μου κ το εύχομαι με όλη μου τη καρδιά σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν.. εύχομαι σύντομα να βρεθούν αγκαλιά με το θαυματακι τους.. ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/4/2019 at 8:09 ΜΜ, ο/η Niki94 είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κοπέλα μου.. μπορείς να του ζητήσεις παρακολούθηση ωορρηξίας για να ξέρεις ποτέ να κάνεις επαφές... Εύχομαι σύντομα να έχεις ευχάριστα νέα..!! Και να πάνε όλα καλά στον άντρα σου... μπορείς να δεις στης παρενέργειες του φαρμάκου αν γράφει κάπου για πρόβλημα στο σπέρμα αν δημιουργεί αν δημιουργεί τότε καλό είναι να κάνει και μια εξέταση ο άντρας σου. 

Το γράφει και με τεράστια κόκκινα γράμματα έξω από το κουτί του φαρμάκου φαντάσου.. το καλό είναι πως τα πίνει λίγους μήνες.. Γιαυτο προσπαθω να προλάβω το χρόνο που τρέχει..ναι δόξα το θεο έχει μπει σε μια σειρά και το πιο σημαντικό είναι σταθερός .. ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια..εύχομαι υγεία πάνω από όλα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Kokoula86 είπε:

Το γράφει και με τεράστια κόκκινα γράμματα έξω από το κουτί του φαρμάκου φαντάσου.. το καλό είναι πως τα πίνει λίγους μήνες.. Γιαυτο προσπαθω να προλάβω το χρόνο που τρέχει..ναι δόξα το θεο έχει μπει σε μια σειρά και το πιο σημαντικό είναι σταθερός .. ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια..εύχομαι υγεία πάνω από όλα.. 

Καλημερα κι απο μενα!

Σε διαβαζω απο την πρωτη μερα αλλα δεν εβρισκα χρονο να απαντησω.

Παντως αν ενα φαρμακο δημιουργει παρενεργειες στο σπερμσ, εφοσον αυτες δεν ειναι επικτητες, με την διακοπη του παυουν κι αυτες.Ετσι αφου δεν υπαρχει κατι μονιμοην απελπιζεσαι.

Ολα αυτα βεβαια μεχρι να το ελεγξετε ειναι εικασιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ginaak είπε:

Καλημερα κι απο μενα!

Σε διαβαζω απο την πρωτη μερα αλλα δεν εβρισκα χρονο να απαντησω.

Παντως αν ενα φαρμακο δημιουργει παρενεργειες στο σπερμσ, εφοσον αυτες δεν ειναι επικτητες, με την διακοπη του παυουν κι αυτες.Ετσι αφου δεν υπαρχει κατι μονιμοην απελπιζεσαι.

Ολα αυτα βεβαια μεχρι να το ελεγξετε ειναι εικασιες.

Καλημέρα καλό Σκ!! Δεν πρόκειται να τα κόψει.. τα παντρεύτηκε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...